הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. סיונרה Member

שיש אנשים שגרועים במקצוע שלהם.

כל הדיון הזה נובע מכשל לוגי פשוט מאוד. אפשרי להכשל עם הרבה כסף, אני חושב שאף אחד לא מתווכח על זה. זה משהו אפשרי לא אומר שכל סיטואציה שבה הוא לא קורה היא איזה נס. כמו שטלקי אמר, אפשר להפסיד לילד בן 6 בכדורסל. קרו מקרים מעולם. אז עכשיו כל פעם שמישהו ינצח ילד בן 6 זה יהיה הישג גדול?
    האזכור של התקציב של חיפה הוא בכלל גניבת דעת. האם למכבי חיפה ולב"ש היו תקציבים כאלו אם מכבי ת"א לא הייתה מוציאה את הסכומים שהיא מוציאה? כמובן שלא. אם מחר גולדהאר עוזב, מכבי חיפה מקצצת בחצי את התקציב שלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

הוא דווקא סיים עונה קודמת מתחת לטוטנהאם, וסביר שזה יקרה גם השנה.
    הטענות לונגר הן שהוא לא יודע לנצל את הסגל שלו כמו שצריך. ארסנל הרבה פחות טובה מאיכות הסגל שלה. יודע מה עזוב אליפות, מתי פעם אחרונה ארסנל עשתה יותר מ-80 נקודות לעונה? מתי פעם אחת היא לא התבטלה מול הגדולות בצ'מפיונס?

3. DRORIKO Member

אף אחד לא אומר שמה שג'ורדי עשה הוא נס, אלא שהוא פשוט הצליח בתפקיד שלו. לא מגיע לו מינימום קרדיט? ומה זה רלבנטי מה היה התקציב של חיפה אם גולדהאר לא היה בסביבה, מה שרלבנטי זה שכיום היא מוציאה המון כספים ולא מנצלת אותם כמו שצריך.

4. עידן444 Member

בוא נתחיל מזה שבעיני זו אגדה שכבר לא נכונה מספר שנים(נושא איכות הסגל- אבל בעיה שלו- הוא במועדון שכבר שנים טופ 7-8 מבחינת הכנסות- שיחזק אותו בהתאם).
    ונגר בארסנל מעל 20 שנה. עונה שעברה פעם ראשונה שהוא סיים מתחת טוטנהאם. ועונה קודם הוא סיים מעל כל הקבוצות שעשירות ממנו בהרבה(פאדיחה שלסטר זו שזכתה אבל בתקופה שארסנל נכנסה לכושר לסטר כמעט לא שמטה נקודות... ראש בראש ארסנל דווקא עשתה את העבודה...)
    הגישה של ונגר והקבעון שלו מה שמכשיל אותו פעם אחר פעם.
    בעיקר בליגת האלופות.
    עזוב, זה מורכב, ויש דעות לכאן ולכאן...
    אבל להגיד שהוא כושל ביחס להשקעה כספית של המועדון זה לא בכיוון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. עידן444 Member

בנושא ג׳ורדי זה קצת מצחיק שמזכירים כל הזמן מאמנים שהיו שם קודם...
    אפשר לחשוב שהיו שם גוטמן, קשטן ובכר...
    היו שם מאמנים שבטוטאל הם לא מספיק טובים וזה הוכח גם בהמשך דרכם.
    איווניר גם בלאומית עכשיו לא מראה עליונות עם תקציב פי כמה מרוב הקבוצות- מה שאפילו במכבי ת״א לא היה לו.

oranfu ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  6. Love Is Red Member

איווניר זה סיפור מצחיק, במיוחד הקטע עם הקעקועים (אני עדיין לא רגוע מהעניין, מה יש לבחור בגילו לעשות קעקועים?).

7. DRORIKO Member

להיפך, האגדה אומרת שארסנל זה מועדון חסכן שמסתמך על פיתוח צעירים אלמונים. זה כבר מזמן לא נכון. בשנים האחרונות ארסנל מביאה הרבה שחקנים עם תג מחיר גבוה-אלכסיס,אוזיל,לקאזט,ג'אקה,מוסטפי, אפילו וולבק עלה לך 20 מיליון. למרות כל הרכש הזה ארסנל לא התקדמה במילימטר. המועדון מצליח כלכלית גם כי הוא המועדון הכי גדול בלונדון מאז ומתמיד, וגם בזכות ההצלחה של ונגר לפני עשור שהביאה הרבה אוהדים מחוץ לממלכה,ביניהם אתה. מקצועית ארסנל זה כשלון גדול. אין פה ויכוח בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/17
  8. עידן444 Member

יש אגדות מציאותיות ויש סתם אגדות:)
    לגבי האגדה שלי בוא נעשה ספורט-
    כנס לעמוד של ארסנל ותשאל(לא יודע כמה יענו כי כולם שם בדכאון) מי חושב שלארסנל היה סגל ששווה אליפות בשנים האחרונות. לדעתי יש כאלה שיגידו שהוא לא שווה אפילו מאבק אליפות ויש כאלה שיגידו שטופ 4 זה המקסימום.
    בעניין האגדה שלך-
    ברור שהכל יחסי ואני לא מנסה להגיד שארסנל היא ווסטהאם או סטוק... ארסנל מועדון עשיר בעל יכולות שלרוב המועדונים באירופה משאירה אבק וזה גם ניכר במגרש בשנים ארוכות של השתתפות בליגת האלופות והגעה לשלבי הנוק אאואט שם היא נופלת לרוב מול קבוצות יותר טובות. ההתבטלות מולן היא משהו בלתי מתקבל על הדעת אבל לרוב ההימורים עוד לפני ההדחות האלה היו נגד ארסנל. ההדחה אף פעם(מלבד מונקו) לא היתה מפתיעה. הקלות מידי פעם היתה מפתיעה. ארסנל גם בשוק ההעברות לא מתחרה מול הקבוצות האלה. ואם נחזור לאנגליה וההשוואה לעשירות באנגליה-
    ארסנל הביאה את גאקה, יונייטד את פוגבה בפי כמה.
    ארסנל הביאה את לאקזט, יונייטד את לוקאקו בפי כמה נדמה לי.
    אוזיל ואלכסיס הם למעשה שאריות... פליטים מריאל וברסה.
    ונגר של פעם היה שם יד על מ׳בפה לפני שההורים שלו ידעו שהבן שלהם שחקן בשקל וחצי... הזמנים השתנו ולונגר היום אין שום יתרון על היריבות. להפך, הוא בנחיתות והוא כל כך מקובע ומדושן שהוא אפילו לא מנסה לשנות משהו.
    יונייטד, סיטי, צלסי, והיום גם ליברפול- משקיעות הרבה יותר מארסנל וגם המאמנים שלהם לא פראיירים. הם למעשה עושים לוונגר ביה״ס כמו שהוא עשה לאנגלים כשהוא הגיע.

9. alexshw Member

לא תם עידן. מקומינו הטבעי. לעיתים יהיו הבלחות מעבר לשלב בתים או הגעה לבתים באלופות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

גלץ אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

בכר מאמן טוב מגוטמן וקשטן גם בשיאם.
    נעזוב אותו בצד.
    שלושת המאמנים הראשונים תחת ג'ורדי היו נהדרים.
    את סוזה אי אפשר להחזיק אבל ויתור על פאקו הייתה טעות בית סוהר.
    בוס היום הגיע רחוק (עדיין צריך להוכיח את עצמו בדורטמונד), גם יוקאנוביץ להערכתי טוב מגוטמן וקשטן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. Telkiyski Member

אתה זה שהופך את זה לשחור או לבן.
    לקח אליפות - "השיג מעל ומעבר"
    לא לקח - "נכשל וזאת עובדה"

באמת נורא מקרי איך שפתאום כשב"ש הפכה לקבוצה רצינית הוא לפתע נכשל ולא "השיג מעל ומעבר".
    זה לא חלילה כי פתאום הייתה לו יריבה.

אני לא הופך את זה לשחור או לבן.
    מבחינתי הוא היה אותו בלוף גם לפני 5 שנים (אני גם כל הזמן טענתי את זה,זה לא שהתהפכתי םתאום), פשוט עכשיו כשהייתה לו יריבה רצינית שנתיים - זה נחשף.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/17
  12. עידן444 Member

מקשטן היה מת.
    מגוטמן- נראים לי לגמרי באותו level.
    ולא הבנת מה אני אומר אם הבאת כאן את המאמנים שכן הצליחו במכבי תא.
    אני דיברתי על אלה שנכשלו לפני ג׳ורדי. איווניר, רב״ש, והמלך...

13. גלץ Member

כמו שתמיד אמרתי , פעם בכמה שנים נצליח להפתיע באירופה ולא יותר מזה. הגעה לשלב בתים זה הישג גדול בשביל קבוצה ישראלית.

14. alexshw Member

15. Telkiyski Member

הנביא הטוב לגילו.

oranfu, Nigel de Jong, Mamadu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.