הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. סגול בדם Member

כל מילה בסלע . כישרון על, טכני , יודע להבקיע, משחק ראש אדיר , הבעיה היחידה שלו זה שהבורג בורח לו, בהכח זה כמעט עלה לנו בירידת ליגה . אבל , שיחקתם אותה, ובכלל יורם המושמץ עושה עבודה טובה עד עכשיו

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יורם המושמץ לא עושה כלום ולא תרם בשום דבר להחתמות
    רק מצטלם בכל תמונה

סגול בדם אוהב/ת את זה.
  3. Ice Cream חסה

אפשר לעדכן ששגיב כהן בסוף נשאר בהפועל פתח תקווה, שהפועל ירושלים החזירה את יוסי ביטון מבני לוד ומנגד גיא משפתי עבר לרמת השרון, וגם באשדוד העזיבות נמשכות ואופיר מרציאנו עובר למוסקרון הבלגית וג'ואון אושאניוואה להארטס הסקוטית וגם עופר ורטה עבר להפועל תל אביב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/15
  4. ייא Member

5. קשר שמאלי Member

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/15
    Nave אוהב/ת את זה.
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה יופי, הלוואי וזה יגרום לו לוותר על העבודה בצ'רלטון.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

שון מלכה חתם לשנתיים בהפועל פ"ת

8. Drama Guest

חדשות מעולות, כבר חששתי שהוא יחתום אצלנו. לליגה הלאומית הוא יתאים, גם בקדנציה הקודמת שלו שם הוא היה טוב.

קיבלתם את הכרטיס שחקן שלו או בהשאלה ?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/15
  9. ייא Member

אסולין חוזר למלאבס. חתך מלוד

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עוד לא סגור
    הוא וגומז היו על סף חתימה לפני האימון פתיחה
    אבל קרה שם מקרה מאוד חמור שהשאיר את כולם בהלם וכרגע כל הרכש העתידי מוקפא ומותיר את עתיד העונה בערפל כבד

לגבי שון מלכה הכרטיס שלו שלנו.

11. oFiRzZz Member

מה באמת קרה ? הבנתי קטטה המונית בין שני מחנות אוהדים ?
    (בכלל , למה קבוצות כמו הפועל פתח תקווה (ונתניה שגם אצלנו זה קורה ..) בכלל צריכות כמה ארגוני אוהדים ?)

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אכן מה שתיארת.

יש חבר'ה שקוראים להם "הפנתרים הכחולים" שהם לא בדיוק ארגון..אבל הם כן החזירו את עצמם למגרש בסוף עונה, והם משום מה אלימים מאוד והולכים בדרך קבע נגד החזית ובאימון פתיחה הייתה קטטה המונית בין 2 הארגונים...קצת מוזר לי איך זה לא הגיע לאתרים כמו ספורט 5 וONE.

בכל מקרה לפרטים נוספים אני מניח שאתה יודע איפה לחפש (אולטרס גייט, אולטרס ישראל). אולי קרייזי ישפוך אור יותר אם יש לו מידע נוסף, אבל אני לא רוצה שהאשכול הזה יהפוך להיות דיון על זה אז נצטרך להפסיק כאן :)

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בעבר היו שני ארגונים עד שאחד פורק ובעשור האחרון היה ארגון אחד "החזית הכחולה"
    כבר תקופה ארוכה שיש עליהם ביקורת מאוד גדולה בקרב הקהל כי הם לטענת האוהדים העלימו עין מכל מיני דברים מהותיים ואמרו שהם מקבלים דמי שתיקה מאנשים במערכת
    בנוסף הם קנו מהקבוצה את הזכויות לסמל ואת הרישיון למכור מוצרים וכך נוצר מצב שכל מוצר של המועדון הוא בעצם מוצר של החזית הכחולה עם סמל הארגון מה שעצבן הרבה אנשים שרצו מוצרים עם סמל הפועל פ"ת בלי השתייכות לארגון כזה או אחר

ובאמצע העונה שעברה שהמצב היה קשה מאוד והיה ברור שצריך זעזוע החזית שתקו ושתקו עד שנשבר לכמה אוהדים שנחשבים ל"ערסים" של היציע והם התאגדו להקים מחדש את הפנתרים הכחולים והתחילו במחאות כלפיי הקבוצה וקאלה שלטענתם מכר משחקים
    זה היה על אש נמוכה עד סוף העונה עד שבמחזור האחרון הם עמדו באותו יציע שני הארגונים שאחד מנסה להרוס לשני ( שאלה מקללים השניים מעודדים הכי חזק שאפשר כדי להפריע ולהפך )
    ובמהלך הקיץ זה תסס והיו הקנטות הדדיות ולכלוכים עד שהיום זה הגיע למצב שהיו שני ארגונים שכל אחד רוצה להיות השולט והחזק
    ובמהלך שהחזית הכחולה פרצו לדשא הפנתרים קפצו אחריהם והתחילו מכות ( הפנתרים טוענים שהחזית הקניטו אותם בירידה עם קללות ) ונהייתה קטטה המונית עם מכות לא מביישות גם ארגוני פשע
    וכשהגיעו אנשים מתוך המערכת להפריד הם נכנסו גם לתוך זה וחלקם גם חטפו מכות שגרמו להם לאיים בעזיבה

השחקנים ישבו אחרי האימון בחדר ההלבשה המומים לא הבינו לאיפה הגיעו עם חלקם דיברתי תוך כדי המכות בצד והם היו בשוק אמיתי לא ידעו מה לעשות
    התחושה כרגע אצל כל מי שנמצא בתוך הקבוצה היא של הלם מוחלט , לפני האימון הייתה אופטימיות גדולה והיה נראה שנבנת קבוצה טובה מאוד בתקציב לא גדול וכרגע זה נראה שחור מאוד
    ומחכה לקהל הזה עונה שלמה של ישיבה ביחד ומה שקרה באימון היום יכול לחזור בכל משחק ולהרוס עונה שלמה .

היום אני מתבייש שאני אוהד הפועל פ"ת
    אני מתבייש שאני עובד בשביל קבוצה עם קהל כזה
    ואני עצוב מאוד שאני השתייכתי ואשתייך בעתיד כשאעזוב את תפקידי לקהל הזה
    זאת כבר מזמן לא הפועל פ"ת שגדלתי עליה אבל היום זה גם לא הקהל שגדלתי בו ולא זה שהתגאתי בו ואהבתי אותו.
    ואני בא בטענות לשתי הארגונים ביחד , בשניהם יש לי חברים ובשניהם אני מתבייש

oFiRzZz ו-Nave אוהבים את זה.
  14. איתי שכן-טוב Member

משחקי אימון:

מחר (חמישי) הפועל אשקלון בני יהודה.
    13.7 (שני) ראשל"צ הפועל אשקלון.
    16.7 (חמישי) הרצליה הפועל אשקלון.

15. JO_NY Member

קרייזי , כאדם שלא מעורה ומכיר את המערכת מקרוב - מה בעצם הבעיה של חלק מהאוהדים עם יורם עינב ?