הדיון של נבחרת ספרד: חצי גמר יורו, מפסידים בגמר ליגת האומות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/9/20.

1. DRORIKO Member

עזוב הסעיפים האלה זה האמא של הפופוליזם. באת לשחק נגד בונקר, נגררת לפנדלים והפסדת שם, יכול לקרות לכל אחד. מפה ועד ספרד הודחה בכלל החלוקת דקות של סראביה? נו די דחילק רבאק.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אתה מודע שאני ראיתי המון בונקרים נפרצים?
    בינתיים דה לה פואנטה אכן מקבל קידום.

3. DRORIKO Member

גם אני, אבל זה עדיין קשה מאד, בטח כשמדובר בנבחרת כל כך מתואמת ומחויבת כמו מרוקו. לא שאני מנקה את הכשלון של אנריקה, אבל הטיעונים מהכתבה נראים לי כמו לחפש בכח מתחת לשטיח. לא כל דבר צריך לנתח לעומק.

4. Raulito Madridista

@DRORIKO, הנבחרת נחלה כישלון חרוץ בטורניר ושיחקה אותו דבר כמו במשחק נגד יפן שהיה עלול להביא להדחה מבזה אפילו יותר, בטח שצריך לנתח את הסיבות לכישלון, גם אם אין לנו איזה כוכב היסטורי שנשאר בבית בגלל לואיס אנריקה (סרחיו ראמוס?), זהו תפקידה של התקשורת. המאמן הודה בעצמו אגב שפאבלו סראביה הוא אחד המקופחים הגדולים ביותר. הוא רק עלה מהספסל וכמעט הבקיע. בטח כשאנסו פאטי לא נראה ממש כשיר ובקו הבריאות וניקו וויליאמס מסתמן כגימיק. אם הנבחרת עוד הייתה מנסה סגנון אחר של לבעוט מרחוק או לבלגן את המשחק וכן הלאה. צוחקים עלינו בצדק. והכתבה היא מעיתון שמזוהה קצת יותר עם ברצלונה ולא המארקה או ה-AS ממדריד..

5. DRORIKO Member

איזה סרחיו ראמוס נשמה, הבן אדם כבר 3 שנים פינישד. אפילו נגד מכבי חיפה הוא עשה שטויות. הדבר היחיד שאולי הוא היה יכול לתרום זה לתת איזה נאגחה באחת הקרנות, אבל זה לא באמת הסבר ללמה ספרד הודחה. צא רגע מהפוזיציה של אוהד ריאל.

6. riquelme1 Member

נשמה, ספרד ניצחה משחק 1 ב4 משחקים. יש פה כשלון טוטאלי, ש2 מהם זה נגד יפן ומרוקו לא אריות היבשת, וגם גרמניה לא שוס גדול.

בחירת סגל הזוייה(טיאגו, גרארד מורנו, אספאס, ראמוס, דה חאה וכו) לא מוזמנים, לעומת שחקני ספסל בקבוצות שלהם שפותחים בהרכב(פראן, אסנסיו וכו), משחק עם רודרי בלם שהוא קשר, אסנסיו חלוץ שהוא שחקן כנף ויורנטה הבינוני כמדן שהוא קשר

נותן קרדיט אינסופי לבוסקטס שהוא לא מנהיג, וגם גרוע.

7. DRORIKO Member

לא אמרתי שהקמפיין הוא לא כשלון, אני פשוט לא אוהב פרשנים שמחפשים בכח על מה לכתוב כדי שהמו״ל ישלם להם משכורת. זה שסראביה לא עלה ״פרש״ בגלל שיובש כל הקמפיין זה חכמולוגיה בדיעבד ופסיכולוגיה בגרוש. אם הוא היה משחק יותר הוא כן היה עוזר נגד הבונקר המרוקאי? ואם ספרד היתה מנצחת בפנדלים מישהו היה מדבר על זה? מי אמר שה״מנהיגות״ של סרחיו ראמוס היתה עוזרת כאן? כמו שהיא עזרה נגד רוסיה ב-2018?

8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ברוסיה לא היה מאמן. הפעם היה ועוד איך. 2 קדנציות ועדיין לויס אנריקה מאלתר.
    יורנטה כשהוא בכושר מצוין בעמדה בעמדה הזאת. רק שהוא אחרי פציעה וקרבחאל תמיד אחרי פציעה ואספי יותר בלם ממגן. ובאגף שמאל אלבה שלא גומר 90 דקות ואיזה ילד שרק אוהדי בארסה מכירים אותו. זה כבר מעבר לתירוצים על הדור המוגבל. המאמן הזה מוגבל.

9. DRORIKO Member

אז לא הבנתי אתה מבקר את אנריקה או מחמיא לו? :)

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני מצפה מסימאונה לסחוט מההנהלה חוזה לכל החיים. אחרת לויס אנריקה עלול לחתום אצלינו.

11. riquelme1 Member

יורנטה נתן עונה אחת טובה כל הקרירה שלו. מדובר בחתיכת נגר שתפס עונה אחת וזהו. מעבר לזה, הוא סתם בינוני. בכל עמדה

12. Raulito Madridista

נו ואם הוא טעה נגד מכבי חיפה אז מה? סרחיו ראמוס בריא. ובהרכב הנבחרת פתח רודרי שהוא קשר אחורי. כמה פעמים הוא שיחק בקריירה בתפקיד הזה קודם לכן, אתה יודע? ורודרי הוא אולי הקשר האחורי הטוב בעולם היום אחרי קאסמירו. ולמה סרחיו בוסקטס משחק לפניו? אם אתה מזיז חלק אחד בפאזל זה משפיע על האחרים. זה לא קשור לאוהד ריאל מדריד או לא. עובדה שדיברתי על כך שדני קרבחאל - זה סיכון להעלות איתו היום. כשאין מספיק שחקני התקפה טובים צריך להשתמש במה שיש. יכול להיות שפאבלו סראביה היה עוזר, הוא שובר את הסיסטמה הרגילה של הנבחרת וכמו חצי חלוץ מגיע למצבים. בכל כלי תקשורת בכל מדינה מנתחים את הסיבות לכישלון של הנבחרת שלהם, אני משוכנע שב"בילד" כתבו אותו הדבר על האנסי פליק וגרמניה, לא מבין מה אתה רוצה. מה שאתה כותב זו פסיכולוגיה בגרוש.
    המנהיגות של ראמוס לא הייתה שווה כלום ב-2018, נכון. בימים אחרים כן. כמו שהמנהיגות של קייליני לא הייתה שווה כלום כשאיטליה לא הגיעה למונדיאל, אבל ביורו הוא היה גדול מקצועית והנוכחות שלו איפסה גם את בונוצ'י. איך?

13. DRORIKO Member

נכון וגם כשהבילד עשה את אותו הדבר עם פליק ביקרתי אותו

בית ה'-קוסטה ריקה, גרמניה, יפן וספרד | עמוד 3 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

אין לי בעיה עם ביקורת עניינית ואינטיליגנטית. למשל הביקורת של קפטן קנדה על פליק מהקישור שהבאתי. יש לי בעיה עם חכמולוגיה פופוליסטית. אם אנריקה היה נותן לסראביה יותר לשחק ו"מעלה לו את הביטחון" אז הוא היה מפרק את הבונקר המרוקני? תסלח לי זה לא טיעון, סתם ספקולציה איזוטרית.

14. DRORIKO Member

וראמוס גם בחלומות שלו לא יהיה בלם ברמה של קייליני. בכל מקרה ההגנה לא היתה הבעיה נגד מרוקו. ספרד לא ספגה.

15. Raulito Madridista

אין לי בעיה להיכנס לוויכוח הזה שוב. ג'ורג'יו קייליני תמיד התעסק בהגנה, וזה היה החטא של סרחיו ראמוס, שהוא היה שאנן. ראמוס בשיאו היה לא פחות מהיר, לא פחות חזק פיזית, לא פחות מנהיג ממנו, מתקל יותר טוב. הוא התמודד 15 שנה עם ליאו מסי, רונאלדיניו, תיירי הנרי, ניימאר, לואיס סוארס, שחקנים גדולים. קייליני הצליח שנתיים באירופה עם יובנטוס כשהגיע לגמר ושיחק רוב הזמן עם עוד שני בלמים, גם אם היה היהלום שבכתר, בקבוצה שגדולה בכמה מידות בחלק מהזמן על היריבה. קייליני היה רוצה את ההופעות של ראמוס במעמדים הגדולים.

תבדוק כמה שערים פאבלו סראביה כבש בעונה שעברה למשל. דיברו שם על אי זימונו של יאגו אספס, זה נושא שעלה בספרד עוד לפני הטורניר, זו לא חוכמה בדיעבד. זה לגיטימי לדעתך שלנבחרת יש חלוץ אחד בלבד - אלבארו מוראטה? הרי אתה בעצמך ביובנטוס ראית את היתרונות והחסרונת שלו מ'קרוב'. אספאס גם גולר וגם שחקן יוצר. הבעיה לאורך הטורניר הייתה ההתקפה. כפי שכולם ציפו. אם אנסו פאטי לא כשיר או שמפחד על הברך או בלי כושר משחק הוא לא צריך להיות בסגל. ניקו וויליאמס מאתלטיק בילבאו - כמה פעמים ראית אותו עד לטורניר? שואל ברצינות. לגבי מה שכתבתי על קשר אחורי שמשחק כבלם - התעלמת.