דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאונדר הוא סוג של מאהרז בתחילת הדרך בלסטר, כאשר הגיע משום מקום ובעיקר לא בשל (אפילו הגילאים דומים).

צריך לזכור שכאשר היה טוב - איפשהוא בעונה הראשונה שלו ברומא - היה מדובר בשחקן שכבר קושר לבאיירן בסכומים גבוהים יותר ממה שלסטר תשלם עליו. לדעתי אחלה הימור מבחינת הקבוצה. אני לגמרי יכול לראות כאן מקרה פוליסיק 2.0 (מכירה מובנת לחלוטין בשני המקרים). הכישרון שם, עכשיו רק צריך לשמור על קו הבריאות ולייצר מומנטום בקבוצה הרבה יותר מוכשרת. כי הוא לחלוטין תפור על הצרכים של לסטר בצד ימין.

2. k_700 Member

עוד לפני שהגיע לרומא אונדר היה כשרון שהמון קבוצות גדולות באירופה קושרו אליו.
    צריך להזכר מה יש ללסטר בכלל באגפים כדי להבין מה רמת הסיכון שהם בכלל לוקחים פה(אפסית).
    חוץ מבארנס יש להם באגפים שחקנים ברמת הגריי ואולברייטון.

גם אם יתן שלושה חודשים טובים העונה זה שדרוג גדול על מה שהיה להם באגפים וכמו שאלעד אמר, הכשרון פה הוא לגמרי משתלם(לא חושב שזה אותו לבל של פוטנציאל כמו פוליסיק בזמנו, אבל לא הרבה מתחת).

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שיש ללסטר בהתקפה מלבד וארדי ובארנס (אחלה של ילד, אני אוהב אותו) זה באמת כלום ושום דבר (אפילו וולבס עקפו אותם בסיבוב). לא מספיק מדברים על זה, אבל הם אכלו אותה חזק דווקא עם הרכש מאנגליה (איהנצ'ו, פרז) ואלברייטון וגריי אף פעם לא היו קשורים לקבוצה שמכוונת לטופ 4 או משהו שקרוב לזה. יש פה תרומה של צוות מסייע באסטון וילה, וזה רק מראה איזו עבודה גדולה וארדי עושה שם בשנים האחרונות.

זו כבר שנה שניה ברציפות שאני אומר את זה, אבל אם אונדר יצליח להיכנס לנעליים של מאהרז כשחקן שייתן ברק ומספרים (דריבל, בעיטות, חוצפה), ויביאו לשם בלם איכותי נוסף שלכל הפחות יתחרה ברוטציה עם סוינצ'ו ואוואנס, אז הם חזק מאוד לדעתי בתחרות על הטופ 4.

4. alexshw Member

אונדר - אובר 10 שערים לצ'נגיז.
    https://img.mako.co.il/2008/12/17/mugbelet_118_guest_b.Xxx

5. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. Clichy COYG

Here We Go.

לא יודע למה אבל אני לא ממהר לרדת על ההעברה הזאת.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לרדת?
    ברור שהעסקה יקרה ויש סיכון גדול.
    אבל...ראיתם איך טוטנהאם ניראת? המועדון הזה זקוק באופן דחוף לאיזשהוא LIFT. גם אם הניסיון הוא נואש, זה עדיף מלא לעשות כלום.

8. Footballover Member

דווקא מעניין. על הנייר סון, קיין ובייל זה רצחני. השאלות הן באיזה כושר הוא מגיע, באיזה מוד מנטלי ואיזו השפעה תהיה לו בחדר ההלבשה של טוטנהאם.

רגילון מחזק להם את העמדה הכי חלשה בסגל וההתקפה שלהם די מסודרת גם בלי בייל (ברחויין), אבל מרכז ההגנה והקישור עדיין חורקים מדי כדי להיות באמת טובים העונה. אני מנחש שהם יהיה איפשהו באזור של ארסנל במקומות 4-6.

9. Clichy COYG

@Liverpool-Forever
    הבן אדם כבר שנתיים במוד של שחקן בפרישה ולא של מקצוען (בייחוד לא כזה שמשחק בריאל מדריד) ולכן הספקות. מקצועית ברור שהוא רמה מעל כל מה שיש להם מלבד סון וקיין.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שיש סיכון.
    לכן הם מצליחים להביא אותו.
    אם הוא היה ב PRIME שלו, הוא היה נשאר בריאל מדריד.
    בסופו של דבר המועדון שם נראה מת. אם כלום לא קורה עד סוף החלון איפה תסיים טוטנהאם? ה6 שנתתי לה הוא מחמיא מאוד.
    עכשיו הם ייקחו סיכון יביאו שחקן שהיה שם עצום פעם ויתפללו שיהיה טוב, עדיף על כלום.

11. alexshw Member

לדעתי יהיה שם דיכאון כללי עד שמוריניו יעוף. לונדון מקום מושלם לשחק גולף.

12. תזונאי ומאמן Member

13. Raulito Madridista

אם טוטנהאם תצליח לשכנע את ריאל לשלם רק מחצית מהשכר של בייל זה יהיה אפילו טוב יותר עבורה, הימור קטן אפילו יותר. את המטרות של טוטנהאם צריך להגדיר בלי קשר לבייל שגם במוד חיובי ועם מוטיבצייה לא יוכל לתת אפילו 50% להערכתי ממה שנתן בקדנצייה הקודמת שלו. דווקא בעונה האחרונה הוא הפתיע שלהוציא את אוקטובר-נובמבר הוא תמיד היה בריא ולא ריחפה עננת הפציעות, אבל פייר, גם כשהוא רצה, הוא לא מסוגל לעבור שחקן ולבעוט לשער, הפיניש נחלש, הוא מסוגל לתת גול רק בנגיחה בינתיים. אני רואה את מוריניו מסיים את העונה אלא אם כן תהיה קטסטרופה סביב מקום עשירי, הם עדיין משלמים לפוצ'טינו, לא? וגם החוזה של מוריניו יקר.

- עד כמה נראה לכם שהסדרה שעשו על טוטנהאם שבטח הניבה לה הרבה מאוד כסף - פוגעת במועדון כשהרבה דברים יוצאים החוצה?
    - לגבי דלה עלי, הוא היה בכושר גרוע עוד לפני הדיכאון של מוריניו לדעתי, אולי אנשים עדיין מדמיינים את השחקן שהיה ב-2017? הרבה דברים השתנו מאז.

14. alexshw Member

נראה לי סיטי ירדה מקוליבאלי. אגב קונדה בלם מבטיח לפי העונה האחרונה שלו בסביליה.

15. k_700 Member

רק כמה דברים,

כמה שופרות של מוריניו בתקשורת מפמפמים שכאילו טוטנהאם זיינה פה את ריאל מדריד במחיר שהיא לקחה את בייל.
    שכחו לספר שחצי מ600 אלף פאונד בשבוע זה 300 אלף פאונד בשבוע שזה כבר שם אותו כמרוויח הכי גדול בטוטנהאם.
    אין שום סיכום על מחיר עתידי(לא יודע למה הם לא דחפו שם משהו כזה).

מותר כבר להגיד שלטוטנהאם יש סגל עמוק וטוב משלנו? או שזה אסור?
    סון, בייל, קיין, לוקאס, לה סלסו, אלי, אנדומבלה,ברחווין, רגילון ושאר הנגרים שהם בערך באותה רמה(אין אפס אנד דאון כמו ברמה של לקחת את גרינווד ושמת את פריירה/מאטה).

מעניין כמה זמן יקח עד שמוריניו יקריב אחד משחקני ההתקפה בשביל סיסוקו כי בכל זאת "צריך לאזן בנגר באחד הצדדים".

מוריניו יכול לבכות עד מחר שאין כסף, יש לו פה סגל יותר טוב משהיה לפוצ'טינו בשנה וחצי האחרונות שלו(מישהו זוכר שאת הקיץ שקדם להגעה לגמר האלופות פוצ'טינו פתח בלי שחקן רכש אחד?).

מצב נושא:
הנושא נעול.