האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. robson Member

לא.

משחק עלוב של קבוצה עלובה למרות הניצחון..

חוץ מזה שנים אני שומע סיפורים על הקהל הנפלא של המגפייז, איזה תשוקה יש לו לקבוצה ולכדורגל...
    רבע גמר גביע אופ"א, סיכוי לתואר אחרי יובלות והקהל בסנט ג'יימס פארק נשמע בדיוק כמו הקהל בחללית של הסיטי אוף ממנצ'סטר סטאדיום...

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם משחק חלש ומשמים של ניוקאסל, אבל תוצאה חיובית ביותר, שמשאירה סיכוי די גדול למעבר בגומלין. אם ניוקאסל הצליחה לכבוש בכזה משחק עלוב מול הפורטוגזים, קשה לי להאמין שהם לא יצליחו להבקיע בפורטוגל ולעלות לחצי-הגמר.

3. orend84 Member

גארארד טוב יותר לאמפרד משחק עם שחקנים טובים יותר ובגלל זה ניראה לך ...

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום צ'לסי מתארחת בבאיירן במשחק אותו היא אמורה לעבור ללא קשיים מיוחדים, מחר ליברפול מתארחת בדלה-אלפי למשחק כמעט חסר סיכוי עבורה, בהתחשב בכך שהמלך של הקבוצה סטיבן ג'רארד פצוע ולא יישחק. שימו לב שצ'אבי אלונסו, שלא שיחק כבר 3 חודשים בקבוצה הבכירה של המועדון לאחר שפראנק למפארד שבר את רגלו בתיקול לא סימפטי, עשוי לקפוץ ישר להרכב של הסקאוזרס בעקבות היעדרו של ג'רארד.

שיהיה בהצלחה לשתי האנגליות! :aaa12:

5. Roberto Baggio Member

צ'לסי תעשה את העבודה בגרמניה. אין לבאריין כמעט סיכוי להבקיע 2-3 שערים נגד צ'לסי עם אחת ההגנות הטובות בעולם. ובכלל לצ'לסי יש התקפה קטלנית כשכמעט כל שחקן שלה בהתקפה יכול להבקיע ברגע נתון מול הגנת הליצנים של באיירן.

ווירה אני לא יודע למה אתה מספיד את ליברפול. זה שג'רארד לא ישחק מוריד את הסיכויים שלה אבל לא בטוח שהיא תעוף. יובה לא בשיאה והיא סיימה בשבת האחרונה בתיקו 3-3 עם פיורנטינה מהתחתית. ליברפול אמנם הפסידה בליגה אבל בליגת האלופות זה סיפור שונה. ליברפול גם באה עם יתרון , שביר אבל זה יתרון. ההרגשה שלי היא שליברפול יכולה להוציא תיקו מיובנטוס ולהמשיך הלאה.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב סקאוזרים: למרות שלא נגע בכדור בחצי השנה האחרונה, דג'יבריל סיסה נכלל באופן מפתיע בסגל של ראפה בניטז למשחק בטורינו ביום רביעי. סיסה עצמו היה המום לגמרי מההחלטה להטיסו לאיטליה. בניטז הבהיר שסיסה לא יפתח, אבל הוא בהחלט יוכל לשחק כ15-20 דקות כמחליף כדי להוסיף מימד נוסף להתקפת ליברפול אם יהיה צורך בכך (נקווה שלא).
    מעניין מאוד ההימור על דג'יבריל, נקווה שהוא לא יסבול מפציעה חוזרת למען הכדורגל היפה והטוב שהוא יודע להנפיק.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם כדי שליברפול תגיע למקום הרביעי שמוביל לצ'מפיונז, כמובן. אני מפחד לראות את אברטון בצ'מפיונז....

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש כאן לכולם?! מה, יקרה אסון אם אברטון תגיע לצ'מפיונס?? להיפך, זה רק ישפר את מצבה כלכלית והיא תוכל להפוך למועדון צמרת לגיטימי. אברטון קבוצה בסדר גמור, יש מספיק מדינות ששולחות נציגות שמפשלות מדי פעם ולא קורה כלום. מה, כל שנה יעלו ארסנל/צ'לסי/יונייטד וליברפול/ניוקאסל ובסוף כולם יתפסו פער?

מצידי שאברטון תגיע לצ'מפיונס. אני אשמח מאוד עבורם וזה יהיה חידוש מרענן למדי.

9. קינג לדלי Member

אוי רוברט הות....בשנה שעברה הוא לבד העיף את צלסי במשחק אימים במונאקו וזה שבהעדרו של פריירה מוריניו הולך עליו(כמו שאסי דומב ישחק מגן)רק מסביר את הטענות שלי שלגלן גונסון אין מושג בהגנה.

10. toon-UPON-tyne Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx גם אני רוצה את אברטון, זה רק יוסיף עניין, מעניין אותי מאד איך תראה אברטון בעונה הבאה אם היא תעלה.

11. KirkH Member

איך המשחק של הוווווווווות', הערב בדיוק מתקשר לתאוריות שלך לגבי גלן ג'ונסון?

סך הכל, הות' פתח כי היה ברור שביירן יתחילו מהר מאוד להרים כל כדור שני לכיוון הרחבה, במקרה כזה, העליונות האווירית שיוצרים ג'וני טי והות' במרכז הופכת מכרעת... עם החיפוי של קארבליו על האגף שם גם ככה רוב העבודה השחורה נופלת על קול / דאף ולא על המגן זה היה מהלך לגיטמי של מוריניו.
    למרות שאין ספק שהות' לא מסוגל להחזיק לבד בתור מגן כי הוא מאוד איטי וגמלוני.

משחק רע של הות' בכל אופן, אם על גלן ג'ונסון אפשר לסמוך שייתן משחק טוב עם טעות קריטית אחת - הגרמני נתן משחק בינוני עם 4-5 טעויות קריטיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אבל ככה זה כשהמגן השמאלי והמגן הימני הראשונים שלך פצועים...

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/05
  12. Hammers Fan Member

אם הם הצליחו לעבור את ליברפול, ניוקאסל וטוטנהאם במתכונת של ליגה לאורך עונה שלמה, אז למה שהם לא יעברו כמה קבוצות קיקיוניות ברמה של מכבי ת"א, אולימיפיאקוס או רוזנבורג בדרך לשמינית גמר?

יש לי אמון בטופי בויז, למרות שהקסם של אנפילד במשחקים באירופה יחסר.

בולטון בצ'מפיונז ליג לעומת זאת, זה כבר יותר לכיוון הביזיון.

13. toon-UPON-tyne Member

דווקא אם תסתכל על בולטון, היא מצליחה טוב מאד מול הגדולות ומוציאה יחסית הרבה נקודות, אני לא מאמין שהיא תושפל באירופה, להפך, אני חושב שהיא תוכל לתת פייט טוב ולתת נצחונות של 1-0 בבית ולהבקיע את שערי החוץ היקרים, ולשמור על תוצות נמוכות בחוץ.
    מה שכן, לראות את בולטון זה לראות שילוב של תוצאות איטלקיות ומשחק אפור לאורך רוב המשחק.

14. KirkH Member

למה יחסר? יתמודדו על תארים ברמתם - גביע אופ"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

15. toon-UPON-tyne Member

שאלה, אם אברטון מסיימת רביעית וליברפול זוכה באלופות זה אומר שאברטון ידפקו?
    לפי מה שאני זוכר אי אפשר שיהיה 5 נציגות, או שכן?