הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי, אם אתה רואה 2-3 משחקים בשבוע ועדיין אתה מגיע למסקנה שהגעת אליה אז:
    1. אתה רואה משחקים של קוטבוס או בילפלד
    2. אתה סובייקטיבי
    3. יש לי ולעוד 100 מיליון איש הבנה שונה משלך בכדורגל.

לגבי ברמן, מה שנדב רשם יכולתי להגיד גם בתחילת העונה, גם על שאף וגם על באומן.
    לגבי היווני, לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד. איפה הכסף? למה לא להביא קשר אחורי סולידי?!
    לגבי פריץ, אני הייתי מחליף אותו גם במחצית, הוא היה בטראומה ואפשר היה לראות את זה עליו.
    דייגו היה מצויין בחצי השעה האחרונה, איפה הוא היה אבל לפני?
    בואיניש שחקן לא רע שיכול בהחלט להתפתח וטים ויזה לא ממש יודע לעמוד מול הגבהות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/09
  2. דנידין Member

יש משהו כזה לוזרי בקבוצות הגרמניות שבא לי לפעמים לזרוק את השלט על הטלויזיה!

שטוטגארט: מחצית ראשונה יושבת על ז'ניט, במקום לכבוש עוד שני שערים (לפחות) סופגת שער מדהים מטימו(שצ'וק).

וולפסבורג: עומדת יפה בפריז, מגיעה להזדמנויות והיא גם הקבוצה הדומיננטית במשחק. שתי טעויות של השווצרי ההזוי מביאות את פריז לניצחון גדול 0-2 שיכול בהחלט להספיק

ברמן: היתה חייבת לכבוש חמישיה ובסוף רק תיקו 1 שכנראה מעלה את הרוסונרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

לפחות תודה שיש את באיירן והמבורג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. dudi Member

חבל לי על וולפסבורג שבנאליו ייגנוז לה את החלום כנראה שירימו את הראש שמה לקראת הרטה אני רק מקווה הבחורים של פליקס.

נסמן "וי" אוליץ',וטימו מרשיתים וזה מעלה פנטזיות שהולכות ומתקרבות לאליאנז..

אגב בקשר ללחוצים על דייגו אפשר להירגע הבחור מנע הפסד(זמני) מול מילאן בתוך כדי משחקיו האחרונים בברמו עוד עונה(מבוזבזת לאללה) הוא לא ייתקע שמה.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ורדר ברמן בתצוגת כדורגל יפהפייה יש לומר למרות התוצאה שאפשר להגדירה בסיומו של משחק כזה מאוד מאכזבת. ורדר ברמן שיחקה בכמה רמות טוב יותר מאשר יריבתה ממילאנו. דייגו במשחק נהדר, כובש שער ממצב שהיה קשה לי להאמין שיסתיים בשער. בכל זאת תיקו בבית נגד מילאנו מכובד, עכשיו ורדר חייבת לעבור לשלב הבא, השד לא גדול בכלל. ורדר ברמן יכולה לנצח סוללה של כוכבי טלוויזיה.

המבורג בקלילות מנצחת בהולנד, לעניות דעתי לא רואה דרך שהמבורג לא עולה לשלב הבא. משחק כדורגל יפה ואטרקטיבי של המבורג נגד ההולנדים לא משאירה סיכוי להולנדים לעלות לשלב הבא. שוב אוליץ' כובש, שוב המבורג משחקת כדורגל טוב ויפה.

וולפסבורג, שערוריה, הייתה חייבת לנצח בפריס, או לפחות להוציא תיקו, אך להפסיד לקבוצה שפחות טובה ממך בשלב מכריע של העונה, זה בושה למאגאת' וחניכיו. אפשר לתקן הכל בשבוע הבא בבית נגד פריס, חובת ההוכחה על חניכיו של מאגאת' במשחק הבא.

שטוטגארט, חבל מאוד, היה יכול להיגמר אחרת. הבסיס של הקבוצה נהדר אך משהו לא הולך שם בדיוק כמו בברמן העונה. שטוטגארט לעניות דעתי יכולה לנצח את זניט בביתה בשבוע הבא, עם קצת כוח ורצון זה יצליח לשוואבים.

בסה''כ, קצת מאכזב יש לומר, במיוחד התוצאה של ברמן ושל וולפסבורג שהייתה חייבת לנצח או להוציא תיקו. אפשר להיות אופטימים לקראת משחק הגומלין של הקבוצות הגרמניות בגביע אופ''א.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חברים, חוזרים לזירה האירופית ומתחילים כבר ביום רביעי הקריזיונרית באיירן תקווה לצאת מהברוך בחוץ מול ספורטינג ליסבון.

הרכבים משוערים:
    ספורטינג: טיאגו - פדרו סילבה, טונל, אנדרסון פולגה, גרימי - רושמבק - איזמעילוב - ווקוביץ - גואו מוטיניו - לידסון, דרליי...

באיירן - רניזנג - אודו, לוסיו, ואן בוייטן, לאם - המיט אלטינטופ, ואן בומל, זה רוברטו, ריברי - קלוזה, טוני...

כמה דברים לגבי ההרכב:
    1. דמיקלס מאבד את המקום שלו בהרכב לטובת לוסיו
    2. אודו ולא לל! לא יודע, דווקא במשחק חוץ צריכים את המגן ההגנתי הטוב יותר שלך, בהיבט הזה לל עדיף
    3. אלטינטופ במקום שוויני - האמתי צריך להיות מקום לשניהם בהרכב במערך של 5 קשרים! טוני גם ככה לא כשיר במאה אחוז. במשחקי חוץ חייבים להיות גמישים יותר ולשחק עם 5 קשרים.

ככה שאני הייתי פותח ככה:
    רנזינג - לל, לוסיו, דמיקלס, לאם - שוויני, המיט, ואן בומל, זה רוברטו, ריברי - קלוזה...

נקווה בשביל באיירן שאני טועה.

בחמישי, שטוטגארט עם בעיות גדולות בצד שמאל ( בוקה פצוע, מגאנין חולה) ובמרכז ההגנה ( דלפייר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx במקומו בולארוז' שעד כה לא ממש שיכנע) תנסה למחוק פיגור של 1-2 מהמשחק הראשון.
    וולפסבורג במשימה קשה תנסה למחוק פיגור של 0-2 מהמשחק הראשון בפריז.
    המבורג תעלה בקלילות לשלב הבא.
    ברמן במשימה קשה בסן סירו מול מילאן.

נקווה לשבוע מוצלח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. dudi Member

רוזנר נראה לי שבבילד לפחות לא מסכימים איתך ההרכב יהיה ההרכב הקלאסי של קלינסי שהוא מנסה,ומריץ כבר מתחילת העונה

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...ie-spielen.html

בלי אלטינטופ,בלי לל,עם דמיקליס ובצדק!!, ועם המון המון לוקה טוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/09
  7. FC_Bayern Member

דמיקליס לא נמצא בכושר טוב. יחד עם זאת, מדובר פה במשחק בצ'מפיונס, ואני חושב שאוהדי באיירן כאן היו רוצים לראות במעמדים כאלה את הארגנטיני ולא את הבלגי. מיקו יכול לעשות שטויות לפעמים, אבל כדורגל הוא לא שכח, ובטח שלא את התרומה גם לחלק ההתקפי של הבווארים. הוא יכול לאייש בשקט גם את עמדת הקשר האחורי אם קלינסי ירצה. בכלל, מה שיפה בבאיירן (ואולי דווקא ה'יופי' הזה הוא שגורם ללא מעט בעיות בהגנה העונה) הוא שכל אחד מ-4 שחקני ההגנה יכול לתמוך בהתקפה בצורה לא רעה בכלל. אם אודו היה מדייק יותר בהגבהות ועושה תנועה טובה יותר פנימה לרחבה (כמו בבארסה) היינו רואים פי 2 מצבים מסוכנים ליד שערה של היריבה, אני מקווה שזה יילך וישתפר.

חברים, כולנו כאן יודעים טוב מאוד שבאיירן היא לא בדיוק הפייבוריטית ללכת עד הסוף השנה. יחד עם זאת - מדובר בבאיירן, מדובר בקבוצה הבווארית הגאה וה'מוזרה' הזו, כשדווקא שהכל נראה בה אפור ולא מבריק, גם בשנים שאין לה כוכבים נוצצים בסגל- היא מתעלה על עצמה ברגעים החשובים ויודעת לעשות את העבודה. אז נכון שהשנה לא היינו מצפים ממאמן צעיר כמו קלינסי להגיע לשיאים חדשים, ואני בטח ובטח שהייתי מעדיף דווקא במשחקים כאלה (בזירה האירופית) את היצפלד על הקווים, אבל עדיין- צריך להאמין ולקוות לטוב. אני לא יודע כמה הדברים שלי יעודדו אתכם או את השחקנים (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx) אבל באמת שאסור לשכוח את העובדות הללו. תהיו בווארים גאים!

8. T0XiN Member

אףףףף צההההה באיירןןןןןןןןןןן להלהלהלהלהההההה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נו,מה נגיד ומה נאמר.
    מחצית ראשונה די בקרשים,הגנה שהזכירה את השבועות האחרונים. כבר אמרתי לעצמי הנה יורדת לה עוד עונה אירופאית. אבל מחשבות לחוד וריברי לחוד שנגד קבוצה כמו ליסבון הצליח לעשות צרות צרורות להגנת ליסבון.
    הגול לפני המחצית נתן לנו זריקת מרץ לקראת מחצית שניה טובה הרבה יותר שלבסוף נגמרה בעוד ארבעה שערים קלילים.
    כרטיס העליה לשלב הבא כמעט מובטח (לא אוהב לפתוח פה ובטח לא כשאנחנו נוהגים לספוג בכל משחק שערים בבית שממזמן כבר לא מבצרנו).

סה"כ אני מרוצה מהשחקנים שלנו היום (לא שהספקתי לראות הרבה עם שדר רוסי שקרס במחצית ושידור של PREMIERE שתימרן בין כל המשחקים,אז פרשתי כבר לערוץ הקיבוץ...).

נתראה בעוד שבועיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. FC_Bayern Member

מדהים מדהים מדהים.
    קודם כל תודה רבה לפנומן הצרפתי שלנו, ריברי פשוט במשחק ע-נ-ק מוכיח לכולם שכדאי מאוד כן לספור את באיירן במירוץ על התואר.
    אז נכון שזו "רק" ספורטינג ליסבון (וכל אלה שמזלזלים בה- טועים בגדול) אבל עדיין באיירן בתקופה רעה הצליחה להכריע את השמינית במשחק אחד בלבד (ועוד בחוץ). זו גדולה של קבוצה, כל הכבוד!
    עוד דבר שמאוד שימח אותי- ההתעוררות של טוני. כל כך היו חסרים לנו השערים שלו, נקווה שהמשחק הזה יעיר אותו גם בהמשך- באיירן חייבת את טוני בכושר טוב גם בליגה, כדי לרוץ עד הסוף בלי מעידות בדרך.
    המעבר בין ההגנה להתקפה היום היה מושלם, השטף בו באיירן שיחקה במחצית השנייה היה פנטסטי- הזכיר את הימים הגדולים שלה.
    מה שכן, חייבים לשפר את הטעויות שהיו במחצית הראשונה- הרבה איבודי כדור, מעט מדיי מלחמה על כר הדשא והתקפות תקועות מדיי.

אבל שוב- FC BAYERN עשתה לנו את הסיפור החם (יחד עם שערו של בניון) של השמינית הזו. האמת? באיירן היא הקבוצה הכי מרשימה והכי מאיימת עד עתה במפעל. רק שימשיך כך! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Mehmet Member

כל מילה שאומר על ההצגה של היום, תגרע.
    אז כאן אפסיק לדבר, ואזכר במשחק המדהים הזה...

11. דנידין Member

בלי המהלך המבריק של ריברי ששבר את כל התוכנית משחק של ספורטניג לבדו אולי כל שאר המבול לא היה מתרחש.
    עצם זה שתוכנית המשחק של המקומיים נהרסה, כך גם גם הרוח שלהם איתה. הם שיחקו מצויין עד הגול של באיירן והיו שווים לפחות שער. אם ריברי לא היה נותן את ההברקה הזאת הרי שלא בטוח שהם לא היו משיגים את השער שלהם עוד במחצית הראשונה. ריברי שינה את כל המשחק במהלך אחד של גאונות. מי עוד יכול לעשות בבאיירן ריצה כזאת עם הכדור?
    שלא נדבר על כך שכל המשך החגיגה היו דרך מסירות יוצאות מן הכלל שלו.

12. riquelme1 Member

התוצאה די משקרת ולא אומרת כלום, נכון 5-0 תוצאה מרשימה ויפה מאוד, אבל היריבה היא פשוט עלובה.

עדיין באיירן לא שווה יותר מרבע גמר, ומול קבוצה באמת רצינית אין לה סיכוי.

13. T0XiN Member

כן כן עמי,
    ריאל מדריד הפסידה,למי?
    אה כן ליוסי בניון וליברפול.
    מה ריאל מדריד עשתה בשבועות האחרונים?
    פירקה את הליגה הספרדית.
    מה ליברפול?אממ

אותו דבר בעניין באיירן.
    זה כדורגל והכל יכול לקרות,יום טופ יום פלופ.

14. FC_Bayern Member

איך אלה שלא מבינים את התוצאה הזו מתחילים לכנות את ספורטינג "לא קבוצה" - זה מה שמצחיק אותי...
    אח, הקנאות =]

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשו לי כ'אאוטסיידר' דווקא כן לתת לביירן צ'אנס אמיתי. קודם כל אפילו אם ספורטינג קבוצה 'לא רצינית', לנצח 5-0 בחוץ בשלב נוק אאוט של ליגת האלופות זאת statement.

אי אפשר לזלזל בביירן ו-toxin לדעתי גם יודע למה, אני מסכים עם דבריו. לדעתי כוחה של ביירן יכולה לבוא מתפקיד האנדרדוג ומשם לצאת כמו גדולים. אין מה לעשות לגרמנים יש משהו לאופי שאולי רק לאיטלקים יש... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx