דיון שאר הקבוצות 2023/24

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏1/8/18.

?

מי תסיים הכי גבוה בטבלה?

1. לאציו

13 הצבעות
    59.1%
  2. פיורנטינה

2 הצבעות
    9.1%
  3. טורינו

1 הצבעות
    4.5%
  4. סמפדוריה

0 הצבעות
    0.0%
  5. אטאלנטה

6 הצבעות
    27.3%
  1. Don Joan Roman Member

עם כל הכבוד לטודיבו, הוא לא שווה את מה שניס קיבלה מווסטהאם ולא את השכר שהוא קיבל מווסטהאם באקלים הכלכלי הנוכחי של יובנטוס (ואחרי התרגיל שלו ושל הסוכנים שלו הוא גם אישש את החששות שלי לגבי האופי שלו) קופמיינרס ועוד ווינגר אחד לפחות הרבה יותר קריטיים. יותר מכך אני אפילו לא הייתי משקיע בבלם אלא במגן ימני.

מבחינתי דנילו & ברמר במרכז ההגנה עם קמביאסו ומגן ימני איכותי בימין זה טוב יותר מברמר & טודיבו עם דנילו כמגן ימני.

את סוטאלו המוזכר אני לא כל כך מכיר אז לא יכול לחוות עליו את דעתי אבל כאמור מבחינתי מגן ימני איכותי נחוץ יותר מאשר בלם ביובנטוס.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, פיורנטינה לא יכולה (זה לא שנפשוט רגל, אבל יהיו בעיות מול אופא) . פיורנטינה הוציאה יותר רק כאשר מכרה ביותר.

3. SerieA Il Capitano

דברים מוזרים יותר קרו, אבל מסכים המילאנזיות מוכנות יותר.

ההשוואה שנעשתה מול פיורנטינה על ידי לאציו, מגוחכת.

4. GRANDE LAZIO Member

ניקו מצא מקום טוב להתפתח בו, ואכן נתן 2 עונות טובות בפיורנטינה. מאמין שעם שחקנים טובים יותר לידו, הוא ישדרג את עצמו. ועדיף להיות ראש לשועלים מזנב לאריות. ביובה הוא יהיה עוד שחקן. לפעמים זה חשוב יותר מהישגים קבוצתיים.

5. k_700 Member

מה ניס קיבלה מווסטהאם?
    השאלה עם אופציה של 40 מליון אירו לקיץ + אופציות ממכירה עתידית.
    כרגע היא לא קיבלה כלום.

6. Don Joan Roman Member

בדיוק זה, 40 מיליון אירו כמעט מובטחים + 20% מכירה עתידית. הרבה יותר מדי ואם הם לא יקבלו את זה אז סימן שהוא כל כך גרוע שגם את השכר שלו הוא לא שווה. כך או כך העסקה לא משתלמת לנו.

7. k_700 Member

שום דבר לא מובטח.
    יהיה כל כך טוב השחקן יתן להם ווייבים שהוא לא ירצה להשאר אצלהם ויש להם אותו לעונה בהשאלה.
    יהיה רע מאוד, למה שהם יממשו את הדיל הזה?
    גם אם יממשו הם דחו את התשלום לקיץ הבא אחרי שהוציאו המון כסף בקיץ הזה ועוד לא ממש הכניסו משהו.

מפתיע שנתתם לזה לחמוק. מה בכלל הסיכון בהשאלה עם סעיף על שחקן שנכנס לשנים הכי טובות שלו?
    לדעתי פספסתם פה בלם ש:
    1. היה מתאים מאוד לסגנון של מוטה שאוהב בלמים שדוחפים מאחור.
    2.פרטנר מצוין ליד ברמר.

גם 40 מליון אירו, כלומר 35 מליון פאונד על בלם כזה, ששנתיים אחד משני הבלמים הטובים בצרפת זו עסקה טובה.
    בטח באנגליה.

8. Don Joan Roman Member

א. ניס לא הסכימה להשאלה אלא להשאלה שבתנאים מסויימים (לפי הפרסומים קלים משמעותית מאלה שיובה הציעה) הופכת לחובה כך שכאמור 40 מיליון אירו כמעט מובטחים + 20 אחוז מכירה עתידית כפי שפורסם או קטסטרופה שמובילה לבזבוז שכר. בסכומים כאלה כבר היינו משקיעים בקלאפיורי.

ב. אנחנו לא נתנו לזה לחמוק. ניס קיבלה הצעה טובה יותר, השחקן קיבל הצעה טובה יותר והם בחרו בווסטהאם. אנחנו לא במצב של מלחמת הצעות, בטח לא על טודיבו.

ג. אני לא מתייחס לאנגליה, אני מתייחס למצב הכלכלי ביובנטוס ובהתאם למצב הכלכלי ביובנטוס המחיר הוא הרבה יותר ממה שטודיבו שווה לנו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/24
    Roma אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

לפי מה שאורנסטיין דיווח ולפי הציוצים של החשבון הרשמי של ווסטהאם זו השאלה עם אופציה לקנייה ב40 מליון אירו, בלי התחייבות.
    אני מאמין לאורנסטיין כשזה קשור למעבר לאנגליה.

משכורת יותר גבוהה? אולי. אני זוכר שנאמר בהרבה מקורות שהשחקן מעדיף מעבר אליכם אחרי שאנחנו חתמנו על ההסכם שאסור לנו לקנות שחקנים מניס לשנה.
    לי מרגיש הפסד גדול.

10. Don Joan Roman Member

השאלה עם אופציה שבתנאים קלים הופכת לחובה - זו גם הסיבה שטודיבו חתם לחמש שנים ולא לעונה אחת. אם הוא לא עומד בתנאים אז גם ככה זו לא עסקה שווה לנו.

ואני יודע מה נאמר, כנראה שזה נאמר בעיקר כדי למשוך את ווסטהאם להגדיל את ההצעה, 4.5 מיליון אירו לעונה זה סכום כמעט כפול מה-2.5 שאנחנו הצענו.

מפאת שתיי הסיבות הללו טודיבו עבר לווסטהאם ולי מרגיש ששחקן שמעדיף את ווסטהאם על יובה ומשחק עם יובה משחקים זה בלם שאנחנו לא רוצים, כבר היינו בסרט הזה איתו פעם. שיהיה לו לבריאות.

11. k_700 Member

25 מליון אירו על דוד נרס? קונטה לא נורמלי.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההעברה הכי מטומטמת של הקיץ.

13. k_700 Member

לגמרי.
    מדהים, בנפיקה לא האמינה שאפילו מסעודיה או טורקיה יבואו להם עם הצעות ואז הדבר הזה....שיהיה בריא קונטה איך לפעמים הוא נתפס על הנגרים המטומטמים האלה שנתנו איזה משחק אחד טוב לפני 5 שנים.

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. Esomech Member

שאלה כללית בקשר לעסקאות השאלה עם חובת רכישה.
    לא מצאתי את הדיון הנכון לשאול את זה בו. אז שואל כאן, כי זה סוג עסקאות שאני שם לב שהפך להיות מאוד נפוץ באיטליה בשנים האחרונות.

במידה ושחקן חותם במועדון בהשאלה עם חובת רכישה.
    אבל אחרי עונת ההשאלה ומתי שהרכישה צריכה להיכנס לתוקף. האם השחקן והמועדון יכולים לא להגיע לסיכום ואז השחקן מסרב לעבור למועדון.

מה קורה מבחינה חוזית? למי הוא שייך? ומה קורה עם דמי ההעברה?

ובכללי מה ההליך הבירוקרטי במעבר בין ההשאלה לרכישה ומעמד החתימה על החוזה החדש במועדון הקונה? האם זה דורש בדיקות רפואיות חוזרות? במידה וכן האם המועדון פתאום יכול להסתייג להחליף פתאום רופא ולהגיד שהשחקן לא עובר את הבדיקות הרפואיות מבחינתם?

אני מתאר לעצמי שבמעמד עסקה כזה, כן יש סיכום על חוזה עקרוני במעמד ההשאלה. אבל מה התוקף שלו? ממתי הוא מתחיל להיות מחייב? האם יש סכום פיצוי מסויים במידה ויש חוסר רצון מוחלט לחתום על החוזה ברגע האמת?
    אני פשוט מניח שיש הגבלות מסויימת עם לחתום על חוזה עתידי כשיש חוזה בתוקף.
    כאילו לחתום מראש על חוזה שייכנס לתוקף בעונה הבאה שכביכול לשחקן יש חוזה קיים ובתוקף בקבוצה אחרת. כי הרי המשכורת במצב כזה אמורה להיות משולמת לפי החוזה הקיים לא?

זכורה לכם סיטואציה כזאת בכלל?

15. GRANDE LAZIO Member

כצפוי, גודמונסון לפיורה סגור. לא היה לאינטר יובה, בארסה וסיטי סיכוי.
    25 מיליון עיסקה כוללת. רכש נהדר לויולה, יחד עם קן התקפה מרשימה.

אם הם יביאו בלם וישאירו את ניקו/מחליף רציני+אמרבאט נשאר, אחלה קבוצה שבעולם. מאידך, הבחירה בפלאדינו לא הכי אופטימלית.