דיון שמועות וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/1/03.

1. Julian Joachim Member

קירק - כמו שאמרת תגיד תודה. צ'לסי יפסידו בשידור חי. :)

אני באמת לא מבין מה הקטע של טנזר, אבל אני לא מבין אותו כבר שנים.

ובקשר לוויכוח דאייר אין/אאוט... כל השחקנים שקירק ציין ראויים יותר לטעמי, ואם כבר בעניינים של מי עוד מגיע לו אולי...

מה עם קיואל? לא עונה גדולה אבל הוא בהחלט יהיה האחראי הבלעדי על ההשארה שלנו בליגה.

רק כדי להבהיר לכם.

דאייר שיחק עם:
    שירר, בלאמי, רובר, ג'נאס, ספיד, אקוניה ועוד תותחים... (יחסית).
    לעומת זאת:
    קיואל שיחק עם וידוקה של תחילת העונה, סמית'י, באקה, מקפייל, בארמבי, בוייאר, אוקון... תותחים אחד אחד אין מה להגיד.

אם נשארים ליגה זה רק בזכותו ורק על זה מגיע לנו.

אגב שחקן העונה לטעמי הוא דוגארי. מלך, פשוט מלך...

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דוגארי? ההוא שנזכר שהוא לקח מונדיאל רק לפני חודש? חחחחח

ושוב זו דעתכם, אבל מה לעשות שאנשים מקצועניים ביותר (זו עדיין הליגה האנגלית ולא הישראלית) החליטו ככה...

למען האמת עם החירה של שירר אני לא שלם, לא בטוח שמגיע לו.
    השחקן שהכי מגיע לו זה כמובן אנדי גריפין, שמשום מה הוצא באכזריות מהרשימה.

ופולדאש:
    קיואל לא היחיד שאחראי להישארות של לידס. רובו אחראי לא פחות ממנו, ואם לא היה פרידל רובו היה נכנס ובטוח....

3. Sabonis Member

אני מבין שלאף אחד אין תלונות בקשר לבחירה של פרידל... והאמת גם לי לא....
    אין ספק שהוא השוער הכי טוב בליגה הזאתי!!

למרות שאני אוהד של ארסנל, עדיין אני לא חושב שלרובר פירס הגיעה הבחירה בהרכב השנה... לפי דעתי היו מספיק שחקנים שהשפיעו יותר ממנו... לא לשכוח את הפציעה בתחילת העונה.... שבגללה הוא נעדר מכמה משחקים, וגם לקח לו הרבה זמן לחזור אל עצמו....

אני חושב שמיעוט השחקנים של מאן יו וריבוי שחקני ארסנל נובע מהעובדה שכנראה את השאלונים נתנו לשחקנים לפני איזה חודש - חודש וחצי... כשהקאמבק של מאן יו באמת לא היה כזה מציאותי.... ובכלל ככה זה עם כל הפרסים! אני חושב שצריכים לעשות את כל הסיכומים האלה בסוף (!) כל עונה....

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לשידור.... ערוץ 5+ עשה איזה מבצע עם 2 בועטי פנדלים מישראל שיבעטו לשוער ליברפול. אז זה יהיה במשחק הזה ובגלל זה הוא משודר.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

* ליברפול מביעה התעניינות עמוקה בדג'יבריל סיסה. באוקזר עושים מאמצים להשאיר את סיסה לפחות עוד עונה אחת בקבוצה. סיסה עצמו אומר שהוא לא יודע מה יהיה עונה הבאה אבל אם הוא ישאר זאת תהיה העונה האחרונה שלו בהחלט.
    אני מאוד מאוד מקווה שהוא לא יעבוא לאנפילד כי אני ממש ממש שונא את הקבוצה הזאת לעומת סיסה שאותו אני מאוד מאוד אוהב.

* קווין קיגן אמר שכנראה אייל ברקוביץ' סיים את העונה ולא ישחק יותר בגלל הפציעה שלו.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

* ליברפול מביעה התעניינות עמוקה בדג'יבריל סיסה. באוקזר עושים מאמצים להשאיר את סיסה לפחות עוד עונה אחת בקבוצה. סיסה עצמו אומר שהוא לא יודע מה יהיה עונה הבאה אבל אם הוא ישאר זאת תהיה העונה האחרונה שלו בהחלט.
    אני מאוד מאוד מקווה שהוא לא יעבוא לאנפילד כי אני ממש ממש שונא את הקבוצה הזאת לעומת סיסה שאותו אני מאוד מאוד אוהב.

* קווין קיגן אמר שכנראה אייל ברקוביץ' סיים את העונה ולא ישחק יותר בגלל הפציעה שלו.

7. RE-QL Member

המשחק ליברפול- שיטי משודר מסיבה אחת פשוטה- המבצע של ערוץ הספורט. הרי ערוץ הספורט שלח שני אנשים לבעוט פנדל באנפילד והם הרי חייבים לשדר את זה אז...
    וגם במשחק מול פולהאם שהייתי בו היה את זה... כל הזמן צחקו על הבועטים השדר והאוהדים, היה מצחיק...

8. RE-QL Member

וליבפרול מתעניינת כל שבוע בשחקן אחר! פשוט לא יאמן ההוייה הזה כל שבוע שחקן אחר ובסוף הוא מביא שחקנים כמו סליף דיאו.
    אני מאוד לא רוצה את סיסה למרות שהוא שחקן מצויין עם עתיד מבטיח ליברפול לא צריכה עוד חלוצים כי יש את בארוש הסקי ודיוף (ועוד מעט גם מלור) צריך שחקן בקישור!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק שלליברפול יש עומס חלוצים אבל סיסה הוא שחקן מצויין ואי אפשר לא לרצות שחקן כזה.

אם אני הוייה, אני מעיף את האסקי ומביא את סיסה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טופמולר הגרמני אמר שגם הוא מועמד לאימון פולהאם. הגרמני טוען שבשבועיים הקרובים הוא יפגש עם ראשי פולהאם לדיבורים.

11. Fernando Cavenaghi Member

איזו קבוצה עם מזל

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדיף ואן חאל.

13. Fernando Cavenaghi Member

יש קבוצות עם מזל, איזה כיף להם שטופי בא.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש בנצור.... כמו שהוא הצעיד העונה את לוורקוזן לגדולות אני בטוח שהוא ייעשה את זה לפולהאם...

הסגנון הגרמני והיבש שלו לא יהיה טוב לפולהאם הססגונית. הצרפתים שמה לא יסתדרו איתו, והקבוצה תתפרק וחבל.

15. Fernando Cavenaghi Member

לברקוזן שיחקו הכל חוץ מכדורגל גרמני. טקטיקה הכי טובה ביבשת אבל עם זה רוברטו ובשטורק הם שיחקו כל כך יפה.