דיון תקשורת - עונת 2024/25

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏20/7/24.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעשות. זה הדנ"א של כלי התקשורת בארץ. הם מסקרים כמובן את האולימפיאדה בהרחבה כי זה אירוע ענק, עם דגש על הישראלים, אבל ברגע שיש משהו שמפתה אותם לחזור לישן והמוכר, כלומר כדורגל ומכבי תל אביב סל, הם לא יכולים לעצור את עצמם. ההחתמה החדשה של מכבי סל היא ראיה נוספת.

2. oranfu Member

ליגה לאומית או ליגת העל, הפועל ת"א כדורגל וזה שהיא נרכשת על ידי איש עסקים עשיר זה סיפור גדול מאוד שמעניין הרבה מאוד צרכני חדשות ספורט בארץ.
    לא מדובר פה על זה שהם השתחררו מחוזה של צ'יבוטה או החתימו את רז מאיר.
    אני גם מעריך שזה מעניין יותר גולשים באתרי הספורט ממה שמעניין אותם לראות מדליה בהתעמלות אומנותית (עם כל הכבוד, בלי ציניות).

האם זה צריך לקבל כותרת מעל המדליה? לא יודע, אבל אני יכול להבין את זה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  3. HHFC1924 Member

לא דיברתי על סגל הגודל של הפועל תל אביב כמועדון וכמה כסף יש לספרא שקנה אותם אלא על הסיקור התקשורתי המוגזם שהקבוצה מקבלת עוד כשהיא בליגה הלאומית ועוד שמים אותם ככותרת יותר ראשית מזכייה ישראלית במדליה אולימפית.
    עכשיו בפייסבוק ערוץ הספורט פרסמו פוסט על מועדי המחזורים הראשונים בלאומית עם תמונה של אוהדי הפועל תל אביב ועם שאלה מתי הם יפתחו את העונה. שכחו שיש עוד קבוצות בליגה הזאת בין היתר בני יהודה והפועל פתח תקווה שגם מקופחות בנושא

4. oranfu Member

אבל זה לא מוגזם, זה אחד מארבעת המועדונים הכי אהודים בארץ. יש להם מאות אלפי אוהדים שאשכרה מתעניינים בזה. כמה אנשים באמת מתעניינים במדליה בהתעמלות אומנותית?
    הרכישה שלהם זה ביג דיל והם הסיפור הגדול של הליגה הלאומית. יש להם לבד (הרבה) יותר אוהדים מכל שאר המועדונים האחרים ביחד בליגה הלאומית. העונה שם, בטח לפני שנפתחה, היא בסימן "הפועל ת"א בלאומית".

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/24
    alexshw אוהב/ת את זה.
  5. Melikson24 Member

מואיז ספרא (ילד בן 18, הבן של) הולך לנהל את הפועל ת"א בפועל ועכשיו הוא עושה ספייס בטוויטר שהוא מציג את עצמו לאוהדים */aaarofl
    הולך להיות מאוד מעניין ומבדר בשנים הקרובות.

6. alexshw Member

אמרו שימנו מנהל מקצועי לא?

7. HHFC1924 Member

וואי כבא נשבר פה שיא הבושה בone ובספורט 5.
    בזמן שמסכמים את האולימפיאדה האדירה לקראת הטקס סיום עם מספר המדליות הגדול ביותר למשלחת ישראלית אי פעם באתרי הספורט בוחרים ככותרת ראשית שטויות שאומר ילד בן 18 על קבוצת ליגה לאומית שאמירותיו ללא ספק חארטות שלא יקרו אבל איזה כיף שיש לקבוצה הזו כוח תקשורתי כזה עצום שגם ריאל מדריד מקנאת בה

8. DRORIKO Member

המועדון הזה כל פעם מצליח להפתיע אותי מחדש

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שומע את הבן של ברקוביץ' ועוד איזה שחקן לאומית זוטר בבואו נתמרמר אצל ניר צדוק.
    לא יודע מה גרוע יותר, הבן של ברקו שהוא סוג של דמות ואמנם מצטייר כטיפוס עצלן מפונק ילדותי וטיפש אבל לא לוקח את עצמו יותר מדי ברצינות או הבחור השני שמנסה ללכת בדרכו של אורי אוזן ולשחק אותה הכדורגלן השונה והחכם שהוא גם פעיל פוליטי אבל הוא גם די אהבל ולא מצליח להוציא משפט אחד עמוק או משמעותי מהפה למרות שהוא מתאמץ 1000/1000.

המסר שהם נותנים לשחקני לאומית שעדיין לא פרצו של "תפרשו זה לא יגיע והכל יקר" מגיע בעיקר מהמקום האישי שלהם, שניהם לא טובים בכדורגל, לא מחזיקים בעבודה מכניסה וכנראה נתמכים ע"י ההורים אבל חיים בתל אביב ברמת חיים גבוהה כי אלה החיים שהם אוהבים היא ילדותית ושגויה, חבל שניר צדוק מתוך נימוס לא העמיד אותם מספיק במקום.

yakov_y ו-Roma אוהבים את זה.
  10. Roma מנהלים

מתוך נימוס? הוא הביא אותם לפודקאסט שלו לא? הוא לא צריך לקבל שום הנחה. ראיתי ריילס של זה - חרא טהור.

11. yakov_y YNWA

כל מילה בסלע.
    אוזן לא שונה ולא חכם, יש לו בכלל השכלה ?
    פרשן לא רע האמת למרות שבתחילת הדרך שנאתי אותו.

הבן של ברקו אפילו לא שחקן ברמה של לאומית, גם הכדורגל זה רק בזכות אבא,
    קשר התקפי עם שער ליגה אחד בלבד בקריירה ואני מהמר שגם הוא מפנדל.

אח של ברקו בניגוד אליו לפחות עשה אחלה קריירה בלאומית.
    גם הבן השני של ברקו עם שער אחד בקריירה אבל הוא בן 22, משחק בכפ"ס עם הנכדים של יצחק שום.

12. DRORIKO Member

אמנם אני לא איזה עכבר לאומית כמו רז זהבי אבל אני כן מכיר לא מעט שחקנים משם ומדי פעם צופה בערוץ הקיבוץ. מעולם לא שמעתי את השם הזה יואב גביזון. זאת אומרת מדובר בשחקן שגם בליגה הלאומית הוא שולי. אגב עשיתי עליו גוגל, בעונה האחרונה הוא שיחק בכלל בליגה ב' שזאת לא ליגה מקצוענית בכלל. כל השחקנים שמשחקים שם זה בסך הכל תחביב לצד העבודה האמיתית שלהם. אני מאחל לגביזון שימצא אחת כזאת.

13. DRORIKO Member

מה אתה משווה בכלל. אוזן היה קפטן הרבה שנים במכבי נתניה, ונכון שכמו ברקו הקטן גם הוא היה הבן של אבל להבדיל ממנו הוא כן הוכיח את עצמו על המגרש וגם זכה לאהבת הקהל, בזכות היכולת שלו שם גם הגיע למכבי חיפה(למרות שזאת כבר היתה מדרגה גבוהה מדי בשבילו). זאת אומרת זה כן בן אדם שצבר הרבה קילומטראז' בכדורגל הישראלי, כולל בתור עוזר מאמן בכמה קבוצות. ברקו הקטן זה שחקן פח אשפה שנבעט ממועדון למועדון, שבמקרה הטוב היו כל מיני אייל לחמן כאלה שנתנו לו פירורי דקות כדי ללקק לאבא. במאמר מוסגר אני חושב שאורי אוזן הוא אחד הפרשנים הטובים בארץ.

14. cheddar Member

שמעתי את הפרק הזה עם ברקו היה די מעניין

15. Butragueño מנהלים

אם הבנתי נכון, yes לא ישדרו יותר את ערוץ One (וכנראה גם סטינג). Free tv ופרטנר לא משדרים צ'רלטון, אז אם אני רוצה לראות את כל ערוצי הכדורגל נשארתי עם הוט (ביג נו נו) וסלקום?

DRORIKO אוהב/ת את זה.