דיון שאר הקבוצות - עונת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/6/21.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק בארסנל לבד היו כמה. סאנצ'ז, ואן פרסי אם תחזור יותר אחורה. ראמזי עזב בחינם.
    הזארד היה בשנה האחרונה לחוזה לדעתי. פוגבה כנראה יעזוב בחינם עוד שנה.

בטוח שיש עוד.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל קרסו אז נניח שנפריד אותם כי אז אתה מכניס גורם שלא קיים אצלנו כרגע.
    הזאר לא רצה לחדש חוזה?
    פוגבה אוקיי.
    יש עוד?

זה ממש לא בטוח שיש עוד.
    אני מנסח שוב...שחקן הרכב במנצ'סטריות או בצ'לסי שרוצים שיישאר אבל הולך כי לא חודש לו חוזה.
    והנקודה אליה אני רוצה להגיע: אם אתה רוצה להיות בצמרת, החוזים האלה הם עניין שבשגרה ולא בשורה.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר אני מבין, אבל בעיניי זה מבאס להיכנס לדיונים שהם לא של ליברפול ולראות את אותו שיט שאנחנו כותבים בדיון של ליברפול רק בניסוח אחר.

עם הדיון לכשעצמו על שחקנים שעוזבים כי לא מחדשים חוזה אין לי בעיה אגב. אבל לא צריך כל ידיעה שקשורה בכלל לקבוצה אחרת להפוך לדיון על fsg... כאילו אנחנו לא טוחנים את הנושא עד דק בדיון שלנו ובטוויטר.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

האזר, קורטואה, אוקס, אלכסיס, סאנה (אפשר להתווכח עליו), אריקסן וכמובן ויינאלדום...

Roma ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך כלל זה לא קורה, כי שנה לפני סוף החוזה אתה מנסה להאריך לשחקן את החוזה, ואם הוא לא מסכים, בטח אם הוא דוחף לעזוב, אז אתה נאלץ למכור אותו כדי שלא יעזוב בחינם.
    זה היה עם האזרד בזמנו שרצה לריאל, זה היה הקיץ עם אינגס בסאות'המפטון, וזה גם היה עם דה חאה בזמנו שבלי הפקס המפורסם היה שחקן ריאל.
    גם השנה, אני מניח שבלי ההחתמות שעשו, היינו נאלצים למכור את פוגבה לפריז למרות שאולה וההנהלה רוצים שיישאר (וכניראה גם נפסיד אותו לאותה פריז בחינם בעונה הבאה).
    וזה מה שעולה לי לראש בשליפה, אני בטוח שאפשר למצוא עוד דוגמאות, ככה שהארכת חוזה לשחקן מפתח זה כן משהו שצריך לציין, למרות שבמקרה של דיאז זה לא כמובן כי עמד להסתיים לו החוזה כי חתם רק לפני שנה, אלא כי רוצים לתת לו חוזה חדש שמתאים ליכולת שהציג בשנה שעברה ולמנוע ממנו לפזול למקומות אחרים בגלל שכר נמוך לעומת שחקנים אחרים באיכות שלו בקבוצות הטופ.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניקולס טאלפיקו של אייאקס עובר לווטסטהאם תמורת 12 מיליון אירו. יש סיכום בין הקבוצות, רק נשאר לסגור את התנאים של השחקן מול המועדון.

בעונת 18-19 מדובר לטעמי באחד מהמגינים הטובים בעולם. מאז חלה ירידה איטית אך בטוחה ברמה (גם פציעות) והדעות חלוקות - כאלה שיגידו כי זו ירידה ביכולת ללא קשר למועדון , אחרים יגידו שהוא מיצה את עצמו באייאקס ונשאר כי לא הייתה הצעה מספיק טובה וראינו שחקן שבע ושזקוק לאתגר חדש.

אם המקרה השני הוא הנכון - ווסטהאם שיחקו אותה בענק. אני אגיד לטעמי (כמו תמיד, פוליטקאי) האמת איפשהו באמצע. קשה לי לראות את האנגלים מקבלים את טאלפיקו של 18-19 - אבל הוא יהיה טוב יותר שם מהתקופה האחרונה שלו באייאקס.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

7. k_700 Member

מוייס מפתיע שם.
    בנראחמה בזוזים אחרי השאלה,
    טאגלופיקאו(אגב המחיר שלו לא היה גבוה בהרבה גם בקיץ שעבר), לינגארד אז בהשאלה, שומרים את רייס וסוצ׳ק.
    גם אם טאגלופיקאו לא יהיה להיט יש להם את קרוסוול שהוא יחסית אמין.
    הקרואטי הזה שהביאו מרוסיה זה הסימן שאלה הגדול היחיד.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחיר פנטסטי במונחי השוק האנגלי לשחקן ברמה של טליאפיקו, זאת החתמה מעולה של ווסטהאם. קרסוול מגן בינוני מאוד ובעיקר כבד (למרות שאחלה רגל שמאל), טליאפיקו בצד אחד וקופאל בצד השני זה כבר יופי של צמד מגנים.

אחלה עבודה שם בבניית הסגל מאז שמויס הגיע לפחות ואולי עוד לפני.

9. k_700 Member

גם הארגנטינאי לא מהיר.
    הוא קצת דומה בסגנון לקרוסוול רק יותר טוב.
    אין סיכון בהעברה הזאת, אחלה חלון.

10. k_700 Member

אגב, העסקה לא באמת נסגרה.

גם אילאש שכבר העבירו לטוטנהאם בסוף בוחר בלאפייציג.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר לי שלא מצא קבוצה טובה יותר, נוריץ' איתו או בלעדיו תרד מהמקום האחרון ויהיה לו מאוד קשה להרשים שם מספיק כדי להרוויח מעבר לקבוצת פרמיירליג אחרת.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראת סוף העונה נראה כבר כמו בלם מעניין, חבל לי בשבילו שהוא שוב חלק מקבוצה שבעיקר תקבל בראש כמו בשאלקה.

Esomech, Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

עדיין זה הכי טוב שיכלו להביא קרוב לדד ליין.
    היה מרשים אצלכם ובכלל כשרון יותר גדול מהחבר שלו לנבחרת שמארגן פנדלים בקצב של שניים לשבוע.
    צריך אולי להחליף סוכן.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סויונצ'ו באמת ברמה שהוא מחבל ללסטר במשחק בצורה קשה. בלם אחד הגרועים בליגה.
    קאבאק שיחק ליד בלמים הזויים אם זה הנדרסון או ליצנים ואחרי התחלה קשה הוא המשיך יפה מאוד, לא ברורה לי חוסר ההתעניינות. לדעתי ליד ואן דייק יכל להראות טוב מאוד. גם בן 20-21 סה"כ...אני יודע שאוהדי ליברפול היו מתים מצחוק על זה אבל אני מעדיף אותו על מאטיפ.

oranfu ו-k_700 אוהבים את זה.
  15. oranfu Member

מוזר לי שבמחיר כזה נמוך קאבאק לא מצא קבוצה.
    היה נחמד אצלנו למרות נסיבות קשות.

דיכאון, פשוט דיכאון לראות איך כל המועדונים מתחזקים ורק אצלנו כל מה שיש זה PR.