דיון שאר הקבוצות - 2023/24

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏10/7/23.

1. oranfu Member

מקסימן שחקן מלהיב עם כישרון מטורף אבל נוטה להיפצע, נוטה לא לשחרר כדור ולא מביא מספיק מספרים.
    בארנס שחקן בסגנון שונה. לא עושה דריבלים מדהימים אבל רץ לעומק בלי כדור, מספק מספרים.
    ואני לא יודע מה המצב שלהם מבחינת מכסת זרים, אבל אולי זה גם שיקול כמו שקיי ציין.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/23
    Scouser Tommy, avdz7 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. WhitRM Member

כן, שבאיירן מועמדת יותר בכירה מכל קבוצה אנגלית לזכייה באלופות חוץ מסיטי.
    באיירן לא ניצחה את ארסנל יותר מלפני 20 שנה, אלא במשך ה20 שנים האחרונות היא מנצחת אותם כמעט תמיד, גם כאשר ארסנל הייתה חברת טופ 4 קבועה.
    אני מקווה שבאיירן וארסנל/יונייטד יוגרלו לאותו בית, זאת תהיה ההוכחה הטובה ביותר.

3. MaxAaRons Member

באיירן תשחט כל קבוצה אנגלית.
    אוהדי יונייטד פה ולא רק קיי700 לא מתביישים להגיד שהקבוצת קונפרנס שלנו שקיבלה 3 חתיכות מסביליה יכולה על באיירן?
    ה ישמור.

רק סיטי רמה מעל באיירן ,אני מחזיק מארסנל אבל עד שלא ינצחו את ריאל\באיירן לא אחשוב שהם רמה מעל למרות שעל הנייר הם קבוצה מפחידה.

4. SoD Member

אחי זה שאתה חוזר על זה 10 פעמים לא הופך את זה לנכון. מה זה רלוונטי שבאיירן ניצחה את ארסנל ב2017 תסביר לי? זה היה תחת פאקינג ארסן ונגר עדיין. באיירן של 2023 הייתה קבוצה הרבה פחות טובה מארסנל, ובחצי השני של העונה בשום צורה לא יותר טובה מברצלונה, יונייטד או ניוקאסל. אין לה סגל שחקנים מרשים והתוצאות האחרונות שלה רחוקות מאוד מלהרשים. חוץ מזה שקוראים לה באיירן מינכן, אני לא רואה שום סיבה שהיא תחשב פייבוריטית למשהו בליגת האלופות בשנה הבאה ע"ב הביצועים של השנה האחרונה, ואתה לא סיפקת שום סיבה כזו. בוא נספור

5. oranfu Member

קרלוס בורחס בן ה-19 מהנוער של סיטי בדרך לווסטהאם תמורת 14 מיליון פאונד.
    ברמות נוער הוא מפלצת של ממש.
    קיצוני מטוס, דריבל, בעיטה.
    מוזר לי שהוא לא קיבל שום הזדמנות בבוגרים שם.

יש מצב לשיחוק רציני של ווסטהאם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. WhitRM Member

למה זה רלוונטי?בגלל שארסנל אז נחשבה אחת מאריות אירופה אבל עדיין קיבלה בראש, פעם אחר פעם. אתה אשכרה חושב שאם ארטטה היה מאמן אז במקום ארסנל התוצאה הייתה שונה?
    באיירן הייתה פחות טובה מארסנל בחצי השני של העונה?
    ארסנל שבחצי השני של העונה הודחה בידי ספורטינג ליסבון בשמינית גמר הליגה האירופאית, סיימה בתיקו בבית עם ברנטפורנד, הפסידה לאברטון, הוציאה תיקו בדקה ה96 עם הקבוצה בתחתית הפריימרליג?
    יונייטד הקבוצה שחטפה שבייעיה מליברפול שחוותה את אחת מהעונות הגרועות שלה תחת קלופ, הקבוצה שחטפה 3 מסביליה[קבוצה שסיימה במקום ה11]?
    ברצלונה-מתי ראית משחקים שלה בדיוק שאתה אומר את זה?
    אם הסגל והתוצאות שלה רחוקות מלהרשים, אז מה זה אומר בעצם עלבארסה, יונייטד וארסנל?

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין סעיף קנייה חזרה במחיר של 5 מיליון? */aaarofl

8. k_700 Member

לא רק ברמת הנוער, עשה טורניר גדול ממש עכשיו עם פורטוגל עד גיל 19.
    הוא בעקרון השם הכי גדול באקדמיה שלהם שעוד ״לא יצא״. היה עליו באז עוד כשגנבו אותו מספורטינג.

עדיין סכום משוגע.
    בלי לתת לו חשיפה בבוגרת, בלי להשאיל ככה לזרוק לקבוצת פריימרליג ולקבל 14.
    אנחנו על מגאברי עם כל החשיפה נקבל בטח 7(קנינו אותו ב10).

9. one united Member

מישהו מוכן להסביר בבקשה את החוקים לגבי סכומי רכישת שחקנים באנגליה,מדוע יונייטד למשל לא יכולה להביא את מי שהיא רוצה עד שלא תיפטר מכמה שחקנים וקבוצה כמו ארסנל למשל מביאה את רייס,האברץ וטימבר ועוד ידם נטויה ע"פ ארטטה כאשר הם מכרו רק את שאקה.

10. oranfu Member

יש סעיף קנייה חזרה כנראה, לא יודע על כמה.

שמע, זה הרבה כסף על שחקן נוער לא מוכח, אבל זה באמת שחקן נוער עם הייפ גדול סביבו.
    זה לא כמו שחקני נוער אחרים שהם מכרו לאחרונה, זה יותר כמו למכור את פודן לפני שעולה לבוגרים.
    אני מופתע שהם מוכרים אותו בלי לתת לו הזדמנות.

מג'ברי לא מממש את ההייפ, אבל לשלם עליו 10 מיליון כשהיה בן 15 זה יותר הזוי מכמה שסיטי מקבלים על בורחס.

11. k_700 Member

כן. המזומן שלהם יותר טוב.
    הם לא היו בצ׳מפיונס כבר שנים, לכן פחות חשופים להגבלות מיידיות.
    בנוסף ב3 שנים האחרונות הם גם מכרו טוב ממך(גם הקיץ הזה אגב כבר מכרו ב30, כלומר בזבזו 200).

בסוף אתה תוציא לפחות 130-145 מליון בנט ספנד. זה באחוזון הכי גבוה בבזבוזים בקיץ הזה באירופה.

בנוסף, זה הטרנד הכי כייף בשנה לשחק על זה שליונייטד ״אין מזומן״.
    זה חוזר בכל קיץ.
    זוכר את הקיץ שעבר כשאמרו שיש תקציב של 120 מליון? הוצאת 220. מכרת את גארנר ב8 בתשלומים.

בינתיים נראה שעובדים קשה מאוד להגיע להסכמה עם אטלנטה על הויילנד כשהמחיר בסיס יהיה 50 מליון פאונד. כלומר אם תשלים את הויילנד הוצאת כבר 155 ומכרת את טלס ב4.
    או במילים אחרות, זאב זאב.

one united אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

עזוב שטויות. זה שחקן שיתן קריירה יפה, לפחות כמו אנחל גומז, שיחק במונדיאל, עבר נבחרות נוער בצרפת, עבר השאלה טובה, שיחק עוד לפני זה בבוגרים אצלנו, פותח עוד פרה סיזן אצלינו, רוצים למכור אותו וכולם יודעים שאו שנצא עם הזין ביד או שנשאיל כי אנחנו לא יודעים למכור.

להחזיר את ההשקעה עליו זה בערך הרף המינימלי לשחקן בסטטוס שלו.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש סעיף קנייה ב-15 או משהו באזור זה מגוחך.
    זה בעצם לתת לו להשתפשף במועדון אחר, ואם הוא מצדיק את הכישרון אז אתה קונה אותו בסכום נמוך מהשווי שלו פלוס הרווחת כי את הטעויות הוא עשה במקום אחר, ואם הוא בסוף לא מצדיק את הרעש כמו מג'ברי אז הרווח שלך כי הצלחת למכור שחקן שעדין לא עשה כלום בבוגרים בכסף לא רע.
    או במילים אחרות, אם יש סעיף קנייה חזרה, אז מדובר בעוד עיסקה מסריחה שקשורה אליהם.

14. oranfu Member

אני בספק אם זה הסעיף, כי לווסטהאם אין מה להרוויח.
    תראה את לאביה - סיטי מכרו במשהו כמו 15 מיליון וסעיף הקנייה בחזרה שלהם הוא 40 מיליון.
    אני חושב שאפשר לראות דמיון בין 2 המקרים האלה.

אם יש להם סעיף קנייה חזרה כמו של לאביה אני לא רואה פה משהו מסריח.
    סוטון גם קיבלו שחקן טוב וגם בסוף יעשו עליו רווח גדול בין אם ימכרו בחזרה לסיטי ובין אם ימכרו למועדון אחר.

15. k_700 Member

גם 40 מליון שרלוונטי רק לסיטי זה כסף קטן עבור ווסטהאם ועבור סיטי.

יהיה טוב ברמה שהם חושבים לקנות אותו אז חסכו מאה מליון על ווינגר וקונים שחקן בן 22 ב40.
    השוק של הווינגרים זה כנראה השוק הכי יקר.

יש שמועות שהסעיף שהדביקו לו הוא 35 מליון אירו.
    נחכה למקורות אמינים.