האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. קינג לדלי Member

:aaa12: האמרס אתה במקרה מדבר אל האנגלופיל הכי גדול אבל אני עדיין לא צרפתופיל ולא פדופיל אז תניח לי כרגיל. קדימה יונייטד ! ריו פרדיננד,ויין רוניי,פול סקולס,רוי קין,בראון וכו...יש יצוג היום על המגרש. קדימה יונייטד.

2. Rudess Member

תרנגול, יחסית לאחד שהקבוצה שלו כבר 700 שנה לא משחקת בגביעי אירופה, יש לך יותר מדי קשקושים פה באשכול שלא רלוונטי לגביך.

סיכום המשחק של ארסנל אתמול: אין תחושת תסכול יותר גדולה למאמן,שחקנים ואוהדים כאשר הקבוצה שולטת בכדור ברוב המשחק, וחוטפת שערים אומללים שאסור לחטוף ברמות האלה. באיירן לא נתנה אתמול משחק גדול, היו לה משחקים הרבה יותר טובים העונה, הן בליגה והן בצ'מפיונס, אבל ההגנה של ארסנל נתנה ובאיירן לקחה.השער בדקה ה-4 הכניס את התותחנים להלם עד הדקה ה-20 בה הם השתלטו על המשחק. כשרואים את חוסר התיאום בין טורה ולאורן ובין סיגאן וטורה, זה גורם לחשוב מה לעזאזל ונגר עושה מאז תחילת העונה? האם הוא לא מפיק את הלקחים שאין לו תיאום בין הבלמים בכדורי גובה? האם הוא לא שם לב שטורה חלש בכדורי גובה? האם הוא לא שם לב שטורה לא יודע מתי לעזוב כדור לשוער ומתי לנגוח? סיגאן וטורה שיחקו כמה משחקים ביחד בתחילת העונה כשקמפבל היה פצוע ,איך יכול להיות כזה חוסר תיאום וחוסר בטחון בייחוד מצידו של טורה? האשמה היא אך ורק של ונגר כי הוא יכול היה לתקן את הטעויות האלה. לגבי קלישי, הוא היה בסדר גמור, לא הרגשתי בחסרונו של קול, ובכלל אני חושב שקלישי הוא מחליף ראוי לקול במידה וקול יעזוב. פלאמיני נלחם ונתן משחק טוב בקישור. רייס הפגין כל פעם מחדש שהוא שחקן אגואיסט, יותר מדי דריבלים, בתחילת המחצית השנייה נסיון לבעוט מזווית בלתי אפשרית לשער, במקום לתת רוחב לפרדי שיעשה 1:1 קל. הטעויות האלה, הם מה שקובעות תוצאות של משחקים ברמות האלה. ללהמן יש חלק מסוים בשער ה-3, אבל שוב זה שער שרובו נבע שוב מתיאום לקוי בהגנה ובחוסר סגירה אלכסונית.
    אני דווקא לא פסימי, למרות שכמו שאני מכיר את באיירן, זה בהחלט יהיה חצי מגרש להשכרה בגומלין בהייבורי.
    ארסנל תוכל לעבור את באיירן אך ורק אם לא תספוג, כי לכבוש 2 שערים ויותר בהייבורי היא מסוגלת, הבעיה היא ההגנה, וכל עוד ונגר לא יתקן את הטעוית, ארסנל יכולה לכבוש שערים אבל היא תספוג גם, ולא תעפיל לשלב הבא.

3. robson Member

ויירה, אתה לא מבין מה רוצים מלהאמן?...הייתי בטוח שבתור אוהד ארסנל תאכל אותו בלי מלח..פשוט שוער עלוב והאשם הבלעדי והישיר בהפסד של ארסנל אתמול. גם הגול הראשון של פיסארו היה באשמתו {אם עוזבים לרגע את המתנה של טורה..]. אלמלא הטעויות האלה של להאמן ארסנל שיחקו בצורה סבירה ובהחלט היה להם סיכוי בגומלין אבל כמו שנאמר פה כבר אתם רואים את ארסנל עוברים משחק בלי לספוג?..כך שהם יצטרכו לתת ארבעה שערים לקבוצה אפורה אך סופר מאומנת..

4. Rudess Member

להמן בהחלט לא אשם בהפסד, ובוודאי שלא אחראי ל-2 השערים הראשונים שהם באדיבותו הבלעדית של קולו טורה. אני מסכים שארסנל שיחקו טוב ואלמלא טעויות ההגנה התוצאה הייתה אחרת, אבל זה מה יש, ובגומלין ארסנל יצטרכו לעבוד קשה בכדי לעלות לשלב הבא. אני במקום ונגר, שם את סנדרוס בהרכב יחד עם קמפבל.

5. KirkH Member

תסלח לי מאוד, אבל כשאוהד, מאמן או שחקן יודע שהוא היה יותר טוב והגיע לו לנצח ובכל זאת הוא יורד עם הפסד צורב - זה הרגע הכי מתסכל שיש.

אולי אתה לא מתוסכל כי לא ציפית - אבל ברמת העיקרון אם הגיע לארסנל לנצח והיא חוזרת להייבורי במינוס שני שערים, ואתה לא מתוסכל, אז מתי אתה כן נהיה מתוסכל?

6. Rudess Member

מה לא היה ברור במשפט שלי קירק?
    אמרתי אין תחושת תסכול יותר גדולה מאשר...
    אתה הסברת בדיוק מה שאמרתי. אני מתוסכל,ונגר מתוסכל,השחקנים מתוסכלים, כי הם שיחקו יותר טוב מבאיירן ברוב שלבי המשחק ולמרות זאת חטפו שלישייה והפסידו.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רמיין, מזל שאתה פה - כשאני קורא את ההודעות הממורמרות ומהתוסכלות (מן הסתם מהעובדה שהקבוצה שלך תזכה באליפות הפריימרשיפ ביום שאורן ניסים יבקיע בגמר הצ'מפיונז) שלך, אני נזכר פתאום שלמרות ההפסד המביך לבאיירן אתמול - עדיין תמיד קבוצתך המסכנה תהיה שם (בתחתית כמובן) להזכיר לנו שתמיד, אבל תמיד, יש יותר גרוע.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל שיחקה איום ונורא אתמול והשער בסיום המשחק לא הגיע לנו. יותר טובים מבאיירן (שגם כן לא ממש הצטיינו, אבל מול ההגנה הזאת לא צריך להצטיין כדי לכבוש שלישיה) לא היינו, גם אם אתה מחזיק את הכדור 80% מהזמן ולא מצליח להיכנס לרחבת היריב אז שיחקת עלוב. זו עובדה ואין מה לעשות, מה שכן אני בטוח שבמשחק הבא זה יראה הרבה יותר טוב עם קמפבל, קול ודניס.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשורה קשה לתותחנים באשר הם - ונגר חשף היום שקמבל ייעדר גם מהגומלין, מה שהופך את משימת השמירה על שער נקי לבלתי-אפשרית בעליל. שיט! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

10. Rudess Member

הגיע זמן סנדרוס!!!, להוציא את סיגאן מההרכב ולשים את פיליפ סנדרוס במקומו. קולו טורה לא יכול לתת שוב פעם כזה משחק גרוע.

11. קינג לדלי Member

למה ? סיגאן שחקן מקומי ! אסור לשחרר אותו ומי יביאו במקומו איזה שחקן אנגלי רחמנא ליצלן ! איכס מגעילים.

12. Rudess Member

זאת ממש לא הבעיה שלך. במקום זה תתרכז איך מונעים מלדלי קינג לעבור לארסנל כשיסתיים לו החוזה בטוטנהאם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יחסית לתקופה הטובה של מנצ'סטר היום, היא לא שיחקה טוב היום, מילאן בשליטה מוחלטת במחצית השנייה, ורוי קארול עם טעות אומללה, כמעט כמו הטעות של הווארד שנה שעברה נגד פורטו. אתמול היה פה איזה ילדון אוהד מרשנדייז יונייטד שאמר שלהמן שוער גרוע? להמן שוער מצוין, ובוודאי טוב יותר מרוי קארול הסהרורי. זה שמנצ'סטר הפסידה היום לא אומר שהיא תעוף מהצ'מפיונס, כי בגומלין יהיה לה את ואן ניסטלרוי בכושר יותר טוב, ומנצ'סטר כבר עשתה פעם את הבלתי יאמן על אדמת איטליה עם 3:2 על יובה.

לגבי צ'לסי-ברצלונה: השחצנות של מוריניו עלתה לו ביוקר היום במשחק. אחרי הגול של צ'לסי שהיה אגב בנבדל ברור ללא ספק, ואחרי שדרוגבה היה עם צהוב והיה עצבני כל המשחק, הוא היה חייב להחליף אותו בגודיונסן. האדום של דרוגבה, לא רק שפתח את ההתמודדות הזאת במחצית השנייה אלא שמשאירה משחק פתוח גם בגומלין. ואוהדי צ'לסי יהיו מאוכזבים ללא דרוגבה בגומלין, מאחר וקז'מן ישולב בצורה זו או אחרת.

לסיום, שגיא כהן ביציאת השנה ללא ספק: "התספורת של פריסק דומה יותר לשל שחקן פורנו"!!! :aaarofl:

13. רפאל Member

תביא לי הוכחה שהיה נבדל.

14. Rudess Member

ראו בטלויזיה בבירור, שבזמן המסירה של למפארד לדאף , האירי היה אחרי ואן ברונקהורסט.
    מה זה משנה, השער הובקע, המשחק נגמר כבר, התוצאה לא תשתנה.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יונייטד לא יכולה לנצח בבית קבוצה ללא השחקן המוביל שלה, לא מגיע לה להמשיך בצ'מפיונז ליג.

ובני, מספיק לקשקש.