האיטלקיות במפעלים האירופאים 2020/21:: מנסים שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/9/20.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק רציתי להתלונן על ההחמצה של SES.

משחק חביב ביותר.

2. טל. Member

רומא (כמעט) תמיד מצויינת/משייטת נגד קבוצות של מקום 8 ומטה באיטליה.

שחטייאר - אם היתה משחקת באיטליה - היתה מקום 8 ומטה.

3. DRORIKO Member

אני שומע הרבה ביקורות על פאו לופז. עכשיו מודה אני לא עוקב אחרי כל המשחקים של רומא. אבל מהכמה שכן יצא לי לראות הוא די החזיק אותה מעל המים וחיפה על ההגנה הגרועה שלה. וכך גם היום. סך הכל רומא עשתה את מה שהיא צריכה לעשות וגמרה את הסיפור כבר היום ולא גררה את זה לגומלין מיגע באוקראינה. אל שרעווי רק מחזק את מה שכתבתי עליו בזמן החתימה. הוא רחוק מלהיות שחקן גדול, אבל בתור שחקן רוטציה שנותן מדי פעם את ההברקות שלו הוא יכול להיות מועיל לקבוצה בסדר גודל של רומא, בטח ביחס לעלות הנמוכה שלו. לגבי ספינזולה, שחקן נחמד והכל, אבל לא יזיק אם הוא יתחיל ללמוד לעשות הגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/21
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפאו הייתה סדרה די ארוכה של משחקים גרועים שפגעה בבטחון שלו. אומנם מרכז ההגנה זה החלק שחטף הכי הרבה פציעות\קורונה וקשה לבנות תיאום עם שחקנים שמתחלפים כל שבוע (או בכלל לא בלמים) אבל היו לו המון טעויות אישיות שרק תרמו לבלאגן. לאחרונה הוא חוזר לעצמו והיום (כמו לכולם) היה לו משחק נהדר. לדעתי זה מאוחר מדי כדי לשרוד לעונה הבאה. הוא רק צובר ביקוש ודמי העברה גבוהים יותר.

ביחס לעלות כן, ביחס לכך שהוא תופס מקום לשחקן איכותי יותר או אחד שיכול להתפתח לאחד כזה - לא בטוח. אין לי בעיה איתו כחלק מרוטציה כל עוד יש לפניו שחקן כמו מחיטריאן, אבל עד כה השהות שלו ברומא לא כך כל חיובית.

לא יזיק אבל בתפקיד הנוכחי שלו ברומא זה גם לא יתרום יותר מדי. יש לו heatmap של שחקן התקפה והוא נמדד בעיקר על כמות הגיחות שהוא עושה לרחבת היריב. ביחס לכדורים שהוא מקבל, דווקא הייתי שמח לראות ממנו מספרים קצת יותר גבוהים בהתקפה. הוא ימני ברגל ורוב הניסיונות שלו לחתוך פנימה נגמרים באיבוד כדור. העונה הוא הרבה יותר טוב מהקודמת אבל אני עדיין לא יודע איך לאכול את הסגנון שלו.

אגב, לדעתי בחרת להתמקד בשלושת השחקנים הכי לא מעניינים בקבוצה.

5. DRORIKO Member

נכון, רק שהדיון הוא לא על רומא בכלליות אלא על המשחק שהיה היום. ולפחות שניים מהשחקנים שציינתי, לופז ואל שרעווי, היו בין המשמעותיים היום.

לגבי ספינזולה. נכון שבק וינגר ומגן זה לא אותו דבר, לא חידשת לי, אבל גם מהראשון אתה דורש משימות הגנתיות. עכשיו מילא זה שספינזולה נמצא הרבה למעלה ולא חוזר אחורה להגנה(כמו במהלך ההוא עם ההחלקה של מנצ'יני) אולי בהוראת פונסקה ואולי לא, אבל אפילו פעולות הגנתיות בסיסיות הוא לא מסוגל לעשות. עכשיו מילא אם הוא היה סטייל קולארוב שמחזיר על זה בתרומה התקפית, אבל הוא לא, ואתה בעצמך אומר את זה. התקפית הוא נחמד ולא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/21
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית התרשמתי היום בעיקר מפלגריני, מנצ'יני, כריסטאנטה ויאר וקארסדורפ. גם פאו הצטיין. גם אל שרעווי אם מוותרים לו על ההחמצה.

ההבדל הוא לא בין מגן לוינגבק אלא בין וינגבק שעובד לאורך כל הקו לכזה שפעיל בחצי של היריבה. כמובן שזה בהוראת פונסקה. אין סימטריה בין הכנפיים שלו. ככה זה נראה היום:
    https://pbs.twimg.com/media/EwPVA_PWUAEEKJw?format=Xxx&name=small
    במשחקים קלים יותר הפער עוד יותר קיצוני.

אין מספינאצולה ציפיה להצטיין בהגנה. בעיניי הוא כן צריך לתרום יותר שערים\בישולים. בליגה יש לו מספרים זהים לקארסדורפ שמשחק הרבה יותר מאחור ולוקח על עצמו משימות הגנתיות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

@Un bombón ואתה לא חושב שזה הרפתקני מדי לוותר על פונקציה של מגן ולהפיל הכל על הבלמים/קשרים?(כולל אפילו פדרו?) כי מהמשחקים שלכם שראיתי חגגו יותר מדי על האגף הזה, כולל כמה התקפות של שחטאר היום.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשיטה כזו יש זכות קיום כי הבלם הכי מהיר בקבוצה (יבאנייז) משחק בצד שלו ותמיד יש שם קשר שיכול לעזור (ורטו). השאלה אם זה משתלם. רומא מקבלת יותר התקפות מספינאצולה אבל ספינאצולה עצמו מקבל הנחה על איבודי כדור ו% נמוך של מסירות מדוייקות שלא מתאים לווינג בק (וכן לשחקן התקפה). אני לא סגור על זה. התרגלתי למגן שמאלי עם רגל שמאל שכל כדור שלו מגיע לרחבה או יוצא לקרן. אולי בגלל זה אני יותר מרוצה מהתפקוד של האגף השני עם קארסדורפ. זו גם שיטה שמחייבת 3 בלמים ואני פחות בקטע.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Alta Tensione Member

קסיה מרוויח בקושי 2.5 מיליון יורו לעונה (שאחרי שידרוג יעלה מקסימום ל-4-5) בזמן ששוער שלא יודע לצאת לכדורים ועם חורים בידיים מבקש 10 מיליון.

הכל הפוך.

itzik.miro ו-Gianzola01 אוהבים את זה.
  10. itzik.miro Member

TikTok

בתמצות מה הבעיה שלי עם רונאלדו

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. טל. Member

מי ייתן לו עשר מיליון נו זה סוכן בעייתי. הרי כבר אלף עמודים נכתבו על זה כפול מאה שחקנים שונים.

היה אז דיבור על קסייה או יותר נכון של קסייה בעצמו על צ'לסי לא?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא באמת רואה את יובנטוס מספיק כדי לחוות דעה על רונאלדו, אבל הסרטון הזה הוא דוגמא נהדרת לאיך מהלך שהוא בגדר טעות של גול יכול לא להירשם בשום מדד סטטיסטי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sportiello; Toloi, Romero, Djimsiti; Maehle, De Roon, Pessina, Gosens; Pasalic; Malinovskyi, Muriel

גוליני הוא השוער הראשון של אטאלנטה, אבל נראה שהשער שהוא ספג מול ריאל מדריד במפגש הראשון סדק משהו באימון של גאספריני בו. בכל 4 המשחקים של הקבוצה מאז וגם במשחק המכריע הערב ספורטיילו מועדף.

14. DRORIKO Member

לא רואה איזשהוא יתרון של אחד מהם על השני, שניהם בינוניים באותה מידה. מעניין אם בקיץ אטאלנטה תחזק את העמדה הזאת שהיא מהפחות טובות בקבוצה.

עריכה:כנראה בגלל אובר עייפות חשבתי שגוליני פותח ואתה כובל על זה. מקריאה שניה אנ רואה שגספ ממשיך עם ספורטיילו. נו טוב.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז גוליני חוזר למשחק הבא... :rolleyes:

השריקה של השופט למחצית כשאטאלנטה (מוריאל) לבד מול השוער... קלאסי.

זה אמנם קיצוני, אבל אין זמן ואין מה להפסיד. כבר במחצית: מלינובסקי ופאשאליץ׳ out, איליצ׳יץ׳ זאפטה in.

טל. ו-yonmu אוהבים את זה.