דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

בסדר, אני מדבר על היום. היום אין לי פיתרון באמת טוב.

בעתיד זה ברור שזה יהיה הפיתרון.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

אז כמה טלוויזיות שברת לפני שקלופ הגיע ? ;)
    רק לדייק - אני רואה באיכות טובה פי כמה וכמה מכל ערוץ ספורט. 4K אמיתי , כל האולפנים 4K , מעבר בין משחקים.
    עדיין לא מצאתי פיתרון טוב לסטרים.

כשחקרתי את הנושא הבנתי שהיה פיתרון ליצור ממיר של BIEN SPORTS אבל רשויות השידור הצליחו להוריד את השאלטר וכיום אין אופציה.
    אצל ההורים יש צלחת לווין פרטית, זה טוב, אבל לא משדר הכל. ודל בעברית.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש לך חברים מהמגזר הבדואי אני בטוח שתוכל להשיג את הממיר של ביין ספורט , אבל הבנתי שיחסית זה לא הכי זול , אבל מה שכן מקבלים את כל הכדורגל בעולם מלבד ישראל.

4. סיונרה Member

בסטרימינג (כמו AceStream) אין בעיה להשיג שידור כמעט לכל משחק מאירופה באיכות טובה עד טובה מאוד, אפשר לסמוך על זה. הבעיה היא כאמור עם כדורגל ישראלי.
    בעקרון אין לי בעיה לשלם עבור שידורי ספורט, הבעיה היא שבשביל להתחיל לשלם עבור שידורי ספורט אני צריך לשלם עוד איזה 200 ש"ח בחודש על דברים שאין לי שום שימוש בהם.

Nave אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

לא איכות מספיק טובה, צר לי.
    שוב, זה פיתרון סביר, לא טוב. אני רוצה לראות את המשחקים ב-HD, בלי לאג, בלי באפרינג. אין פיתרון כזה כיום, בטח לא כזה שאפשר לבנות עליו.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דיון מעניין פתחתם כאן.

מה לגבי סלקום TV? אני זוכר שבעבר היו דיונים כאלה כאן, ונאמר שברגע שסלקום TV יביאו את חבילת צ'רלטון, הם כן יהיו טוטאל פקאג'. וככל שזכור לי - יש להם כרגע את הערוצים האלה וגם את ערוצי ערוץ הספורט.

אני טועה? או שאני צודק ודברים אחרים גורמים לאנשים לא לעבור אלייהם (איכות השידור, איכות החיבור, המחיר שכבר לא כזה זול אם שמים עליו את ערוצי הספורט?)

7. oranfu Member

אני עם סלקום. אני בהחלט מרגיש באיכות שזה פיתרון כלכלי\חסכוני.

מעבר לספורט ואקטואליה אני לא רואה כלום בטלוויזיה אז אני לא יודע כמה סלקום טובים באופן כללי אבל ערוצים כמו שהתרגלנו של סרטים וסדרות אין להם וה-VOD מאוד מאוד מצומצם.

אם הייתי צריך שספק הטלוויזיה שלי ייתן גם פיתרון של סרטים וסדרות אז סלקום בכלל לא מהווים שום סוג של תחרות לאופציות הוותיקות.

8. RubberSoul Member

ועדיין וואן זה הערוץ היחידי בעולם שמספק 10 משחקים במחזור בליגה הספרדית בHD ובחינם. העיקר ערוץ הספורט, על כל 4 ערוציו, נפל במכרז על הספרדית בגלל חוסר היכולת להתחייב לשדר את כל המשחקים.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני יוצא מנקודת הנחה שכל מי שנמצא כאן והשתתף בדיון רוצה לראות ספורט בטלוויזיה ופחות הדברים האחרים.

אז אם אתה טוען שסלקום פיתרון טוב..נראה לי שפתרנו פה את הדיון, לא?

10. oranfu Member

לא בהכרח (שפחות רוצה לראות דברים אחרי).

אני למשל רואה המון סדרות. אני פשוט לא משתמש בספק הטלוויזיה בשביל זה.

ולא טענתי שזה פיתרון טוב.
    ה-HD באיכות טובה אמנם, אבל מה שלא HD זה איכות רעה. ערוצים 12,13,14 לא ב-HD אז אם יש ליגת האלופות (למשל) לא תראה ב-HD אלא אם כן תשלם אקסטרה על ערוצי הפרימיום של ערוץ הספורט.

אפשרות לשמוע פרשן אנגלי ולא ישראלי לא קיימת (בניגוד ליס ונראה לי הוט).

יש לאג משמעותי. מאוד.
    אני רואה גולים באיחור של חצי דקה+. אם אתה במקרה מדבר עם מישהו תוך כדי בטלפון או שיש לך שכנים שגם רואים את המשחק אתה תדע מבעוד מועד על השערים.

גם אין את האופציה לראות ליגה ספרדית ב-4K ( או בכלל 4K).

יש איתם עוד בעיות, אגב. אלה פשוט ספציפיים לכדורגל.

מבחינתי זה סביר, בקושי. אני כל הזמן מתלבט אם לעבור להוט (לא יכול יס בבניין שלי).

Nave אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

אתה עדיין משלם לסלקום איזה 150 ש"ח בחודש לפני שמתחילים לדבר בכלל על שאר הערוצים, לא?

12. Raulito Madridista

בכלי התקשורת השונים החלו עם פרויקטים לכבוד עצמאות 70 ובחירת רגעי הספורט הגדולים ועוד. כמובן שאני באופן טבעי מחובר יותר לכדורגל. ב-ONE למשל נתנו לקהל לבחור לאט לאט את השוער הכי גדול מקום המדינה, הבלם, החלוץ. חשבתי על אופצייה של דיון כיפי כזה ולא מחייב אבל מעטים כאן ראו כדורגל שלא מהעידן האחרון.
    מעבר לכך חשבתי על "מטרת ביניים" שגם היא מסובכת. בחירת ההרכב של הליגה בין 2000-2010 למשל נראית לי קלה: גרשון ובנאדו, אבוקסיס, רוסו, נמני וכאלה - יש קאדר בראש. אבל העשור הזה? גם בגלל הנהירה הקלה לחו"ל אבל לא רק - וואלה, כצה כבר הפגינו יציבות? זהבי, בוזגלו ומהראן ראדי. אפשר לחשוב על צדק וטיבי אבל הבחירות קשות. סתם אנקדוטה.

13. רון עמיקם Member

איך אפשר לשים בחלוצים את גדעון טיש, אלי פוקס ואהרן עמר?

שלושתם שיחקו כרצים. מדי פעם עלו לשחק כחלוצים אבל כל ימיהם היו קשרים אחוריים. טיש ממש קשר אחורי ואילו עמר ופוקס 50/50.
    הבעיה היא שאין ל-one מבוגר אחראי שיעשה להם סדר, בוודאי כשעושים סיכומים של 70 שנה.

ולא, אני לא מחפש עבודה...:)

Drama2 אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

מילה לגבי שידורי הליגה הספרדית - מה ש-ONE עושים לא נופל בכלל מערוץ הספורט לדורותיו, יש עבודה ויש תוצאות. אולפן קבוע כל מחזור למשחק חשוב ולא רק לקלאסיקו, יש ידע ושליטה בחומר ועוד. ובערוץ הספורט לא יצא לנו לראות יותר מדי שידורים של קבוצות דרג ב' או ג'. אולי דווקא אני עם חיסרון ופערי מידע אבל מניח שהזכויות עברו כי ספורט5 היו שאננים וONE הפתיעו והגישו הצעה נדיבה. לא חושב שריאלי לדרוש מערוץ הספורט לשדר את כל משחקי המחזור למרות שיש ארבעה ערוצים...

15. RubberSoul Member

יש לך ממיר 4K של יס?

מצב נושא:
הנושא נעול.