האנגליות באירופה 2004/05

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏26/8/04.

1. Rudess Member

לגבי העונה הבאה:
    CANARIES COULD LAND EUROPEAN PLACE
    Norwich City may be battling against relegation from the Barclays Premiership but they are also in the running for a place in Europe next season.
    That is because an eighth Barclays Premiership side could be competing in the UEFA Cup as England continues to perform well in UEFA's Fair Play League.

If England maintains its standing in that league, it will go into a draw for one of two additional UEFA Cup places, for which the leaders of the Barclays Premiership Fair Play table are eligible.

Chelsea are currently top of the table, but they are already assured of a place in the Champions League.

Tottenham Hotspur are second, giving them a possible route to Europe if they fail to catch Middlesbrough for seventh place.

But just behind Spurs are the Canaries, meaning they could return to European competition for the first time since the 1993/94 season when they enjoyed a famous victory over Bayern Munich in the UEFA Cup.

Charlton Athletic, fifth in the domestic Fair Play table behind Arsenal, are also still in the running if England is awarded one of the additional places.

The system is based on the performance of English sides - domestic and national - in UEFA competitions, with points awarded for positive play, respect for opponents and the referee, the behaviour of club officials and of supporters, as well as cautions and dismissals.

England is fifth in UEFA's Fair Play League and - under the governing body's points-scoring system - is currently one of six countries eligible to enter a draw for the additional places.

The country which finishes top of UEFA's table - currently Norway - automatically receives an additional place to be handed to the winner of its domestic Fair Play League. If that team has already qualified for Europe through other means it will go to the next most disciplined club.

All the other leagues that finish with a points average of more than eight then go into a draw for the final two places.

Manchester City were the last Premiership side to qualify for Europe in this way, entering the UEFA Cup in the 2003/4 season.

2. toon-UPON-tyne Member

בדומה מאוד לאיפסוויץ...

3. toon-UPON-tyne Member

בקשר לדיבור קודם שחשבנו שאם ליברפול תזכה באלופות זה יבטיח לה את הכרטיס לעונה הבאה על חשבון אברטון, נראה לפי כתבה בוואן שאופא לא תתן כמובן ל5 נציגות מאנגליה כרטיס באלופות והם השאירו את חלוקת הכרטיסים לידי ההתאחדות שכמובן מצידה לא יכולה לשנות את החוקים ולקחת את המקום באלופות מהקבוצה במקום הרביעי, לכן גם אם ליברפול תזכה , כפי שנראה כרגע הם לא יהיו במפעלבעונה הבאה.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מצויין, הלוואי שיהיה עוד כרטיס לאירופה.

כאמור, טוטנהאם שנייה בדירוג, נקווה שהחבר'ה לא יעשו פדיחות ויתחילו לספוג כרטיסים, ואולי נוכל להגיע לאירופה גם בלי המקום השביעי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום הגומלין הגדול בין ליברפול לצ'לסי, כשהשאלה המרכזית היא האם דאף או רובן יהיו כשירים לפתוח בהרכב של מוריניו, או שמא שוב טיאגו האפור והעלוב ייכנס להרכב הכחולים?

אני מקווה שטיאגו ישחק ושהקופ ידחוף את ליברפול, שתחסר את אלונסו המושעה (צהובים) לעלייה. מה שבטוח זה שיהיה משחק גדול, שתי הקבוצות יבואו לחפש שערים, יהיה כדורגל הרבה יותר שמח מבמשחק הראשון.

6. `cr7 Member

מה אתם אומרים יהיה היום במשחק של הסקאוזרס נגד צ'לסי?
    אני שמתי ווינר שצ'לסי ינצחו ושיהיו 2-3 גולים..שמתי את זה כי אני רוצה שהם יפסידו אז אם הם כבר מנצחים אז לפחות שאני אתפוס תמשחק הזה..ואם הם יפסידו (אמן) אז שאני אהיה שמחhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Rudess Member

לפי מה שקראתי היום ב-EVENING STANDARD רובן ודאף יפתחו על הספסל.

המפתח במשחק הוא מה שיקרה בהתחלה. אם ליברפול לא תצליח לכבוש ב-20 דקות הראשונות וצ'לסי תתסכל אותה, המשחק יילך לצ'לסי כמו שהכחולים רוצים (לגנוב גול ולעלות).

אני רוצה שליברפול תעלה, אבל לצ'לסי ולמוריניו יש מזל של אלופים, וכנראה שהם יעלו.

8. city Member

דווקא לי נראה שליברפול ישחקו רגוע וזהיר, ישמרו על האפס אפס וינסו 'לגנוב' גול עד הדקה ה-70 בערך ואז אם ישאר 0-0 הם ילכו חזק על התקפה.
    ליברפול בעידן של בניטז היא קבוצה סבלנית וטקטית, ולכן לא נראה לי שהם יהמרו על התקפה ויפקירו את ההגנה.

9. Maor321 Member

אני צופה מחצית ראשונה של ליברפול כמו זו שהייתה נגד יובה. הרבה אנרגיות, הרבה מרץ והרבה רצון.

רק שהפעם מן העבר השני יש גם מי שיודע לכבוש, כך שאני לא מתנדב להמר איך זה יגמר.

10. cityblues beter dead than red

מחצית באנפילד,איזה דרדלה,0-1 קטן/ענק לליברפול.
    אבל התענוג הכי גדול במשחק הזה הוא לשמוע את הקהל של ליברפול.

11. THE STRETFORD END Member

בגול של ליברפול הטלוויזיה שלי רעדה,אני לא יוכל לסבול לראות את ליברפול עולה לגמר.
    אם מישהו רוצה להקיא שיעביר בזמן המשחק באנפילד לכמה שניות לערוץ 1 לחצי גמר הגביע הישראלי,שווה בשביל להבין בפעם המי יודע כמה את ההבדלים.

שגיא כהן פשוט מטורף,אחרי דקת משחק הוא זיהה בעיה שיש לגארארד עם מקאללה(?)
    איך תוך דקה זה רק הוא יכול להסביר!

12. Maor321 Member

צמרמורת בכל הגוף יש לי מהמשחק הזה. שונא אותך ליברפול שונא שונא שונא שונא שונא!
    אבל איזה משחק.. אלוהים איזה משחק

שגיא כהן הבריק בסוף במשפט שלדעתי סיכם את היריבות הזאת:
    "אנפילד 1 צ'לסי 0. המסורת ניצחה את הכסף"

הטראבל הנצחי שלנו.

עכשיו רק נותר שמילאן תחסל את הסקואזרים המסריחים האלה

13. Rudess Member

יש יש יש יש יש יש יש יש יש יש, הביתה שחצן!!!!!

בניטז גדול! גם בשנה שעברה כשולנסיה זכתה בגביע אופ"א, הוא עשה תיקו בחוץ מול ויאריאל ובמשחק השני ולנסיה כבשה במחצית הראשונה ועלתה, וגם היום!

איזה כיף לראות בסוף את טרי וגאלאס בוכים, ואת מוריניו עם פרצוף תשעה באב.

מגיע בהחלט לליברפול לעלות, כי הייתה יותר טובה מצ'לסי בשני המשחקים. צ'לסי "תסתפק" בשני התארים שהיא לקחה כבר העונה. יאללה בגמר כולנו ליברפול!

14. cityblues beter dead than red

תתחילו לעכל...ליברפול בגמר ליגת האלופות :aaa021:
    איזה אווירה,איזה מתח,לא היה משחק גדול אבל לא היה משעמם אפילו דקה.
    רק בחצי גמר כל אנגלי יכולה להיות אווירה כזו.

ד"א-שמתם לב שכמעט כל שחור שמגיע לליברפול צובע לבלונד?

זה התחיל באבל צ'אבייה,המשיך באיברהים בה ופאפא דיוף ונגמר היום עם ג'יבריל רג'וב אה סליחה סיסה(מה היו כל הצורות על קרחת?משפט מהקוראן?).

15. orend84 Member

יששששששש סוף סוף ליברפול בגמר כמה זמן חיכיתי לזה...