הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. Drama Guest

תעבור על הסגלים ותחזור אליי כמה שחקנים משנתון 94/95 משותפים בליגה הלאומית.
    לצורך העניין תוסיף גם את שנתון 93 וזה לא יעלה את המצב בהרבה.

2. DRORIKO Member

קח את הפועל. יש שם בסגל כמה מהשנתונים האלה,ויש לך את שון מלכה ובן אזובל שמשחקים לא מעט.
    באשדוד יש כמובן את מיכאל אוחנה וניב זריהן(שקיבלו הזדמנות עוד כשהקבוצה שיחקה בליגת העל) יש לך את דין דוד יש לך את אינברום.
    ואנחנו עכשיו מדברים על שני מועדונים גדולים שמתעדים לעלות ליגה,ובכל זאת הם משתפים צעירים, אז על אחת כמה וכמה כשמדובר במועדונים יותר קטנים.
    ברמת השרון למשל יש לך הרבה בשנתונים האלה שמשחקים.
    בהפועל רמת גן,שאני טיפה מקורב לשם, גם משתפים צעירים בגיל הזה

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/15
  3. Drama Guest

אני לא אומר לך סתם. ומי נתת לי ? 2 שחקנים שכבר שותפו אשתקד (אז'ובל ברמה"ש) ולפני אשתקד (שון מלכה הגיע מקבוצה גדולה ויהיה לו מקום בליגה לאומיתף בנתיים). ושניהם שנתון 93 ולא 94/95. (אתה אמרת שבריהון כבר לא צעיר במונחי כדורגל והוא שנתון 93)
    לא באמת נתת לי את הדוגמא של מ.ס. אשדוד נכון ? זה יותר ביזנס מאשר קבוצה והם בוודאות ישתפו צעירים (ליד שחקנים שהם רמה מעל הלאומית כמו רועי דיין, סירושטיין, דג'אני, משפתי ושות')

בהפועל ר"ג ? מי משותף ? נועם כהן יניב מזרחי וברשצקי שחקני ספסל ולא יותר ... סוף רוטציה.

4. עידן444 Member

בראשל"צ אין זרים כמדיניות. ברור שזה נותן צ'אנס ליותר צעירים.

5. DRORIKO Member

כתבת,ואני מצטט, "כמה שחקנים משנתון 94/95 משותפים בליגה הלאומית" (ו"הרשית" לי גם לתת מ-93) אז הנה נתתי לך שמות לכאלה שמשותפים. אז על ההוא אתה אומר שהוא לא באנקר בהרכב,על השני שהוא הגיע מקבוצה גדולה,על השלישי אתה אומר שהקבוצה שלו עושה ביזנס,ועל הרביעי שהוא שותף כבר עונה שעברה(וכשהוא שותף עונה שעברה זה לא נקרא לתת מקום לצעירים?). בסופו של יום שחקנים צעירים כן מקבלים דקות בליגה,וזה מה שחשוב.

אגב בהפסד האחרון לבני לוד פתחו בהרכב ברשצקי,מזרחי ותומר לוי. לא מן הנמנע שהם יפתחו בעוד משחקים.

6. Drama Guest

בן אז'ובל - שנתון 93 - כבר לא צעיר
    שון מלכה - שנתון 93 - כבר לא צעיר
    תומר לוי - שנתון 93 - כבר לא צעיר
    מתן פלג - שנתון 93 - כבר לא צעיר
    גל קולוני - שנתון 93 - כבר לא צעיר

שחקנים מאשדוד הם לא בדיוק דוגמא. לאשדוד את הזרים הכי טובים בלאומית ואת הישראלים הכי בכירים בלאומית. זה שג'קי רצה לשלב בכוח את אוחנה, זריהן ואת הבן שלו יש לזה סיבה והנה בינואר זריהן יימכר רק כי הוא "חלוץ צעיר" אף על פי שהוא לא שווה יותר מידי. אז ג'קי זה אחד שמרשה לעצמו, גם הלוזונים, אבל כל השאר לא.

ואם אתה מקורב להפועל ר"ג בוא תספר לנו מי זה אביו של ברשצקי.

אם אתה מחשיב שחקני קצה ספסל כמו מזרחי (ששולב הרבה בגלל לחץ אוהדים) או שון דיאמנט אז זה בערך משקף על המצב של הכדורגל הישראלי.... שנתון 95 לא משחקים קבוע בהרכב.
    לצורך השוואה, אשתקד, עשה זאת בהצלחה מס'3 במכבי פ"ת עומר דנינו. גם דור פרץ עשה זאת בהצלחה.

7. DRORIKO Member

כתבת לי ואני מצטט לצורך העניין תוסיף גם את שנתון 93 אז עשיתי כבקשתך והוספתי.
    על כל אופן הויכוח התחיל כשדיברנו על שחקן בן 22 שמקבל דקות בראשון. מישהו פה התלהב מזה ברקוביץ' שנותן לו דקות ואני אמרתי לו שבליגה הלאומית זה לא כזה אישו, וכל השמות שנזכרו למעלה מוכיחים את זה.

הבנתי את הרמיזה לגבי אביו של ברשצקי :)

Drama אוהב/ת את זה.
  8. Drama Guest

הראיון של מרוואן קהבא לוואלה ספורט פשוט נתן את הגושפנקא למה שאני זועק כאן חודשים ... השילוב של שחקנים צעירים בישראל הוא בושה מתחת לכל ביקורת.

אם רוצים שהכדורגל יתקדם, לפחות שבליגה הלאומית תהיה חובת שיתוף ל3 שחקנים עד גיל 21 כל הזמן על המגרש בכל קבוצה.

אם חלק מהשחקנים בלאומית היו מתקדמים יותר מהר היום היה לנו גם שנתון 93 משובח ולא שנתון 93 שמורכב מאצילי,א.מזרחי ודור אלו.

9. DRORIKO Member

אגב סתם מתוך סקרנות. איך זה באמת עובד שם באשדוד? ג'קי עדיין שולט ומרציאנו הוא על תקן בובה?

זאת שאלה חשובה כי מרציאנו(השוער) חוזר לפה בינואר ומעניין אותי מי ינהל את המשא ומתן עליו(שכרוך בו לא מעט כסף כמובן)

10. idans Member

תקציר הנצחון על יבנה..משחק עם מלא אירועים

11. crazyblue9 Member

נראה איצטדיון נחמד מאוד ביבנה
    רק הדשא זוועת עולם , זה איצטדיון שנפתח לפני בקושי חודש !! איך מגיעים למצב כזה באיצטדיון חדש ?

12. איתי שכן-טוב Member

קרייזי.. נשמח לתקציר לראות בדיוק מה הלך אצלכם.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ממש. מה זה היה?!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

14. Turgi Guest

שאל את האנשים בסמי עופר וטרנר.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עזוב תקציר. נשמח להסבר קודם כל. (ואז תקציר)

ראיתי את התוצאה באתר מחו"ל וניגשתי מיד לוואן כדי לבדוק שהם צודקים ולא הפכו בטעות את התוצאה.

Bluekipper אוהב/ת את זה.