האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. ג'רמיין דפו Member

תיקון קטן סטרטפורד ארסנל מזמן כבר לא מייצגת את אנגליה. אה שכחתי אשלי קול.

2. eastlands Member

רובי- ופני סוס את מי מייצג ?
    הנוכל אוהב את עצמו ,ראית נגד ארסנל אחרי הפנדל הוא רץ למצלמה והיתחיל לדבר לעצמו , מרגש מעניין אם המצלמה לא היתה בפינה לאן הנוכל היה רץ .

3. ג'רמיין דפו Member

זהו נשארנו לבד בפורום. יערפדים.

4. eastlands Member

ואללה רובי חלמתי אתה סנטה קלאוס

5. ג'רמיין דפו Member

תיזהר אני אסמטי...

6. THE STRETFORD END Member

איסטלנד,
    גארי נוויל,ריו,ווס בראון,סקולס,רוניי אנגלים ששיחקו אתמול בהרכב,פיל נוויל אנגלי נוסף נכנס מחליף!

רוד דיבר לעצמו או לא אבל אתמול הוא כבש 4 שערים באירופה!!!
    מי מסיטי נותן 4 שערים באירופה?שכחתי אירופה בשביל סיטי זו נסיעה לסוונסי!

7. ג'רמיין דפו Member

די לך לנוח הילדים צריכים אותך עירני מחר. יאסר במוות קליני,זה רגע קשה...

8. eastlands Member

עוד פעם גארי , כבר מאוחר לעצור את ההידרדרות , אני מדבר על הסוס שאוהב את עצמו ואתה מדבר על אלי יאני

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה שערים של בורו, בייחוד הראשון של זנדן, וולה שמאלית אדירה מקצה הרחבה.. פשוט ללקק את האצבעות. שימו לב גם להרמה הנפלאה של דאונינג היישר לראשו של בולו בגול השני, אולי באמת יש לאנגליה קשר שמאלי עתידי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx . אני חושב שהניצחון המשכנע של בורו על מי שנחשבה עד לא מזמן לאחד ממועדוני הפאר של איטליה מעיד על כך שבניגוד לדיעה הרווחת באירופה הקונטיננטלית (וגם כאן בפורום) לקבוצות הבינוניות של אנגליה יש הרבה מה למכור גם באירופה.

יום טוב לצפון-מזרח אנגליה :aaa12:

10. ArsenalFan Member

לגבי המשחק שלנו בצ'מפיונס באמצע השבוע:

שיחקנו גרוע. גרוע גרוע גרוע, אין שום תירוצים. זה שהכדור היה אצלנו רוב הזמן לא אמר כלום, הגענו בקושי למצבים וזה היה משחק די משעמם, מה גם שהפנדל שקיבלנו היה מאוד תמוה (וגם הפנדל שפנא קיבלו). פנאתינייקוס היא קבוצה עלובה מאוד, שלילית ומשעממת, חסרת כל יצירתיות בסיסית ועוד ביום שהשחקן המרכזי שלהם היה גרוע למדי (גונזלס). העובדה שלא ניצחנו אותם בשני משחקים איננה מוסיפה לנו כבוד. בלשון המעטה.

המזל הוא הדבר האחרון שאנחנו יכולים להאשים אחרי משחק כזה, בו באסינאס שולח פנדל ליציע ואנחנו זוכים מן ההפקר בשער. לא המזל דופק אותנו באירופה, הכושר הגרוע שלנו דופק אותנו. יבוא בטח משה אוחיון ויגיד שזה בגלל שארסנל "לא מסוגלת לתרגם את הכושר שלה לאירופה", אבל הפעם זה בדיוק המצב. אנחנו בתקופה לא טובה, נקודה- וזה בא לידי ביטוי באירופה באותו אופן שעכשיו זה בא לידי ביטוי בליגה. לתוצאות התיקו ביוון ובנורבגיה התייחסתי פחות, כי אלו תוצאות סבירות פחות או יותר, אבל כאן זה קו שאסור היה לנו לדרוך עליו. דרכנו, נדפקנו- ועכשיו כל הקמפיין האירופי בסכנה גדולה.

ולא שיש לי אשליות בקשר לאירופה, מעולם לא טענתי שאנחנו הולכים לזכות, זה טפשי. מצדי אם נעלה לרבע הגמר ונעוף שוב (רק לא לצ'לסי. או יונייטד) זה לא יהיה כישלון קולוסלי כמו שמציירים את ההדחה שלנו בשנה שעברה (מה שהיה נוראי בה היא הקבוצה שהודחנו מולה, לא המעמד שממנו הודחנו). לעוף ברבע הגמר זה מכובד, אנחנו עוד לא במעמד של ריאל מדריד לבוא ולומר שהדחה ברבע הגמר היא קטסטרופה. אבל לעלות לנוק-אאוט ממקום ראשון בבית כמו שקיבלנו השנה, ובניגוד לבתים שקיבלנו בשנים קודמות שהיו קשים יותר- זה כבר המינימום שאין בכלל מה לדבר עליו. הבעייה שלנו באירופה היא פחות בכדורגל, היא יותר בראש. עד שלא נכניס לראש שאת אירופה אנחנו צריכים לקחת Step by step ולא להסתער כל פעם מחדש ולהתאכזב באותו אופן, לצערי ימשיכו אנשים כמו לירן להתייחס לארסנל כאילו מדובר במכבי תל אביב.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עדי אתה צודק, הבעיה היא אך ורק בראש. כדורגל אנחנו ראינו יותר מפעם אחת שארסנל יודעת לשחק. אבל הבעיה שבארסנל כמו שאתה אומר חושבים שהם במעמד של ריאל מדריד או אפילו מנצ'סטר יונייטד אבל זה ממש לא ככה. אנשים צריכים להבין שארסנל לא מועמדת לזכות, פשוט לא אין מה לעשות. ארסנל צריכה לבנות לעצמה מעמד באירופה, כמו שאמרת סטפ ביי סטפ אבל ארסנל כבר כמה שנים לא עוברת את הסטפ של רבע הגמר ומשהו פה מוזר. איך קבוצה שקורעת את הליגה האנגלית מתקשה מול קבוצות כמו פ.ס.וו, פנאתנייקוס ורוזנבורג... התשובה היא כמו שאמרתי וכמו שעדי אמר- בראש. ואני מזלזל בארסנל באירופה כי אני יודע שהחשיבה שם העונה לא תשתנה, וגם פה בפורום שאוהדים של ארסנל חושבים שהקבוצה שלהם היא קבוצה שמישהו באירופה צריך לפחד ממנה... תביאו לי את הנרי בבמות המרכזיות של אירופה, לא מפחד.

12. ArsenalFan Member

מה אתה רוצה דווקא מתיירי הנרי? הוא עדיין השחקן שנראה הכי טוב בליגת האלופות השנה אצלנו בקבוצה. נגד פנאתינייקוס הוא היה אחד הבודדים שעשו משהו על המגרש (תכל'ס, זה היה לא רק משחק גרוע של ארסנל, אלא פשוט משחק גרוע בכלל) והיה יחסית מסוכן, בחוץ הוא הבקיע וגם נגד פ.ס.וו הוא היה טוב. בלעדיו בכלל היינו גרועים בהרבה.

והבעייה היא לא ממש איזשהו שיגעון גדלות כמו שאתה מציג את זה. אני לא חושב שהשחקנים בטוחים שארסנל היא ריאל מדריד, או ונגר או ההנהלה. העובדה שיש למועדון שאיפות להתקדם ולהיות הטוב ביותר בכל התחומים זה דבר נפלא שגורם לך להתגאות בארסנל. אבל מצד שני עודף אמביציה הוא גם דבר שנמצא בעוכרייך, וזה גורר הצבת מטרות לא כל כך ריאליות. צריך לשנן את זה שהתקדמות אמיתית באירופה, ולא סטוץ חד פעמי סטייל לברקוזן ולידס, הוא עניין שלוקח זמן, מאמצים ובנייה. יונייטד היא דוגמה מצוינת לכך. ומי יודע? אולי אם ננמיך קצת ציפיות נוכל להפתיע את עצמנו ואת כולם ולהצליח באמת.

אבל מצד שני- איך אני יכול לבוא בטענות לשחקנים כמו פטריק ויירה? זה אלוף עולם, אלוף אירופה, אלוף אנגליה שרוצה בכל מחיר לקחת את הצ'מפיונס ליג, אז ברור שעבורו הצ'מפיונס ליג זה הכל. אותו הדבר הנרי, פירס, ברגקאמפ או סול קמפבל. כאן המלכוד, שלא נראה לי שנצא ממנו בקרוב...

13. robson Member

לפי דעתי אחד הבעיות של ארסנל באירופה היא העובדה שלא מפחדים ממנה. תמוה ככל שזה נשמע..
    כשקבוצה ברמה של פנא או פנר מגיעות לאולד טראפורד הן פשוט עושות במכנסיים מרוב פחד וזה נמשך בשיטתיות
    כבר כמה שנים. סביב אולד טראפורד יש הילה שלא נבנית ביום או יומיים, ולא משנה מה יגידו על היוניטד,
    ובאיזה מצב היא נמצאת בליגה...
    חוץ מזה צריך לדעת איך לשחק באירופה, זה שונה מהפרמייר ליג, גם ליוניטד לקח כמה שנים טובות ואכזבות בדמות הפסדים לפנרבחצ'ה
    ועוד נמושות עד שלמדנו לשחק ברמות האלה.

14. ArsenalFan Member

בדיוק מה שאמרתי, רק במילים אחרות. רומא לא נבנתה ביום אחד, ומה שנבנה ביום אחד דינו לקרוס כמו מגדל קלפים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/04
  15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שבעיקר לאור השנה שעברה באירופה תופסים מאוד מארסנל. לארסנל הייתה עונה אירופאית מצויינת עונה שעברה, עם ניצחונות מכובדים ובראשם החמישייה על אינטר, ועצם העובדה שמשחקים בה שחקנים ברמה הגבוהה בעולם כמו פירס, הנרי וברגקאמפ בהחלט מרתיעות יריבות.
    העניין לדעתי בכלל לא קשור למסורת אירופאית כלשהי. ארסנל כיום לא במיטבה וזה משתקף גם ברמות האירופאיות. אם יגלו במועדון התמדה ויעפילו כל שנה לפחות שניים-שלושה שלבים, בסופו של דבר גם יוכלו ללכת עד הסוף, ואני עדיין בדיעה שהם יכולים לקחת גם העונה, לצערי.