דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

תשאיר את הקומדי סטור מחוץ לעניין בבקשה.

2. Telkiyski Member

3. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בשביל מה יש חברים?

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ספורט 1 מריצים פרומו שמודיע על שירות חדש שמשדר שנקרא ספורט 1 אינטר-נשיונל, שמשדר את כל המשחקים של הכדורגל הישראלי מכל מקום ובכל הפלטפורמות (טאבלט, נייד וכו') - אבל לא הבנתי האם זה גם בישראל + איפה ניתן למצוא את זה? לא הפנו לשום מקום ולא מצאתי כלום באתר שלהם..

5. DRORIKO Member

בצ'רלטון עושים שאלון לכל השדרים והפרשנים לקראת העונה החדשה של הפרמייר ליג. כששואלים אותם מה היא הפרמייר ליג בשבילם כולם עונים בצורה מאופקת, רק תומר קשטן צועק "הליגה הכי טובה בעולם!!". אז בשביל מה אתה כל הזמן נדחף לליגה האיטלקית יא חתיכת אידיוט? לך תפרשן את ה"ליגה הכי טובה בעולם" ועזוב את האוזניים שלי בשקט.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שהבנתי השירות הזה רק לחו"ל. וכן זה יהיה מיועד גם לנייד.

7. Raulito Madridista

בעוד שבוע בפרק הזמן הזה כבר נהיה עם העיתונים אחרי פתיחת הליגה. מקווה לראות שינוי מרענן מצד 'ידיעות אחרונות', התרגלנו כבר לכמה שורות סטט', לטור של עמיר פלג ולסיקורי משחק די קצרים. מעבר לכך, בשנה שעברה העיתון קטע מסורת חשובה - מוסף פתיחת העונה. אני לא חייזר, מודע לשינויים בתקשורת, בטח כסטודנט שעושה את התואר הזה, ועדיין - אין כמו חתיכת נייר, זה לא כמו כתבות באינטרנט. את המוסף אתה יכול לשמור ויש לי בארון הרבה-הרבה קטעים. גם חוברת של 25 דפים עם לוח משחקים, כתבת צבע אחת או שתיים וסקירה של הסטט' של כל הקבוצות זה מספיק.

8. danielone Member

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רז זהבי שובר שיאים חדשים של גועל נפש.
    הבנאדם משכתב את המציאות,ממציא ומעוות ראיונות,ולא נותן לדבר שנקרא עובדות להפריע לו, רק בשביל להוציא עוד קצת צהוב,והכול בשידור חי.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

אני אפילו לא אשאל מה הוא אמר. ערוץ בהקפאת הליכים.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת לא משנה מה הוא אמר,רק יכול להגיד שמסכן מי שנופל לו בפה. הוא לא מתבייש לטנף ולהטיף,ולעוות עובדות בשידור חי.

12. Raulito Madridista

אתר 'הארץ' הוא בתשלום ולפעמים אי-אפשר לעקוף את זה, רוצה לומר שלא יצא לי לקרוא את הראיון וחבל. יורם ארבל מעוות שמות, שיאו מאחוריו והוא מאוהב בעצמו אבל הוא לא אידיוט. אני לא יודע על תחומי עניין נוספים שהיו לרמי וייץ' או מאיר איינשטיין ז"ל בעוד יורם אבל יחסי מגוון. בכל-מקרה, פתאום הוא הגיח גם לצ'רלטון ומשדר את הליגה האנגלית וזה סוג של רנסס מגניב עבורו לפני הפרישה שגם היא תגיע. אתמול בקלאסיקו דווקא אהבתי את השידור שלו. היה חד בקבלת ההחלטות, לא הפריע, לא נטה לצד אחד וזה בסדר. לי אישית גם משום מה חשוב שיהיה ריספקט בין השדרים - "החזרה שלי לא היתה מותנית באסון שקרה למאיר ולמשפחתו", הוא מבהיר. "דווקא בגלל מה שקרה..."

אגב, עירד צפיר מ-'הארץ' הוא המראיין הטוב ביותר לדעתי. צנציפר מנסה להוציא סקופים בכוח, יש כתבי ספורט אחרים שיביאו ראיון 'כפולה' בעיתון ולא תהיה שם 'כותרת' או שום דבר מרתק. אצל עירד צפיר תמיד מעניין. הוא מדבר בגובה העיניים ובשפה של העם, לא מתבייש ללחוץ על נקודות רגישות ומנסה להוציא את המרואיינים מאיזור הנוחות

13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

שאלתיאל מפעיל בכל הכוח את החברים ב-ONE כדי להיפטר מ-מימר.
    מעניין מה השתנה מסוף המשחק נגד באר שבע להיום?

??? ?? ????? ???? ?? ???? ????"? ???????

DRORIKO ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

הוא סתם אפס,בהתחלה הוא היה קוריוז משעשע אבל גם בתור כזה הוא מתחיל להימאס. הקטע הוא שאפילו בערוץ שלו רואים בו בדיחה. במגרש פתוח זילברשטיין חוגג לו על הצורה, ובחמישיות יונתן כהן מחליף אותו. את ערוץ הספורט כבר לא מעניין להביא פרשנים אמיתיים, יותר מעניין אותם סייד קיקים שאפשר לסתלבט עליהם, זהבי,פרימו, שרף. ממש ערוץ הצחוק.

15. Telkiyski Member

ג'ורדי קרויף מנסה ללחוץ על הגביר של המדינה להתחיל לבזבז כספים כמו שאנחנו רגילים באמצעות רז אמיר, כתב החצר שלו באתר וואן.

"שלא יתפלאו אם הוא יקום ויילך" כתב הכלבלב על המאמן המסכן.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.