דיון תקשורת - 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

זה גם זה שזהבי פסיכופת עם הרצון לסגידה, אבל לפני הכל מה שעושה לו את היחצ המטורף הזה זה העובדה הפשוטה שהוא שיחק במכבי ת"א.

למה אתם חושבים שאנחנו רואים כמעט כל יום כל מיני ידיעות מונפצות על איך יוני בדרך לצסקא ואיך דור פרז בדרך ללוקומוטיב אם לא בגלל שהם משחקים במועדון הנכון?
    למה ממשיכים לעשות פה מאילון אלמוג מינימום אלון מזרחי על כלום ושום דבר?

בדיוק בגלל זה זהבי נהנה פה מיחס ויחצ חסרי פרופורציה לחלוטין.
    אם הוא היה עושה אותו דבר בחיפה, בש או הפועל ת"א לא היו מלקקים לו רבע מזה, אבל כשאתה לובש צהוב פה אצלינו דברים כבר קורים מעצמם.

2. רון עמיקם Member

הכי הצחיק אותי ש"רפאלוב שקט ומופנם"
    אני ראיתי את רפאלוב מקרוב באליפות אירופה לנערים ב-2003 - 2003! - והוא היה אז בן 16 וחצי. תאמינו לי, לא מכיר אדם שמתכנס בתוך עצמו בגילאים מאוחרים מאלה.רפאלוב היה כוכב והתנהג כמו כוכב, לא כמו בן 16 וחצי.
    יש סיבה למה רפאלוב משחק בבלגיה, בפלנדריה, ו"אוהב להיות בבית".
    אני מכבד אותו על זה.
    לעומתו זהבי לא מחזיק עסק משגשג לידו והוא מנסה להכניס על כל יורו שהוא מרוויח במגרש, גם יורו מחוץ למגרש. זה מחייב סוג של מוחצנות.

כדאי שנפנים כולנו: הכדורגלן הישראלי הבכיר הוא לא כמו פעם. הוא מנסה למקסם עד תום את הקריירה שלו. מייקל ג'ורדן לימד את כולם שאפשר להרוויח מכדורסל ופי כמה יותר מפרסום. רונאלדו מראה את זה באופן מובהק.
    מובן בהחלט מדוע אתם - אוהדי כדורגל - מעדיפים כדורלג נטו בלי כל המסביב, אבל רוב האנשים מעדיפים את כל החבילה, בוודאי אלה שעוסקים בתעשיה: מי שמשלם ומי שמרוויח.

Roma ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

נו אבל זה מה שניסית להסביר לך, שזה לא קשור בכלל לליגה ההולנדית. גם כשזהבי שיחק בליגה הסינית זה פתח מהדורות. העניין הוא כזה, זהבי הוא הסופרסטאר הכי גדול שהיה בליגה הישראלית מזה שנים רבות, ואיך אומר המשפט קרוב אל העין קרוב אל הלב? אז באופן טבעי זהבי הפך להיות יותר "פיגורה" משחקנים כמו רפאלוב ונאתכו שאמנם עשו קריירות יותר מצליחות אבל בליגות שהן עדיין לא מספיק מעניינות כדי לקחת מזהבי את הפוקוס. אני מבטיח לך שאם מנור סולומון יהפוך לכוכב בליגות הבכירות הוא יקבל העדפה על זהבי.

4. Telkiyski Member

למה מנור סולומון צריך להפוך לכוכב בליגות הבכירות כדי לקבל העדפה על זהבי?
    לכבוש פעמיים בשני משחקים שונים מול ריאל מדריד בליגת האלופות זה לא מספיק?

המצב פה מעוות לחלוטין.

5. DRORIKO Member

זה מזכיר לי שקראתי כתבה על שראפובה, ונאמר שם שהיא טניסאית יותר עשירה מסרינה ויליאמס כי היא עשתה הרבה יותר כסף מהעסקים שמחוץ לטניס, וזה למרות שסרינה טניסאית הרבה יותר גדולה.

6. DRORIKO Member

אח שלי זהבי כבש מספרת על הראש של הוגו לוריס וזה לא הפך אותו לכוכב כמו זהבי של היום. ברוך דגו כבש נגד יובה, באיירן ואיאקס, אז מה זה אומר שהוא היה כוכב בסדר גודל של רביבו ובניון? גולים בשלב הבתים של ליגת האלופות זה נחמד ובהחלט משהו לספר לנכדים, אבל כדי להיות כוכב בליגה בכירה אתה צריך אשכרה לשחק שם. לעמוד באינטסיביות שלהן שבוע אחרי שבוע. קח לדוגמא את לאסה שונה. העיף את יובנטוס בליגת האלופות, הגיע לאחר מכן לליגה האיטלקית, הליגה שבה יובנטוס משחקת, והיה אחד השחקנים הגרועים בליגה, בינתיים גם התנדף חזרה להולנד. להתעלות בערב נתון בליגת האלופות לא אומר עליך כלום. אני רוצה לראות את מנור באמת בליגה של הגדולים, ואני בהחלט מאמין בו. אין לי ברירה, אחוות כפר סבאים וזה.

7. Telkiyski Member

זהבי מקבל סיקור מקצועי מוגזם מכל כלי התקשורת פה.
    זה לא שמסקרים את העסקים שלו, את הקריוקי שלו או את הריאליטי שלו, מסקרים אותו מקצועית בצורה חסרת פרופורציות.

אשכרה עוד משחק כושל שלו נגד איזה AZ אלקמאר זוכה ליותר כותרות ועניין מזה שרפאלוב זוכה בתואר שחקן העונה בבלגיה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

וזו בדיוק הנקודה.
    מה הפך את זהבי לכוכב בסדר גודל של היום? זה שהוא כבש 40 שערים בליגת העל במדי מכבי ת"א. לא המספרת בליון והצמד נגד בנפיקה בליגת האלופות.
    רק מי שמגיע מהמועדון הספיציפי הזה יכול להינות מיחצ בלתי סביר כמו שזהבי נהנה ממנו.

וזה לא רק הוא, זה עוד כל מיני בלופים שלהם, אבל במידה פחותה יותר כמובן.

DavidM אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אותי אתה לא צריך לשכנע. זה ברור שרפאלוב עשה קריירה הרבה יותר גדולה מזהבי(לפחות בינתיים, אני עוד נותן לזהבי הזדמנות באינדהובן) אבל אנחנו עכשיו בדיון תקשורת ומבחינה תקשורתית אני יכול להבין למה זהבי מקבל סיקור יותר גדול והסברתי את זה בתגובה לדור.

10. Telkiyski Member

אתה גם יכול להבין למה זהבי מחזיק מאחוריו סוללת כתבי חצר כזו?

זה לא שהוא באמת כזה יותר "מעניין" או "מושך אש", זה פשוט המועדון שבו הוא שיחק.

הוא לא באמת אדם יותר מעניין מנאתכו או רפאלוב, זה סתם חרטוטים של התקשורת שלא מפסיקה ללקק לו ועכשיו מתרצת במשהו שהיא בעצמה יצרה.

11. DRORIKO Member

בכדורגל, להבדיל משאר התחומים בתקשורת, המרחק הגיאוגרפי הוא לא רלבנטי. מכבי חיפה זה מועדון לא פחות מסוקר ממכבי תל אביב ועם יותר כתבלבי חצר. בוא נגיד ששחקנים כמו ברקוביץ', בניון וקטן לא קופחו מבחינת סיקור תקשורתי כששיחקו אצלנו. רק תראה איזה פסטיבל עשו סביב נטע לביא-ישאר או יחתוך לרוסיה. זה לא פחות מפסטיבל דומה שעשו עם יונתן כהן.

12. Telkiyski Member

אצל ברקוביץ ובניון הייתה וואחאד הצדקה להייפ.
    אתה באמת משווה את זה לזהבי?
    גם קטן לא קיבל רבע מהיחצ שלו.

נטע לביא וצסקא? יוני כהן מקבל פסטיבלים הרבה יותר גדולים מזה רק על כל ההנפצות בולשיט ש"קושרות" אותו לניס ואנדרלכט.

הכל פה עניין של איפה אתה משחק.
    אם אתה מגיע ממכבי ת"א השמיים הם הגבול של התעמולב שאתה יכול להינות ממנה.

13. DRORIKO Member

קטן לא קיבל רבע מהיחצ של זהבי מהסיבה שזהבי היה שחקן גדול יותר. וזה לא שקטן לא היה שחקן גדול אבל אי אפשר להשוות את זה למה שזהבי עשה במכבי(וזה מבלי להוסיף את מה שעשה בהפועל). בניון כמו שאתה אומר קיבל יחצ כמו של זהבי כששיחק אצלנו כי בדיוק כמו זהבי גם הוא היה רמה מעל הליגה, מה שקשה להגיד על קטן. באירופה היחצ הזה גדל עוד יותר והגיע לשיאו בליברפול. אין לי ספק שאם היה לנו היום שחקן הרכב בליברפול הוא היה מקבל עדיפות על זהבי. עדיפות מוחלטת אפילו.

14. abcd Member

טלקיסקי, למה 7 ימים עושים כתבות על טיילור איך שקוראים לה וזאת שחברה של יפתח זיו שיספרו כמה הן מקבלות ואיפה ולא על עדה יונת ועל מה היא עובדת עכשיו?
    למה קבוצת תחתית שלא מבקיעה גול מתחילת העונה מסוקרת יותר ממכבי פתח תקוה ומ.ס. אשדוד שנותנות אחלה עונה בחלק העליון?
    כי יש לה יותר אוהדים ויותר שונאים וסביר שכתבה עליה תמשוך יותר טראפיק.
    אתה בעצמך חלק מהיח"צ שלו ואתה ממשיך להתפלא.

מצטער, קשה לי להאמין שאתה כל כך תמים כמו ההודעות האחרונות שלך.

orimor2212, Roma ו-הרצליה אוהבים את זה.
  15. Telkiyski Member

הפועל תל אביב מקבלת הרבה יותר סיקור ועניין ממכבי פתח תקווה מהסיבה שיש לה הרבה יותר אוהדים והיא מעניינת הרבה יותר גם את מי שלא אוהד אותה.

ערן זהבי לעומת רפאלוב בהיבט של עניין זה לדעתך כמו הפועל ת"א לעומת מכבי פת? אתה באמת חושב שזה צריך להיות ככה?

מצב נושא:
הנושא נעול.