דיון שמועות וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏1/1/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח בוא לא נגזים הכי יפה ביבשת...... היה לה את באלאק וזה רוברטו, ובלעדיהם היא התפרקה. היא הייתה בנויה על שני שחקנים וזה בדיוק מה שטופמולר חשף: זה לא היה המאמן אלה היו השחקנים. קשה לי לראות אותו עושה בפולהאם מה שהוא עשה בשנה שעברה בלוורקוזן. לעומת זאת קל לי לראות אותו עושה בפולהאם מה שהוא עשה בלוורקוזן העונה....

2. Fernando Cavenaghi Member

ממש לא. באה עונה של נפילה במתח. אחרי שהם עוזבים חייבת להיות ירידה אבל הגיעו שחקנים לא רעים אחרים. ואם היית רואה קצת ממהסברים הטקטי שהוא פירסם אחרי משחקים היית רואה שהוא טקטיקן ענק.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזבל ת'שכל כולם יודעים. תראה את סר לוזר במנצ'סטר....
    ואתה בעצמך אמרת שהגיעו שחקנים לא רעים אחרים... כלומר מצב הקבוצה לא השתנה בהרבה... אז איך, איך קבוצה נופלת ככה?
    לגבי הנפילה במתח:
    זה שטויות.... זה בטח לא תירוץ.... נפילה במתח זה אם קבוצה מסיימת עונה במקומות 1-3 או משהו כזה, אז עונה אחרי זה היא מסיימת 5, לא יורדת ליגה...

4. RE-QL Member

חחח אין המשפט הזה הוא הדבר הכי לא הגיוני שמישהו יכול לומר. הוייה ימכור את אואן ג'רארד וכל שאר הקבוצה וישאיר את הסקי. הוא השחקן האהוב עליו בהרבה ואין ספק בכלל.

5. Fernando Cavenaghi Member

כל קבוצה שתאבד את שני המובילים שלה תיפול, אני לא הערכתי שיפלו כל ךכ הרבה. לברקוזן עושים מה שהם תמיד עושים, בונים על העתיד עם כמה צעירים. עוד שנתיים נדבר.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אמרתי אם אני הוייה. זה שהוא לא יעשה את זה זה משהו אחר...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מנצ'סטר רוצה את למפארד מצ'לסי, פרגי רוצה לחזק את הקישור של הקבוצה ולמפארד הוא המטרה הראשונה, למפארד עצמו לא מעוניין במעבר.

http://www.sport5.co.il/_Uploads/3278lamprd2.Xxx

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל בגלל שביום שבת ישודר משחק מליגת העל בספורט 5+ בשעה של המשחק ליברפול-סיטי,אז המשחק של ליברפול מול סיטי עובר לערוץ 5הרגיל.
    עוד דבר,פרדי ליונגברג קשרה של ארסנל גמר את העונה.

נ.ב
    זה רק אני או שכל יום יש מועמד חדש ליוניטד?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי עוד היה מועמד?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקיצור לא משה זה רק אתה.....

במידה שווסטהאם תירד לליגה הראשונה ולנסיה מתכוונת להציע 10 מיליון ליש"ט על ג'ו קול שכנראה יעזוב יחד עם שאר הכוכבים.

11. Sabonis Member

ולנסיה תנסה להביא לשורותיה את קשר ארסנל רובר פירס!!!!!!

אני אישית מקווה שוונגר לא יתפתה לכסף הגדול... אבל אני חושב שבסופו של דבר תמורת הסכום הנכון פירס יעזוב....

יו"ר ארסנל כבר הודיע שלוונגר כמעט ולא יהיו טראנספר מאני לשנה הבאה בגלל האיצטדיון באשברטון גרוב (נדמה לי אמרתי נכון...) ואולי מכירת פירס תאפשר לוונגר להביא מישהו אחר....

בינתיים, ארסנל רוצה את פרדי קאנוטה מווסטהאים במידה וזו תירד ליגה... קאנו וברגקאמפ המלך כנראה יעזבו.....

12. ליהי Member

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אם יש שחקן שאני הוא זה רובר פירס. אין...איזה מעולה הוא בחיי
    מעולה
    אם ונגר מוותר עליו הוא עושה את טעות חייו.

13. AFC Member

אני פירס!!

ונגר לא יתן לו לעזוב. לא רק בגלל שהוא מת על הצרפתים שלו, אלא גם בגלל שהוא עדיין קצת שונא את ולנסיה אחרי הדרך הגועלית שהעיפה את ארסנל מהצ'מפיונז.

ווד לא יודע על מה הוא מדבר. אחרי שהוא יסיים את העונה ואולי יזכה בגביע יהיה לו מספיק כסף בשביל לקנות את קאנוטה (כולה 4 מליון ליש"ט).

אני גם ברקגאמפ, אז אם צריך להעיף מישהו הייתי תומך בהעפת סיגאן, או במקרה ממש קיצוני את לאורן (ממש ממש קיצוני, כי יהיה לי קשה בלעדיו).

14. KirkH Member

הפציעה של פרדריק ליונברג דווקא לא גמרה לו את העונה. הוא אמור לחזור כבר ביום רביעי הבא להרכב או לפחות לסגל ויטול חלק בשני משחקי הנעילה של התותחנים.

מי שכבר לא יטול חלק במאבק האליפות העונה הוא דווקא גארי נוויל. המגן של השדים האדומים ישב בצד שלושה חודשים לפחות עם פציעה ויחמיץ גם את המשחק החשוב של נבחרת אנגליה במוקדמות של אליפות אירופה מול סלובקיה.

15. AFC Member

תיירי הנרי יכול לזכות בדאבל מחר, כשיתפרסם שחקן העונה ונבחרת העונה של העיתונאים. למזלו של הנרי ההצבעה החלה לפני שישה שבועות, כשהוא היה עוד בכושר שיא. לפי גארי קוקס, יו"ר איגוד עיתונאי הכדורגל, התחרות בין ואן-ניסטלרוי להנרי מאד צמודה.

עוד מועמדים הם אלן שירר מניוקאסל, ג'יאפרנקו זולה מצ'לסי ופטריק ויירה, גם כן מהגאנרס.

דיעה שלי - השחקן המצטיין יהיה הנרי, וארסנל תשלוט בנבחרת העונה, גם בגלל שזה באמת מגיע לה, וגם בגלל שהעיתונות מתעבת את מנצ'סטר אפילו יותר משחקני הפריימר ליג.