הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. crazyblue9 Member

זה לא ככה
    פשוט לא פורסמו עוד שעות למשחקים אז הכל רשום באותו יום

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני יודע, אני מכיר את זה, כברירת מחדל הם שמים הכל ביום שישי, אבל הם לא שמים שעות עד שהמועד הסופי נקבע ומקודם היה כתוב שכל המשחקים יתחילו בשעה 16:00.

עכשיו שאני נכנס לאתר אני רואה שגם המועדים של מחזור 5 וגם המועדים של מחזור 6 שונו, וכעת לא מופיע השעות..אז כנראה שזו הייתה תקלה טכנית.

3. איתי שכן-טוב Member

אוהדי הרצליה, באיזה יציע אנחנו ביום שישי?!
    השתנה משהו בעקבות העניין שהיה עם אוהדי הפועל פ"ת?!

4. הרצליה Member

אני לא יודע כי לא שיחקנו אף משחק ליגה בבית מאז.
    בשורה התחתונה אוהדי הפועל פתח תקווה ישבו ביציע הזה כי לא הייתה אופציה אחרת ולכן לא אתפלא אם גם את אוהדי אשקלון יכניסו לשם.
    האמת שאני לא זוכר שבשנים האחרונות הגיעו יותר מדי אוהדי אשקלון להרצליה והם תמיד היו איתנו באותו יציע.

5. איתי שכן-טוב Member

כן הייתה אופציה אחרת.. היציע שממולכם. בשידור נתנו איזה סיבה שלא הצלחתי להבין.

לפני שנתיים אכן שמו אותנו באותו יציע עם אוהדי הרצליה. מקווה שזה לא יהיה ככה.. אצלינו פתחו יציע גם לאוהדי יבנה (37) אשדוד (45) והפועל ירושלים (58). כן.. אני סופר...
    אמורים להגיע כ-100 אוהדים. אם לא שבת היו באים יותר..

6. הרצליה Member

היציע המזרחי? אותו דבר מבחינת השמש, אם לא יותר גרוע.
    הטענה של אוהדי פתח תקווה הייתה שתמיד הם היו ביציע מצד ימין, דבר כזה לא התאפשר מהסיבה שהורידו שם את הגדרות ואין הפרדה בין הקהלים.
    השנה בגביע הטוטו עשרה אוהדים של עפולה חלקם שיכורים היו באותו יציע איתנו וזה כמעט הגיע למכות, אז כן אם אין ברירה אז אין ברירה.

גם אנחנו במחזור הראשון נגד קטמון באיצטדיון של 30 אלף מושבים היינו על דגל הקרן באלכסון ולא ראינו כלום.

7. קשר שמאלי Member

8. ייא Member

9. איתי שכן-טוב Member

האמת לא אכפת לי מהשמש.. פשוט אין דבר שאני יותר שונא מלראות משחק כדורגל מאחורי השער.

ואגב, ביום שישי ישדרו את הפועל ירושלים נגד רמת השרון. מוזר..

10. ייא Member

ביבנה לא נרשמו חגיגות אחרי הניצחון על הרצליה וכבר מחר תצא הקבוצה לנצרת עלית. יוסי זוזוט: "אנחנו עוד צריכים להשתפר". (אלו עדכוני חדשות, אם אסור לתת עדכונים לקראת משחקים בלאומית על קבוצות שמסוקרות באופן קבוע אז אנא מחקו את הפוסט וסליחה מראש).
    מכבי יבנה: "אנחנו צריכים להשתפר" - פורטל יבנה שלי

11. הרצליה Member

זה כבר משהו אחר, מצד שני גם באשקלון אוהדי היריבה יושבים מאחורי השער.
    באמת שיבנה זאת הקבוצה הכי חלשה שראיתי מאז המשחק האחרון נגד אום אל פאחם, אין לי מושג איך הצלחנו להפסיד את המשחק הזה.
    מה שבטוח זה שזה מראה יותר אלינו מאשר אליהם.
    יבנה מועמדת ודאית לירידה.

12. ייא Member

הייתם גרועים מאד , תיקו שיקף את המשחק הזה. ציפיתי מכם להרבה יותר. איפה היה פושר? לפני המשחק חשבתי יגמר שם 3-0 לכם... יבנה זאת קבוצה בלי שיטה ובלי יכולת. יש להם סגל של מקום 4-7 אבל אין מאמן. פרדי במקום להתספק בתיקו שלח את כולם קדימה לניצחון וספג בגלל טעות של איזה מגן שלכם שאיבד כדור קריטי... כמו שנראתם אני חוזה לכם עוד עונה של 9-12

13. הרצליה Member

דבר ראשון המאמן זה שאבו, נגמר עידן פרדי דוד במכבי הרצליה והפעם לתמיד.

דבר שני לשלוח את כולם קדימה בשביל לנצח את המשחק הזה זה משהו שכל בנאדם שפוי היה עושה שהוא משחק מול חברות הגרוטאות שעמדה מולו. גם אחרי השוויון יבנה המשיכה בבונקר שלה במטרה להשיג תיקו וגם אם תיתן לשחקן הזר הזה ששם את הגול לבעוט עוד 30 פעם משם זה לא מגיע למסגרת.

סגל ל4-7?! מי?! דוד רביבו ויוסי אופיר? הם כבר בני 60 לא? רפי עמוס? הספיק לי לראות אותו לפני שנתיים אצלנו. גם הבלמים למרות משחק סביר נגדנו זה ממש לא בלמים לפלייאוף עליון. כל השאר זה שחקנים אלמוניים שהמקום שלהם בתחתית של התחתית בלאומית ומטה.

14. ייא Member

יוסי אופיר רשם הופעת בכורה במשחק הזה ובמונחים של יבנה הוא היה הכי טוב על המגרש עד כה העונה בכל 5 המשחקים שהיו בלעדיו...
    ניבאלדו וגאן לדעתי זה בקלות פלייאוף עליון.
    הבביץ' הזה שכבש הוא חתיכת אפס שהתלבש לו כדור כמו שמתלבש פעם בשנה כדור למישהו גרוע בשכונה. הביאו זר ב2 שקל שבקושי משחק ומצא גרגר , כמו כל יבנה.. המזל היכה בהם ואתם לא ניצלתם את זה - הצגתם משחק חלש מאד.

15. איתי שכן-טוב Member

בנתיים הפועל ירושלים היא הכי חלשה שראיתי בליגה. גם עם 10 שחקנים אשקלון הייתה יותר טובה.