הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. idans Member

פאדי זיאדה חלוץ אדיר.

משה בן לולו סיכם בקטמון.

2. סגול בדם Member

החתמה גדולה

3. איתי שכן-טוב Member

אשקלון סיימה אתמול משחק אימון מול ראשלצ בתיקו משעמם.

הדבר הכי מעניין התרחש בסוף המשחק כשהתגלה לנו שיובל נעים רוצה להחתים את הבן שלו בקבוצה. מיותר לציין שהבן שלו זה אחד החלשים שראיתי..

כרגע לא הכל ורוד כמו שכולם חושבים. אבי נמני ויובל נעים לוקחים משכורות עתק יחסית לליגה לאומית.. אבל לרכש אין להם כסף. התקציב הוא 4.5 מיליון בלבד. אף שחקן לא חתום בקבוצה בנתיים.. רובם רק על זכרון דברים כי ההנהלה ממתינה לאישור התקציב מהעירייה.

4. ייא Member

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

זה היה ברור
    שאמרתי כאן בסוף העונה שעברה שאשקלון לא יהיו הקבוצה המפלצת שכולם חשבו אמרו לי שאני הזוי

כמו שאני רואה את הליגה כרגע , הפועל פ"ת צריכה לעלות
    אין שום קבוצה טובה , גם אשדוד פח אשפה
    באופן מפתיע דווקא הרצליה נראת קצת מאיימת.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי טוב שקרה באשדוד הקיץ הזה הוא המינוי של אייל לחמן למאמן.
    ושאני כותב טוב אני מתכוון טוב לנו. עם האנטי הזה אין סיכוי שהם מתמודדים על עלייה, יש מצב אפילו שהתחתית תקרוץ להם.

הפועל פ"ת היא קבוצה שצריכה להיות בליגת העל, יחד איתה אני מקווה מבחינה אישית ולא ספורטיבית שהפועל קטמון תצטרף אליה.

7. קשר שמאלי Member

8. הרצליה Member

לא מספיק.
    הנהלת הרצליה הפיקה המון לקחים מהעונה שעברה ועד עכשיו באמת שאין תלונות. בכל זאת עדיין חסרים שחקנים במספר עמדות במיוחד בחלק האחורי ובקבוצה יודעים את זה.
    2 מגנים(יש אופציה שדין אקפי ישאר בסוף), לטעמי יש צורך בעוד בלם, ברק לביא ואיתי טואף ביחד זאת ההגנה הכי איטית בהיסטוריה של הכדורגל ושחף הלמן אחרי העונה האחרונה שלו לא ראוי להיות שחקן הרכב במכבי הרצליה. עוד 2 קשרים בנוסף לעמרם וסולטן כאשר לעומק יש את שימי אלמלם שחוזר מפציעה וגל קולני שהפתיע מאוד לטובה בשנה שעברה. בחלק הקדמי אני מאמין שפושה, טאנו, אלימלך וזיאדה זה מספיק כרגע. אם כבר מתחזקים אז החלק הקדמי הוא פחות דחוף, הרבה פחות.

9. סגול בדם Member

רגב וולק? מישהו יכול לשפוך לי קצת יותר אור עליו ?, אני זוכר אותו בהרצליה בלם מצוין , אבל אז ירד לליגה א' וגם פרשה של מכירת משחק

10. הרצליה Member

בלם טוב גם בליגה הלאומית.
    פרשת מכירת המשחק היא עד עצם היום הזה המצאה של פרדי דוד. שום דבר לא הוכח בסיפור הזה.
    טעויות יכולות לקרות וגם טעויות קשות. אף אחד שהיה ביציע וראה את הדבר הזה לא חשב שמדובר במכירת משחק, עודף ביטחון עצמי בזמן הלא נכון.
    לא ראיתי אותו בכלל בשנה שעברה(להוציא את הגול שהם קיבלו מקטמון במשחק העונה שהגיע מטעות קשה שלו), מהמעט שיצא לי לקרוא הוא היה טוב מאוד.

לסיכום מדובר ברכש טוב מאוד לקבוצה בליגה א'.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איך הוא מתכוון לשחק? זיאדה חלוץ שפיץ, ג'ורדן גם, אלימלך ..... כמה חלוצים יש לנו? למה אבי חי עוד מועסק ע"י המועדון הזה ?!
    לפי מה שאני יודע ממשפחה של ברק זה ששאבו רוצה אותו בלם ליד טואף. ככה שמה שרואים בהכנה זה גם מה שיהיה לדעתי בליגה. חבל, לדעתי הוא קשר גרזן קלאסי. אבל אם הוא הבלם השני אז אני שם כמה שנשאר בקופה על קשר אמצע זר ברמה. מגינים אני לא דואג, בכל הליגה הזאת אין מגינים נורמליים. שיחסכו שם.

12. הרצליה Member

אני מאמין שקשר אמצע זר זה הכיוון של שאבו. אם מסתכלים על העונה שעברה ורואים את ג'ורדן ואדריאן פרננדז עומדים ומחכים לכדור מדור הלוי שהפס שלו לא מגיע מרגל ימין שלו לרגל שמאל אז ברור איפה הייתה הבעיה המרכזית בשנה שעברה. היה כבר סיכום מלא עם רמי ביישנדרי מראשון לציון שחתך ברגע האחרון לאשדוד.
    טאנו יכול לשחק באגף, יש לו מהירות שאין להרבה שחקנים בליגה הזו(הבעיה שזה הדבר היחיד שהוא הראה בשנה שעברה) מאמין שאלימלך גם.

13. קשר שמאלי Member

14. איתי שכן-טוב Member

אוהדי הרצליה, תנו כמה מילים על המשחק אימון גם בגזרה שלנו. לצערי לא הצלחתי להגיע..

15. קשר שמאלי Member

רועי דיין חתם באשדוד

יקיר שינה חתם בבני לוד