דיון שמועות וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/1/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

* ניוקאסל התחילה במגעים עם בנפיקה כדי לרכוש את הקיצוני סימאו בארבוסה.

http://www.planetfootball.com/images/playerpics02_03/portugal/simao_head.Xxx

* אנטי נימי הגיב על האפשרות שהוא יעבור למנצ'סטר, הוא אמר שבנתיים טוב לו בסהות'המפטון והוא מתכוון להישאר בקבוצה אם ירצו אותו.

* רוני יונסן חתם לעוד עונה באסטון וילה.

* מארק בוסניץ' השוער לשעבר של צ'לסי הושעה לתשעה חודשים בגלל שימוש בסמים.

2. AFC Member

אושיי?? WTF???

רוני נבחר למקום השני בשחקן הצעיר של העונה ע"י שחקני הפריימר ליג. לדעתי הבחירה בג'נאס היתה מוצדקת, הוא שיחק יותר מרוני והשפיע יותר מרוני למרות שלדעתי רוני יותר מבטיח.

ושתי שאלות :

1) מתי תתפרסם נבחרת העונה של העיתונאים?
    2) האם יש עוד נבחרת עונה חוץ משתי הנבחרות הנ"ל?

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל אני חייב להתיחס למה שנאמר כאן:
    מישהו באמת חשב (חוץמוידוקה שחיי בעולם משלו)שארסנל תסיים את העונה ללא הפסד?
    ובדבר אושיי,שמע לדעתי אחרי רוני בהחלט מגיע לו להיות צעיר השנה,אם לא אז לפחות תגלית השנה.
    שחקן נפלא,שהשנה תפס מקום בהרכב הראשון בצדק,והראה שיש לו מה למכור בעתיד.

4. Julian Joachim Member

אני מסכים עם משה (לאאאאאא).

אושיי נתן עונה אדירה, ניצוצות של כדורגל נפלא, די הרבה טכניקה בשביל בלם בריטי שנראה די גמלנני. ממש מפתיע ובגדול. אבל לא צריך להגזים. גם ג'נאס וגם רוני ראויים יותר. לאושיי הייתה סביבה שעזרה, באברטון הכל היה על רוני.

ואני לא מבין, כמה נקודות ג'נאס הביא לניוקאסל?
    וכמה נקודות רוני הביא לאברטון?

כי לפי המדד הזה רוני השחקן הצעיר של העונה, ולטעמי זה המדד הנכון, מידת ההשפעה על הקבוצה. רוני לטעמי הוא הסיבה שבמקום להאבק נגד ירידה יש לקבוצה סיכוי לצ'מפיונס (לא ריאלי אבל סיכוי) 2 מחזורים לסיום.

ווידוקה אני לא בטוח, נדמה לי שכן.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנת אותי.
    התכוונתי שאחרי רוני וכמובן ג'נאס אושי הוא הצער הטוב ביותר.
    בדבר רוני,הסיבה היחידה שהוא לא קיבל את התואר הוא שהמנג'ר השנה "שמר לו על הרגלים",ולא ראינו את רוני הרבה.
    נכון שכשרוני שיחק הוא היה הרבה יותר טוב מג'נאס,אבל בגלל שהוא שיחק הרבה פחות התואר הולך לג'נאס.
    שנה הבאה את התואר הזה הוא בטוח יקח,השאלה האם הוא גם מסוגל לסכן עוד תארים(במידה וכמובן יתנו לו לשחק).

6. Julian Joachim Member

הבנתי משה, כן יכול להיות שאתה צודק.

7. ofer16 Member

ג'רמי, המושאל למידלסבורו מריאל מדריד, עשוי לעבור אליה בסוף העונה.
    הבורו מאוד מעוניינים לרכוש את כרטיס השחקן שלו מריאל, אך האחרונה מבקשת סכום של כ9 מיליון ליש"ט, סכום אשר גבוה מדיי לטעמה של מידלסבורו.
    המאמן של מידלסבורו, סטיב מק'לארן, אמר כי כל תוכניות הרכש שלו לקיץ תלויות בג'רמי, והמחיר שבו הוא יירכש, אם בכלל.
    בעקבות היכולת הטובה שהוא הפגין העונה, קבוצות רבות מהפריימרליג כבר הביעו בו עניין, והבורו עלולה להפסיד את השחקן המצויין הזה.

8. ofer16 Member

ג'ו רויל השתגע!
    אחרי שמנג'ר איפסוויץ' מכר את דייר וברמבל לניוקאסל בעונות שעברו, הוא המשיך למכור שחקנים העונה, כאשר דארן אמברוז עבר לניוקאסל, ג'יימי קלפהאם לבירמינגהאם, ונאביל עבידאלה (קשר מרוקאי צעיר ומוכשר) לאיזה מועדון שוויצרי.
    אם זה לא מספיק, הוא גם שחרר בהעברה חופשית שלושה שחקנים חשובים מאוד לאיפסוויץ': מרטין רוסר, פינידי ג'ורג' ואלון ארמסטרונג!
    היום נודע לי שמר רויל החליט שהשוער המחליף בן ה21 שלנו, ג'יימס פולן, לא מספיק טוב, וגם אותו הוא שחרר בהעברה חופשית. :x

כנראה שאי ההעפלה לפלייאוף גרמה לו להשתגע, אחרת אין הסבר למהלכים המשונים שלו.

9. ליהי Member

וואו...זה משאיר את הקבוצה עם סגל מצומצם-משהו, מזכיר לי קצת (הרבה) קבוצה אחרת מהחלק התחתון של טבלת הפרמייר-ליג...

טוב בכל אופן אתמול לפנות ערב ריאל יצאה עם הצהרה רשמית שבקהאם אצלה כבר לא ישחק בשנה הבאה (בשעה טובה ומוצלחת),ולמרות הפקפקנות של העיתונים ("גם על רונאלדו הם אמרו את זה שנה שעברה") אני באמת מאמינה להם כשהם אומרים. הם לא צריכים את בקהאם וזאת בלשון המעטה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

* פרדי קאנוטה עשוי לעבור לארסנל בעונה הבאה שמוכנה לשלם עבורו 4 מיליון ליש"ט, קאנוטה עשוי להחליף את ברגקאמפ וקאנו. ברגקאמפ הביע רצון להשאר בארסנל אבל משכורתו הגבוהה וגילו המבוגר עשויים להכריע, וקאנו שחוזהו תם העונה יעזוב כמעט בטוח אחרי ששותף רק פעם אחת העונה במשחקי הליגה.

* שרוסברי שהדיחה השנה את אברטון מגביע האנגלי והגיע עד לשמינית הגמר ירדה מהליגה השלישית לליגה המחוזית אחרי 53 שנה בליגות המקצועניות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צ'לסי הודיעה היום למרסל דסאיי שהוא רשאי לעזוב את הקבוצה בתום העונה אם הוא ירצה בכך למרות שיש לו חוזה לעוד שנה.

אני אישית מקווה שהוא ישאר בכל זאת.

12. AFC Member

לא צריך להתלהב יותר מדי את אושיי. קחו את סטוינובסקי ושימו לידו את פרדיננד וסילבסטרה, והוא יראה לכם כמו יאפ סתאם.

אני אישית חושב שבלי פרדיננד לצידו הוא לא נכנס לנבחרת הנכים של אנגליה.

מידלסברו לא תוותר על ג'רמי, הוא השחקן שהחזיק אותה העונה. לג'רמי אין סיכוי להיכנס להרכב של ריאל, כך שכנראה בורו תרכוש את ג'רמי, אבל פחות מ-9 מליון ליש"ט. אולי 7.5 מליון או קצת יותר, כי באמת שריאל לא צריכה אותו, ובורו זקוקה לו נואשות.

13. AFC Member

כריסטוף דוגארי כנראה יאריך את ההשאלה שלו בבירמינגהאם סיטי בעוד 12 חודשים.

מאז שהצרפתי הגיע לבירמינגהאם, לקבוצה הייו 7 נצחונות ב-9 משחקים. דוגארי כבר אמר שהוא מאושר להישאר באנגליה.

http://www.soccernet.com/images/ah/dugarry0421_sb.Xxx

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה נקודות ג'נאס הביא לניוקאסל?
    הוא כבש את שער הניצחון בדקה ה90 מול טוטנהאם, 1-0
    הוא כבש את השער היחיד בניצחון 1-0 על בולטון
    הוא השווה ל2-2 בשער ענק מול ווסט האם 7 דקות לסיום.

הוא פשוט שחקן של מאני טיים. גם הוא קיבל זימון לנבחרת אנגליה, לא רק רוני...

ואתם באמת מעצבנים אותי...אתם עדיין חושבים ששחקן צריך להיבחר בגלל סטטיסטיקות. בגלל שדייר לא מופיע על לוח התוצאות כל משחק אתם מסיקים שהוא שיחק גרוע. כמה משחקים של ניוקאסל כבר ראיתם העונה? 5? 7? זה לא מספיק...

רק מי שרואה את המשחקים של ניוקאסל מבין למה דייר שחקן כל כך טוב. הוא משחק בכדור כמו כלב עם כדור טניס. הוא שולט בו באופן טוטאלי, מכין מצבים לחברים שלו וכדומה. ואז אני אומר דייר שיחק טוב וכולכם ישר אומרים: "אה אתה עיוור אתה אומר את זה כי אתה אוהב אותו".

אבל הנה ההוכחה: דייר בנבחרת, ובצדק.

15. KirkH Member

אני דווקא מאוד מאוד מקווה שדסאי ילך. אין לי שום טענה אליו, להיפך חשבתי בעבר ואני עדיין חושב שהוא היה אחד הבלמים הטובים באירופה ובעולם בכלל (הוא היה כזה גם בשתיים הראשונות שלו בגשר). אבל במצב שנוצר היום הוא בולם את ההתקדמות של ג'ון טרי ושל וייליאם גאלאס. האופציה היחידה שבה אני רוצה לראות את דסאי שנה הבאה בגשר היא כשחקן שמצהירים עליו מראש שהוא המחליף הראשון ולא מועמד להרכב. אם זה המצב ובעיקר אם מרסל מוכן באמת להפחית משמעותית משכרו כמו שהוא כבר אמר לא מזמן, אני אשמח לראות אותו, בכל סיטואציה אחרת אני חושב שהוא יסב יותר נזק לקבוצה מאשר יתרום לה.

בקשר לג'רמי, הבעיה של בורו היא לא סכום הרכישה, גם העונה כשהוא שיחק בהשאלה ובורו לא הייתה צריכה לשלם לריאל אפילו פני אחד תמורתו, ההנהלה טירפדה פעמיים את ההגעה שלו לפני שהוא נחת סופית בריוור סייד. הסיבה היא השכר העצום שהשחקן דורש. לבורו לא הייתה בעיה לזרוק הרבה יותר כסף מהסכומים המדוברים אם היא לא הייתה צריכה להוציא אחר כך סכוםי עתק גם במשכורת. ההוכחה הטובה לכך היא שהקבוצה הביאה לפני סגירת שוק ההעברות את ריקטס וקריסטי בסכומים גדולים - המשכורות השבועיות שלהם מגוכחות לעומת אלו שדורשים הכוכבים דוגמת ג'רמי וג'וניניו.

לדעתי ג'ון אושיי הוא לא סתם פיקציה כמו שכמה מכם מציירים אותו. אני גם לא חושב שנכון להגיד שהוא הצליח כל כך בגלל פרדיננד. סך הכל פרדיננד לא גילה יכולת סופר טובה העונה, בטח שלא לאורך זמן. אושיי דווקא כן, ולמי ששכח בחודשיים וחצי הראשונים של העונה אושיי החזיק את היונייטד עם הראש מעל המיים בזמן שפרדיננד נח מפציעה, השותף שלו להגנה היה בלאן והעובדה שמאן יו לא קרסה נרשמת לדעתי לזכותו של אושיי...

דייר, אתה זה שמזיין את השכל... כמה משחקים של דייר ראית העונה? 5,7??? זה לא מספיק. את זה אתה אמרת. מה גם שהוא לא הראה באף אחד מהמשחקים האלה יכולת כל כך פנומנלית. ואף אחד לא הסיק שהוא שחקן גרוע כמו שאמרת, סך הכל אמרו כאן (ולא אדם אחד) שהיו שחקנים שהגיע להם יותר.