האיטלקיות במפעלים האירופאים 2023/24:: פיורנטינה שוב בגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏27/8/22.

1. תומר1989 Member

הימור שלי שמילאן עוברת את נאפולי.
    בכל משחק ליגה נאפולי תפרק את מילאן. אבל יש לי הרגשה שבצמד משחקי נוקאווט מילאן תבוא סופר מוכנה ופילו יתן נווק אווט טקטי לספלאטי

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמין שהשנה נאפולי הולכת לשנה מיוחדת, כמו ארגנטינה. דייגו מלמעלה מדבר עם זה שקובע וכנראה מסדר את השנה הזאת לכל הקבוצות שלו. גם בארסה חוזרת לקחת אליפות. גם בוקה לקחה אליפות. כל הקבוצות של דייגו השנה הלכו עד הסוף. הזוי.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

מה זה מראדונה מדבר עם זה שקובע, מראדונה הוא זה שקובע

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סהכ יש לכדורגל האיטלקי השנה אפשרות לזכות בכל אחד משלושת המפעלים האירופאים. בשביל לחסור לפעם האחרונה שזה קרה לדעתי צריך ללכת לתחילת המילניום או אפילו לשנות ה90, לפנמ גביע המחזיקות זל.

קונפרנס ליג
    טיפשה לאציו, בחיי, פספסו הזדמנות פז. יש היגידו שהם מתמודדים עם הטופ4 ועדיין, זה לא מפעל בעייתי. אבל מה אני מצפה מקבוצה שמביאה בקושי 20 אלף למשחק מול אלקמאר בשמינית גמר בזמן שהיריבה העירונית שלה שלב אחר כך הביאה איצטגיון מלא מול קבוצה עלומת שם מנורבגיה, אבל ההפסד של אחת עשוי להיות הרווח של אחרת. פיורנטינה עם הגרלה שהיא אמורה לעבור, ולמרות שבחצי מחכה ניס, שעדיין ללא הפסד מאז שפיטרה את המאמן הקודם שלה לפני 10 משחקים, גם היא וגם באזל הן יריבות שהיא אמורה לעבור בדרך לגמר.

אירופה ליג
    יובנטוס היא לא קבוצה טובה יותר ממה שהיתה בתחילת העונה מול מכבי חיפה, בעיניי זו אותה קבוצה מוגבלת, שיכולה להתעלות ולהפסיד, אני כן רואה אותה מפסידה לספורטינג שהיא קבוצה טובב, בכלל הפורטוגליות השנה, שלושתן בעונה יוצאת מן הכלל במכלול, ועדיין לא חושב שיובה הנוכחית פייבוריטית פה. בכל מקרה מחכה לה יונייטד בחצי גמר בשחזור חצי גמר 1999 באלופות. יש מצב פה ליובה ללכת לגמר. בצד השני יש את רומא מול פיינורד בשחזור הגמר של הקונפרנס ליג בשנה שעברה. רומא השנה קבוצה טובה יותר מסו של שנה שעברה אבל כך גם פיינורד, שמתמודדת על האליפות בארצה. לא רואה פה פייבוריטית.

5. DRORIKO Member

לא מסכים. יובה טובה יותר מאשר נגד מכבי חיפה. קודם כל זה ההסטה של דנילו לעמדת הבלם והמעבר ל-3 בלמים. וזה גם השילוב של פאג'יולי בקישור במקום כל המקני ושאר המתחזים. יובה עוד לא קבוצת טופ אירופי, וראינו את זה היטב במפגשים מול נאפולי ורומא, אבל היא כן נראית כמו קבוצה. בתחילת העונה נראינו כמו קבוצת תחתית.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לפי מה שאתה אומר מחר אתם נותנים לנו בראש בנוהל?

יובה ניצחה קבוצה לא פראיירית בדמות פרייבורג זה נכון אבל בסוף יובה, היא קבוצה טובה יותר מרוב הקבוצות פה במפעל, לרבות פרייבורג ונאנט שאיתן התמודדה, הבעיה שלה היא שהיא תפגוש קסוצה ששיחקה במסגרת שלה בתחילת העונה בבית מאוד שוויוני וכמו שהיא עפה, היא יכלה גם לעלות שלב. אני חושב שספורטינג קבוצה טובה מאוד. גם אם היא ניצחה 8/11 ארסנל, היא לא הפסידה לה בשני משחקים. אז נכון גול מזליקי מחצי מגרש (ארסנל כברהפסידה ככה תואר בגמר מחזיקות בפאריז ב1995 לדעתי, סתכלו ביוטיוב) ועדיין לא להפסיד לארסנל סופר פייבוריטית ב210 דקות, זה מרשים למדי.

אני חושב שלבל של יובה במפעל הזה זה החצי גמר, מול יונייטד/סביליה

7. DRORIKO Member

איך הסקת את זה מהדברים שלי? יובה קבוצה טובה ואינטר קבוצה טובה, כמו שאנחנו נתנו לכם בראש בטורינו אתם יכולים לתת לנו בראש בסן סירו(מקווה שלא). שתי קבוצות טובות אבל אף אחד מהן היא לא בטופ האירופי כיום. אינטר היו שם בתקופת מוריניו ואנחנו היינו שם לאורך כל העשור הקודם. נקווה שנחזור לשם, אני בהחלט מזהה בסיס טוב וצעיר שנבנה בקבוצה וזה מעודד אותי.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר לא קרובה להיות טופ בעיר שלה, אז באירופה? אחת הקבוצות האפורות שאני זוכר ב30 השנים שאני אוהד אותה. היו לנו קבוצות סופר כשרוניות שלא הגיעו למקום 2 + רבע גמר בצמפיונס וחצי גמר גביע ועל זה אני אומר תודה ועדיין אני לא יכול שלא לתהות כמה אפרוריות וחוסר מחץ יש בקסוצה הזאת. אני לא חודב שאינטר טובה מיובה, למעט עמדות בודדות על המגרש. אם אתה שואל אותי למי יש יותר סיכוי להגיע לגמר, לא לזכות, לגמר, מהצד שלה להגרלה, אז ברור שזו יובה למרות יונייטד וספורטינג. אינטר קבוצה שאם אתה מוציא את הקאן לא יודע מי מוסר שם לגול כי לך תסמוך על בארלה, ואם אתה מוציא את לאוטארו אין מי שגם יבקיע גול, שלא לדבר על ההגנה הפצועה כרונית והגרועה השנה. אמרת יפה שליובה יש בסיס צעיר - מה שאין לאינטר פרט לבארלה ובאסטוני. לצערי ממשיכים להביא פה סוסים מתים בחינם במקום להביא פה 2-3 צעירים שיכוחים לפרוץ ואולי למכור ולהשאיר את המועדןן הזה בחיים כלכלית.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי כמה ימים במדבר אז אני רק משלים פערים עכשיו.

@uri - אלגרי לא הראה שיש ביכולתו לקדם את המועדון. זכיה בליגה האירופית זה חשוב אבל הקבוצה בקושי התקדמה במהלך שנתיים. בואו לא נשכח שמדובר באחד המאמנים עם השכר הגבוה בעולם.

10. itzik.miro Member

מצטער על התגובה המאוחרת אבל משום מה החברים של ארדואן חסמו את הגישה לאפליקצייה של הפורום.

אין פה עניין של סליחה אלא שאני לא מאמין במאמן שמעדיף לתת דקות לפארדס, מקני וסנדרט על פני רובלה, פאג'יולי וגאטי.

אני לא מאמין במאמן שהקבוצה שלו כובשת שער ופתאום מפסיקה לשחק ומנסה רק לשרוד את הדקות.

אני לא מאמין במאמן ששנתיים נמצא בקבוצה ואני כאוהד לא מסוגל לומר מה השתפר/השתנה בקבוצה.

אין לי כבר שום אמון באלגרי, ההפסד למכבי חיפה יכול לקרות. כל שאר הדברים שאנחנו חווים בשנתיים האחרונות מעידים על דברים חמורים יותר ולא, מקום שני על הנייר בליגה לא קונה אותי. לא בצורה בה זה נעשה, לא בדרך בה אנחנו הולכים, לא עם מספר הנקודות הזה וגם זכייה (שלא תקרה) באיזה מפעל משני לא תשנה את זה שאני לא רואה איך אלגרי מביא אותנו מעבר ללופ הזה של "מקום שני על הנייר". יובנטוס צריכה מאמן שרוצה לנצח ולנצח מבחינת יובנטוס אומר דבר אחד: אליפות או לכל הפחות מאבק אמיתי עליה.

מבחינתי כל "ההישגים" שלנו עד כה נעשו למרות הניהול הכושל של אלגרי ולא בזכות. לא היו יותר מחמישה משחקים בשנתיים בהם באמת הרגשתי שהגיע לנו לנצח.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏25/3/23
  11. טל. Member

כמה איטלקיות יכולות להיות בעונה הבאה באירופה בכל תרחיש אפשרי?

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז 1999 לא הינו עם 6 נציגות ברביעי הגמר בטורנירים של אופ"א!

Benfica: Vlachodimos; Gilberto, Morato, Antonio Silva, Grimaldo; Florentino, Chiquinho; Rafa Silva, Joao Mario, Aursnes; Gonçalo Ramos

Inter: Onana; Darmian, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Mkhitaryan, Dimarco; Lautaro Martinez, Dzeko

פורצה! */aaa15

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק קשוח ואנחנו בכושר רע, אבל אינזאגי הוכיח שהוא יודע להכין קבוצה למשחק חוץ מן הסוג הזה, אני מקווה שהקסם שלו יעבוד גם הפעם. כל תוצאה שהיא לא הפסד זה יהיה הישג ענק ולא מובן מאליו בכלל.

14. תומר1989 Member

אני מאוד יופתע עם אינטר תצליח לדגדג את בנפיקה.
    הפורטוגלים קבוצה מוכשרת ביותר ובין הטובות במפעל. אינטר מנגד בכושר על הפנים.

בנפיקה - נאפולי בחצי יהיה מפגש מסקרן ביותר

15. k_700 Member

החיסרון של אלכסנדר בה בבנפיקה הוא גדול מאוד.
    יש בו שימוש גבוה מאוד בבילד אפ שלהם והוא בכלל בעונת שיא.

זו בנפיקה פחות טובה בהרבה מאז שצ׳יקיניו נכנס לבלטה של אנזו.
    בקרב חפירות טקטי אתם יכולים לעשות את זה, הם עדיין צריכים להיות פייבוריטים.