הישראליות באירופה 15/16 - עם הפנים לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

הזוי אבל מכבי קיבלה את הבית הכי קל שיכלה לבקש. דינמו קייב שנשאר ממנה רק השם, פורטו שהיא החלשה מבין דרג ב'. צ'לסי תגיע לסמי עופר! בפעם הראשונה בחיי אראה את מוריניו. זה חתיכת התרגשות, בלי ציניות.

2. ייא Member

1/3 גם נאה. גג 2 נק מכבי תוציא.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו שטויות עכשיו, מי זאת שישבה ליד גולדהאר? הייתי בטוח בכלל הוא בנבדל פסיבי, הפתיע הבחור.

הגרלה סבבה למכבי ביחס לאופציות האחרות, גם קבוצות אטרקטיביות(לדינמו קייב המון אוהדים בארץ) וגם לא יקבלו יותר מדי בראש. עם התעלות ממש ממש רצינית במשחקי הבית יהיה אפשר לגרד אולי את המקום השלישי.

DRORIKO ו-Civil אוהבים את זה.
  4. סמואל אטו Member

כרגיל, עוד בית אפור.
    חבל שמכבי לא הוגרלה לבית עם באיירן, ארסנל ואולימפיאקוס.
    גם קלאס. וגם אפשרות למקום שלישי.

oFiRzZz ו-שי אוהבים את זה.
  5. Maudy Member

קייב ופורטו קבוצות יותר טובות בשתי דרגות מבאזל.מולה רק להזכיר מכבי ת"א,בקושי עברה את החצי.
    2-4 נק' יהיו הישג מטורף בשביל ערן זהבי.

6. DRORIKO Member

פורטו אכן יותר טובה מבאזל וגם טחנה אותה שנה שעברה אבל אם אני לא טועה היא איבדה את הכוכבים שלה לגדולות. תקנו אותי אם אני טועה.

קייב אמנם יותר טובה ממכבי,אבל היא אפילו לא הצל של קייב הגדולה של שבצ'נקו. מכבי יכולה לעשות איתה תיקו,אולי אפילו לגנוב ניצחון בסמי.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

באזל קבוצה יותר טובה מדינמו קייב. לא פער משמעותי, אבל כן.
    אתה ממעיט בערכם של השוויצרים ולא ברור לי למה.

8. Maudy Member

כן 4-0,ג'קסון מרטינז עדיין שם?אם כן,אז הוא הכוכב בגדול.אבל בכל מקרה תהיה בטוח שהם כבר הביאו מדרום אמריקה מחליפים ראויים.

ORIMOR,
    אם אני לא טועה,אחד הכוכבים של באזל(ההוא מפראגוואי?)עבר לדינאמו קייב,שבכלל חזרה להיות מס' 1 באוקראינה בגלל המלחמה שם.
    ואת פערי הרמות בין באזל לפורטו היה ניתן לראות שנה שעברה(שבאזל היתה יותר טובה).
    אני רק אומר שאם מול באזל מכבי ת"א עשתה בונקרים מטורפים,אין לה מה לחפש מול הקבוצות האלה,בטח בלי בלומפילד.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

פורטו החליפה כל כך הרבה שחקנים במהלך השנים שמה שהיא עשתה בקיץ לא ישנה, היא תמיד תהיה חזקה.

דינמו קייב קבוצה חזקה מבאזל, במיוחד בבית שלה.

10. alexshw Member

תלוי אם יארמולנקו ישאר.

11. EuropeGuy Member

-מת לדעת מה חושב על ההגרלה @ChelseaPensioner שהוא אוהד מכבי וצ'לסי.
    -החבר'ה מסטמפורד ברידג' (AKA בבריטניה אין מזגנים) יטעמו לחות ארץ ישראלית מרננת. יפגשו ראשונים את מכבי ויגיעו בספטמבר.

מידע על הקבוצות מאוהדים שמכירים או עוקבים מקרוב יתקבל בברכה.

12. DRORIKO Member

לא יודע אם מכבי תצליח לגנוב מקום שלישי. אבל אני בטוח שהיא תוציא יותר נקודות מהקמפיין של אלישע. בעיקר בסמי. אגב אם מכבי תארח את צ'לסי בסיבוב השני היא יכולה להוציא נקודה גם ממנה. אם צ'לסי תבטיח את העליה הוא יעלה מוריניו יעלה עם חצי הרכב. להזכיר לכם שאפילו מאריבור עשתה תיקו עם צ'לסי בסיבוב השני.

13. South Boy Member

מישהו באמת חושב שמכבי יכולה לסיים במקום השלישי בבית? או בכל בית אחר במידה והייתה מוגרלת אליו?
    הדבר היחיד שהביא אותה לליגת האלופות היה האופי האדיר שהפגינה בכל שלב, היכולת הייתה רחוקה מלהיות שווה ליגת האלופות ולהגיד שמכבי "קיבלה" הגרלה נוחה זה לא רציני, אם כבר אפשר להגיד את זה על כל הקבוצות האחרות.
    קיבלו קבוצה גדולה, הרבה כסף בקופה והישג מרשים בתולדות הישראליות באירופה, נראה לי שהוציאו את כל מה שאפשר מהקמפיין האירופי שלהם ולדבר על תרחישים בדיוניים שבהם מכבי תסיים במקום השלישי הם מגוחכים ותלושים מהמציאות.
    מצחיק לראות כאן אנשים מוצאים נחמה בהגרלת פורטו או דינמו קייב שחלשות ככל שיהיו עדיין נמצאות בפער ממכבי ואני באמת לא מאמין שמישהו עם רציונל בסיסי מאמין שמכבי תעשה יותר ממה שעשתה בעצם הגעתה לבתים.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה בית שכולו יריבות שמתקשות מסורתית בחוץ, חייב לקחת את זה בחשבון.
    מכבי שווה כאן 2-4 נקודות.

15. EuropeGuy Member

תיאורטית אתה צודק אבל רק לפני קצת יותר מעשור מכבי חיפה קיבלה בית שמורכב ממנצ'סטר יונייטד בשיאה ולברקוזן עם מיכאל באלאק שהגיעה כסגנית ליגת האלופות ולולא טעות הזויה של אוואט עוד בסיטואציה מסויימת יכלה גם לסיים שנייה באותו בית. קח גם את הפועל תל אביב שהגרילה את שאלקה ליון ובנפיקה ובסיבוב השני התמודדה עם כולן בכבוד. בוא לא נסגור את הסיפור מראש. אני לא חושב שהפערים בין באזל לבין פורטו כאלה גדולים, עם כל הכבוד ל5-1 במפגשים ביניהן. בכדורגל ההבדלים בין קבוצות דרג ב' לג' לא באמת עומדים על 4 שערים. קייב אם אני מבין נכון את מה שאומרים ומשקלל את זה עם ההישגים האחרונים של שתי הקבוצות, היא קבוצה מעט פחות טובה מבאזל. זה לא אבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/15
מצב נושא:
הנושא נעול.