הליגה ההולנדית 24/25 - יוצאים לדרך. פ.ס.וו שוב פייבוריטית, פיינורד ואייאקס עם מאמנים חדשים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליגת האומות נפתחה ברגל הנכונה. הולנד מנצחת 5-2 את בוסניה, אבל יש על מה לדבר.
    כשראיתי את ההרכב הבנתי שקומאן לא רוצה מיד לעשות שינויים דרסטיים. דה ליכט, חראפנברח וזירקזיי פתחו היום. הראשון היה החלש בנבחרת ואליו אגיע עוד מעט. הצמד חמד ראיין וג'ושוע היו מהמצטיינים היום. מלאי התלהבות, אבל בעיקר יכולת נהדרת. האם סלוט מצליח סוף סוף להוציא משהו מהכישרון של ראיין כי מאז שעזב את אייאקס הוא לא נראה במגרש. בטח בנבחרת הולנד. הערב ראיתי ממנו הרבה. מסירות נהדרות, דריבלים כשצריך. פעם ראשונה שהייתי גאה בו ויכולתי להיות גאה שהוא בא ממחלקת הנוער שלנו. המצטיין השני היום היה זירקזיי. שער בכורה,אסיסט והמון מעורבות במשחק ההתקפה. אני באמת מקווה שזה ימשיך ככה כי ממפיס ישב ביציע ולדעתי קומאן לא סתם יוותר עליו...זירקזיי פרע היום שטרות ואני שמח כי זה מרחיק שחקן מההרכב שהולך לשחק בברזיל.

מי שהיום גם בלט היה טיג'יאני ריינדרס. כבש שער, בעט למשקוף והראה בהחלט נוכחות. גם צ'אבי סימונס היה בסדר גמור. בסך הכל המשחק ההתקפי נראה טוב, מרענן עם מספיק הזדמנויות. ווחהורסט גם עוד כבש כמחליף דבר שבהחלט כבר לא הפתעה. השאלה היא האם הוא יהיה החלוץ הפותח באייאקס או ברובי?

ברובי. ביום שלישי מול גרמניה הוא יפתח. הגרמנים נתנו הצגה מול הונגריה (5-0) דבר שמאוד מדאיג לנוכח הבעיות שלנו בהגנה. בוסניה כבשה היום צמד אחרי שבקושי עברה את החצי. מתי שהם כבר החליטו לתקוף הם היו מאד יעילים ונהנו מהטעויות שלנו. בעיקר דה ליכט נראה מאד מאד חלש בשער שכבש דז'קו. אין לי שום בעיה להגיד שאני לא עוקב בקביעות אחרי קבוצות אחרות חוץ מאייאקס, אבל לדעתי דה ליכט בפרוש לא מצליח להתקדם כמו שכולם ציפו מאז שעזב את אמסטרדם. בתוך חמש שנים הוא כבר שיחק ביובנטוס, באיירן ועכשיו היונייטד. די ברור שהוא משחק עכשיו באולד טראפורד בגלל טן האח כי מבחינת יכולת אני די בשוק ממה שראיתי הערב ממנו. אגב, לא רק מתהייס, גם ואן דייק שוב לא היה בשיאו.

בקיצור, ביום שלישי אנחנו אמורים לקבל בראש....נהנתי היום ממשחק ההתקפה, השחקנים נראו רעננים, אבל זאת היתה ליגת האומות ושיחקנו מול יריבה שבאמת לא שייכת לרמה הראשונה. משהו כמו ישראל...בכל מקרה האווירה עכשיו פה בהולנד נינוחה וכולם שוב מחייכים. לא יודע, משום מה אני מרגיש שביום שלישי כבר יחזרו להעביר ביקורת על שחקני אוראנייה...

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של אייאקס מול אוטרכט לא יתקיים ביום ראשון. המשטרה שוב לא תופיע וראש עיריית אמסטרדם אסרה על קיום המשחק.

מה אני אגיד, זה מתחיל לעצבן אותי. אייאקס הופכת לבת ערובה של סכסוך בין שני צדדים שלא קשור בנו. מקצועית אנחנו לא יכולים להכנס בצורה הזאת לקצב נורמלי. על ההקנטות הילדותיות של אוהדי הקבוצות האחרות כבר לא אתייחס ("אייאקס שוב תדורד במקום השמונה עשרה.."), אבל מעצבן אותי שההתאחדות לא עוזרת לנו. למה היא לא מבטלת את כל המחזור? אני רק יכול לקוות שבסופו של דבר כל העניין הזה לא יגרום לנו לנזק רציני.

ידיעה אחרת. מייק וורוויי אמר היום שהוא לא מצפה שנראה עוד שחקנים חדשים עד ינואר. מבחינתי זה בסדר, בינואר נוכל להתחזק כראוי. אלופים בכל מקרה לא נהיה ואולי פאריולי ישקול לשחק במערך קצת שונה. נקווה לטוב.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. עומר1 Member

אייאקס מציעה חוזה לקלאסן עד תום העונה
    שוב בפעם המי יודע כמה, הסנטימנט באייאקס מנצח את השכל הישר
    כבר קראתי את התגובות הזועמות של אוהדי אייאקס בהולנד- אני חופשי יכול להבין אותם
    קרוס סופג אש
    Ik was zó blij dat Klaassen eindelijk vertrok.

Een middenvelder die wedstrijden had waar hij regelmatig 0 passes of zelfs balcontacten.

Een gitzwarte en trieste dag als je van Ajax-voetbal houdt.

Kroes is definitief een populist en charlatan.

1.De Mislintat-aankopen voor een prikkie verkopen, bewust.
    2. De onderbuik van de Webjes en Kale/Kokkie voeden door met kansloze spelers als Weghorst en Klaassen te halen.
    3. Grote bek en 0 daden.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/24 ב- 17:26
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@עומר1
    אתה רוצה דיון אמיתי או שמה חזרת להתנהגות הילדותית שלך?

מה אתה רוצה להשיג עם תגובות כאלו?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה חשובה. סוזאן לנדרינק החליטה לפרוש מעבודה הפיננסית בקבוצה. עד 1 במרס יש מחליף. בסך הכל היא היתה חלק מהצוות על "טיטאניק" שלנו בשנתיים האחרונות, אבל אי אפשר להאשים אותה בהרבה.

לגבי קלאסן אין לי ממש דיעה. הוא לא קיצוני שמאלי, אבל הוא אייאקסיד אמיתי. אם יצטרף הוא יקבל גג חוזה עד סוף העונה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

6 נקודות בלבד מ4 משחקים למקקים.
    פ.ס.וו יש מצב תהיה האלופה המהירה בהיסטוריה.

מה שכן, לנו יש צ'אנס לא רע...

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    על פ.ס.וו אין כרגע מה להגיד. ברור לי שבכל מקרה הם היו מנצחים היום, אבל המשחק נגמר כבר בדקה התשיעית. פנדל לאלופה ואדום לאורחת. לוק דה יונג כובש מהנקודה והשאר כבר לא מעניין. די מדהים שזה נגמר רק 2-0. כנראה נחו לקראת הקמפיין האירופאי...אגב, לא יודע אם זה נכון, אבל קראתי תגובה של אוהד שכתב שלפי נתונים בשלושת השנים האחרונות היריבות של פ.ס.וו בליגה קיבלו 19 פעמים אדום, אייאקס באותה התקופה? אפס! ברור שלא צריך לקחת את הנתון הזה יותר מדי ברצינות, אבל זה כן מרגיז.

אז פ.ס.וו מטיילים כרגע, אבל פיינורד כבר הובילה בדקה ה-81 2-0 בחוץ על כרונינגן. עד סוף המשחק כבש ווילומסון בשביל המארחת. החברים שלנו מדרום רוטרדם לא בדיוק במיטבם.

מי שגם לא ממש נהנים הערב הם אוהדי היירנביין. להפסיד באלקמאר זה בסדר, יכול לקרות, אבל תוצאת הסיום? 9-1 למארחת. נורא נחמד שואן פרסי המאמן של היירנביין, אבל בצורה הזאת הוא לא יהיה הרבה זמן מאמן בצפון הולנד. AZ נשארת קבוצה טובה שיכולה לעשות צרות לכולם.

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, באתי להגיד שגם טוונטה מגמגמת, ביחד עם פיינורד זה נחמד.
    אבל אז החבר׳ה מעיר הגבינות באו להגיד לי שגם הם כאן. הם הביאו את פארוט האירי מטוטנהאם במקום פאבלידיס, והאירי הנחמד גמל עם 4 שערים אתמול.

בכל זאת, אלקמאר וטוונטה זה נחמד, אנחנו חייבים לנצח את היתר. מול ברדה כבר פיספסנו, נראה השבוע, פורטונה וגם איגלס...

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    פארוט כבר שיחק לפני עונה כמושאל בהולנד. הוא כבש באקסלסיור עשרה שערים (25 משחקים).

מאד קשה לי עכשיו לנבא מה הולך לקרות איתנו. בימים רגילים אנחנו צריכים לסיים את העונה לפני AZ וטוונטה, אבל מה זה היום "ימים רגילים"? בליידסהפליין היו בצהרים מהומות בגלל שחבר'ה היו מתוסכלים בגלל השביתה של המשטרה.

ביום רביעי סוף סוף נוכל לראות משחק שלנו. לטוב או לרע, הגיע הזמן.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו תתחזק בקרוב באיוון פרסיץ, הקרואטי הבינלאומי בן ה-35. הוא כרגע שחקן חופשי.

11. Ajax Amsterdam Member

לא יודע כמה הוא נחוץ להם

12. Ajax Amsterdam Member

קלאסן חוזר לאייאקס :)

מבחינתי חשוב להחזיר שחקנים שיודעים מה היא אייאקס

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כעיקרון טוב ששחקני בית חוזרים, השאלה היא כן עד כמה קלאסן עוד יכול לעזור? מתי שהשאיפה שלנו היתה ליגת האלופות לכולם היה ברור שזה כבר לא זה. היות שאנחנו כרגע לא בשיאנו האם דייבי עוד יכול לתרום? אני ממש לא יודע, אבל כבר הבנתי שפאריולי עובר לעת עתה לשיטת 4-4-2.

מחר משחק ליגה מול פורטונה סיטרד.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו הפסידה בחוץ ליובנטוס 3-1. ממה שהבנתי החברים שלנו מאיינדהובן הבינו הערב שיש הבדל קטן בין הליגה לליגת האלופות...

15. DRORIKO Member

לא ראיתי את המשחק אבל אני מסתכל על ההרכב של אינדהובן וצריך להגיד את האמת, זה הולנדים סוג ב׳, זה בזמן שביובה יש הולנדי סוג א׳ ועוד כמה שחקנים ברמתו. ברמה הכללית אני לא חושב שלהולנדיות יש מה למכור במפעל הזה. קבוצה כמו איאקס 2019 זאת קבוצה שקמה פעם בדור, הפערים הכלכלים בין הליגה ההולנדית לליגות הגדולות הם פערים גדולים מדי. אולי מול שחטאר והכוכב האדום כן יהיה לאינדהובן מה למכור

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/24 ב- 05:25

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 3)

1. de Middenweg