דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. robertocarlos.m Member

משחק העונה בין מכבי תל אביב למכבי חיפה בערוץ הספורט ניצח את הפריים טיים של רשת: 9% מול 7.8% של זוג מנצח.

2. Telkiyski Member

רבותי קומו והריעו למגדלור המוסר והערכים שלא משחק אצלו ערבי כבר 6 שנים רצוף.
    קומו!

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. South Boy Member

"לא משחק אצלו ערבי כבר 6 שנים רצוף"!!! אתה נשמע כאילו כל בעלים של מועדון בישראל צריך להחזיק ערבי כאילו מדובר בחיית מחמד.
    אתה מנסה להישמע נאור אבל אתה אפילו לא מסוגל להבין שאתה עושה בדיוק ההיפך, הגזענות שלך פשוט מחליאה. אתה לא מבין מה ההבדל בין גזענות אמיתית שהיא פסילת שחקן כדורגל רק כי הוא ערבי (דבר שמכבי לא עשתה מעולם) לבין אי הימצאות של שחקן ערבי בשוק שמתאים לדרישות המקצועיות של מכבי.
    רק ממבט חטוף על מחלקת הנוער של מכבי יש להם שני שחקנים ערבים בסגל, מספיק אחד כדי לשבור את התזה הילדותית שלך. אתה פשוט מביך.

4. Telkiyski Member

כשיחתום שם שחקן ערבי, כמו שקרה מתישהו בכל קבוצה בליגה ב-6 השנים האחרונות - דבר איתי.

מי שמביך זה אתה.
    לפי התזה שלך גם לספור יהודים שנרצחו בשואה זה גזענות כי הרי רק מי שגזען סופר נרצחים לפי גזע.

עוד טמבל

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה רק ערבי אחד זה הכרחי, אני חושב שצריך 2 כדי שיוכלו לתקשר ביניהם בחדר ההלבשה, עם הזמן נגדיל את המכסה ל-3.
    ושאלה, שראדי ודאבור שיחקו שם הם היו ערכיים? דאבור אפילו סיפר אצל יוסיפוביץ' שהוא היה סגור שם בקיץ שאוסקר חזר ולבסוף החליט מסיבות מקצועיות להישאר באירופה ולנסות עוד למרות שהמשפחה לחצה עליו לחזור למכבי.

Roma אוהב/ת את זה.
  6. South Boy Member

לפי התזה שלך גם צ'לסי גזענים. מאז אברם ויוסי בניון לא החתימו שם יהודי האנטישמים האלה. הם לא מתביישים? רומן שכח מאיפה הוא בא.
    נשלח אותם אלייך לקפה בדיזנגוף שתעביר להם שיעור בנאורות.

matanbl22, EsheD ו-Roma אוהבים את זה.
  7. Roma מנהלים

צ'לסי? כל מועדוני הצמרת העולמיים גזעניים, אין שום שחקן ישראלי בהחלטה שהתקבלה במסדרונות חשוכים.

matanbl22, EsheD ו-South Boy אוהבים את זה.
  8. Telkiyski Member

קיללו שם את גרנט ויוסי כי היו יהודים כמו שקיללו את ראדי במכבי?

תמשיך להיתמם

9. Telkiyski Member

טיעון מביך מאוד.
    אתה רוצה להשוות בין ההיצע והתאמתם של שחקנים יהודים לצ'לסי לבין ההיצע והתאמתם של שחקנים ערבים למכבי תא?

טיעונים של גנון.
    איך אתם אוהבים להיתמם כשנוח.

10. South Boy Member

האמת שזה מצחיק שאתה שואל את זה כי כן קיללו אותם, לצ'לסי יש גרעין אוהדים מהאנטישמיים ביותר באנגליה.
    אז כל הקהל של צ'לסי אנטישמי? לא, וגם המועדון שלהם פועל המון נגד האנטישמיות ומרחיק לכל החיים את אותם חלאות נאציות, כמו שמכבי עשו לאותו חלאה גזען שמקלל שחקן על רקע המוצא שלו.
    אבל מה זה משנה בכלל אם קיללו או לא? מספיק שלא משחק שם יהודי והם גזענים לא? זה אתה אמרת.

11. Telkiyski Member

תגיד, בביטר לדעתך בכוונה לא מחתימים ערבים או שגם שם זה מקרי?
    הרי גם ביובה לא שיחק יהודי מעולם אז הם אנטישמים בדוק חהחהחהחה איזה טיעון גאוני.

12. Roma מנהלים

אני לא אוהד מכבי, זה לא מעניין אותי אם הם גזענים או לא. להערכתי בכל קהל בארץ יש גזענים ובכמות לא קטנה.

אני רואה שגולדהאר פעל כנגד הגזען אתמול, ראיתי את גולדהאר שולח את אצילי ומיכה לדרכם. נוטה להאמין לאיש הזה.
    האם הוא לא מחתים ערבי כי הוא פוחד מהקהל? אני בספק.

אתה המיתמם. בינתיים החברים שלך מהכדורסל שרים על השואה ברגיל ולא מזמן ארגנו לנו יופי של מופע אלימות מול חולון.
    תסתכל קצת על הקהל שלכם לפני שאתה רץ לבקר את כל העולם.

אובססיבי.

EsheD ו-South Boy אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

תהנה להיות בספק. לדעתי הוא ועוד איך פוחדמהקהל.
    ומה זה אומר "שרים על השואה"?
    ואין כמו מילת הקסם "אובססיבי". זה תמיד תופס.

14. South Boy Member

מדיניות הרכש של בית"ר עד משה חוגג הייתה גזענית, לא להחתים שחקן רק כי הוא ממוצא אתני מסוים זאת גזענות. אחד הדברים הטובים הבודדים שחוגג עשה זה לנקות את העשבים השוטים מבית"ר ומהמדיניות הגזענית שאיפיינה חלק מהקהל הזה, רובם שם לא גזענים וזה בסדר, אני לא מצפה ממך להבין את ההבדל בין ימנים לגזענים. לא רחוק היום שבית"ר תחתים שחקן ערבי בהנחה והשחקן הערבי בעצמו ירצה להגיע למועדון בהינתן משקעי העבר, אין לי ספק שמוצא של שחקן כבר לא משחק תפקיד במדיניות הרכש של בית"ר והוא גם מעולם לא שיחק תפקיד בעיני רוב הקהל שלה שלא הפסיק לתמוך בחוגג כשהביא את עלי מוחמד וגם היה עסוק בלעודד את סדאייב וקדאייב כשהגיעו לבית"ר, ראוי לומר שבעיקר כי הם מוסלמים ולא כי חשבו שהם מספיק טובים שזאת גזענות בפני עצמה.
    הטיעון הזה הוא לא טיעון גאוני, הוא טיעון דבילי לחלוטין שאני מצפה מאנשים חסרי לוגיקה בסיסית להשמיע. אבל זה לא הטיעון שלי, זה הטיעון שלך.

15. Roma מנהלים

תופס טוב בדיוק כמו מכבי גזענים שלך לא? אתה אובססיבי כלפי מכבי וזהבי זה לא אמור להפתיע אותך.

תבוא למשחקים תראה איזה רפרטואר מרשים יש לכם על השואה, לא שאכפת לי באמת. הבושה היא שלכם.
    רק אל תטיפו מוסר.

מצב נושא:
הנושא נעול.