הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. Football God Member

אני חושב שפריי היה גמור.אחרת איך תסביר שבמצב שאתה צריך עוד גול,הוא מוציא את פריי ומכניס שחקן יותר הגנתי ממנו(שכחתי מי).
    חוץ מזה,הגיע לפריי לצאת אחרי כמה פעמים שאם הוא משהה את הריצה שלו,הוא לא היה נכנס לכל כך הרבה אופסידים,ובכך היה יכול להגדיל את התוצאה.יכול להיות שבגלל שהוא אחרי פציעה,הוא עדיין לא בטוח במהירות שלו,ובגלל זה הוא מתחיל לרוץ מוקדם מדי.
    אבל נהנתי לראות את דורטמונד.יורגן קלופ יצעיד אותם למעלה.
    עריכה:ksla שכחתי לציין את המגן השמאלי של דורטמונד,שמלצר.משחק ענק שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/08
  2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים איתך. 'קובה', שחקן שנגד שטוטגארט עשה את כל הצרות יחד עם היינל. אמש, נגמר ל'קובה' האוויר מוקדם, לעניות דעתי כבר בדקה ה-60. אלכסנדר פריי הוחלף רק בעקבות רגישות הפציעה שלו ולכן השאיר קלופ את 'קובה' על המגרש. אני חושב שבעתיד יהיה אפשר להגיד על הפולני הצעיר והמוכשר, ''זה שחקן שיכול לגמור משחק במהלך אחד'' אני מאוד מקווה שזה יקרה כי הוא עושה צעדים ענקיים העונה אל עבר להיות שחקן חשוב במערכת של בורוסיה דורטמונד.

נדב, אני חושב שלי מסתמן כאחד השחקנים הטובים של בורוסיה דורטמונד, מחליף את דדה ואת רוקאווינה, תלוי בעמדה בו הוא מוצב על ידי קלופ, בצורה הטובה ביותר. אני אישית חושב שהוא שחקן נהדר עם מלא כישרון למרות גילו המבוגר. אין ספק שדורטמונד הרוויחה לעונה זו שחקן נהדר עם המון כדורגל הגנתי פלוס התקפי.

אתה בטח מתכוון לכישרון העולה במדי בורוסיה דורטמונד, מרסל שמאלצר הנהדר שמראה בכל משחק שהוא משחק שיש עתיד למועדון הזה וכמובן לילד הזה בפרט. כל משחק מוכיח שמקומו בהרכב מוצדק, לא מרגיש בכלל את חיסרונו של לאונרדו דדה בעת תיפקודו של שמאלצר הנהדר.

3. ksla Member

כן ,אתמול הוא שיחק מצוין ,יש לו שליטה מצוינת בכדור ,שיחק הרבה תחת לחץ ,עשה הגנה מצוין ,למרות שבמחצית השנייה אודינזה הלכה הרבה מאוד דרך הצד שלו - הוא סגר שם מעולה ,באמת עושה רושם של שחקן מצוין .

ואגב ,יוני ,מה עם הופמלס (הבלם של באיירן ) ,מקבל דקות במשחקיי ליגה או שהוא שחקן ספסל ?

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ksla, מאטס הומלס הוא שחקן הרכב בבורוסיה דורטמונד. כעת הוא פצוע ויחסר עד אמצע אוקטובר. ברגע שיחזור אני מאמין שיחזור לעמדת הבלם בהרכב הפותח במידה ופליפה סנטנה ואו רוברט קובאץ' יתחילו להפגין כדורגל בצורה מרשימה. מאטס הומלס אגב נפצע במשחק הראשון נגד אודינה בסיגנל-אידונה פארק בדורטמונד. עד כה פתח בכל המשחקים עד פציעתו. נקווה שיחזור מאוד מהר לעניינים כי קלופ בונה עליו ועל סובוטיץ'.

5. דנידין Member

דורטמונד OUT

http://pix.sueddeutsche.de/home/aktionsbanderole/hajnal-Kopie-1223026738.Xxx

שאלקה IN

http://www.schalke04.de/uploads/RTEmagicC_081002_jubel.Xxx.Xxx

כי יש דברים שלא משתנים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עכשיו ברצינות, משחק נהדר של דורטמונד אתמול ובאמת חבל שדווקא הם הודחו בגלל פנדלים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/08
  6. Lahmagik Member

לשאלקה אף פעם לא תהיה רוח הלחימה של דורטמונד מאתמול. בשבילי הם יצאו הווינרים הגדולים מאתמול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היום 11.45 שידור ישיר ב EUROSPORT, למי ששכח הגרלת 5 הנציגות שלנו בגביע אופ"א.
    : שאלקה והמבורג נמצאות בדרג הראשון. שטוטגארט בשני, הרטה בשלישי וולפסבורג בדרג הרביעי...

נקווה להגרלות סבירות, אם כי חייבים לציין הסיכוי שאחת מהקבוצות לפחות תיפול ל"בית המוות" נראה די אפשרי.

8. אפנברג Member

יהיה מעניין לנציגות הגרמניות באופ"א השנה:

שאלקה, פסז', מנצ'סטר סיטי, סנטאנדר, טוונטה

הרטה, בנפיקה, אולימפיאקוס, גלטאסראי, חראקוב

שטוטגרט, סביליה, סמפדוריה, פרטיזן, ליאז'

וולפסבורג, מילאן, הירנביין, בראגה, פורטסמות'

המבורג, איאקס, סלביה פראג, ז'לינה, אסטון וילה

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/08
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

והכותרת הראשית בהולנד, כמובן, רוטן חוזר לטוונטה !. יהיה מעניין.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

על הנייר הגרלות לא קלות, אבל אין קבוצה שאפשר לפסול, בעיק מאחר ו 3 מתוך ה 5 מעפילות לשלב הבא.

שאלקה - פרט מנצ'סטר סיטי שאלקה טובה מכל הקבוצות. אומנם כולנו זוכרים מה קרה ששאלקה נפגשת עם ספרדיות ( אלתטיקו וסביליה), אבל סנטנדר קבוצה ששאלקה אמורה לנצח, למרות שזה מוקש לא קטן. מפ.ס.ז נשאר השם, המועדון הזה מקרטע, אבל עדיין מעוטר בכמה שחקנים לא רעים. טוונטה על הנייר החלשה בבית, אבל אסור לזלזל בה.
    בכל אופן שאלקה חייבת להיות בין 3 הראשונות.

הרטה: בית קשה ולא מעוטר בשמות גדולים. בנפיקה, גלטאסריי ואולימפיאקוס כבר שנים מככבות בליגת האלופות עם הצלחה, כל אחת מהן עדיפה על הרטה לטעמי. גם משחק החוץ באוקראינה לא יהיה קל.
    הרטה תנסה להילחם על המקום האחרון, הסיכויים לא גדולים, לפחות הטורקים של העיר יכולים לשמוח.

שטוטגארט: בית קשה, בו כל ה 5 יכולות לעלות. סביליה היא כמובן הפיבוריטית הגדולה. ככה שלהערכתי נותר לשטוטגארט מאבק קשה עם סמפדוריה, פרטיזן וליאז' על הכרטיסים השני והשלישי. שטוטגארט חייבת להיות בין ה 3 ( בעצם שחושבים על המשחק מול הבולגרים, הדיעה משתנה ..).

וולפסבורג: יחד עם מילאן ופורטסמות לדעתי יעלו לשלב הבא. למרות שאסור לזלזל בהינביין ובראגה. רק לי נראה שהאיטלקים של הזאבים הולכים לקבל שריקות בוז צורמות במילאנו ?

המבורג: הקבוצה של מרטין יול צריכה להיות בין שלוש המובילות בבית. אסטון וילה ואייאקס צריכות לעשות את זה יחד איתה.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלות קשות מאוד לכל הקבוצות הגרמניות. כמעט בכל בית של קבוצה גרמנית יש קבוצה חזקה ממנה + קבוצה שיכולה להפיל אותה בחוץ. אני מאמין שלפחות שלוש מהחמש מסוגלות וחייבות לעלות אבל מה שבטוח לא הולך להיות פשוט לאף אחת מהקבוצות. אנחנו כבר רגילים שאופ"א מחסלת אותנו עם הגרלות קשות עונה אחרי עונה, כבר הפסקנו להרים גבה.

12. Football God Member

לא מסכים איתך.יש השנה במפעל הזה הרבה קבוצות חזקות,אני לא רואה מצב שהגרמניות היו מקבלות קבוצות קלות יותר.

13. דנידין Member

שאלקה עם הגרלה קשה, אבל אני אופטימי. לדעתי שאלקה היא הקבוצה החזקה בבית שלה וגם תסיים בהתאם במקום הראשון.

שטוטגארט לטעמי תעלה מהמקום השני למרות החוסר יציבות שלה השנה.

וולפסבורג תאלץ להראות אופי בבית שלה, אבל לפחות מהמקום השלישי היא יכולה לעלות.

המבורג תעלה.

הרטה לא תעלה

14. 100%Bayern Member

יהיה ממש מעניין לגרמניות העונה באופ"א בגלל שיחסית ההרגלות די מעניינות... אחוזים רעים וטובים גם יחד... הכל בידיים שלהם כי הכל אפשרי

שיהיה בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. FC_Bayern Member

הגרלות מרתקות ומשחקים מעניינים ביותר צפויים לנו, אין ספק שהולך להיות לנו חורף חם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx בהצלחה לכל הגרמניות!