האיטלקיות במפעלים האירופאים 2023/24:: פיורנטינה שוב בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/8/22.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311129032_3375657326044709_2265051019883593544_n.Xxx?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UWKLqapVHtIAX_U9Xkb&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&oh=00_AT-e3p3eHCO4_Jst0wBMUPHmX-SUtCa7p4TPpWeXKlC_uA&oe=6342EEA0https://scontent.fcdg1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311129032_3375657326044709_2265051019883593544_n.Xxx?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UWKLqapVHtIAX_U9Xkb&_nc_ht=scontent.fcdg1-1.fna&oh=00_AT-e3p3eHCO4_Jst0wBMUPHmX-SUtCa7p4TPpWeXKlC_uA&oe=6342EEA0

תמונה יפה מאמש.

אני אגב, טרם החלטתי באיזה משני המשחקים אצפה הערב. עוזרים?

Roma אוהב/ת את זה.
  2. yonmu Member

מילאן: טטרושנו, דסט-קלולו-טומורי-ב.טורה, טונאלי-בנאסר-קטליר: קרוניץ'-ז'ירו-לאאו.

די הרבה חיסורים:
    -אין מניאן אז יש טטרושנו.
    -אין קלבריה ואין פלורנצי אז יש דסט (גם אין קיאר שיכל לאפשר לקלולו להיות מוסט לשם, אז השאילה במקום).
    -אין תיאו אז ב.טורה.
    -אין מסיאס ואין סלמיקרס אז יש קרוניץ'.
    -אין זלטאן אז יש ז'ירו (לא שזה מפתיע).

אדלי לא בסגל משום מה (הוא בכלל בסגל לאלופות?).
    קצת חבל לי שרביץ' לא מקבל צ'אנס בימין, ונשאר רק ככח אש מהספסל (עם דיאז ואוריגי).

3. DRORIKO Member

קוואדרדו מבחינה הגנתית פשוט קטסטרופה מוחלטת. זה לא רק היום אלא עוד מהעונה שעברה. אין מה לעשות הגיל עושה את שלו. קוואד יכול לשחק רק כקיצוני או מגן ב-3 בלמים. לשחק איתו מגן בקו 4 זה לשחק עם בולען מאחורה.

4. DRORIKO Member

אין ראוי מראביו לכבוש את השער הזה. השחקן הכי טוב על הדשא. כבר אמרתי לא פעם שמה שחסר לו זה הפעולה האחרונה. היום הוא הביא את זה בענק.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החיסורים הרבים של מילאן לא משאירים לה יותר מדי סיכוי. אבל לאאו במהלך אחד ענק לפני המחצית נותן לפחות איזושהי תקווה.

@yonmu אדלי לא בסגל לאלופות.

yonmu אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

ברמר הגיע בהרבה כסף ועם ים של ציפיות. עכשיו מילא זה שבליגה הוא מבלף, אבל איך פאקינג שחקן שהרגע יצא מצום כיפור משאיר לו אבק.

7. DRORIKO Member

ליובה אין כל כך מה לחגוג את הניצחון על חיפה. בנפיקה כרגע בתיקו עם פריס. בהנחה שבנפיקה תנצח את חיפה זה אומר שיובה צריכה גם לנצח את חיפה בסמי עופר, גם את בנפיקה אצלה בבית וגם להוציא לפחות נקודה נגד פסז'. WELCOME BACK ליגה אירופית.

8. yonmu Member

התחלנו טוב אבל הפרסונל (קטליר, קרוניץ') לא מספיק כדי להפוך שליטה למצבים.
    סילבה הרג אותנו בהגנה ואז גם בהתקפה.

מאוכזב מבנאסר ופיולי בעיקר.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לחגוג לרגע.
    הדקות אחרי השער השני היו בזיון. זלזול פושע של כולם ומעל הכל ניהול משחק נרפה של אלגרי שמדי פעם צורח מהקוים ונראה שלאף אחד לא אכפת.

לא מבין בכלל למה פרין לא המשיך לקבל קרדיט? לטק אשמה גדולה מאוד בשער של חיפה, יציאה רעה מאוד מאוד שלו, במקום לתת לברמר לרוץ עם דין דוד.

לא מחכה לשבת… מילאן תעשה לי רע בלב

10. DRORIKO Member

אי אפשר לנקות גם את ברמר. בלם שאמור להיות בלם מוביל לא אמור להיות כל כך איטי ולהפסיד במהירות למישהו שיצא הרגע מצום. נכון גם קייליני לא היה ספרינטר אבל ברמר הוא לא קייליני. סך הכל מרוצה מהמשחק. היו 10 דקות מעצבנות אבל עשינו את העבודה. להבדיל מהמשחקים בליגה אשכרה המשכנו לחפש את השער גם אחרי הראשון. כנראה שאלגרי מ-מ-ש זלזל במכבי חיפה. ראביו עם צמד. אני חוזר, ראביו עם צמד.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לברמר אכן יש חלק בשער, בעיקר במיקום, דווקא במהירות, וזו הטענה שלי לטק, אילו הפולני היה נשאר מאחורה, אני לא חושב שדין דוד לוקח את זה עד הרחבה. ברמר היה סוגר אותו.

השגיאה של טק קשה יותר, היא לא אפשרה לברמר לתקן ולמעשה יצרה הזדמנות קלה יותר משמעותית לדין דוד.

עשינו את העבודה מול קבוצה חלשה שהייתה היום חלשה אפילו יותר מהרגיל, בגלל יום כיפור וכו׳

הבעיות המבניות הקשורות במנטליות, בהתקפה, ביצירת לחץ, בניהול משחק - משהו מהן נפתר ?

אנחנו פשוט נמשיך לקוות שדי מאריה לא יפצע כדי שמישהו ידע לייצר משהו בקבוצה הזו

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אותי אתה לא צריך לשכנע בזה. תכין כרטיסי טיסה לצ'כיה. זה היעד הבאה שלנו אחרי ששלב הבתים יסתיים.

13. Raulito Madridista

על המשחק של יובנטוס דיברו הרבה יחסית. יש לה את פריז סן ז'רמן בבית במשחק האחרון והצרפתים ייאבדו עניין כבר להערכתי, שום סיכוי שיהיו עם הרבה מלא, בטח לא בעונת מונדיאל. יובה תנצח את מכבי חיפה בסמי עופר וזה לא מנותק מהמציאות שהיא תוכל 'לגמול' לבנפיקה על ההפסד הביתי, זה יהיה תלוי הרבה באנחל די מאריה ובדושאן ולאחוביץ'.

מילאן מאוד איכזבה אותי אתמול, זה לא אסון גדול להפסיד לצ'לסי בלונדון, אבל הבלוז לא במומנטום מי יודע מה ומילאן הייתה מעין שטיח. לא זוכר התקפות מסוכנות שלה וכן הלאה, ספגה שערים רכים. תיאו הרננדס היה בחוץ והוא כמעט חצי ממשחק ההתקפה, או.קיי, וגם השוער המצוין נעדר. מילאן הייתה קבוצה בלי שיניים, בכלל, בעיטה אחת למסגרת. בכלל יחד עם העונה שעברה, כשליברפול הייתה יריבה בלתי עבירה אבל אתלטיקו מדריד הציגה עונה איומה ועלתה עם הבאזר - מילאן פשוט נראית לי רחוקה מהרמה הזו. לא מספיק שחקנים טובים.

14. itzik.miro Member

לפני ששופטים את ברמר צריך לזכור שניי דברים:
    1. הוא היה רגיל לשחק בטורינו בשלושה בלמים, כעת הוא מסתגל לסגנון משחק עם שניי בלמים, זהו שינוי שלא קל לבצע, גם לא עבור חיה רעה כמו ברמר.

2. כמו במקרה דה ליכט מחליפים לו תמיד את ציוות הבלמים וזה מקשה על התיאום.

ברמר אכן שגה אתמול בעיקר במיקום שלו אבל זה חלק מחבלי לידה של כל כדורגלן. הלוואי וברמר היה הבעיה שלנו.

לזה שדין דוד יצא מצום אין שום משמעות בספרינט בודד אחרי 2/3 משחק שברמר היה בהם המצטיין של יובנטוס להוציא די מאריה.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב - דין דוד לא רץ מהר יותר מברמר. ברמר לא הפסיד לו במהירות. ברמר התמקם רע, או היה לא מפוקס, או חלם בהקיץ או איך שלא תרצו לקרוא לזה.
    הפאשלה הגדולה היא של הפולני. אני משוכנע שאילו טק היה נשאר מאחור, ברמר סוגר אותו, ודין דוד לא רץ לבד עד השער.

הטעות של ברמר = מצב טוב של חיפה
    הטעות של טק = גול של חיפה

תזכירו לי שוב למה פרין לא פותח? העיקר זכה בשחקן החודש.

itzik.miro אוהב/ת את זה.