דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

רומאנו קשקשן ביצים, הגיע הזמן שתבינו את זה. אין לו מושג, הוא מדווח על שמועות שהוא קולט בכל מיני מקומות, יורה לכל הכיוונים ומחכה שמשהו יתברר נכון כמו תרנגול עיוור שמוצא גרגיר. HERE WE GO.

צחוק צחוק, אבל אם יונייטד רוצה את רגילון והוא יגיע לטוטנהאם בגלל שיונייטד לא מוכנה לסעיף BUY BACK אז אני יכול להבין. אפשר לשאול את השאלה אם אי אפשר היה להתגבר על הדרישה הזאת של ריאל, אבל אם הם לא מוכנים לוותר אני יכול להבין למה מועדון גדול לא יקבל את הדבר הזה.

2. alexshw Member

25-30 מיליון יורו זה לא הרבה

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. oranfu Member

תראה, אתה מדבר פה עם אוהד ליברפול. בשבילנו גם 2.5 מיליון זה הרבה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. Clichy COYG

אין לי כוח לעבור כל הציוצים שלו אבל ממה שאני זוכר עד עכשיו יש לו אחוזי פגיעה די טובים.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שיש לו אחוזי פגיעה טובים, איזה שתי שליש ממה שהוא מדווח על מועדונים אנגלים - הוא מדווח אחרי שמישהו אחר מדווח. "נותן חותמת".
    אולי באמת יש לו קשרים במקומות מסוימים, אבל הוא בעיקרון חשבון ITK שהתנפח למימדים מפלצתיים. הרי ברור לכם שהוא לא באמת יודע הכל כמו שהוא מציג כן? מי באמת יכול לדעת מה קורה מאחורי הקלעים בכל חור באירופה? הוא פשוט מקצוען בליצור לעצמו תדמית כזאת, הוא הפך ניהול חשבון ITK בטוויטר לאומנות.

חייל שוקולד, ChelseaPensioner ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

הוא קשקשן.
    הוא מדווח על מלא שמועות, כאלה שמופיעות גם במקומות אחרים. בסוף, אם משהו מתברר נכון הוא חוגג על זה.
    לזכותו ייאמר שהוא לא פראייר והשימוש שלו בקצ'פרייז HERE WE GO הופך אותו לדמות ומייחד אותו מהכתבים האחרים.

כמו כל הליצנים של הגורו די-מרציו, במקרה הטוב יש להם מושג על דברים שקשורים לכדורגל האיטלקי (וגם זה בספק).

7. alexshw Member

לא יקרה מן הסתם. או שריאל תשלים או שיעשו משהו סטייל אלכסיס.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. Footballover Member

זה פשוט לא נכון מה שאתם רושמים על רומאנו. הרבה פעמים הוא הראשון שמדווח, ברגע שהוא אומר ששחקן סגור אז זה סגור, בניגוד להרבה אחרים. יש לו את המקורות שלו והמידע שלו כמעט תמיד מדויק, לא סתם מגיעים לכמעט 2 מיליון עוקבים בגלל "חשבון itk שהתנפח". הוא טוב במה שהוא עושה.

אשמח לראות איפה הוא טעה, ירה לכל עבר או דוגמאות לחוסר מקצועיות או אמינות, כי אני לא נתקלתי.

Sir Alex Ferguson, אלעד ו-Clichy אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

כאילו חסרות דוגמאות לשטויות שהורנסטיין כתב(כולל בקיץ הזה).

רומאנו מדוייק מאוד, לגמרי האיטלקי הכי רציני במערכת היום.

להזכיר משהו קטן, רומאנו היה הראשון שטען כבר לפני חודשיים שמול סאנצ׳ו והסוכן שלו סגרנו פרטים אישיים.
    לפני שבוע כל המאט לואים הצטרפו לדיווח הזה.

הוא גם היום מקפיד להגיד שרגילון מאוד רוצה להגיע אלינו וכרגע לא ידוע מה מידת הרצון שלו להגיע לקבוצה שמשחקת מול טוטנהאם(זה לא אומר שזה לא יקרה).

הורנסטיין די נחרץ שאין בכלל שום סיכום ביננן לשחקן.
    בעוד כמה שעות נבין כבר מי מהם מיהר לקפוץ.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם זה יותר מדי. קומאן אמר שהם צריכים למכור כדי לקנות.

11. alexshw Member

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בייל בהשאלה לעונה ללא עלות, כשריאל אולי משתתפת בחלק גדול מהשכר שלו זאת אחלה עיסקה. כן יודע שכמו חאמס משווקים אותו כשחקן שפרש ושכח להודיע ושאמור לשחק היום בסין או בארצות הברית, אבל אני חושב שחזרה שלו למקום שהוא אוהב ואוהבים אותו, יכולה להיות בינגו. הוא בסך הכל בן 31, ונכון שהוא מאוד פציע, אבל הבעיה לדעתי בריאל (בזמן שהיה כשיר) הייתה הרבה יותר הגישה שלו מאשר מקצועית כי גם שם היו לו לא מעט משחקים מצוינים מבחינה מקצועית, משהו שלא אמור להתרחש בטוטנהאם שם הוא יקבל מעמד אחר לגמרי ויחס אחר לגמרי.

13. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי סוף סוף יהיה לטוטנהאם עוד שחקן עם יכולות התקפיות חוץ מקיין וסון, ועוד מישהו עם רגל שמאל טובה.

אני רק לא מבין למה על הדרך הם מביאים גם את בייל הפנסיונר.

oranfu, Jese, Gianzola01 ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. Raulito Madridista

כמו שאני רואה את זה - טוטנהאם עושים לנו טובה ענקית ולוקחים את בייל ולכן הם מקבלים את סרחיו רגיליון במחיר מבצע - למה בן צ'ילוול עולה כפול ממנו לצורך העניין? רגילון היה גדול בסביליה. חבל לי כאוהד ריאל המצב שנוצר - מרסלו בטח יתחפף עוד שנה כי הוא די גמור פיזית, אבל השנה הזו קריטית.

לגבי בייל, מקצועית גרידא, היו לו שני משחקים טובים בשנה האחרונה - הצמד במדריגל ועוד אחד, וזהו-זה. הוא היה קטסטרופה גם שנה לפניכן כשקיבל הזדמנות להיות שחקן ההתקפה המוביל שלנו. את הגולים החשובים שלו אפשר לספור על כף יד אחת. ריאל אמורה לשלם חצי מהשכר שלו. כששחקן מבקש לא להיכלל בסגל כשהוא מבין שכנראה לא ישחק - זה קו אדום מבחינתי. גם אם התשוקה לכדורגל תחזור לו, הוא איבד מאוד מהמהירות והחדות, לא רואה אותו מביא שינוי מי יודע מה. הציפיות יהיו גבוהות וזה מתכון לכישלון. הוא לא חתך לאמצע ושיחרר בעיטה טובה בשמאל כבר שנתיים כמעט. שחקן עבר

15. alexshw Member

כי צ'ילוול בריטי והשוק הבריטי חסר הגיון.

מצב נושא:
הנושא נעול.