הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. Butragueño מנהלים

מכבי הרצליה ובני לוד הן קבוצות שנגזר עליהן להישאר בליגה הלאומית.
    סובחי עוד עם שאיפות, לשיימן נח מאוד המצב, זה נותן בוסט לחברת שילוט ופרסום שלו.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חחח לא ניסינו עלאק. אשקלון ביזבו זמן בצורה מחרידה. והכושר הגופני שלנו בריצפה. הבנתי למה רמזת וחוץ מזה שאתה מחפש במקום הלא נכון אין לי מה להגיד. היית צריך לראות איך נראה חדר ההלבשה של הרצליה השבוע כדי להבין כמה אתה לא בכיוון.

מחצית ראשונה מצויינת שלנו עם החמצות והצלות גדולות ועשינו כל מה שצריך . בסוף נפלנו מהרגליים (להזכירך שיחקנו באשדוד ביום שני משחק קשה מאוד עם שיוויון בדקה 94 ומאמץ אדיר) וגם אשקלון עשו הכל כדי שלא יהיה משחק.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

3. HapoelRG Member

סבבה אז אני אמחק מה שכתבתי

4. איתי שכן-טוב Member

מחצית ראשונה שתי החמצות ענקיות לכל קבוצה. בשנייה רק מתפרצות.. וכן גם בזבוזי זמן (למרות שהפציעות של מחפוד ובוזגלו היו אמיתיות). במצב כזה שצריכים רק נקודה כבר הכל כשר..

5. הרצליה Member

להגיד שמכבי הרצליה לא רצתה לעלות העונה ליגה זאת שטות אחת מוחלטת.
    שיימן היה קרוב להתקף לב בעשר הדקות האחרונות.

עם כמה שהסיכויים היו קלושים בכל זאת זה מבאס מאוד, היינו חייבים לרדת למחצית ביתרון של 2 שערים, לא עשינו את זה, נגמר הסרט.
    המחצית השנייה הייתה 7 דקות כדורגל, 30 דקות שחקני אשקלון על הרצפה, 15 דקות מנסים להוציא את אסי בוזגלו מהמגרש, איכסה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יובל נעים: "אני עדיין לא מעכל".

כן, כי אין ספק שלאור מה שקרה השבוע, עלייה של אשקלון לליגת העל לא ניתנת לעיכול.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

@איתי שכן-טוב

מזל טוב, ברוך שובכם.

חסרה לי קבוצה בין ת"א לב"ש (למעט אשדוד) בשנים האחרונות.

איתי שכן-טוב אוהב/ת את זה.
  8. G.B7 ירוק עולה

אני ראיתי את המשחק אני מאמין שבזבוזי זמן הם לגיטימים תמיד , אבל במקרה של היום הליגיטמציה של הבזבוזי זמן נגמרה מכמה סיבות
    הראשונה :לא ככה עולים- אם זה היה מאבק תחתית על הישארות בליגה אולי,אם אתה עולה ליגה ואתה מקום שני תשחק כדורגל ...
    השני: כמות הזמן שבוזבז היה חריג במידה קיצונית גם ביחס למשחקים אחרים בהם שחקנים ביזבזו את הזמן

9. ייא Member

כמה הוסיף שם?

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

6 דקות.

זה לא באמת משנה. אם מבזבזים 10 דקות מוסיפים 4 דקות ואם מבזבזים 30 דקות מוסיפים 6. הכל חרטה בעניין הזה.

זה היה מוגזם ומוקצן כאילו זה נקודה שתכריע על גורל הקבוצה אם תתפרק או תזכה באליפות. אז תבטיחו עלייה שבוע הבא, ממש טרגדיה.

בכל מקרה, אנחנו לא עשינו את שלנו. מזל טוב לאשקלונים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

11. Butragueño מנהלים

לא אמרתי שמכבי הרצליה לא רוצה לעלות ליגה, אמרתי שהמצב של הקבוצה נח לעסקים האחרים של שיימן.

12. איתי שכן-טוב Member

אני לא כ"כ מסכים עם מה שכתבתם. נכון שבזבוזי הזמן היו מעבר לדבר רגיל, אבל אני חושב שרוב הקבוצות שהיו נמצאות במצבנו היו מתנהגות ככה. אם חלילה היינו מפסידים זה סתם היה מכניס המון לחץ מיותר..

13. הרצליה Member

לא יודע מה זה נוח או לא נוח, בתור אחד שכבר 20 שנה מחובר למועדון הזה, באמת ראיתי כבר כמעט הכל. ראיתי עלייה, 2 ירידות, גמר גביע המדינה, גביע הטוטו בליגת העל, עונות שיא ועונות שפל. העונה הזו הייתה שונה בהרבה ובעיקר לטובה.

אם תחזור להודעות שכתבתי כאן ביותר מעשר שנים שאני מחובר לפורום הזה אף פעם לא הייתי מתומכיו הגדולים של שיימן, אבל אני גם לא אחפש אותו בכוח איפה שלא צריך.
    יש בליגה הזאת 16 קבוצות, אני יכול להגיד לך בביטחון מלא שלא הייתי מחליף את אריאל שיימן באף בעלים אחר שקיים בליגת הזאת, כל אחד מהסיבות שלו. יש לו את השטויות שלו והן לא מעטות אבל יש במכבי הרצליה המון שקט, סדר וביטחון שאין ברוב הקבוצות בליגה הזאת.

אז כן, אני מעדיף כמה שנים של כמעט כמו העונה הזאת, מאשר לעשות עונה אחת טובה ככל שתהיה ולהתרסק אחרי זה כמו שקרה כל כך הרבה פעמים לקבוצות בליגה הלאומית.
    מכבי הרצליה היא לא הקבוצה האטרקטיבית שתמשוך אלפי רוכשים שרק מחכים בתור ליום ששיימן ילך, קבוצות גדולות בהרבה ממכבי הרצליה נפלו ולא חזרו.
    אז וואלה כן, כרגע טוב לי ככה.

על עונת 2015/2016, אין לי מילה אחת רעה להגיד על אריאל שיימן החל ממבצע המנויים היפה מאוד בקיץ ועד החתמת הרכש בינואר.
    חצי טעות נעשתה וזה שהפיטורים של שאבו הגיעו לפחות שבועיים מאוחר מדי, יכול להיות שכאן איבדנו את העלייה.

להוציא את חודש פברואר הנוראי מכבי הרצליה עשתה יופי של עונה שהייתה יכולה להסתיים אפילו טוב יותר, וכן, לאריאל שיימן חלק גדול בזה, נוח לעסקים האחרים? לבריאות.

יכול להיות שרוב הקבוצות היו מתנהגות ככה (חוץ ממכבי הרצליה שהיא הדבר הכי נאיבי שיש) אבל אי אפשר להתעלם שהיו שם דברים שהם נגיד בעדינות, לא ספורטיביים וזה לא רק בזבוזי הזמן.
    אסי בוזגלו שכב 4 דקות על הדשא עד שהאלונקה הגיעה ולפנות אותו משם אחרי זה לקח עוד 10 דקות, יובל נעים מספר לאיצרין סיפור באוזן במשך חצי דקה בזמן שהוא מחזיק את הכדור וצריך להוציא חוץ, אבוחצירא מתנהג כמו ערס שאלוהים יודע מאיפה יצא וזה לא רק הסיפור עם השופט שכבר הוציא את האדום ואיכשהו החזיר לכיס, אלא כל המשחק, שריקי חוצפן שלא מפסיק לקלל שחקנים מהקבוצה היריבה(מאוד הופתעתי מזה), להוציא כדור החוצה ללא סיבה, לקבל אותו בחזרה ואז שוב להוציא החוצה ולדרוש בחזרה? אין גבול?
    וואלה איתי, זה היה מאוד מוגזם, לא מתנהגים ככה על מגרש כדורגל ובטח לא מתאים לקבוצה שעולה ליגה, אפשר לחשוב מי היריבה האימתנית שעומדת ממול.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/16
    הרצליה עד המוות ו-Nave אוהבים את זה.
  14. איתי שכן-טוב Member

הפציעה של בוזגלו אמיתית לחלוטין. אין לי מושג למה לאלונקה לקח זמן, אותם אף אחד לא עצר מלהגיע.

אם היית קרוב יותר ליציע שלנו היית שומע טוב טוב כמה טואף קילל את שריקי. שימי אלמלם יוצא לא מעמדת החילופים.. אלא מכיוון היציע שלנו עם תנועות לקהל. למטבע יש שני צדדים. אבל בסדר.. זה חלק מהמשחק לנסות להוציא את היריב מאיזון.

אז כן.. היו בזבוזי זמן כמו שציינת עם יובל ואיצרין, ואני מסכים שזה אנטי כדורגל וכל מה שתגידו מקובל.. וגם זה לא משנה אם היריבה אימתנית או סתם קבוצה. אבל בשורה התחתונה.. במקרה הזה לדעתי המטרה מקדשת את האמצעים.

15. הרצליה Member

אף אחד לא בא אלייך בטענות, אתה מסכים שזה אנטי כדורגל וזה מסכם את העניין, כי זה כל מה שאנחנו אומרים פה.
    מבחינתכם אין ספק שהמטרה מקדשת את האמצעים, עוד 3 חודשים שאראה אתכם משחקים נגד מכבי בבלומפילד גם אני לא אזכור שום דבר ממה שהיה אתמול וגם אם כן לא אייחס לזה יותר מדי חשיבות. שיהיה בהצלחה.

אגב אם יובל רוצה את ג'ורדן לעונה הבאה תמסור לו שירשום צ'ק עם 7 ספרות :), לבחור יש חוזה לעונה הבאה, אני לא בטוח שדווקא הפועל אשקלון היא הקבוצה שיכולה לעמוד בזה. יש לכם מענקי עלייה לשלם, לשחקנים אין כסף לאוכל, הם נופלים כל רגע מהרגליים.