הישראליות באירופה 15/16 - עם הפנים לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה? הובאן שחקן עם ים של ניסיון, כבר שיחק בתור בלם ועשה את זה די בהצלחה. הוא הכניס את טהאה שלא שיחק מעולם דקה ממשחק שהוא מעבר למכבי-ב"ש.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

באר שבע ממש לא עפה בגלל שופט...ת'ון יכלה לסיים את המשחק הזה עם 5-6 חתיכות ברשת של באר שבע. משקוף, קורה, שער חוקי, ועוד 2-3 הצלות של גורש...ואגב 2 הקורות הגיעו כשב"ש היתה ב-11 שחקנים...

באר שבע אכזבה היום. אין מה להגיד מעבר. ת'ון ממש לא היתה אימתנית, היא פשוט שיחקה פשוט ומסודר. את זה באף קבוצת כדורגל בישראל אין לנו ולא מהיום, כבר 10-15 שנה.

3. DRORIKO Member

היא כן כי היא היתה במומנטום חיובי,טובה בהרבה מתון והשופט גדע את זה במכה אחת.

סלח לי,אבל אין לי יותר מדי מחמאות לתון. בטח לא לחלוץ שלהם שבמקום לעוף קיבינימט מהמגרש אחרי מה שעשה לצדק סיים את המשחק עם 2 שערים ויקבל אות של גיבור העיירה. מסתבר שאלימות לפעמים זה סבבה.

yakar אוהב/ת את זה.
  4. EuropeGuy Member

ת'ון היתה הערב אפילו יותר חלשה ממה שהיתה בטדי. היום הבינוניות שלה בלטה אפילו יותר ומכאן האכזבה שלי. רואים קבוצה שוויצרית שהיריבה שלה פותחת עבורה את הרגליים באופן מובהק ומבוהל ואין לה מושג מה לעשות עם זה. רואים באופן ברור שמדובר שבקבוצה חסרת טכניקה ללא שחקנים מהירים במיוחד, לא כשרונית במיוחד שמחזיקה בשני יתרונות, היא רגילה לשחק בקצב טוב מהליגה הישראלית ומחזיקה שחקנים חכמים וקרי רוח.

ההופעה המנטלית של באר שבע היתה היום פשוט מביכה. שום אינטילגנציה, התווכחויות עם השופט בטיימינג לא נכון, שום קור רוח בהנעת כדור. ממש נדהמתי לראות איך אדום מסכן שינה את איך שהיא נראית בצורה כל כך קיצונית. האדום לא היה אמור להשפיע עד כדי כך. מדובר בפאקינג ת'ון. מה היה קורה אם באר שבע היתה סופגת אדום מול ארסנל? הנסיגה שלהם במגרש היתה פשוט לא מובנת.

עצוב לאמר, למעט מכבי ואולי חיפה (בגלל המסורת) אני לא רואה את הקבוצות שלנו פייבוריטים כרגע מול אף קבוצת ליגה מקצוענית באירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/15
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט שב11 שחקנים אני די בטוח שהיינו לוקחים אותם , אבל יותר מזה ההפסד הגיע בטדי , הפנדל השטותי וזה שלא היינו רעים מדי ולא כבשנו יותר משער אחד.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חביבי, אדומים זה חלק מהמשחק. מה זה היתה במומנטום טוב. אדום זה לא סוף פסוק במשחק, למעשה, כיום, בכדורגל המודרני, לשחק ב-10 שחקנים מול 11 שחקנים, זה כמעט כבר בלי הבדל, אלא אם אתה ממשיך להיות שבוי בקונספציה הגרועה הזאת של 10 זהו נגמר המשחק.

גם ב-10 על 11 באר שבע היתה יכולה לעבור את ת'ון, אם ברק בכר היה מנהל את המשחק יותר טוב, בעיניי הניהול משחק שלו היה גרוע, החילופים לא במקום, וכשהחילופים לא במקום, הם בהכרח משפיעים על המשחק.

אם נאווקמה ובן שהר לא פותחים היום למה הבאת אותם? אם אתה לא סומך על הובאן ועל הניסיון הרב שלו בתור בלם, אז על מי כן תסמוך?

סוארס שנחלש בעיניי בשנה שעברה עושה רושם שהשנה הולך להמשיך את ההיחלשות שלו.

מליקסון ובוזגלו - זה באנקרים אצל אלישע, במיוחד מליקסון שלא מגיע לו אפילו 50% קרדיט, כי בוזגלו לפחות ברוב המשחקים בליגה בסדר, פרט למשחקים הגדולים. צר לי לאכזב אתכם, שניהם יעשו מברק בכר סמרטוט. יותר מזה, אני כבר רואה איך אין מבוגר אחראי והולך להיות לא מעט בעיות אצל שחקני באר שבע, כי לא מעט הולכים לא לשחק, ולהוציא רפש ובאר שבע עוד תשלם על זה, אלא אם היה לה מנהל מקצועי שסוגר הרמטית את המועדון ומשאיר את הכביסה המלוכלכת בבית.

7. alexshw Member

בית"ר קבעה היום שיא מועדון שלילי בגביע אירופה כאשר הודחה בתוצאה הגבוהה אי פעם בסיכום שני המשחקים - 2:9 ובכך שברה את השיא מלך פוזנאן ובודו גלימט כשהודחה בתוצאה 2:7 בסיכום

Luis Suárez אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

@עומר
    אדומים מוצדקים הם חלק מהמשחק. ואם אתה זוכר כתבתי אחרי ההפסד של בית"ר בשרלואה שהיא לא יכולה לבכות על האדום של דסה כי המגן הרויח את זה ביושר. האדום של צדק זה שוד לאור יום,אין לי הגדרה אחרת. אני יודע שאלונה היא לא פריארית כשזה נוגע לשיפוט,וזכור המכתב המפורסם שלה אחרי הרבע גמר גביע. היא צריכה להפעיל את כל הכלים המשפטיים נגד הבראט הזה,שלפחות בשלב הבא לא ישחק. זה משהו שאתה לא יכול לעבור עליו לסדר היום,זה לא רק אנטי-כדורגל זה כמו שאמרתי עידוד אלימות. כי אם הבראט הזה ימשיך לשחק כרגיל אז זה אומר שהאלימות משתלמת.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היברניאנס מישהו? לא יאומן. בירקירקרה לוקחת את ווסטהאם לפנדלים!

ללא ספק, בלי קשר איך יגמר המשחק, מדובר בניצחון הגדול ביותר של קבוצה מלטזית אי פעם, יותר גדול מהניצחון של סנטה קולומה על מכבי, וכן, בירקירקרה ניצחה את המשחק הזה, השאלה זה אם היא עוברת או לא.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Luis Suárez Member

מי אמר שבית"ר לא הישגיים?*/aaarofl

12. alexshw Member

יש להם מסורת באירופה?

13. yedidel Member

אני חושב שבאופן מסורתי האנגליות מזלזלות בליגה האירופאית לא?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסטהאם עלתה עם הרכב חזק ב-2 המשחקים. ניצחה בפנדלים 3:5.

15. alexshw Member

אפשר לזלזל אבל לכל דבר צריך להיות גבול.

מצב נושא:
הנושא נעול.