האוסקר הישראלי לשנת 2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/6/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

וזה לא ציטוט מהשנה לדעתי.

2. לירן-ביתר Member

אני יבחר רק את מה שלא היה בפרסי ניסים כהן.
    מאמן מאכזב- יצחק שום. לא הצליח להביא אליפות אחרי 2 רצופות של גרנט
    שער עונה- ברור שאמיר אבוטבול עם השלישי לב"ש מול מכבי
    משחק העונה- ברור שבית"ר ירושלים-מכבי חיפה 0-4 444444
    המשחק המשפיע- התיקו 1-1 של הפועל ת"א מול הפועל פ"ת שהוציא את הפועל ממאבק האליפות
    ציטוט-לא זוכר

3. AFC Member

שחקן העונה : דודו אוואט, אלא מי?! Dudu, I'm you! אחלה שחקן, ג'נטלמן אמיתי אשר ייזכר בפנתאון של בית"ר לצד איתן טייב המהולל.

מאכזב העונה : אינדיו. בלם מצוין, יש לו טכניקה והוא יכול לתרום יפה מאד הגנתית והתקפית, אבל התפרק בגלל ההגנה העלובה סביבו, שמשכה אותו לאווירה המדוכדכת שהנחיל חנן אזולאי בקבוצה כולה.

השחקן המשפיע : רובן עטר. התרומה שלו לנתניה היתה פשוט עצומה. הוא לא הפסיק לבשל ולכבוש, ואפשר לומר שאפיו הכין את הקבוצה לקראת הפציעה המיוחלת שלו. עובדה, תראו את צוקול ולוברסקי.

תגלית העונה : מאור מליקסון וגל ארבטמן מתחרים חזק על הקטגוריה הזאת (אייל בונפלד כבר היה ידוע מהעונה שעברה ואפילו לפני כן, אל תקשקשו), אבל התואר ילך לבסוף למאור, בגלל שלמרות שלא קיבל דקות משחק, הראה לעולם את העוול שעשה לו חנן אזולאי, והזהיר את אלי אוחנה בל ירכיב אותו.

הרכש של העונה : שוב - רובן עטר. זה היה סתם רכש - ההנהלה ראתה שחקן זרוק שמסוגל לשים כמה גולים, להלהיב טיפונת את הקהל ולהיות עוזר מאמן מצוין, גילי לנדאו בכלל לא מבין מה רוצים ממנו, עטר בכל זאת בא... וכולנו ראינו מה קרה.

הרכש המאכזב של העונה : פאבלו דל-ריו. אני עדיין אבל על הארגנטינאי שלא השתלב בגלל שלא שיחק בעמדתו הטבעית. גם אלון כהן, קשרה האחורי המצוין של בית"ר אשר חזר מגלות, לא שותף. מאוריציו ארוס גם נתן פייט לא רע.

נבחרת העונה :
    שוער : לירן שטראובר (וסליחה מהמלך אוואט)
    הגנה : אורי אוזן, גדי ברומר, מוראד מגמאדוב ויגאל אנטבי.
    קישור : יוסי אבוקסיס, ברוך דגו, ברונו הייס ומאור מליקסון.
    התקפה : גל ארבטמן ויניב אברג'יל.

מאמן העונה : ניר קלינגר, מסיבות שכבר צויינו כאן. הצליח במקום שבו נכשלו גרנט (לא חוכמה להעפיל על גרנט, אבל בכל זאת), שרף ולוין, הביא מועדון למכבי ת"א ועשה זאת תוך כדי כך שהוא מראה לעולם שכל האליפות הזאת היא רק בזכותו.

המאמן המאכזב של העונה : לא מעט אנשים ציפו לראות כאן את חנן אזולאי, אבל אני לא חושב שהוא ראוי בכלל להיות בחירה שלי, לא משנה לאיזו קטגוריה (אלא אם כן זה לתחרות חצילים כלשהי). הזוכה הוא אלי כהן, מאמן מוכשר וחרוץ, אשר לא תקשר טוב עם השחקנים וגרם לשביתה איטלקית של המפונקים. חבל.

שער העונה : השער של פיני בלילי בדרבי התל-אביבי היה פשוט מסחרר, גם השער של איציק זוהר בכפ"ס וההקפצה האומנותית של גיא צרפתי מול הפועל פ"ת מחצי מגרש התחרו.

משחק העונה : ה4:0 של בית"ר. אין לי ספק בכך, ואני לא ממש צריך להסביר לכם מדוע המשחק הזה, שבו בית"ר שיחקה כאילו השחקנים ראו את אלוהים, נבחר לקטגוריה הזאת. לצערי גם המשחק השלישי מול חיפה נבחר - משחק שהראה יותר מכל את הלוזריות הבית"רית ואת ההפסקרות בהגנה, משהו שכנראה לעולם לא ניפטר ממנו.

המשחק המשפיע : המשחק מול הפועל ב"ש בטדי. המשחק הזה גרם לפיטורי אלי כהן, המשחק הזה סלל את דרכו של חנן אזולאי לאימון הקבוצה בגלל משחק אחד שניצח במזל גדול ויותר מהכל הראה כמה חוסר הבנה בכדורגל יש ליו"ר הנכבד שלנו.

הציטוט המצחיק ביותר : אין לי מושג, קטגוריה מיותרת מבחינתי.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בני בני...... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

איזה מצחיק עלוב אתה..... גל אלברטמן... בנבחרת העונה????? תהיה בריא.

5. AFC Member

אני מצחיק, אבל תבדוק את ההגדרה של נבחרת העונה :

ארבטמן (לא אלברטמן) עשה לי את זה הרבה יותר מכל ברדה או קטן, בטח שיותר מבלילי, צוקול או בונפלד.

6. קופירוק Member

טין לכוח לפרט....
    שחקן העונה- לא נמאס? דגו...

מאכזב העונה- ננאד פראליה
    השחקן המשפיע-דגו

תגלית העונה- גל אלברמן ממכבי פ"ת.
    הרכש של העונה- זנדברג
    הרכש המאכזב של העונה- ארוס...טיפשות.

נבחרת העונה-כוס אמק אין לי כוח..... טוב נו....
    אלימלך, אוזן, פנטסיל, מגאמדוב, קלימי סבן (דעה אישית..עזבו),דגו,רוסו, זנדברג, הייס, הולצמן, אברג'יל.
    מאמן העונה- לופא..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    המאמן המאכזב של העונה- דרור קשטן
    שער העונה- התלבטתי בין השער של מליקסון לבין המספרת של שחקן מבאר שבע(אבוטבול?) לשער מכבי ת"א...מליקסון.
    משחק העונה- חיפה ת"א 3-2
    המשחק המשפיע-חיפה ת"א 3-2

הציטוט המצחיק ביותר- אין לי.. בזבוז של קטגוריה

7. לירן-ביתר Member

אז זה שלומי ארבטמן, לא גל..

8. ליהי Member

נשבר לי מכל האפסים שבוחרים משום מה בשטראובר בשער הנבחרת חלומות שלהם. מהל עזאזל אתם חושבים לעצמכם? הבחור מתאים לאברבנאל לא לשער!!!
    אלימלך בדוק השוער הטוב ביותר כרגע
    ואחריו,בהפרש לא כ"כ גדול רחמים ודבידוביץ'-שעוד ידביק אותו בעונה הבאה יש לשער
    אז די לז*** תשכל על שטראובר כבר,שוער ממוצע לחלוטין שנתן עונה טובה,ביג דיל. :roll:

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

צודקת..אלימלך ודוידוביץ' יותר טובים

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זה לא נבחרת החלומות אלא נבחרת העונה
    וכמו שאמרת שטרואבר נתן עונה טובה.לקח אליפות..בעוד דוידוביץ שיחק 3 משחקים
    אלימלך נתן עונה טובה אבל פחות משטראובר ולא היה שום שוער שהתחרה בו..

11. ליהי Member

אני מאוד מאוד לא מסכימה איתך ריינמן
    לשטראובר היו המון משחקים "חלשים"- לאלימלך אפילו לא אחד, אין אצלו את המושג הזה.
    שטראובר חטף בנתניה 3 כדורי שוער בטוחים כי כאב לו הראש
    איזה מזל שהפרוז'טורים לא סינוורו אותו

אתה יודע מה אומרים על תירוצים?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקשיב, שטראובר הוא שוער על ימים. הוא יכול להיות ענק והוא יכול להיות כל כך אפס ועוד דבר שאני שונא אצלו זה שהוא חתיכת פוזיונר.

עכשיו... שביט אלימלך הוא שוער מאוד יציב שכמעט ולא עושה טעויות וחוצמזה יש לו אינסטינקטים מדהימים. ובויכוח מי יותר טוב מבין שניהם זה ברור שביט אלימלך. וגם העונה למרות האליפות אלימלך היה טוב יותר משטראובר (שדבר היחיד שאני אוהב בו זה השם שלו)

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם חושב ששטראובר פחות טוב מאלימלך..אבל העונה לפי דעתי הוא היה יותר טוב..

14. Don p1 Member

דגם דגם...

שחקן העונה- ברוך דגו, מהסיבה הפשוטה..ברוך עשה השנה את המהפך במכבי, אחרי שכבר כולם הוציאו אותה מסיפור האליפות ברוך תפס את המושכות כאשר נימני ירד לספסל והציג יופי של כדורגל, למרות הפציעה בסיום העונה הוא שחקן העונה!

מאכזב העונה- איציק זוהר, פשוט גמר את הסוס השנה ולמרות רצונו להציג את עצמו כשחקן שיצעיד את בית"ר, לא עשה זאת, לא הפגין מנהיגות והקבוצה התדרדרה בידיוק כמוהו..

השחקן המשפיע- ג'ובאני רוסו, קשה לראות את חיפה משחקת טוב שרוסו בכושר רע..בסיום העונה שרוסו גמר את הסוס בדקות האחרונות של המשחק חיפה כמוהו נרדמה.

תגלית העונה- שלומי אדרי, למרות החליקה בדקה ה-51 מול מכבי במחזור האחרון (משהו שהביא בי את העצבים של החיים) הוא עשה פריצה יפה מאוד השנה.

הרכש של העונה- בלסינג קאקו, בבית"ר רצו אותו אבל לא רצו לשלם לקבוצה הבלגית כל כך, ב"ש לקחת את הסיכון והחתימה שחקן נפלא

הרכש המאכזב של העונה- ארוס..חחח פשוט בדיחה השחקן

נבחרת העונה-שטראובר; אוזן, מגאמדוב, שלח, חליבה; אפק, רייס, אלברמן, דגו; אדו, הולצמן;

מאמן העונה- גילי לנדאו...תתפלאו, אבל העובדה שלו הייתה הרבה יותר קשה וההישג היה הרבה יותר גדול מאשר אליפות של קלינגר עם המולטימליונרים של לוני..

המאמן המאכזב של העונה- שום, כמה שזה נשמע מוזר, אבל מכבי חיפה שיחקה כל כך עלוב השנה שבדיחה לליגה שהקבוצה הזאת סיימה במקום השני.

שער העונה- אבטבול, למרות שבנתניה השם שלו נחשב למלך העולם השלישי, השער שלו היה יוצא מן הכלל במספרת אחורית מול מכבי

משחק העונה- לא הייתי בארץ, אבל באלף הפעמים שראיתי את החוזר, ה4-0 של בית"ר מול חיפה..

המשחק המשפיע-מכבי ת"א מנצחת את מכבי חיפה 3-2 ביום שקלינגר עשה את המהפכה שלו..

הציטוט המצחיק ביותר- עופר טלקר "אנחנו עם הראש בן הרגליים"

15. AFC Member

קודם כל, תודה על הכינוי המחמיא.

שטראובר באמת עושה המון פוזות וכל התירוצים המגוחכים שלו עולים גם לי על העצבים (אעלק סבל מהזיות), אבל הוא נתן עונה טובה מאד, אלימלך לא היה צריך לעשות הרבה עם הקבוצה ההגנתית של הפועל. הוא בקושי היה מעורב במשחקים, הוא לא נתן משחק הירואי כמו של שטראובר בכפ"ס או קורנפיין מול מכבי חיפה.

בסה"כ אלימלך נהנה מקבוצה בעלת אופי הגנתי שמסדרת לו חיים קלים. בקושי בועטים לו לשער וגם אם כן - ההגנה שלו דואגת לכך שזה יהיה ממצב בלתי אפשרי, מה שיקל עליו לעצור את הכדור. הוא יציב, הוא ספג כמות שערים קטנה, אבל הוא לא בלט.