הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. Telkiyski Member

אני חושב שלסטיאווה יש תקציב גבוה משמעותית משל ב"ש ושל פלזן.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סיכוי סביר שהתקציב שלהם נמוך משל באר שבע.

3. nadav16 Member

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  4. גלץ Member

עצם העובדה שהתקציבים שווים בערך מוכיחה שהתקציב לא תמיד מתבטא ביכולת על המגרש.

אני זוכר גם קבוצה מאזרבייגאן שהיה לה תקציב דומה אז לשל מכבי ומכבי עברה אותם יחסית בקלות. לנקרן לא?

5. alexshw Member

קבוצות רומניות הן בערך האחרונות שאפשר באמת לדעת מה תקציבן. הכדורגל שם מה זה לא שקוף.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו בתקופה חלשה, רעה, לא נוחה וקשה. בערך כל דבר הולך נגדנו, אנחנו מגיעים חבולים ומוכים פיזית ומנטלית, ויקטוריה פלזן זו קבוצה שביום סביר אנחנו צריכים לתת לה פייט, אבל אנחנו כל כך שבורים כרגע, שאני לא רואה איך מוציאים שם יותר מהפסד מכובד. הולכת לשחק חמישיית הגנה שלא שיחקה ביחד ולא מתואמת, בהתקפה אנחנו לא פוגעים מתחילת העונה, נצטרך נס עם הרבה סוכר כדי לצאת הערב עם חיוך כלשהו.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

7. DRORIKO Member

כן רק שהצ'כים הבאמת טובים לא משחקים בליגה המקומית. פטריק שיק למשל. ואין הרבה כאלה, התוצר המקומי כבר לא מה שהיה בעבר ואנחנו רואים את זה עכשיו עם הנבחרת(עומדת על 9 נקודות בבית, מתחת לאזרבייג'ן)
    פלזן זאת קבוצה טובה, אבל לא מפלצת, כנ"ל סטיאווה. אם ב"ש תציג את היכולת של העונה שעברה, או משהו שקרוב לזה, היא בהחלט יכולה להן,בדיוק כמו שמכבי יכלה לפלזן לפני שנתיים. אם היא תפשל בבית הזה זה יחשב כשלון, מדובר בשתי קבוצות שמגיעות עם אותן תנאי פתיחה כמו שלה. זה לא בשיקטאש.

8. גלץ Member

אם אני לא טועה בפילזן משחקים הרבה מהשחקנים של הנבחרת הצעירה של צכיה עד גיל 21.
    בעיקר עולה לי לזיכרון הרבע שעה אחרונה של פילזן נגד מכבי , בנס הצכים לא שמו לפחות 2 שערים. זו קבוצה שאם היא משחקת בשיא הכח זאת חיה

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלזן קבוצה טובה מאוד.
    במסיבת עיתונאים לקראת המשחק היום בכר אמר שהוא ראה את כל המשחקים המלאים של פלזן השנה, בכל המסגרות, ושמדובר בקבוצה הכי טובה בבית, בטח כשהיא המארחת (לפי בכר, התוצאה בבוקרשט לא שיקפה את יחסי הכוחות ופלזן גם קופחה על ידי צוות השיפוט).
    אני ראיתי אותה רק פעמיים אומנם, מול סלובן ליברץ בחוץ בליגה (פלזן פירקו אותם) ומול לרנקה באירופה (שם הם הפכו פיגור של 1-0 ל3-1), אבל אפשר היה לראות שמדובר בקבוצה מסוכנת מאוד במצבים נייחים, עם הרבה מאוד שחקנים פיזים, קבוצה מאורגנת מאוד ומסודרת מאוד, עומדת טוב מאוד על המגרש, משחקת שקט מאוד ופשוט מאוד אבל כמו שאמרתי בצורה מסודרת,לא יהיה לנו קל מולם, בטח כשבשבוע האחרון עסקנו בהכל חוץ בכדורגל.

ועדין, הפציעות לקראת המשחק וכל מה שקרה לפניו מזכיר לי את האווירה במשחק שלנו ביוון בזמנו מול אולמפיאקוס, ושם הצלחנו להתעלות כשבכר מתעל את הכל להופעה סופר מחויבת וסופר איכותית, הלוואי וזה יקרה גם היום.

10. גלץ Member

ראיתי תתקציר שלהם נגד סטיאווה משחק שקול לגמרי אל תתבלבלו ,גם זכור לי שהם בעטו איזה פעמיים לקורה והגיעו לעוד כמה מצבים טובים.

פרגסון, אז כל בעיטה חופשית שלהם היום דום לב? (;

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

<_<

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

להסתמך על הערכות שווי סגל של טרנספרמקט זה לא ממש רציני, לא משקף את המציאות.
    כל הכדורגל הרומני קרס כלכלית בשנים האחרונות, כולל סטיאווה.

13. nadav16 Member

לא רציני? לא יודע למה לפסול בכזו קלות.
    בכל מקרה, אם אתה טוען שסיכוי סביר שהתקציב שלהם נמוך הייתי שמח אם תוכל להביא איזשהו מקור לכך.

14. Telkiyski Member

סטיאווה קונה כמעט את כל מי שטוב בליגה הרומנית (אליבק, בודסקו, עוד חלוץ מדינמו בוקרשט).
    הבעלים שלהם זה ג'יג'י בקאלי.
    המון קבוצות ברומניה חוו התרסקות כלכלית (פנדורי למשל) - סטיאווה לא אחת מהן.
    הם לא מביאים זרים יקרים אבל בשוק המקומי הם מביאים מהליגה הרומנית את מי שבא להם לדעתי.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

טרנספרמרקט אתר מביך.