הגמרים הגדולים ביותר.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י רני פרידמן, ‏14/8/02.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיירן מינכן הייתה צריכה לגמור את המשחק בדקות ה80 בערך... שמה יאנקר בעט מספרת למששקוף אם אני לא טועה, וגם שול או מישהו אחר בעט לקורה מ20 מטר... חשבתי לעצמי שזה לא טוה כי בסוף מנצ'סטר תשווה, וכשראיתי את שמייכל עולה לקרן ידעתי מה הולך להיות... שוויון 1-1, ואז אתם בישלתם לעצמכם!!

2. avi18 Member

אין בכלל ויכוח....

הגמר של 99---מנצסטר -מינכן

המהפך הגדול של מנצסטר לא נשכח,
    אני לא יכול לשכוח...
    מי יכול לשכוח את המשחק הזה...!

3. ג'רי בית הלוי Member

זה היה משחק משעמם מאוד
    הוא נסגר כבר בדקה השישית, עם הגול השטותי שמנצ'סטר ספגה, ועד לדקה ה-91 לא היה שום דבר מעניין, חוץ מהשקוף של באיירן. אם לא היו מובקעים שני הגולים האלה, הוא היה יכול להיבחר ל"גמר הגרוע מכולם"

4. ראול המלך Member

אני אל אלך רחוק כל כך
    לדעתי מבחינת גמר מרתק וטוב הגמר של ריאל מול לברקוזן היה הכל משחק מדהים שכבר בהתחלה הובקעו שני גולים ואז היתה הבומבה של זיזו ללא ספק שער בלתי נשכח במהלך מדהים ובסיום הרבה מתח שקאסיאס שלא שיחק כל העונה נכנס בדקות הסיום והיו לא שתי עצירות מדהימות שהבטיחו את הגביע לריאל מה עוד אפשר לבקש

5. Roy Member

הגמר השנה לא היה כל כך איכותי...
    נכון התחיל טוב ונתן לנו גול בינלאומי, אבל מבחינתי הגמר שהכי נהנתי בו היה יובנטוס נגד דורטמונד מבחינת שערים ואיכות משחק

עוד גמר שמאוד אהבתי ואני תמיד אזכור הוא הגמר בין מילאן לאיאקס ב-94/95
    גמר שסימל משהו.... סוף הימים של מילאן הגדולה מסוף שות ה-80 ותחילת ה-90, ותחילת השליטה של הכוכבים ההולנדים בכל אירופה...
    נכון שאיאקס המשיכה לשלוט באירופה רק עוד עונה אחת שבה היא הגיעה לגמר ועוד עונה בה היא הגיעה לחצי, אבל כל הכוכבים שלה מאותה עונה פוזרו בכל רחבי אירופה בגלל נפלאות חוק הבוסמן, ועדיין נשארו בדרגה של כוכבים סוג א'

6. ג'רי בית הלוי Member

המחצית השניה של הגמר השנה הייתה מחצית נוראית..
    רק הדקות האחרונות עם העצירות של קסיאס היו שוות משהו

7. ראול המלך Member

הגמר של אייאקס מילאן היה באמת גמר סימלי עם גול אחד קטן שהביא את החבורה של ואן חל לגביע

8. Roy Member

חח אני אמשיך אותך....
    דקה 66- פטריק קלייברט הצעיר, מקבל צ'אנס כשואן חאל מעלה אותו מהספסל, קלייברט חודר איכשהו לרחבה המילאנזית, שפיץ לפינה של רוסי- וגביע אירופה לאמסטרדם

9. ראול המלך Member

זו היתה חתיכת דרדלה של קלויברט והוא היה אז בן 18 וקנה את עולמו בשער בגמר ליגת האלופות(לאחר מכן הוא עבר לאותה מילאן לא הצליח שם וכיום הוא בבארסה)

10. ג'רי בית הלוי Member

והוא גרם הרג שם בן-אדם בתאונת דרכים
    סתם בשביל הידע

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הגמר הכי טוב היה ללא ספק של 99 למרות שאין לי שום סימפטיה למנצסטר אבל אין מה לעשות זה היה מהפך מדהים

12. ראול המלך Member

אתה מדבר על המנהל מוזיאון באמסטרדם אבל הוא יצא זכאי למרות שאני לא בטוח שזה מה שהיה
    והיה גם פרשה עם קטינות
    בכל מקרה הגמר של 99 היא חד צדדי ועלוב הוא יכול להיכנס לספרים כגמר עם מהפך בדקות הסיום אבל לא יותר מזה