הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

לא יודע, לא הרגיש לי ככה. לא הייתה את תחושת הסנסציה.

2. DRORIKO Member

על מה אתה מדבר הרגישו היטב את הסנסציה, בעיקר כי ב"ש עשתה בק טו בק על אינטר, לא על איזה משהו ניקוסיה

3. Drama2 הסמל מעל הכל

ההישג בפני עצמו מדהים, מה הקשר? פעם היינו מתרגשים מניצחון על קבוצות מרשימות פחות.

לא אותה תחושה כמו פעם, אולי תחושה אישית שלי. אבל קצת מבאס, גם משחקי הנבחרת זה כבר לא מה שהיה.

4. DRORIKO Member

לא מסכים,הכל תלוי במעמד, כשמכבי הדיחה את פלזן ובאזל,לא בדיוק מאריות אירופה, זה יצר רעש גדול. מן הסתם כשקבוצה ישראלית מנצחת את אינטר זה יוצר רעש אפילו יותר גדול. אבל אתה בטח לא יכול להגיד שהיתה אדישות, לעיתים אפילו היה נראה שב"ש הפכה לנבחרת ישראל, מה שקצת הפריע לי.

לגבי הנבחרת,זה כבר לא מה שהיה כי הנבחרת הידרדרה, לפני 20 שנה הייתי מגיע לאיצטדיון רמת גן ורק לראות את כל האגדות האלה גרם לי לעור ברווז. היום איזה שחקנים אתה רואה בנבחרת, בן שהר? ביברס נאתכו? רמי גרשון? יש לך רק את זהבי וגם הוא גרוע בנבחרת.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש זכיין בולגרי שמחזיק בזכויות השידור. לא יודע לגבי שידור בבולגריה עצמה, מניח שיש.

בנוגע לישראל - כמו בדרך כלל שקורה עם השידורים של משחקי החוץ. ספורט 1 רוצים לשדר אבל אסור להם, ערוץ הספורט ושאר הערוצים (וואן, ערוץ 20) מתקמצנים והכל יתקזז לבוקר של יום רביעי, אז יופעלו לחצים על ספורט 1 + יתערבו גורמים כאלה ואחרים (עיריית באר שבע, עסקים בתמורה לקרדיט שמן בשידור) ובסוף יהיה שידור בספורט 1, השאלה אם באופן פתוח בטלוויזיה או כמו שהיה עם בית"ר - שידור סגור בטלוויזיה ופתוח באינטרנט

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. ייא Member

זה יכולקרות רק אם בש תוליך 1-0 לדעתי. קונה כעת 2-1 ללודוגרץ דקה 70

7. nadav16 Member

לעניות דעתי, במשחק הזה הסיכוי שנכבוש גבוה מהסיכוי שהיה לנו כששיחקנו בטרנר, והסיבה ברורה, הם הולכים לשחק על כל הקופה אפילו בצורה יותר חריפה ממה שהיה בטרנר (ומי שהיה בטרנר, ראה כמה הם פתחו את המשחק). אני צופה שיהיה המון עצבים במשחק מצד לודוגורץ שמרגישה עם הגב לקיר, מה שיכול להוביל לבליצים על השער שלנו, אבל מנגד יכול להוביל גם למשחק פזיז ומבולבל של הבולגרים.
    נקווה לאופציה השנייה.

אני מהמר על תיקו עם שערים.
    התמודדות חשובה שיכולה להבטיח עוד חורף חם בטרנר, (ואולי אפילו יותר חם, צ'מפיונס?).
    בהצלחה!

8. Blanco 7 Member

אני מניח שסגנון המשחק שצפוי לבאר שבע מחר די ברור - לודוגורץ הולכת לתקוף מהדקה הראשונה לנסות להשיג את השער המהיר שיפתח את המשחק לגמרי, באר שבע מצידה תנסה לנצל את פתיחת המשחק של הבולגרים ליציאה מהירה להתקפות מתפרצות. המפתח מבחינת באר שבע מחר הוא לא לספוג שער מוקדם מדי שיסבך אותה. במידה ובאר שבע מגיעה למחצית עם 0-0 הבולגרים רק ישלחו יותר שחקנים קדימה ויהיו חשופים להתקפות מהירות של השלישיה מליקסון-וואקמה-גאדיר. בסגנון משחק שכזה כמובן שמוחמד גאדיר המהיר עדיף על פקהארט הפיזי (גם אם היה כשיר ל90 דקות). היתרון שיש לבאר שבע מאוד נזיל ואסור לה לבוא לשחק על תוצאה ולהעביר זמן, כי אם היא תחטוף את הראשון היא תהיה בבעיה לא קטנה.
    בהצלחה!

9. nadav16 Member

מעבר לעובדה שנשחק על מתפרצות, אני מניח שבכר יבקש מהשחקנים להיות סופר אגרסיביים,
    ונראה לא מעט מאבקים חזקים על הכדור. נצטרך לעצור את שטף המשחק המהיר של הברזילאים.

10. קשר ימני Member

מאמין שיעברו. 2-0 זו תוצאה די טובה.
    בהצלחה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהייתה "גאוות יחידה" גדולה כשמכבי תל אביב עלתה לליגת האלופות. הפכה "לקבוצה של המדינה" בכל רגע נתון בערך. וזה גם בגלל ההישג וגם בגלל שמדובר בקבוצה ממרכז הארץ, ממותגת מאוד (לא מעט בזכות הכדורסל שבמשך שנים חיזק את המותג גם כשקבוצת הכדורגל לא זכתה באליפויות ואפילו לא נאבקה עליהם), עם לובי גדול מאוד בתקשורת.
    גם במסע שלנו באירופה היו פרגונים נקודתיים אחרי אירועים כמו הניצחונות על אינטר או התיקו באנגליה, אבל כרגע אין לנו לובי מספיק גדול בתקשורת ומיתוג מספיק גדול כדי שמסע שלנו באירופה יזכה לשיווק ולמיתוג כמו שמכבי תל אביב או מכבי חיפה זכו בזמנו.
    מקווה שההצלחות שלנו יהיו על בסיס קבוע ואולי גם זה יגיע יום אחד, כרגע אנחנו עדין לא שם, וזאת הסיבה שהמשחק היום מול הבולגרים כמעט ולא זוכה לסיקור תקשורתי ראוי למרות שאנחנו בפגרה ואין יותר מידי במה להתעסק (עובדה שאין כמעט רעש בכלי התקשורת הארציים לגבי העובדה שבינתיים אין שידור למשחק).

12. ייא Member

צודק. ההתעסקות בנימאר וזהביכס עולה על זאת של ב''ש שלדעתי מעניינת פי 5 מזהבי ופי 40 מנימאר.
    שידור באינטרנט בטוח יהיה אני מאמין, באתרים הרגילים של הרוסים וכו..

13. Raulito Madridista

הפלוס הגדול של באר-שבע הוא נאווקמה שלא צריך זמן התאקלמות, הוא ממש בזון של העונה שעברה. שלושה שערים ושני בישולים יש לו עד עכשיו. לאור התוצאה המעולה מהמשחק הראשון והשמירה על שער נקי - המארחת צריכה לתקוף בכל הכוח ולהשתולל. חוץ מתרחיש אימה של ספיגת שער מהיר כיאה לקבוצה ישראלית טיפוסית(אם כי באר-שבע לא נראית כזו) - באר-שבע יכולה להיות מאוד אופטימית. היא תדע לנצל את השטחים להתקפות מתפרצות קטלניות עם מיכאל אוחנה, במידה ויפתח(או שישולב בהמשך), וגם עם מליקסון. רוצה לראות גול של גאדיר במשחק גדול. מעניין כמה דקות יקבל החלוץ החדש.

14. Leoforos Member

הודעה רשמית של פאניוניוס (בתמצית): " מכבדים את ההחלטה של מסעוד וחאג'יספי לא להגיע לישראל, אך מצפים מהם לכבד את החוזים ולשחק במשחק בחמישי מול מכבי תל אביב"
    מעניין.

15. Drama2 הסמל מעל הכל

https://billycheapshot.files.wordpress.com/2013/01/why_always_me1.Xxx

אין דבר שאני יותר שונא מהמועצה, לא היה ולא יהיה.