האיטלקיות במפעלים האירופאים 2017/18:: רומא בחצי גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏14/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

הוא לא שחקן גרוע, אבל הוא רחוק מלהיות מספיק טוב. זה נכון להרבה מאוד שחקנים בסגל שלכם. כסף זה לא הדבר היחיד שמונע מיובנטוס להתחזק.

2. itzik.miro Member

אז מה? חוסר החוזק של הליגה? אני חושב שהליגה היא טובה והיא מאתגרת. נכון היא לא ספרד מבחינת החוזק והיא לא אנגליה מבחינת הזוהר אבל היא ליגה מספיק טובה כדי לאתגר קבוצה ששיחקה כמעט את כל המשחקים הקיימים לאורך שלוש עונות.

הסיבות העיקריות הן כסף וחוסר יכולת משיכה שנובעים מכל מיני סיבות שאינן קשורות בהכרח ליובנטוס ושאין לה השפעה עליהם

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

״אתם״ אוהדי יובנטוס בפורום.
    בפורום האיטלקי כולם היפסטרים ונראים לי אותו דבר (כמו בת׳רד של ליברפול, בערך), אז אני קורא פוסטים ולא ספציפית מי כתב אותם.

בסופו של דבר, מארוטה החליט להוציא 100 מיליון אירו על היגוואין (כולם יודעים שיש ליובנטוס כסף, וזה גם נכתב אין ספור פעמים בפורום), ולהשאיר את אלגרי עם אסמואה, בנטנקור וקוסטה. כולם במחיר מציאה/השאלה.

אי הבאת מחליף לבונוצ׳י? אותו בחור שנחשב לבלם הכי טוב באיטליה - תמיד אכל מרור בליגת האלופות.

יובה לא הייתה יכולה להתחרות עם מונאקו על קייטה באלדה? מארוטה לא יכל לשים עשרים וחמש מיליון בקיץ ולהביא את דה פריי?

דחיתם הצעות הקיץ על סנדרו שהתקרבו ל80 מיליון אירו. המחליף שלו זה אןסאמואה.

שני הקשרים המרכזיים שלכם, יודע מה? השלושה - פיאניץ׳, חדירה ומאטווידי עלו ביחד 40 מיליון אירו.
    פוגבה נמכר בקרוב למאה.
    זה לא עניין של כסף.
    פעם מארוטה גאון כי הוא הצליח להחזיק קישור שלם ממכירה של שחקן אחד - אבל מה? זה מספיק רק לליגה האיטלקית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  4. itzik.miro Member

1. ההוצאה על היגוואין הייתה חד פעמית ואיננה מעידה על הכלל, בטח אם מתחשבים בעבודה שהיא קרתה בגלל שמכרנו את פוגבה ב72 מיליון ואת רוברטו פריירה ב18 מיליון מה שבעצם מימן את העסקה, בנוסף נזכיר שאין שום הוכחה שאם היגוואין לא היה מגיע והכסף היה מושקע לרוחב זה היה מביא אימפקט שונה, אפילו להפך.

2. המחליף של בונוצי הוא בנעטייה, לא צריך מעבר לזה והמורוקני עשה עבודה נהדרת עד כה השנה בכל משחק - לא זו הבעיה של יובה ובטח שדה פריי לא היה פותר את זה, לגבי אסמואה, הוא אחלה מחליף, שוב לא הוא הבעיה של יובנטוס זה לא שאשרף חאקימי יותר טוב ממנו.

3. היא יכלה, אבל אתה באמת חושב שקייטה באלדה שחקן יותר טוב מדוגלאס קוסטה ברמה כזו שהוא היה עושה יותר מול ריאל מדריד?

4. אתה יכול להתכחש עד מחר זה מאוד קשור לכסף + כוח משיכה שמה לעשות אין ליובה ויש לאחרות - יובה עושה הכל כדי למזער את זה.

אלה העובדות בשטח

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

האימפקט בפוטנציה לא רלוונטי ובטח שלא מראה על״עובדות בשטח״.

הנקודה היא שמארוטה בוחר להתנהל ככה כי כרגע זה מספיק.
    כנראה שנצטרך לחכות ולראות מה יקרה מתי שהאליפות באמת תיהיה בסכנה (ראינו אגב, 94 מיליון אירו) ולא ״לקבוע עובדות בשטח״.

העובדות היחידות בשטח הן שמארוטה מאוד אוהב מציאות, והמאמנים שלו צריכים להתמודד עם זה.

Captain Canada אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

יוצא לי לראות מדי פעם משחקים של הליגה הספרדית, לא יותר מדי אבל כשיש זמן אני רואה. אני לא חושב שהרמה שם היא גבוהה יותר מזאת של הליגה האיטלקית. מה שכן הספרדיות בניגוד לאיטלקיות והאנגליות יודעות לתת את האקסטרה באירופה, וראינו את זה אפילו עם סביליה.

7. itzik.miro Member

בוודאי שהאימפקט רלוונטי, מה עוזר לי להשקיע 94 מיליון יורו בתשעה שחקנים שאני לא צריך או שאני יכול להסתדר בלעדיהם? בוא זה לא שהודחנו כל עונה בשלב בתים כן? הודחנו רק מול מדריד, בארסה ומינכן שכולן קבוצות ענק.

והעובדות בשטח מראות שליובה אין את הכסף של האנגליות, פסז והספרדיות או את כוח המשיכה שלהן.

מארוטה אוהב מציאות, זה לא סותר את זה שיובה לא מסוגלת להתחרות בקבוצות מסוימות מבחינות מסוימות.

נ.ב הסקודטו בסכנה תמידית - אנחנו זוכים בו כי אנחנו תמיד צעד אחד קדימה מאשר שאר הקבוצות באיטליה כמעט מכל בחינה - אף אחד לא נותן לנו אותו במתנה.

8. VAR Member

שכחתם לציין עוד עובדה בשטח - יובנטוס עשתה 2 גמרים ב4 השנים האחרונות. זה אחד יותר ממה שעשתה ברצלונה ו2 יותר ממה שעשתה באיירן ה"נוצצות", אלה עם ה"כוח משיכה". היא כבר הדיחה גם את ריאל וגם את ברצלונה בשלבי נוקאאוט. אז למה רק מה שקרה ב10 החודשים האחרונים ב2 משחקים נגד ריאל נכנס למשוואה "יובה כן/לא מספיק טובה להתמודד עם הגדולות"? עובדתית היא כן מספיק טובה, אבל מה לעשות שאי אפשר לנצח 100% מההתמודדויות מהסוג הזה?

9. itzik.miro Member

בדיוק
    סוף סוף קול קצת ריאלי

10. DRORIKO Member

לא היינו צריכים להביא מחליף לבונוצ'י כי היה את בנעטיה, שאלגרי האמין בו וידע כנראה למה. המרוקני השנה הפך להיות אחד הבלמים הטובים בעולם והשכיח לחלוטין את בונוצ'י. לצערי הוא לא שיחק נגד ריאל, ועדיין זה לא תירוץ לתבוסה

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שיש מרחק מסוים בין יובנטוס לריאל, יש גם מרחק מסוים בין דה שיליו לקרבחאל, מודריץ׳ לקדירה, ו-94 מיליון אירו על שחקן אחד או תשעה.

אני לא מצליח להבין למה טיעוני הנגד של אוהדי יובנטוס בדיון הנוכחי הולכים לקיצון השני; הטיעון של סיונרה בסה״כ הגיוני וגם עומד במבחן הזמן כשמסתכלים על ההיסטוריה של התפתחות אצל קבוצות ספורט. אם יש לך תחרות מקומית (לאו דווקא ליגה תחרותית כמו לכל הפחות יריבה אמיתית אחת*), אז במרבית המקרים זה משהו שיקח אותך קדימה; עדיף לרוץ עם מישהו מאשר לבד. זה מגביר את המוטביציה להשיג תוצאות טובות יותר.

לא הרגו כאן את מארוטה בפרט ואת יובנטוס בכלל. זה גם לא רלבנטי לדבר על מה שקרה בשנים קודמות. מסתכלים כרגע על הסגל הנוכחי שהוא בהחלט טעון שיפור. וכן, גם במסגרת ה-budget הנוכחי הכולל סכומי העברה+תקרת שכר אני נוטה להאמין שאפשר היה להשיג בכמה עמדות שחקנים טובים יותר.

* - ולא, נאפולי לא כזו.

Captain Canada ו-סיונרה אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

מי אמר שלא?

13. itzik.miro Member

הטיעון של סיונרה הגיוני - הוא לא קשור בשום צורה ליובנטוס ולהפסד הספציפי מול מדריד.

שוב - זה לא שהדיחו אותנו קבוצות קיקיוניות.

וסגל, כל סגל בעולם הוא טעון שיפור בעמדות מסוימות, השאלה אם יש לך אפשרות לשפר אותו עוד ואיך אתה עושה את זה, לא בטוח שליובנטוס יש את האפשרות הכלכלית הזו.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיעה לגמר עם הגנה מושלמת. הגנה שלא קיימת בדיוק מהסיבות שאנחנו מדברים עליהן כרגע. במקום קייליני בן 30, ליכטנשטיינר, סנדרו ובונוצ׳י. יובה קיבלה בראש בבית כי וואללה ההגנה נראית אחרת לגמרי (כן, נגד רומא/אינטר/ברשיה זה מספיק, מול ריאל מספיקה חצי טעות).

איציק התעופף כי סיונרה טעה, וטען שיש איזשהו קשר בכוח של הליגות. אני לא מסכים, ואני חושב שבעוד שיובה צריכה להתאמץ כפליים בליגה ולהשאיר את הכוחות שם, ריאל פחות, ונותנת הכל בליגת האלופות. בספרד הכל זה פתיחת עונה של אחת מברצלונה או ריאל, שם אפשר לדעת כבר במחזור 7 מי תיהיה האלופה. באיטליה זה שונה.

15. DRORIKO Member

לא כל מה שריאל יכולה לעשות גם אנחנו יכולים. אם נזרוק את הליגה ונתמקד רק באלופות זה סיכון גדול מדי, על גבול ההתאבדות. מבחינת ריאל זה לא כי גם אם היא תפסיד אליפות הסיכוי שלה לזכות באלופות הוא 80 אחוז.

מצב נושא:
הנושא נעול.