דיון שאר הקבוצות - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/6/21.

1. oranfu Member

מצד שני חלק נכבד בהכנסות שלהם זה בזכות מסי.

אני עדיין מעריך שהוא יישאר שם.

וגריליש בסיטי, רשמי.
    מספר 10, חוזה ל-6 שנים.

2. סמואל אטו Member

די נו.
    אתה מתלבש כל פעם על כוכב אחר והופך אותו לבעיה של הקבוצה.
    הבעיה של ברצלונה שכבר 10 שנים מנהלים אותה כמו קרקס, לא מסי. הוא הדבר העיקרי שמחזיק אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/21
  3. alexshw Member

חלק גדול מזה הולך לכיסו של מסי. עובדתית הם עומדים בחוזהו תוך כניסה לחובות אדירים.
    לדעתי אנחנו בשלב שסגולותיו לא עולות על מגרעותיו.
    ברור שהוא אל וברור שקשה להתנתק אבל שוב ברסה מדרדרת כבר מספר שנים בשורה תחתונה. נכון לא כמו לפני שני עשורים ועדיין.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. oranfu Member

הם נכנסו לחובות כאלה למרות מסי.
    הוא יותר גדול מהמועדון.

הוא זה שהפך אותם ללהיט הכי גדול בכדורגל ובשנים האחרונות הוא היחיד שעוד השאיר אותם רלוונטיים באיזה צורה.

הוא מקבל סכומים מפלצתיים, אבל ברצלונה נבנתה עליו ובלעדיו הם לא רואים את ההכנסות הנוכחיות גם במשקפת.

5. k_700 Member

טוב זה שנייה לפני שאלכס יכתוב לכם שמסי חושב רק על הארנק שלו ולא איך לזכות בתארים. אתה צריך להיות רק הכי טוב בעולם בתפקידך במועדון שמנוהל חרא כדי שאלכס יגיע למסקנה המתבקשת.

סגולותיו לא עולים על מגרעותיו… אומר על השחקן הטוב בעולם והטוב בהיסטוריה.

6. Raulito Madridista

אני גם מעריך שמסי ימשיך בברצלונה והוא כבר בן 34, ומצד שני אני בטוח שיש כאלה בסיטי מעבר לפפ שדיגדג להם שאותו לחץ שהפעילו בקיץ שעבר נניח - לא היה גם הקיץ הזה.
    אפשר להגיד שהחוזה של מסי עצום ומצד שני להביט על מה שקורה בגזרת סמואל אומטיטי ואפילו מיראלם פיאניץ', חוזה העתק שהיה בעבר לאיבן ראקיטיץ' למשל (שחקן מעולה, אחלה, אבל איזה סכומים!) וכן הלאה, כל שחקני ההתקפה הכושלים שעלו מאה מיליון יורו ונרכשו בלי מעט מחשבה, החוזה של קוטיניו. עם פחות טעויות אפשר היה להשאיר את מסי.

ג'ק גריליש שחקן נפלא שעשה ניסים ונפלאות באסטון וילה. אני לא מודד אותו לפי הופעות בנבחרת או היכולת שלו ביורו (סאות'גייט היה צריך לתת לו יותר הזדמנויות) ולא הלכתי לבדוק כמה הוא התעלה במשחקים נגד הקבוצות הגדולות. ועדיין זה נראה לי כמו סכום מפלצתי על שחקן שבספטמבר יהיה בן 26 ולא משנה שהוא קוסם ונראה נהדר בליגה הזו. זו העברה פרועה, לא שהכסף יצא מהסכום של האוהדים וברור שהם מתלהבים. סיטי עדיין צריכה חלוץ לדעתי שהוא לא הארי קיין ואני מניח שסטרלינג או ברנרדו יעשו את הדרך החוצה.

7. Sturridge Member

העברה חופשית לא? לסיטי יהיה מאוד קל לתפור את זה.
    הם עוד מסוגלים לקנות אותו לקבוצה בניו יורק ולרשום אותו בהשאלה כציוד משרדי.

WellNeverDie ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

מסי לא נותן להם ליפול נמוך מדי זה כמובן נכון. אבל ברצלונה כבר לא מצליחה להתמודד עם קבוצות טופ אחרות, לשחק כדורגל מודרני. היא פשוט קבוצה של תנו את הכדור למסי. כמובן הרבה בגלל מאמנים. השאלה אם מאמן מתקדם ירצה לבוא במצב כזה?
    ברצלונה לא נאפולי. היא תהיה גדולה גם אחרי מסי ותהיה אחד היעדים המועדפים על שחקני טופ. הם צריכים הבראה כלכלית.
    אני לא מסכים לגבי שהוא הפך. התהליך החל עם בחירתו הראשונה של לאפורטה ב - 2003 ומסי נכנס לקבוצה מאוד אטרקטיבית והטובה כבר באירופה. כמובן זה השתדרג עוד אצל פפ, אבל זה לא החל במסי.

9. Raulito Madridista

אני חושב שאפשר וצריך להעביר ביקורת על איך שהוא פתח את העונה שעברה ועל היכולת שלו עד ינואר והאמת שב-2019/20 מספר השערים שלו נגד העשירייה הראשונה - מזעזע. את שאר מה שכתבת צריך לשאול את ברתומיאו - איך בזבזו שנים שלו בטופ עם קבוצה לא מאוזנת, עייפה, שבעה וחלשה. פרידות כאלה תמיד קשות וכמעט תמיד מגיעות בבום, גם ריאל שלוש שנים אחרי בקושי התאוששה מעזיבת רונאלדו על אף היכולת הנפלאה של בנזמה. אם מדברים על מורשת וכו' אז אולי מסי לא היה יכול לעשות את מה שרונאלדיניו עשה, הוא לקח את ברצלונה מהאשפתות והפך אותה לאלופת ספרד ואלופת אירופה, קבוצה שרחוקה באיכות ובחוזק ובאיזון מהטרבל של פפ אבל הוא עשה את העבודה הקשה והניח קרקע. 'הטובה באירופה'? לא יודע.

10. alexshw Member

הלוואי יותר מנכ"לים כאלה

DaveTheSave, Clichy, Gianzola01 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

זה המאמנים והצוות המקצועי אשמים שכל מה שנהיה שם זה "תנו למסי". הוא שחקן קבוצתי, הוא לא אונס את הקבוצה להתאים את עצמה אליו.

ברצלונה היא לא נאפולי, אבל היא גם לא "ברצלונה" של ה15 שנים האחרונות.

היו מועדון אטרקטיבי, לא קרוב למפלצת. אם מסי לא כזה עצום הם עושים כמה שנים טובות עם פפ (ואולי עוד קצת עם לואיס אנריקה שנשען על סגל חזק ביותר) - ולא הרבה יותר מזה.
    שוב, לא אומר שהם לא מועדון גדול. אבל הם לא כאלה גדולים כמו הרושם של העשור וחצי האחרונים.
    וזה בעיקר בעיקר בעיקר בזכותו.

תשאלו את אוהדי ליברפול על פרסלו ואיזה מנכ"ל הוא. יותר מדי מחמאות כנראה שלא תקבלו.

12. alexshw Member

אני חושב שדווקא כן אונס. הוא לא זז באמת במגרש והוא צריך את הכדור כל הזמן ויש בעיה של שילוב עם כמה משחקני התקפה (לא סוארס, אבל הוא כבר עזב). הוא לא מאפשר לחץ גבוה. הוא בעיה טקטית די רצינית כבר.
    נכון המאמנים שם גם היו בעיה, כולם בינוניים. השאלה אם טובים ירצו לבוא במצב כזה?

13. oranfu Member

הוא לא צריך את הכדור כל הזמן. מוסרים לו את הכדור כל הזמן כי הקבוצה שם לא יודעת לעשות משהו בלעדיו וכי הוא עד כדי כך טוב.

מסכים שבלי הכדור יש שם בעיה מסוימת, אבל הוא כל כך טוב עם הכדור שהיתרונות שלו עדיין עולים בהרבה על החסרונות. כמעט בלתי אפשרי לעצור אותו עם הכדור, תבנה סביבו קבוצה נורמלית ולא את גריזמן ומאמן שבחלומות הפרועים שלו לא חשב שיאמן את ברצלונה - ותקצור את הפירות.

אני בספק אם יש מאמן רציני שיגיד לא בגלל מסי.

גריליש עלה 100 מיליון פאונד וקיבל חוזה ל-6 שנים עם משכורת של 370K פאונד לשבוע.
    אני מאוד מחזיק מגריליש, אבל אלה סכומים הזויים.

כמובן שזה עוד לא לוקח בחשבון את סטרלינג, דה בריינה, פרננדיניו, אגווארו ועוד שכבר היו שם כשמונה.
    קוסם.

14. alexshw Member

למה ברצלונה תקועה עם קומאן אם כך? זו בדיוק חוסר הסכמה בינינו. לדעתי יתרונותיו כבר לא עולים על המגרעות באוברול. בתמונה הכללית. הגיע זמן לעידן הבראה של המועדון שלא יקרה כנראה כבר איתו בסגל. תבנו קבוצה נורמלית. למה דווקא חייב סביבו?

ומה הייתה אמורה להיות בעיה עם גריזמן? חלוץ טופ לכל דבר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. סמואל אטו Member

סיסמאות.
    הוא אחד הלוחצים הטובים והיעילים.
    אני בטוח שלא באמת עקבת אחריו בשנים האחרונות.