דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

אלחמיר אוברייטד בטירוף, האוראל דגני של המגזר. בקרוב גם בבאר שבע יבינו את זה

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בנוגע לסערה המטומטמת סביב פוסט בפייסבוק:
    פייסבוק של קבוצת כדורגל הוא מקום מושבם של אנשים מאוד טיפשים, זה לא חדש וזה לא ישתנה. לרוב גם לא מדובר באוהדים גדולים. למכבי יש 20 אלף מנויים ו-162 אלף רשומים לעמוד בפייסבוק, בפוסט הזה היו בערך אלף תגובות, חלקן כפולות, של כל מיני אידיוטים משועממים, רובן שליליות ויוצרות טראפיק רע, אז מחקו. שוליים של השוליים. אם מכבי היו כל כך חוששים מהערסים האלה, לא היה עולה דבר.

הקשקושים שרצים פה שקולים לטענה מטופשת לחלוטין שאעלה עכשיו:
    הפועל תל אביב כל כך אובססיבית ליצירת תדמית יותר פתוחה ומקבלת ממכבי תל אביב, שבמחלקת המדיה שלה נזכרו להעלות איחולי רמדאן כרים רק אחרי שמכבי קיבלה תדמית שלילית ממחיקת פוסט כזה.
    הרצף הכרונולוגי נכון, אני המצאתי את זה על פיו. בדיוק מה שאתם עושים.

בחיאת, אפשר לנצל את הזמן כל כך הרבה יותר טוב.

3. Telkiyski Member

מלחמה נגד גולדהאר ממש לא (איך הגעת לזה?), מלחמה נגד אותו שחקן מצד אותו פלג דומיננטי בקהל שלהם ("הפנאטיקס") בהחלט כן. תשאל את ראדי. הוא היה הערבי האחרון שהקנדי הביא.

את הבלגאן הזה בדיוק הם רוצים לחסוך מעצמם, בדיוק כמו את את הבלגאן עם הפוסט הזה, ולכן כמו שהפוסט פשוט נמחק ככה הם לא מביאים שחקן ערבי כבר 6 שנים רצוף.

ומה זה אומר ש"ביטר מועדון הרבה יותר חלש ממכבי מבחינה תקשורתית"?
    תקרא לילד בשמו, להם יש יחצ שעוטף אותם 24/7. לכם אין.
    לכן במקרה של פוסט כזה אצלם לא תשמע ציוץ באף אתר, אבל אם זה היה קורה אצלכם כבר היו על זה דיונים באולפן בערוץ הספורט.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/21
  4. DRORIKO Member

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Roma מנהלים

היא עדיין נותנת לנו הטפות מוסר ועדכוני קורונה בערוץ הספורט? מעיקה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

מעניין אם היו מלינים פה על הפוסטים של מאיה רונן לו הם היו ימניים יותר, וכידוע אני ממש לא מחבב אותה.

7. Roma מנהלים

מעניין אם היו מלינים פה על הפוסטים של עובדי ערוץ הספורט אם הערוץ היה בבעלות של בעלי הפועל תל אביב ולא מכבי תל אביב.

אין קשר לשמאל וימין, ערוץ מביך ו-90% מעובדיו משתפים עם זה פעולה. 5% ספורט ו95% תוכן זבל. בנוגע למאיה לרונן, נוציא כל הצביעות שלה בנושא הקטינות, הקטע עם הקורונה פשוט היה מעיק ובזבוז זמן. בשביל זה יש ערוצים אחרים.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

איכשהו כל התלונות שלכם כלפי אנשי תקשורת כשהם מביעין דיעה פוליטית מגיעות אחרי שהם מעלים פוסטים "סמולנים" ו/או אנטי ביבי.

oranfu ו-yakov_y אוהבים את זה.
  9. Roma מנהלים

איכשהו כל התלונות לגבי ערוץ הספורט קשורות למכבי תל אביב. גם אני יכול להמציא קשרים.

בין התכנים היחידים שאני צורך זה ליגת האלופות, לא סובל את כולם שם בלי לדעת בכלל את הדעות הפוליטיות שלהם. יותר מזה, אני גם לא צריך לדעת בגלל זה ערוץ הספורט ולא פאנל פוליטי.
    אם אני יודע את הדעות הפוליטיות של העובדים ולא בציוצים ברשת החברתית אלא על המסך הטלוויזיה בערוץ הספורט(!) אז אנחנו בבעיה.

10. Telkiyski Member

מה זה "להמציא הקשרים"? התלוננת פה שמאיה רונן סוג של הביעה עמדה פוליטית בטוויטר הפרטי שלה.

בין זה לבין ערוץ בבעלות קבוצה המרחק גדול מאוד

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי כי אף אחד שם לא מביע דעה מהכיוון השני?

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

אה, אז מה שמפריע זה שאין קונטרה ימנית כאילו?
    כלומר אם הייתה קונטרה כזו אז לא הייתם לכם בעיה עם פוסטים פוליטיים של אנשי תקשורת ספורט?

13. robertocarlos.m Member

ליאור רפאלוב התראיין לאיציק יצחקי במעריב ולא חסך מווילי רוטרשטיינר:

"וילי התקשר אליי לפני הזימונים, דיברנו כרבע שעה.הוא רצה להבין אם אני מעוניין להגיע. אמרתי לו: אני מאוד רוצה להגיע. ואז השאלה השנייה שלו הייתה איך אגיב לסיטואציה שבה יבחר לשחק עם סולומון, דאבור וזהבי ואני אהיה על הספסל. אמרתי לו: תקשיב ווילי, יש שלושה משחקים בשישה ימים. האמת? אני מראש לא רוצה לשחק בכולם. בנית סגל תקופה מסויימת ולא הייתי חלק בו. אני מבין שאתה טוען שהמערך פה שונה, אבל במערך הזה שיחקתי בברוז' ובאנטוורפן, כלומר בשני המערכים שלך. קשר שלישי באמצע וגם אתה החלוץ השני. אלה שני התפקידים שאני יכול לעשות במערך הזה. אצלו המערך מאוד מקבוע, אין הרבה שינויים, אין שינוי תפקוד".

"נכנסנו לדברים טקטיים כדי שיבין שמבלי להיות בנבחרת אני יודע איך, כמה ולמה משחקים בשיטה הזאת, אבל הייתה לי הרגשה שכל מה שהוא רוצה זה להבין מה יקרה אם אעלה מהספסל. אז אחרי שהוא שאל אמרתי לו: אם אתה שואל אותי את השאלה הזאת, זה מראה כמה אתה לא מכיר אותי. מעולם לא ביקשתי ממאמן להיות ב-11. סיימנו את השיחה והוא בחר שלא לזמן אותי. מבחינתי זה היה מאוד מאכזב. מה אני לא יכול לעשות חוץ מזה שאמרתי לו שאני כן רוצה להיות ולייצג את המדינה? רציתי להיות נוכח במשחקים האלה, במיוחד בתחילת קמפיין מונדיאל, כשהבית המוקדם לא קשה במיוחד. אמרתי לו שאפשר לעשות תוצאות טובות, ראה אנטוורפן מול טוטנהאם. אני לא אוהב את הגישה התבוסתנית שלו".

"אחרי השיחה כבר אמרתי לאשתי שנוסעים, והכנתי את המשפחה בארץ שאני מגיע. הופתעתי לחלוטין שהוא לא התקשר לזמן אותי. מה שהוא מציג במסיבת העיתונאים גורם לי לגחך.
    הפוסט של אייל (גולן)? הקונצנזוס סביבי ברור. זה מאוד תמוה שאני לא שם, משהו שהוא לא הגיוני. תשמע, עברתי כמה מאמנים בחיים. חלקם מטורפים, חלקם תותחים וחלק אין מושג. בדבר כמוהו עוד לא נתקלתי. העסק לא רציני".

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/21
    חייל שוקולד ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. Roma מנהלים

א. דרוריקו הביא את הפוסט, אני סתם הערתי שאני לא סובל אותה מסיבות אחרות לגמרי. כמובן קפצת ישר עם השטות של ימין\שמאל.
    ב. גם אם היה קונטרה ימנית עבורי זה לא משנה, הדעות הפוליטיות של אנשי תקשורת ספורט שישאירו לפאנלים שעוסקים בפוליטיקה או בחשבונות הפרטיים שלהם. תקופת הבחירות בארה"ב ובארץ זה היה פשוט מביך מה שהלך בפאקינג ערוץ הספורט!

האמת קשה לבקר אנשי תקשורת ספורט ימניים כי יש מעט כאלה וגם אלא שכן מצביעים ימין לא דואגים להפגין זאת על גבי ערוץ הספורט.

15. oranfu Member

אה, אז רפאלוב מאוד רצה להיות בנבחרת וגם הבהיר את זה לראשיה?

מעניין למה הוא לא היה שם בסוף ולמה יש כאלה שמזיינים במח כאילו הוא בכלל לא רוצה.
    מאוד מעניין :sm_eusa_think:

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.