הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. הרצליה Member

דין אקפי היה מושאל ממכבי תל אביב במשך שנתיים. הודיעו לו כבר באפריל שבעונה הקרובה הוא לא ישחק בהרצליה.

2. Drama Guest

אתה יודע לאן הוא הולך ?

3. הרצליה Member

לא. מאמין שזה עניין של שבוע-שבועיים עד שיפלטו אותו לקבוצה בלאומית.
    הייתי רוצה לראות אותו בכל זאת אצלנו, מהבודדים שהייתה להם עונה סבירה בהרצליה.

4. סגול בדם Member

הוא יעבור ככל הנראה לבית"ר ת"א רמלה שהיא קבוצת הבת של מכבי ת"א

Drama אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גם דמארי היה נחמד. אבל ניקוי האוורות הזה הוא דבר חיובי. ג'ורדן, טאנו, טואף, ברק לביא, איבגי ואלימלך זה שלד לא רע. עדיין הרבה חורים אבל הכיוון טוב. אם נוסיף קשר זר איכותי (קל להגיד, קשה לעשות) שידע לנהל את המשחק ובלם שישלים את טואף בצורה טובה אז אני אהיה אופטימי. המגינים בליגה הזאת (בכלל בארץ) פחים רצינים ככה שלא כזה משנה לי מי יהיה שם. שישקיעו בקשר ובבלם נוסף.

*אה סליחה, לגבי ניקוי האוורות - אבי חי עדיין כאן, כל עוד לא שולחים אותו הבייתה אז לא ניקינו כמו שצריך.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/15
  6. קשר שמאלי Member

גיא משפתי חתם ברמת השרון

7. הרצליה Member

המשחק נגד באר שבע גמר אותך אה :).
    רואים שהשנתיים האחרונות השפיעו מאוד על החשיבה של המערכת בקיץ הזה ולפחות נראה שהם עושים מאמץ שזה לא יקרה שוב. כשמכבי הרצליה מתחילה לעבוד מוקדם זה סימן חיובי, בכל השנים שעברתי עם הקבוצה הזאת אני זוכר שנתיים שהתחילו לעבוד מוקדם וזה עונת העלייה לפני 10 שנים(וואו כמה זמן עבר מאז) והעונה של משה סיני ב-2010/2011 שהפסדנו את המבחנים בדקה 92.

יש הרבה שחקנים על הפרק שהכוונה היא להחתים עד סוף החודש עוד 4-5 שחקנים(יגיע שחקן זר על חשבון אדריאן פרננדז) ולהתחיל להחזיר את מה שהמועדון הזה איבד בשנים האחרונות. הרבה דברים טובים לא היו כאן בעבר, אבל מה שכן היה למכבי הרצליה בליגה הלאומית זה כוח הרתעה וזה דבר שנעלם לחלוטין. קבוצה שתהיה מוכנה בזמן זה הכלי הראשון להצלחה הזו.
    על הנייר היה למכבי הרצליה סגל לא רע בכלל בעונה שעברה בטח לא כזה ששווה מקום 13(!!) אבל אחת הבעיות המרכזיות הייתה שבנו אותו בחודש ספטמבר אחרי שנבהלו ממה שראו בגביע הטוטו והחתימו ארבעה שחקני הרכב בשבוע. זה לא עובד ככה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גמר אותי לגמרי. 4-5 הזדמנויות שג'ורדן אם לא היה פצוע ומשחק במקומו (באתי למגרש שעה לפני ואני רואה אותו עם מעיל הולך ליציע חשבתי לבכות) היינו שולחים את הגמלים הבייתה ובגמר דורסים את המולטי מליונרים של הקנדי. בקלות. אמר לי מישהו שמכיר את אבי חי "יש לו בעיה בנגיעה הראשונה" לא היה נעים לי להגיד לו שיש לו גם בעיה בשניה, בשלישית וברביעית...

לגבי הסגל: ג'ורדן ב-22 משחקים בשנה שעברה הבקיע 12 שערים שבחלקם הוא פצוע לגמרי. אלימלך הזה הבקיע 9 שערים בטבריה. טאנו לאט לאט התאקלם לקח לו זמן בכל זאת הגיע בפברואר אבל אתה רואה שהוא ברמת אתלטיות ופיזיות אחרת בליגה הזאת. ג'ורדן בריא, אלימלך הזה עם אותו מספר שערים וטאנו שיתחיל לכבוש יותר אני מאמין ואנחנו מסודרים בקטע הזה. המפתח יהיה קשר איכותי זר שיספק להם כדורים וינהל את המשחק ועוד בלם ישראלי טוב ליד טואף. אם נפגע בשניהם קשה לי להאמין שלא נרוץ למעלה.

בוא נראה.

9. Drama Guest

נגעת פה בנקודה שפשוט מרתיחה אותי (בעיקר מליגת העל) - מה הקטע הדפוק הזה לעלות עם שחקנים פצועים כל הזמן ? או לתת לשחקנים שרק חזרו מפציעה והם עוד לא 100% לשחק כמעט 90 דק' ?
    ככה שנה שעברה זכור לי בעיקר ארבייטמן שפתח ונפצע אחרי כמה דק' לחודש+.

במקרה של ג'ורדן אני עוד איך שהוא כן יכול להבין כי הוא מעל הליגה אבל זה לא המקרה אצל שחקני ליגת העל.

שאלה - אף קבוצה מהלאומית לא מתעניינת בשלום עקיבא ? דווקא פתח וגמר את העונה טוב

10. TariboWest Member

עקיבא ממשיך בטבריה. שחקן עם אופי בעייתי מאוד, היה משחק בליגת העל. אני מניח שזו אחת הסיבות שלא ייראו אותו השנה בליגה הלאומית.

11. קשר שמאלי Member

12. הרצליה Member

רכש נוסף למכבי הרצליה: אופיר עמרם מהפועל ירושלים

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

7 שערים בעונה החולפת, מתוכם 2 נגד הרצליה... <_<

איזה סוג קשר הוא?
    שיהיה בהצלחה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קארוצ'ה פרנאנדס עזב? לאן?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פליימייקר בעיקר.
    בצעירותו היה כישרון גדול שהכלא של סאסי ופציעות מנעו ממנו להתקדם. אני לא חושב שהוא מספיק מהיר וגם די שברירי לשחק בעמדה אחרת בקישור(יכול להיות שכן, לא רואה כמעט ליגה לאומית) אבל בהחלט מדובר בשחקן טוב לליגה הלאומית עד לפני כמה שנים גם היה שחקן לגיטימי לליגת העל. אולי גם תרוויחו תמיכה מאלדן בעקבות ההחתמה שלו.