דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגבתי בכלליות לא לך ספציפית.

איש עשיר עם אינטרסים = 99.9% מבעלי הבית בכדורגל העולמי.
    הניסנובים אוהדי הפועל והם מתקמצנים על כל מיני נאור סבגים, אייל סגל אוהד נתניה שעונה אחת לא טובה הספיקה לו כדי לקחת 3 צעדים אחורה.
    אם חוגג רוצה פרסום על חשבון בית"ר ובינתיים מעמיד כל עונה תקציב של 60-80 מיליון ש"ח ובעונה הבאה אולי יותר עם האמירתים אז שיהיה לו לבריאות, מבחינתי שיקנה שלט פרסום של איילון ויצטלם לשם עם חוטיני, אפשר לחשוב איזה אופציות עומדות בתור.

לגבי השת"פ עם ONE אתה באובססיה מתמשכת על זה משום מה אבל אלף זה לא נכון לפחות בכל הקשור לבית"ר, ידיעות על חופשות פרטיות של חוגג ואשתו מעניינות לי את הקצה, ובית תבדוק קצת את ההיסטוריה של וואן עם בית"ר ומי עומד בראש המערכת שם ולאן הוא מקושר ואולי תבין את הטעות שלך.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

האנטי כלפי חוגג מגיע מזה שהוא יוצר רושם של איזה נובריש שקנה קבוצה בשביל להיות סלב שכולם מדברים עליו כל הזמן ומלקקים לו. אז וואלה אנחנו פה באייסוקר לא רוצים להיות חלק מהמשחק הזה. תגיד לי מה היתה הפואנטה של הפוסט הזה? איזה ערך יש לו? אתה חושב שאת מישהו מאוהדי בית"ר מעניין שבן אדם שאנחנו לא יודעים אפילו מה השם שלו אוהד את הקבוצה? זה נטו בשביל להשוויץ שאתה יודע מי זה ראש המוסד, כי אתה כל כך מגניב כזה שמקושר לחלונות הגבוהים. אז בסדר קנית קבוצת כדורגל והפכת לידוען, אבל קצת צניעות.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

תוהה מתי מודי יותר מכר את עצמו, כשהוא פרסם בנק או כשהוא שואל את רז זהבי על דני אבדיה.

4. Raulito Madridista

https://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/9/size475x318/1011249.Xxx

אתמול בעבודה נאלצתי להיות זה שמסקר את משחקי ההמשך בגביע המדינה, זה היה או זה או כדורסל - "הענף הנחות". בכל מקרה שמתי על ערוץ הקיבוץ כמובן והייתי צריך לעשות עוד מאה דברים במקביל. אני בעד אווירה קלילה, אבל לא האמנתי שהטקסטים של בובה של לילה הם כמעט אחד לאחד ממה שקורה שם באמת. הייתי קשוב כי לא רציתי לפספס שום פרט מיוחד, מה לעשות שאני לא ממש מכיר את ירדן אבוחצירה וכאלה (את שער הניצחון של עמאשה שנמצא בבחינות לתואר ולכן לא מסוגל לשחק יותר מ-20 דקות - די צפיתי וגיליתי שגם יובל אבידור עדיין מתרוצץ). נדמה לי שבשידור בצהריים גם בפעימה הראשונה של המשחקים, יונתן כהן שאמור להיות המבוגר האחראי שם זרק לרז זהבי שהוא תומך\מאיץ\מעודד פיטורי מאמנים והתווכח איתו ממש כמה דקות.

5. alexshw Member

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

*כנראה שהגיע הזמן להתנתק מיס.

ראיתי אתמול את הראיון עם עמאשה באולפן הלילה. סחטיין עליו שמשקיע ועובד קשה בשביל להשיג תואר ולא בונה רק על הכנסה מחלטורות בכדורגל אחרי הפרישה.
    גם לא לומד משפטים כמו רוב הכדורגלנים אלא הנדסה אזרחית.

כמובן ששגיא כהן היה צריך לקחת את זה לאקסטרים ולהגיד שזה התואר הכי קשה שיש. תואר מכובד מאוד, אבל לא צריך להגזים.

הם גם העלו שם את השאלה שאיך אבדיה יסתדר עם החיים והקור בוושינגטון...
    אפשר לחשוב שהוא עבר לקישינב. פאקינג וושינגטון, שחקן NBA. נראה לי הוא יסתדר שם יופי.

יודע שאני אשם ששם ברקע את החרא הזה, אבל למה הרמה צריכה להיות כל כך נמוכה? אפשר גם לעשות דיונים רציניים לגבי ההשתלבות שלו בליגה.
    אני לא מתעניין בכדורסל אז לא עקבתי, אבל בכל הפסטיבל (המבחיל) שיש סביבו - היו גם התייחסויות מקצועיות או רק "הילד של כולנו באמריקה שלא ישתה לנו שם חשיש"?

8. Jefecito Member

לא יודע אם מישהו שמע את הראיון של יצחק שום בערוץ הספורט.. איך אפשר לעבוד במועדון כזה?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה ערוץ הספורט פרט למשחקים.
    אבל ספר לי כמה פעמים האיש המביך הזה אמר צ'מפיון ליג ופנאתינייקוס?

10. Telkiyski Member

כדורגלנים לומדים משפטים?
    הם לא נכנסים אחרי המקצוע ל"עסקים"? בדר"כ?

חחחח איזה אפס מזדיין השגיא כהן הזה עם הפרגון המוגזם בכוונה.
    אני מדמיין אותו אומר את זה ומאיה רונן כזה עושה עם הראש "כן כן בהחלט..."

לגבי דניל'ה אני בטוח שגם הדיון סביבו היה כלום לעומת הפרומו שלהם עם "עניין של זמן" ברקע.
    כ"כ מרגש.
    כשמראים אותו שם כילד בבית ספר וברקע גידי גוב "אם תרצה או לא תרצה יש עוד זמן להשתנות" אני על סף דמעות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Jefecito Member

לא מעט פעמים.
    היה קטע שהוא אמר שהוא לא רוצה ללכלך על תורג'מן אבל יצא שהוא כן מלכלך.
    לא מבין איך מאמן אמור לאמן שם, שירד הוא לקווים וזהו

12. oranfu Member

הוא אפילו לא הישראלי הראשון ב-NBA אז באמת שכל ההתעסקות מוגזמת בטירוף.
    ואין לי בעיה איתו, באמת מאחל לו בהצלחה. אבל ההתייחסות אליו כאילו זה איזה ילד שעבר תלאות מטורפות, כאילו הסיפור שלו מרגש בצורה יוצאת דופן...
    למה לגרום לסלידה אפילו מהסיפור המשמח סה"כ של ישראלי צעיר שמגיע לשחק ברמות הכי גבוהות?

בד"כ כשכדורגלנים לומדים איזה תואר, זה משפטים. לפחות כך נדמה לי. בכלל זה נראה לי סוג של תואר שהוא ברירת מחדל עבור רבים שמעוניינים לעשות תואר כלשהו אבל לא לגמרי סגורים על מה רוצים לעשות.
    זכורים לי אוהד כהן ואיציק קורנפיין שלמדו משפטים במהלך הקריירה.
    היה גם מקרה יחסית יוצא דופן כמו של ניב טל שלמד מדעי המחשב ויש את בן בנימין שלומד\למד הנדסת חשמל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/20
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורנפיין למד מנהל עסקים, לפי מה שאני זוכר בזמן האליפות החמישית שהייתה העונה האחרונה שלו בקריירה הוא כבר היה בעל תואר שני, לכן גם לאחר הפרישה מונה למנכ"ל.

alexshw ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שידור מחריד של עמיחי שפיגלר ועמרי אפק במשחק בין מכבי ת"א למכבי נתניה.
    כשקבוצה ישראלית פוגשת קבוצה מחו"ל, אז מילא (זו הנורמה מאז ומתמיד, אז ניחא), אבל במפגש בין שתי קבוצות ישראליות זה לא יכול לעבור.
    פרגון, ביקורת, שאלות, אמירות, פרטים - הכול על מכבי ת"א. היא הגיבור ומכבי נתניה היא המנוול.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

נו מה ציפית? זה חדש לך?

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.