דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אם הם ייפטרו מאורייר זה חיזוק.

2. alexshw Member

אוריה זוכה להתעניינות מלברקוזן

3. alexshw Member

4. alexshw Member

קריסטל פאלאס החתימה את הכישרון הגדול של ק.פ.ר, שחקן נבחרת אנגליה הצעירה

5. Footballover Member

רכש מעולה של פאלאס. הוא רמה מעל הצ'מפיונשיפ אבל אני מאמין שיקח לו עונה או שתיים להתאקלם לרמה של הליגה. סוף סוף פאלאס מביאים רכש עם מעט מעוף, שחקן מאוד מעניין.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה רצינית - מתי בפעם האחרונה חאמס רודריגז נראה כמו שחקן? למה מרגיש לי שזה היה במונדיאל 2014?

מרגיש כמו עוד החתמה אברטונית להפליא מבית היוצר של רוני, וולקוט, איוובי ושאר ההזיות. לא מכל ריג'קט עם מוניטין יצא האלכסיס הבא.

AS R, Footballover, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

אני איתך לגבי הביקורת על חאמס, אנצ'לוטי פשוט 'מאוהב בו'. צירף אותו לבאיירן, ניסה גם לנאפולי שדרשה אותו בחינם ולא קיבלה.. הוא פתח לא רע בריאל את עונה שזה עתה הסתיימה אבל זה לא מספיק. בבאיירן מינכן היו לו מספרים סבירים ואפילו כבש שער נגדנו אבל הוא היה תחרותי באמת בפעם האחרונה בעונת 2016/17, שוב, לא ממש במשחקים הגדולים אלא ב'ריאל מדרידB' עם מוראטה ובעוד משחק גביע נגד סביליה.
    גם מתוך שינה הוא יהיה מסוגל לסובב כדור לחיבורים או להעמיד שחקן מול שוער, אבל אלא אם כן הוא ישחק מספר 10 מתחת לחלוץ בלי שום עבודות הגנה - זה יהיה נועד לכישלון. מה גם שהוא לא מגיע בחינם. מה שפורסם לפי השכר שלו קצת מפתיע אותי. אגב זה מאוד חמור בעיניי שבשלב מסוים העונה הוא פשוט ביקש מזידאן שלא להיכלל בסגל, זה כדורגל ומועדון פאר או קייטנה? אם זידאן רוצה להכניס אותו גם בדקה ה-90 לבזבז זמן - זה מכוער, אבל חאמס צריך להיות שם. אפרופו שם גדול, מויזה קן אחרי עונה מהגיהנום שם, עסקים כרגיל?

9. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעה אולי לא פופולרית אבל אירונית מאוד - אם חאמס יחתום באברטון, הוא ואוזיל יהיו שני הקשרים עם הכישרון נטו ברגליים הכי טהור בפרמייר ליג אחרי KDB ולא במרחק גדול ממנו.

כמובן שהגישה/כושר/מצב מנטלי/מצב פיזי/מהירות של שניהם במקום אחר לגמרי עכשיו. מקווה שחאמס איכשהו ישקם את עצמו, למרות שאני לא רואה את זה קורה. בשיאו הוא היה פשוט קוסם, השחקן הכי טוב שלנו בריאל ב2014/15 יחד עם מודריץ' ורונאלדו.

10. Clichy COYG

לטעמי אוזיל זה כישרון בלבל אחר משל חאמס, ויותר מכך - אני חושב שהוא הכישרון הכי גדול בדור הזהב הגרמני (ונוכח היכולת שלו בפועל זה רק מעצים את האכזבה).

בכל אופן זה שדרוג גדול על פני החרא שארסנל האכילה אותם בעמדה הזו אבל אני לא יודע אם זה מספיק. לפחות עד עתה אברטון זה לא בדיוק המקום האידיאלי לשקם קריירות.

11. Footballover Member

אני לא יודע מה זה "כישרון ברגליים", אני מסתכל על שחקן כמכלול. כמכלול, אוזיל זו נבלה סרוחה של כדורגלן שאיש לא רוצה לראות או לגעת בה, חאמס כנראה אפילו יותר חסר תועלת ממנו. שחקנים שאולי היו טובים לפני 6 שנים ופשוט לא רלוונטיים היום.

אברטון נהיה שם נרדף לעסקאות כושלות. איזה מועדון מטומטם, בחיי.

12. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

חאמס יכול לשחק רק בעמדה אחת שנכחדה כמעט לגמרי מהכדורגל העולמי, הפך משחקן איטי בשיאו לשחקן אולי האיטי ביותר בספרד/גרמניה מתחת לגיל 30, כל החלטה שלקח ב3 שנים האחרונות התבררה בדיעבד ככישלון (לדעתי גם ההחלטה על אברטון הנוכחית אבל כבר לא היו לו יותר מדי ברירות) והוא עצמו קצת מסרב להכיר בדעיכה שלו במובן מסוים.

למרות זאת, היו שחקנים במצב גרוע יותר שהצליחו להחיות את הקריירה שלהם מחדש, רגל שמאל שלו עדיין נקייה בקלאס שלה והוא תמיד נתן את עצמו באימונים והתחייב לעבוד קשה למרות שזידאן לא ספר אותו. אמנם לא צריך לרחם עליו יתר על המידה אבל מבחינת ההתנהלות כמקצוען, אסור להכניס אותו לאותה רשימה עם בייל ואוזיל (אני הזכרתי את שניהם באותו משפט רק במחשבה של הכישרון שלהם).

סיכוי גבוה שזה יתברר ככישלון טוטאלי נוסף, אבל זה כן גם יכול להתברר כהצלחה ענקית אם הוא ישמור על גישה נכונה בפרק החדש הזה. לא צריך לפסול אותו כבר על ההתחלה.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל על ההעברה הזאת בקונטקסט של מה שקורה באברטון באופן כללי בשנים האחרונות.
    מדובר בקבוצה שבאה מלמטה ומנסה לפרוץ לטופ 6 אבל עושה את זה בצורה הפוכה לגמרי מנניח לסטר.

הרבה מזה כי יש שם כבר שנים פטיש עצום לריג'קטים של קבוצות גדולות - איוובי, קן, גומש, דלף, מינה, וולקוט, שניידרלין, רוני לסיבוב שני, עכשיו חאמס... אתה רואה פה את המגמה? יש פה סכומים גדולים מאוד שהולכים על השחקנים האלה כנראה בתקווה להצלחה בטווח המיידי. בחיי שהריג'קט היחיד שאני מצליח לחשוב עליו שהתברר כבינגו שם זה לוקה דין, השאר נעים בין פלופים לבינוניים.

לדעתי עם הכסף שיש שם חייבים לשנות את הפרופיל של שחקן שמסתכלים עליו ולהתחיל לבנות שם משהו מעניין. יותר רישארליסונים פחות חאמסים. שחקנים צעירים עם משהו להוכיח שבאים לעשות צעד ביניים ולעבור הלאה למועדון גדול - יש שם את הכסף לשלוף כשרונות בולטים כאלה מכל רחבי אירופה. אולי זה עוד יעבור להם עם גבאמין, נראה העונה.

לא מדברים מספיק על הכשלון של ה"פרויקט" הזה מאז שמושירי נכנס לשם והתחיל לפזר כספים. זאת קבוצה שאמורה לכל הפחות להיות היום בלבל של וולבס ולסטר, בפועל היא הרחק מאחור והן מראות לה איך עושים את זה.

14. alexshw Member

אולי כי בשתי האליפויות האחרונות שלהם הכוכב הכי גדול היה ריג'קט של ליברפול [emoji16]

אבל בהחלט זו מדיניות שלא מוכיחה את עצמה לגמרי בעידן שנכנס לשם כסף גדול. זו עצלנות הייתי אומר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. k_700 Member

איזה עמדה שנעלמה מהכדורגל??

הוא פשוט לא שחקן כדורגל אוזיל. הוא לא עושה שום דבר שקשור ללחץ, סגירה, הגנה.
    הוא עושה טובה שהוא בכלל עושה משהו בהתקפה(גם אין לו אוויר ללשחק כדורגל משחקים שלמים).

חאמס זה גופה מתה.
    קיץ קודם צחקו עליי פה של איך אני מעז להגיד את זה כשריאל מדריד עשתה טובה שזרקה לנו הצעה עלובה של 26 מליון פאונד וחאמס רודריגז על פוגבה. כאילו נתנו לנו הצעה שהיא לא משהו מעבר לגיחוך.
    היום תראו איפה הוא מסיים.
    זה לגמרי ווין רוני קיץ 2020, אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל. אתה מקבל שחקן שהוא לא יהיה בלבל של הליגה הזאת בכלל.
    עוד שנתיים באינטר מיאמי, מי מוכן להמר נגד זה?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.