הישראליות באירופה 15/16 - עם הפנים לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

הויכוח היה בעניין ערן זהבי בעקבות ההתבטאות של אלון מזרחי. מה הקשר ליוסי בניון?

2. Turgi Guest

אמרת את זה כבר, לא הגבתי כי אני חושב שלא חכם להתווכח על זה.
    לדעתי רביבו עדיף, לדעתך בניון. זה על טעם ועל ריח מה שנקרא.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון עצום למכבי ת"א. ניצחון עצום לכדורגל הישראלי. הכבוד שלו חזר על כל השנתיים האחרונות קצת.

מכבי לא עברה משוכה גדולה? מכבי עברה משוכה יותר גדולה ממנה. מכבי עברה משוכה שהפועל נכשלה בה (נראה לי פעם ראשונה שמכבי עוברת קבוצה שהפועל/חיפה לא עברו).

מכבי בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות, מי היה מאמין לפני שעתיים, בטח שלא לפני שנתיים, או 5 שנים! עשינו את שלנו, כן ליגת האלופות, לא ליגת האלופות, יש עונה אירופאית במכבי, פעמים שניה ב-3 שנים, הדירוג ישתפר בוודאות, וזה הבוסט החשוב מבחינת מכבי.

עוד הדחה אחת ומכבי היתה מדורגת בשלב הפלייאוף. אני מחזיק אצבעות לבאטה בוריסוב בהגרלה, אם נקבל באזל אז אתם יודעים זה ברגיל, אבל אני ממש מקווה לבאטה בוריסוב, כי שם זה 50-50.

לא יאמן שזו אותה קבוצה של החודש האחרון. משחק מסודר, הגנה יחסית טובה. שוער ששוב משחק עם הרגל אבל מציל אותך בדקה 90 ואז אתה סולח לו על הכל.

ואחד ערן זהבי.

אומרים שהוא מפחד מאירופה? אז הנה, הוא לא מפחד מאירופה.
    זה שהוא איתנו במכבי זה פשוט מזל מצד אחד ומחדל מצד שני. הבן אדם מתאים לרמות הכי גבוהות באירופה.
    הוא הוכיח את זה בהפועל באירופה והוא מוכיח את זה במכבי. השערים שלו היום הם שווי ערך למספרת ההיא בליון בעיניי.
    אם הוא ממשיך ככה הוא יהיה השחקן הכי גדול בתולדות מכבי וישבור כל שיא אפשרי של אבי נמני. אם הוא יישאר במכבי עד סוף הקריירה הוא יוגדר מכביסט אף על פי שגדל בהפועל - מזכיר לי מאוד את פירלו, שגדל באינטר, אבל הפך להיות מילאניסטה (אינטר הוא העבירה אותו ישירות למילאן בתמורה לפאקינג כריסטיאן ברוקי, דעא"ש צריכים לערוף את ראשו של מי שעשה את זה!!!) בכל רמ"ח איבריו.

מכבי הבטיחה לעצמה 20 מיליון שקל, 4.5 מיליון אירו.
    עלייה לשלב הבתים בליגת האלופות תהיה שווה 18 מיליון אירו, שזה אומר כמעט 80 מיליון שקל (בשל נפילת שער האירו ל-4.15 בערך, זוכרים שהוא היה לפני קצת יותר משנה 5 שקלים?)
    עכשיו, היא צריכה להביא מגן שמאלי (הכי חשוב!) חלוץ (למרות שיש לה את החלוץ הכי טוב בארץ ערן זהבי חחח) ועוד קשר.
    וכן, על הדרך לזרוק את עדן בן בסט שהיום נסללה דרכו מחוץ למכבי ת"א! מעדיף שחקן מהנוער על פניו.

Nave ו-לירן אוהבים את זה.
  4. Maudy Member

אני חושב שלא צריך לעשות מהניצחון הזה היום יותר מידי.
    בסך הכל,מי שמהלל היום את מכבי ת"א,גם יקטול אותה אחרי שהיא תקבל הראש מאפואל ניקוסיה.
    חכו עם השמחה.

5. alexshw Member

מי ישלם את השכר של בן בסט? מכבי ת"א תצטרך להתפשר ולהשלים אותו כחלק מעסקת השאלה.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לטעמי כבר היום הוא הכי גדול בתולדות מכבי. זה מבלי לכלול את ברקוביץ' כי הוא לא ממש נחשב.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הראשון של קבוצה ישראלית מזה 3 שנים באירופה...

8. Maudy Member

סנטה קולומה והיברניאנס לא נחשב? ;)

9. JR-Riquelme Member

חילוף ענק ענק ענק של יוקאנוביץ'. זהבי לדעתי אף שחקן ישראלי בהסטוריה של ליגת העל לא מתקרב ללבל שלו, אבל הניצחון קודם כל של יוקאנוביץ'.
    זיהה שבן חיים לא מועיל בכלום והצ'כים סוגרים אותו נהדר, אז במקום שחקן שמתחבא הוא הכניס קשר אמצע שיודע להחזיק כדור ולשחק לעומק שבאמצעותו הם ישלטו וישכבו על החצי של פלזן. וכמובן שאיזה ביצים צריך בשביל לעשות חילוף שכזה. שאם אתה מודח אתה מקבל ביקורות מכל פינה.

עומר אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

לא היה לו מה להפסיד, כי כולם ציפו שיודח לא משנה איזה חילופים יעשה. מאמן ישראלי סביר להניח היה זורק עוד מיליון חלוצים למגרש כי בתקשורת פה זה נחשב לשחק התקפי.

11. Turgi Guest

פרנקפורט? בורדו?

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו מאז...

13. $zinedine zidane$ Member

מילה על השופט - אהבתי שלפני בעיטת הפנדל של זהבי, הוא הזהיר את השוער שלא יתקדם מקו השער. הגיע הזמן שגם שופטים בארץ יעשו את זה, נמאס ששוערים נותנים לעצמם יתרון ומגיעים כבר לקו ה5 בזמן הבעיטה. אג'ידה היה עושה את זה באופן קבוע, סטויקוביץ' עשה את זה השבוע נגד הפועל חיפה ואני זוכר שראיתי עוד כמה מקרים כאלה בליגה בשנים האחרונות.

סמואל אטו ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. $zinedine zidane$ Member

מאז עברה שנה וחצי

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכשלונות זה הרגיש לי כמו 3 שנים :)

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.