האנגליות באירופה - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י AFC, ‏21/2/03.

1. RE-QL Member

לא שלישי?

2. gilb Member

3. gilb Member

ארסנל עם רגל וחצי מחוץ לליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    אני לא מצליח להבין מה קורה להם העונה בבית, זה נראה כמו נאחס , אבל כנראה שזה יותר מזה,
    למישהו יש :idea: שיעזור להוציא נקודה בולנסיה?

4. AFC Member

יש לי שני הסברים לתופעה המוזרה של ארסנל :

1) המגרש הזה, הייבורי, הוא קללה!!! אי אפשר לכבוש בו יותר משער אחד, אי אפשר לעשות במגרש הפצפון הזה שום מהלך, והטעות של דיוויד סימן למשחק לא ממש עוזרת - ראיתם את המפגר סופג שער כל כך שטותי?

2) הקבוצות שמשחקות מולנו פשוט מתגוננות. אייאקס הפחדנית של קומאן לא העזה לנסות כלום, רומא היתה ב-10 שחקנים אז כמובן שהיא התגוננה ו-ולנסיה שיחקה בהייבורי בשלב מוקדם, כך שתיקו מאופס התאים לה. שימו לב שהמשחק היחיד שארסנל ניצחה בשלב הזה הוא בחוץ מול רומא, מגרש גדול שבו, כמובן, הרומאים לא יתגוננו, בניגוד לקומאן השפן.

אנחנו יוצאים למסטאיה, אצטדיון מספיק גדול, אצטדיון חוץ, ולנסיה חייבת ניצחון, כך שהיא תתקוף לא משנה מה. ארסנל בהחלט מסוגלת להשתמש במתפרצות שלה ולקרוע את ולנסיה. עוד יתרון - רובן בארחה לא ישחק בגלל צהובים, כנראה שרוברטו אז'אלה פצוע, אני מבקש ממישהו דיווח אם הוא יודע.

נ.ב ניוקאסל הציגה משחק נהדר בסן סירו, אני מצדיע לה. פשוט קבוצה נהדרת.

5. AFC Member

יש לי שני הסברים לתופעה המוזרה של ארסנל :

1) המגרש הזה, הייבורי, הוא קללה!!! אי אפשר לכבוש בו יותר משער אחד, אי אפשר לעשות במגרש הפצפון הזה שום מהלך, והטעות של דיוויד סימן למשחק לא ממש עוזרת - ראיתם את המפגר סופג שער כל כך שטותי?

2) הקבוצות שמשחקות מולנו פשוט מתגוננות. אייאקס הפחדנית של קומאן לא העזה לנסות כלום, רומא היתה ב-10 שחקנים אז כמובן שהיא התגוננה ו-ולנסיה שיחקה בהייבורי בשלב מוקדם, כך שתיקו מאופס התאים לה. שימו לב שהמשחק היחיד שארסנל ניצחה בשלב הזה הוא בחוץ מול רומא, מגרש גדול שבו, כמובן, הרומאים לא יתגוננו, בניגוד לקומאן השפן.

אנחנו יוצאים למסטאיה, אצטדיון מספיק גדול, אצטדיון חוץ, ולנסיה חייבת ניצחון, כך שהיא תתקוף לא משנה מה. ארסנל בהחלט מסוגלת להשתמש במתפרצות שלה ולקרוע את ולנסיה. עוד יתרון - רובן בארחה לא ישחק בגלל צהובים, כנראה שרוברטו אז'אלה פצוע, אני מבקש ממישהו דיווח אם הוא יודע.

נ.ב ניוקאסל הציגה משחק נהדר בסן סירו, אני מצדיע לה. פשוט קבוצה נהדרת.

6. gilb Member

אני לא מסכים עם הסיבות שצויינו

א. אמנם סימן וההגנה אשמים בשער, אבל התפקיד של הנרי / ברגקאמפ/ פירס /ווילטורד הוא להבקיע יותר משער אחד, גם מול קבוצה איטלקית שמתגוננת, הם אשמים יותר מסימן והליצנים שלפניו ב"הגנה".
    ראינו לא מעט החמצות לא הגיוניות אתמול, כלומר למצבים הם הגיעו, הבעיה היתה ניצול המצבים, קשה לי להאמין שאינזאגי/ווירי/ ראול / ואן ניסטרוי היו גם מחמיצים כל כך הרבה.

ב. נכון שהייבורי קטן, אבל באותו מגרש אותה קבוצה בדיוק ניצחה שנה שעברה 5 מתוך 6 משחקים באירופה, וגם בעונות לפני כן היה לה מאזן מצויין בבית.
    בעונה שעברה במגרשים גדולים יותר ארסנל השיגה תיקו ו5 הפסדים במשחקי חוץ.

ג. בעונות האחרונות באירופה ארסנל שיחקו כדורגל מביש בכל פעם שהיו צריכים למצח בשביל לעלות שלב, דוגמאות:
    הפסד בית 0-2 ללה קרוניה, הפסד חוץ 0-1 להרכב של יובנטוס שאיבד סיכוי לעלות שלב.
    הפסד לולנסיה 0-1 בדקה ה79 ברבע גמר לפני שלוש עונות , אחרי נצחון ביתי 1-2 והחמצה מול השוער להנרי בסיום.
    ולכן אני גם די משוכנע שארסנל תפסיד שבוע הבא, ואחרי זה ההדרדרות יכולה להיות בכל המפעלים.

7. AFC Member

תמיד יש פעם ראשונה...

בכל מקרה, אתה צודק, ההתקפה שלנו מגוכחת, אבל במסטאיה זה יעבוד. זה מוכרח לעבוד.

הו אלוהים, תעשה בבקשה שזה יעבוד... :cry:

8. gilb Member

אין אלוהים אם עוד לא הבנת(אני גולש לנושא של פורום אחר)... וגם אם יש הוא לא מתעסק בכדורגל.
    מה לא עשיתי אתמול במהלך המשחק מול רומא, לבשתי את חולצת החוץ של ארסנל, חולצת הבית של ארסנל, ישבתי על הספה, עמדתי , עברתי לכיסא המחשב, עברתי לכיסא מטבח...(אני דפוק אני יודע...), שום דבר לא עבד!

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מצטער אבל אלוהים לא יעזור לאף קבוצה...

למי שמגיע היא תעלה.

ארסנל צריכה רק לתת משחק אחד טוב והיא בין 8 הגדולות, כנ"ל גם לגבי ולנסיה, איאקס ורומא....

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם ניוקאסל? אין אלוהים!
    גם עם ניוקאסל תנצח את בארסה, היא עדיין תשלם על שני המשחקים הראשונים, שני המשחקים שבהם היא לא ניצחה והפסידה. אם מסתכלים על זה, גם במשחקים האלה היא שיחקה טוב, במיוחד מול אינטר.
    איפה אלוהים? ניוקאסל משחקת 6 (בתקווה...) משחקים טוב מאוד והיא בחוץ??? אם אלוהים רוצה להראות את עצמו, שיופיע כפראנסה או אחד הליצנים האחרים מלוורקוזן...

11. RE-QL Member

הלוואי שלליברפול (ולכמעט כל שאר הקבוצות בעולם) הייתה התקפה מגוכחת כמו של ארסנל...

12. gilb Member

חבל באמת על ניוקאסל, יש לי הרבה סימפטיה לנשמה ולסגנון של החבורה של רובסון
    ובמיוחד לרובסון עצמו ולשירר.
    ניוקאסל מזכירה לי את לידס של לפני שלוש עונות, קבוצה חביבה פלוס שהשלימה את הנחיתות שלה מול קבוצות טובות ממנה בלחימה.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם ראו את זה מתקרב אבל עכשיו זה קרה..... התותחנים עפו מהצ'מפיונס ליג....
    עד מתי ארסנל ימשיכו להיות כאלה לוזרים??? בימים שכאלה גם לווסט ברום הם היו מפסידים...

14. gilb Member

ארסנל לא הפסידה את העלייה אתמול
    אלה במשחקי הבית שלא ניצחה.
    כמה פתטיים הם יכולים להיות, ומה עם הפרשנים שהתלהבו מהנצחון ברומא
    שבא עם הרבה מזל במחזור הראשון?
    לפחות עכשיו יהיה זמן להתרכז בליגה.
    אולי בקיץ סוף סוף ישקיעו בהגנה נורמלית בארסנל.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו כל אלה שאמרו שאני לא מבין בכדורגל יושבים בצד,ושותקים.
    אמרתי לכולם,מתחילת העונה שלארסנל אין את האיכויות לעלות לשמינית הגמר.
    כולם אמרתם שאני טועה,ואפילו טענתם שהיא תקח את ליגת האלופות,איזה בדיחה.
    ושוב רק יוניטד עולה לשלב הבא מהאנגליות,למרות שכואב לי על ניוקסאל,אתמול היה יום שמח במיוחד:
    גם איאקס וולנסיה עלו,וגם ארסנל עפו.
    אני טוען מזמן שאם היוניטד היו משקיעים מאמץ בליגה כמו בליגת האלופות הם היו לוקחים אליפות בהליכה,אנחנו נראה בסוף השנה אם איזה תארים תסיים ארסנל,ולאיזה השגים היא תגיע,ולאיזה השגים יוניטד תגיע..........