הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההודעה שלי שציטטתי , כמובן שהתכוונתי על לודוגורץ, אני גולש דרך הסמארטפון ולא מצליח להיכנס ללינק שכנראה צירפת.

בכל אופן בוא ניישר קו כרגע כי זה מרגיש לי בזבוז זמן , אסביר את עצמי בנושא לודוגורץ.

אין לי שום הכרות מעמיקה עם לודוגורץ, לא טענתי שאני מכיר אותם אלא שיש לי מה לכתוב עליהם, ושוב גם פה מבחינתי התכוונתי לדברים יבשים ועל ההשגים שלהם בשנים האחרונות, דברים שכנראה לא יחדשו לכל מי שירצה לחפור קצת בעצמו, רק על סמך אותם השגים, אני רואה בהם כעדיפים עלינו.
    ביקשתי ממך, בתור כותב פה, אם תוכל לפרט עליהם על מנת להציג אולי צד אחר בבולגרים שאני לפחות בטוח לא מכיר, וכך להסביר למה למעשה אתה לא רואה בהם עדיפים עלינו.
    זה הכל, אם תרצה לפרט עליהם, אשמח, אם לא- תודה רבה, נקסט.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

2. Drama2 הסמל מעל הכל

צורם לי מאוד שכל הוויכוחים שניהלנו בנוגע לב"ש/לודוגורץ היו על סמך נתונים יבשים, זה משהו שאני מצפה מכותבים ברמה הרבה יותר נמוכה.

בכל מקרה, יש עמודים בפייסבוק שנתנו דו"חות ברמה יחסית טובה, אין התייחסות עם ערך מוסף אבל הם מציגים את מירב התמונה, אשתדל להוסיף כמה מילים על לודגורץ ביום המשחק. בבקשה.

שבת שלום

3. yakar Member

כמות האנשים פה שתוכל לדבר איתם על קבוצות זוטרות באירופה בצורה לא יבשה, היא קטנה מאוד.

חוץ מזה, שלפעמים ניתוח של מידע יבש, מספק הרבה מאוד מידע.

מאוד מעניין לראות איך יתפתח המשחק שלנו נגדם. לא זכור לי ששיחקנו נגד קבוצה עם סגנון טכני כמו שלהם. אנחנו קבוצה מאוד פיזית וטקטית.
    הדבר הכי קרוב לראש שעולה לי הוא המשחק מול אשדוד, באשדוד, שהיה מאוד מאוד קשה עבורנו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קודם כל תקרא לזה דיון ולא ויכוח, אני מנהל דיונים לא ויכוחים, יש קבוצות שמכירים יותר ויש שמכירים פחות ... מה לעשות. אני מתייחס לכל מה שקשור לקבוצה שלי, גם אם אני מכיר פחות ותמיד אשמח ללמוד יותר כמו שניסיתי לעשות איתך, כבר באותו דיון רשמתי שאשמח שתרחיב עליהם, זה גם די מבהיר את הנקודה שאין לי הכרות איתם, אם הייתה לי הכרות לא הייתי רושם את זה.
    חוץ מזה, לא זוכר שכזה ניהלנו פה דיון של עמודים שלמים על לודוגורץ.. הקדשתי אולי כמה הודעות, שרובם אפילו לא היו מולך, אבל שוב אני לא יכול לבדוק עם צורת הגלישה שלי כרגע.

תנסה לקחת את הדברים למקום יותר נעים ופתוח, אתה מעט נוקשה מדי וזה על כלום, חבל על האנרגיה הרבה שאתה מוציא על זה.
    גם אם מישהו טועה, יש פה אחלה פלטפורמה להסביר למה אתה חושב אחרת, וכפי שרשמתי לך אישית כמה פעמים, אשמח להחכים.

yakar אוהב/ת את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

למעט התיקון של דיון במקום ויכוח אותו אני מקבל, אתייחס:
    קודם כל אני ממש לא נוקשה, רק רוצה להבין את התמונה. אם לא היית מעניין אותי ולא הייתי סופר את הדעה שלך, לא היינו מדברים על זה בכלל, קח זאת כמחמאה.
    אתה טוען שניהלת דיון בזמנו כאחד שלא מכיר את לודוגורץ, אני טוען ההפך, יש כאן ציטוטים שחור על גבי (גם מצידי גם מצידך) וכל אחד יבין/הבין מה שהוא יבין/הבין. (ואם תגלוש בצורה אחרת ותרצה להראות לי שאני טועה, אני כאן.)

6. DRORIKO Member

חברים חבל על הריבים המיותרים,שתהיה אחלה שבת לכולם ובהצלחה עוד מעט לנאתכו

7. zivmay Member

איך אפשר להחכים מהודעה שמתחילה ב-' באר שבע פייבוריטית במפגש'. יש מלא דוחות סקאוט בגוגל, המון סטטיסטיקות, סרטונים ביוטיוב. לא קשה להבין איזו קבוצה זו לודו אחרי שמרפרפים בכל המידע הזה.

בכל מקרה, הם הולכים לכתוש אותנו בהתקפות מעבר, במיוחד מהשחקן של צדק שתמיד מגיב לאט בהגעה לכדור ראשון ברמות האלה.
    אנחנו ידועים בחזרה איטית להגנה, ראינו את זה ביום רביעי ובשנה שעברה. אמנם הם לא פיזיים, אבל פיזיות לא תוכל לעזור לנו שהם תמיד יהיו מטר לפנינו.

8. yakar Member

לא יודע כמה התקפות מעבר. הסתכלתי על הנתונים שלהם משלב הבתים בעונה הקודמת, ולמרות יריבות חזקות, בממוצע הם שלטו בכדור יותר מאשר היריבות.
    תהייה בטוח שגם בטרנר הם יניעו את הכדור והכדור יהיה אצלם הרבה ברגל.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מכיר את לודוגורץ על סמך ההופעות בליגת האלופות ובאירופה, שם ראיתי תקצירים שלה. לא ראיתי אותה מעולם בליגה, לא מכיר אף שחקן שלה ברמה מעמיקה פרט לכוכבים שמציינים בתקשורת ועליהם קראתי קצת, זה ככה לסיכום הכרותי מול לודוגורץ.
    אני לא ארצה להראות לך שאתה טועה, לא אומר שאתה טועה כי זה
    לא באמת משנה, כי מבחינתי זו התעסקות מיותרת ופחות עקרונית. (העניין שנתתי תחושה שאני מכיר טוב או לא.. כי הסברתי את עצמי וזה אמור להספיק).

אני מעדיף לדבר רק על כדורגל, אז כשתרצה לחדש לאלה שפחות מכירים בקשר לקבוצה, ברכה.

10. zivmay Member

זה לא סותר. הם גם יכולים לרוץ לאחר קרן רעה או איבוד כדור שטותי באמצע. לא סתם סיימו מקום שלישי בבית מאוד קשה יש להם עמידות בקצבים גבוהים, הם גם לא איבדו שחקנים למעט בלם.
    על סמך שנה שעברה אנחנו חייבים לקבוע את קצב המשחק, זה מה שהציל אותנו. תראה מה קרה בסלטיק, כשהקבוצה ממול נכנסת לזון ולקצב האמיתי, אנחנו לא נאתגר את רוב הקבוצות.
    יש לנו כושר גופני כשאנחנו מתגוננים, אבל האינטנסיביות שלנו חלשה יחסית מול קבוצות כמו לודוגורץ.

11. DRORIKO Member

כשאני כתבתי פה על הבעיות המנטליות של ורד הגבת בביטול. כשאחרים כותבים על זה "זאת הודעה מנומקת".

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גמרתם את הפורום הזה. באמת.

13. ייא Member

איזה קבוצות בפייסבוק מנתחות את לודוגרץ? אשמח ללינקים

14. DRORIKO Member

יצא לי לראות את שני המשחקים של זניט בליגה והיא לא מרשימה בכלל,כיאה לקבוצה בתחילת עונה עם מאמן ורכש חדשים(מצד שני לאור זהות המאמן אני לא בטוח אם יהיה גרף שיפור) שני הנצחונות שהשיגה היו לגמרי בחוואה. שלא יהיה ספק, זניט עדיין פייבוריטית ברורה,יש אצלה כמה שחקנים שאפילו בב"ש יכולים לחלום עליהם. אבל אם בני יהודה תיראה כמו קבוצה של אבוקסיס אז היא בהחלט יכולה להקשות על הרוסים-ארגנטינאים, ואולי אולי אולי לגנוב נקודה בבית. זניט תעבור, אבל לדעתי לא תהיה דריסה.

15. Telkiyski Member

נסיון העבר של המפגשים המסוג הזה (של קבוצה ישראלית לא-גדולה מול אימפריה אירופית) מלמד שהולכת להיות שחיטה.
    נתניה קיבלה 10 מגלא, בש של אז קיבלה 12 מבארסה. אולי בעצם בני יהודה סותרת את מה שאמרתי כי היא קיבלה מPSV רק 1-0 פעמיים וגם הייתה ראויה ליותר מזה.

מהמר על 2-0 סולידי של זניט ועוד 3-0 פה.