הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. סמואל אטו Member

אני לא חולק על היכולת של מכבי באותו קמפיין, אני חולק על הקשר בין היכולת לבין ההתקדמות של מכבי ת״א כמועדון.

2. סיונרה Member

בשביל לטעון למשהו, אתה צריך להראות איזשהן ראיות אמפיריות. לא צריך הוכחות מושלמות, אבל מספיק לי משהו קטן שיראה התקדמות שהיא מעבר למה שהכדורגל הישראלי כבר השיג ברבע תקציב בעבר. אתה לא יכול לטעון למשהו, כשהתוצאות האמפיריות אומרות משהו אחר לחלוטין.

3. סמואל אטו Member

אתה מחפש תוצאות במגרש.
    לפני שאתה מגיע לדשא אתה עובר המון תהליכים בדרך. אתה צריך לחפש את ההתקדמות בתהליכים, למגרש זה יגיע רק בטווח הארוך.

אם אתה מסתכל על התוצאות של מכבי באירופה מהרגע שקרויף הגיע, אז יש רק עונה אחת לא מספקת באמת.

בנוסף, לקחת הישגים יוצאי דופן של קבוצות ישראליות והפכת את זה למדד לפיו קובעים התקדמות או לא.
    המדד צריך להיות(לא שאפשר למדוד הבדלים של עשרות שנים אבל אם כבר) התוצאות הממוצעות של ישראליות באירופה.
    אחרת אני יכול להגיד שקרויף הוא הצלחה מסחררת כי בית״ר של ארקדי לא עברה סיבוב אירופאי אחד שלוש שנים ברצף.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/17
  4. קשר ימני Member

הייתי שואל בנושא אירופה הכללי אבל הוא נעול.
    מה ההשפעה של ההדחה של השוודית הבכירה על ענייני הדירוג ומיקומים?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו צריכים לעלות, אבל זה כדורגל וראינו הפתעות גדולות יותר כמעט כל הזמן. חטפנו שער מעצבן שסיבך אותנו, עכשיו השחקנים חייבים לעלות עם 200 אחוז ריכוז ולנסות בכל הכח לכבוש.
    במידה ונעוף הנזק הוא אדיר, אין מקום לטעויות. מתח ולחץ, שיגיע.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. hbs7 Member

הונבד קבוצה נחותה מאיתנו שהדרך העיקרית שלה להגיע למצבים מתבסס על נייחים (פלוס זריקות חוץ) וכדורים ארוכים, כשהכתובת בכל המקרים היא אופל שמוריד לשחקן האיכותי היחיד שם בערך - לאנזאמפה.
    היינו ערוכים לזה טוב במשחק הראשון, לא יודע מה גרם לצדק לזנק על אופל שויטור כיסה במקום להישאר עם השחקן שלו. סיבך אותנו.

הייתי פותח בלחץ גבוה וניסיון להשיג שער כמה שיותר מוקדם. אם נשיג אותו החיים יהיו הרבה יותר קלים.
    אם לא הולך נצטרך ללכת לאחור, לתת להם להניע כדור וליצור דרך משחק מסודר, ולנצל את זה שהם לא מסוגלים לעשות זאת ברמה גבוהה ולנצל את השטחים שיווצרו.

7. Blanco 7 Member

הפועל באר שבע עומדת היום למבחן גדול בהונגריה. הפסד 1-0 והדחה גומר את הסיפור האירופי בשלב מוקדם מן הצפוי ולא לכך פיללנו אחרי עונה אירופית גדולה בשנה שעברה. ברק בכר הוכיח כבר שהוא יודע לשחק על תוצאה ויודע להעמיד את הקבוצה שלו נכון - הוא עשה את זה בשנה שעברה מול שריף עם 0-0 רע מבחינת יכולת, אבל כזה שמעביר את הקבוצה שלב. וזה מה שחשוב כרגע.
    אחרי המשחק הראשון הבנתי שבאר שבע קבוצה איכותית יותר ואם היא לא תעבור זאת תהיה אכזבה מאוד גדולה. השער שהונבד הבקיעה בטרנר מאוד מיותר, אך עם זאת מאוד משמעותי ומסבך קצת את באר שבע. אבל בכל מקרה, בכדורגל יפה או מכוער, באר שבע חייבת לעבור שלב הערב!
    בהצלחה.

8. alexshw Member

מזג אוויר יותר נוח, היעדר קהל ביתי. לא אתפלא אם ב"ש תנצח גם בהונגריה ואולי אפילו בתוצאה יותר גבוהה אם היא שיפרה את הכושר הגופני שלה בשבוע החולף.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער המיותר שספגנו הפך את המשחק היום למאוד מלחיץ, מקווה מאוד שהמקרים של תון וספליט לא יחזרו ולא נודח. בשני המקרים אגב, גם בקרואטיה וגם בשוויץ, שיחקנו את הגומלין מול איצטדיון כמעט ריק וזה לא פשוט בכלל לשחק מול איצטדיון ריק באווירה של משחק אימון, זה רק מגביר את החששות שלי למשחק היום למרות שמקצועית אנחנו טובים מההונגרים.

10. קשר שמאלי Member

3-1 לבאר שבע

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות שאוחנה פותח בהרכב, מצד אחד מפתיע אחרי היכולת במשחק הראשון(נראה שמשחק בלי חשק בגלל שלא פתח בהרכב וקיבל מעט דקות), מצד שני ראדי היה חלש מאוד במשחק הראשון ונראה שסגנון המשחק של אוחנה תפור מול המערך של ההונגרים.

12. alexshw Member

בינתיים ז'לגיריס כובשת שער יתרון בבולגריה. כעת דודו גורש צריכה 2 גולים בשביל הארכה ו - 3 כדי לעבור.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

וילנה כצפוי באו להקשות במטרה לגנוב את המשחק,
    מאז הגול הם משחקים עם 11 בחצי שלהם ורק מתגוננים.
    נקווה שזה יספיק

14. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/DFHk4YeXsAklZ3U.Xxx:large

15. nadav16 Member

1-1 בין ווילנה ללודוגורץ.