הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. T0XiN Member

מבחן אמיתי ליורגן קליסמן.
    אני מאוד מקווה שהוא היום ידע מתי לבצע את החילופים הנכונים והטקטיקות הנכונות. והכי חשוב,אני מצפה מהשחקנים שלנו להעלות בכמה דרגות היום.

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ערב הכדורגל האירופאי הראשון לשבוע זה החל בתיקו דיי מאכזב לעניות דעתי. עם כל הכבוד לאלופה הנצחית של ליון, הסגל של באיירן מינכן הרבה יותר חזק מזה של ליון. באצטדיונה הביתי של באיירן אני לא רואה שום סיבה בעולם לא לשחק בסגנון התקפי, קלינסמן טעה ושילם על כך. איפה החילופים שהקבוצה צריכה בשביל שחקנים רעננים שיכניסו קצת מוטיבציה וכוח רענן למשחק.

מחר הערב של ברמן, היא יכולה להוציא נקודה מהסן-סירו ואפילו צריכה על מנת להסתכל קדימה לאחר התיקו המאכזב מאוד מול אנורתוסיס הקפריסאית. אני מאוד מקווה שחניכיו של תומאס שאף יגיעו למשחק הזה עם ביטחון מספיק על מנת לנצח את אינטר המילנזית. דייגו ומסוט אוזיל שני הכוכבים של ורדר ברמן הם ללא ספק שחקני המפתח לקראת המשחק הקשה מחר בסן-סירו.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מקווה שברמן יבוא בלי הרבה ביטחון. כי אם הם יבוא עם ביטחון הם ישחקו את המשחק הרגיל שלהם, חסר האחריות ויחטפו בראש.
    גם לא דייגו ואוזיל הם שחקני המפתח, אלא דווקא פרינגס (ואני מקווה עוד קשר הגנתי) ושחקני הרביעיה האחורית.
    ברמן יוציאו תוצאה טובה רק עם הם יתנו דגש על ההגנה, כי אם ההגנה שלהם תמשיך ככה, אז גם אם הם יבקיעו 4 שערים (ונגד אינטר, אם לא יקרה משהו בלתי נתפס, הם לא יבקיעו 4, אפילו פחות זה יהיה סנסציה) זה לא יספיק להם.

:aa1: הרטה ברלין עשתה את שלה, אתמול בדאבלין ועלתה לשלב הבתים של אופ"א עם 0:0.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כ"כ מעצבן אותי לראות את ברמן שהנה היו בטוחים שהם על הגל....
    ההגנה כזאת ביזיונית, בקצב הזה מה 0-1 תעשה אינטר בקלות 3 או 4, והפפלא ופלא גם הכדורגל ההתקפי לא פוגע.

תומאס שאף הביתה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/08
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ 1:1 מוצדק.
    אבל אני מוכרח להעיר שני דברים.
    א. מבחינת פיזיות וניצחונות בדו קרבים, היה נראה (במיוחד בחצי הראשון) כאילו שמדובר במשחק נערים נגד בוגרים. בכל עימות פיזי, שחקני אינטר ניצחו בקלות.
    ב. מישהו יכול להסביר לי למה בדקה ה - 80 שאף מוציא את אוזיל שהיה טוב מאוד (כולל בישול פנטסטי) ולא את דייגו שהיה בינוני מינוס (וזה בלשון עדינה)?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ורדר יוצאת עם נקודה רק בגלל שאינטר נתנה לה אותו, לכל האלו שמשלים את עצמם לגבי ברמן נותר לי רק לומר שיחשבו פעמיים. הקבוצה הזאת עם בעיה עצומה בקישור האחורי, עם שני בלמים שכל פעם מחליפים את תפקיד הליצן ועם מגנים כמו פסאנן או פרודל ושוער של יום עסה יום בעסה הקבוצה הזאת עוד תאכל הרבה מרורים השנה ( גם אם ינצחו את שטוטגארט בשבת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ).

ונדב, לדייגו יש את הסטטוס שלו, הבן אדם יכול בהברקה לנצח משחק, מה שאוזיל עוד צריך ללמוד. דווקא פה אני מחזק את שאף.

7. נעם Member

אהלן חברה
    חג שמח! (דרך אגב אני מבלה פה הרבה לאחרונה כי נפלתי מטייס ואני מחכה לגיוס מחודש)

בנוגע לברמן, כל ההערות שעלו פה נכונות (דו קרבים, הגנה רעה,נאיביות וכו') אבל אל תמעיטו בדברים הטובים שראינו.
    ראינו קבוצה שיודעת להניע כדור. קבוצה שלא סופגת מכדורי גובה, הגנה ממושמעת (אך עבירה יש לומר). מערך נכון של שאף שלמרות האינסטינקת ההתקפי עלה עם פרודל ופאסאנן שני בלמים במקום פריץ/בייניש/טוסיץ ההתקפיים. למרות שהיה נראה שמוריניו מנצח אותו טקטית הקבוצה ידעה לצאת מהבור.
    קבוצה שעד דקה 70 הכתיבה את הקצב שלטה במשחק ויודעת לשמור כדור בקלות.
    והכי חשוב - קבוצה שלא מתרגשתו נכנעת בדקות האחרונות, גם אם משחקים מולה 4 חלוצים!

8. Frings Member

להוציא נקודה מהסן סירו זה מצויין וזה נותן הרבה ביטחון לקראת המשחק הבא מול הקבוצה היוונית .
    משחק בינוני של ברמן היום , הסיומת בהתקפות לא הייתה טובה (אולי בגלל ההגנה המצויינת של אינטר) , ההגנה עם שטות אחת בכל המשחק שעלתה בשער של מייקון , ואל תאשימו גם את ויזה בשער !
    הירוקים שלטו במחצית השניה והשיגו את השוויון , רק מה שמעצבן אותי זו ההחמצה הבזיונית בדקה האחרונה !! זה פשוט לא יאמן !!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    אבל סה"כ משחק טוב ולי יש הרגשה שהפעם ברמן תעלה לשמינית !

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחרי שהרטה ברלין הבטיחה את עלייתה לשלב הבתים באופ"א נאבקות היום שאר הנציגות הגרמניות שהמצב של המבורג ובעיקר של דורטמונד לא נראה טוב.
    המשחקים, בסוגריים תוצאת המשחק הראשון

17.00, ראפיד בוקרשט - וולפסבורג ( 1-0)
    19.00, אורזיצ'ני (רומניה) - המבורג (0-0)
    19.15, שאלקה 04 - אפואל ניקוסיה (1-4)
    19.15, שטוטגארט - וארנה (1-2)
    21.45, אודינזה - בורוסיה דורטמונד (0-2)

כעבור דורטמונד עם רגל וחצי חוץ, בעוד שאלקה ושטוטגארט עם רגל וחצי בפנים.
    נקווה ש לפחות 4 מתוך ה 5 יעפילו לשלב הבתים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/08
  10. Lahmagik Member

http://www.asoccer.co.il/forum2/html/emoticons/rolleyes.Xxx

זאת לא אמורה להיות ראפיד בוקרשט?

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. Lahmagik Member

בכל מקרה, משחק מעניין. וולפסבורג מסתמנת כקבוצה מאוד לא יציבה ואני לא יופתע אם היא תודח גם בשל חוסר נסיון ארופאי. משחק פתוח לגמרי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ורק אתה מדבר והזאבים מוכיחים אחרת וגרפיטץ' מעלה את וולפסבורג ל 0-1.
    וכל זה דווקא אחרי הזדמנות גדולה לראפיד.

עכשיו חייבים הרומנים 3 שערים ...

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אכן כמו שלירן ציין, דורטמונד רגל וחצי מחוץ לשלב הבתים בגביע אופ''א. בורוסיה דורטמונד של יורגן קלופ תצטרך נס גדול בכדי להצליח לנצח באודינזה, במגרש מאוד קשה. 1.700 אוהדים צהובים שחורים ילוו את הקבוצה באצטדיון במטרה לדחוף אותם קדימה ולנסות לנצח ולהפתיע. נקודות חשובות לעניות דעתי למשחק הזה, הקישור, תאמאש היינל חייב להיות הרבה יותר מחובר לקבוצה מאשר היה מחובר במשחק הראשון נגד אודינזה. החוד חייב להתחיל לעבוד בקצב מטורף על מנת להקשות על הגנת היריבה. אך אני מאמין בקבוצה, אני אופטימי ובורוסיה דורטמונד יכולה ביום טוב שלה לנצח את אודינזה ולעבור לשלב הבא. אני מקווה שהיום הוא יום טוב של הקבוצה.

המבורג, עוד קבוצה שנמצאת בבעייה. היא לא הפסידה בבית, אך היא סיימה בתיקו עם יריבה שביום רגיל, המבורג חייבת להביס אותה ללא עוררין. היום היא חייבת להתעלות על עצמה ולנסות לשחזר את היכולת בבונדסליגה גם בגביע אופ''א על מנת להעפיל לשלב הבא. הקישור של המבורג חייבת לעבוד היום בצורה חזקה מהרגיל על מנת לסכן את שער היריבה.

בהצלחה לכל הגרמניות היום !

15. FC_Bayern Member

אם כן, וולפסבורג מסיימת את משחק החוץ שלה בבוקרשט בתיקו 1-1, ומבטיחה לעצמה מקום בשלב הבתים של גביע אופ"א.
    את השער לוולפסבורג כבש גראפיט בדקה ה-16, והשוויון של הרומנים הגיע בדקה ה-70, כאשר הפעם מאפטיי היה כובש השער.

נ.ב. למרות שאצל הרומנים משחק שחקן בשם פיטבול (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) שאף חטף צהוב במשחק (מעניין למה...) הגרמנים עוברים כצפוי.