הליגה הלאומית - עונת 2015/16: אשדוד ואשקלון מעפילות לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏29/5/15.

1. איתי שכן-טוב Member

יובל אמר שזה היה בצחוק, אבל אין לי ספק שזה היה ברצינות. וגם אין לי ספק שתג המחיר שלו מספיק גבוה כדי שהוא לא יהיה אצלינו. בלי קשר, אני חושב שפושה די מבזבז את הזמן שלו אצליכם.

2. Butragueño מנהלים

ראיתי בדיוק מה שאתה ראית, אני גם תושב הרצליה במקור, גם מחובר לעיריית הרצליה בכל מיני דרכים וגם מכיר את המנהלים של אגף הספורט, וכמישהו שיודע בדיוק את התקציבים שמעוברים לארגון הכדורגל מכבי הרצליה, ומשיחות שסופרו לי, בין העירייה לבין אריאל שיימן, אין דחף ענק לעלות ליגה. הקבוצה יכולה להמשיך להיאבק על 2 המקומות הראשונים מדי עונה, ופעם ב-10 שנים גם לעלות ליגה, אבל זו לא המטרת על של שיימן.

אם תנסה לשים לב, לא אמרתי דבר רע על שיימן, למרות שאני אוכל למצוא לא מעט אנשים שכן ימצאו, רק ציינתי, שבעקבות העסקים האחרים שלו, המצב של הקבוצה מאוד מאוד נוח לו, והוא משתמש בקבוצה ושילוט האצטדיון יופי בשביל העסקים שלו. בסופו של דבר התזרימים של הכסף מהעירייה ירדו מאז גרמן הוחלפה בפדלון, ככה שיש פה השקעה לא מבוטל של שיימן.

3. הרצליה Member

סבבה, אז אני מעדיף להיות עוד 20 שנה בליגה הלאומית ושהקבוצה תמשיך להתקיים מאשר להפציץ בעונה אחת ולהתחיל התרסקות שאף אחד לא יודע איפה תסתיים.
    אני אוהד מכבי הרצליה, אנחנו לא שואפים לשום דבר, אולי מקווים ולפעמים מתבאסים אבל יודעים אחרי מה ומי אנחנו הולכים.
    יש קבוצה שמשחקת פעם בשבוע? כבר טוב, כל השאר בונוס.

4. ייא Member

אם הרצליה הייתה משכילה לנצח את יבנה מצבה היה טוב יותר.... איבדתם 5 נקודות לקבוצה העלובה של זוזוט העונה. תאשימו את עצמכם.
    ובמעבר חד, האם מחר יבנה תחזור לחיים?
    מכבי יבנה: אין שקט - פורטל יבנה שלי

5. איתי שכן-טוב Member

מה יש לך להרחיב על ברקוביץ' ושוקי נגר?

6. ייא Member

7. ייא Member

8. Drama2 הסמל מעל הכל

@ייא כתבה שבאמת שוברת את הלב, במיוחד מה שאמר האוהד הבא -

" אוהד נוסף אמר: "לצערי, הקהל האמתי של מכבי יבנה נעלם, כי לקחו לו את הקבוצה. בעיר קוראים למועדון הזה 'מכבי זוזוט' ולא 'מכבי יבנה'. רמסו את המועדון הזה. אם הקבוצה באמת כל-כך חשובה למאמן - אז למה הוא ממשיך בה? אולי כי הוא יודע שבשום מקום לא ייקחו אותו. איפה נראה דבר כזה ש-4 חודשים מנצחים פעם 1 וכלום לא משתנה. ייקח למועדון הזה הרבה שנים לחזור ללאומית אם כל ההנהלה והצוות לא יוחלף. הקבוצה נשארה עם קהל של עשרות מקורבים בלבד, זה לא אוהדים בכלל." " (מתוך הכתבה)

תחליף את יבנה בפ"ת וזוזוט בלוזון וזו אותה גברת בשינוי אדרת.

מה שכן, לא מבין את המשפט הבא -

"אוהד אחר, שדווקא מקורב למאמן וחבריו, אמר : "[...] שוקי נגר חדש בניהול והתוצאות בהתאם." "

מה הקשר לשוקי נגר ? למה שוקי נגר החליט לשחרר בלם בכיר ללאומית כמו ניבאלדו ? שוקי נגר אחראי על החתמות ושיחרורים ?

9. ייא Member

נגר מקדם שחקנים שהוא הביא בקיץ ע"ח הקבוצה. כל הופעה של שחקנים שלו מניבה לו כסף. תסיק לבד

Drama2 אוהב/ת את זה.
  10. Butragueño מנהלים

@Drama2
    על פי מה אתה משווה את מכבי פ"ת ומכבי יבנה, אם אפשר לשאול?
    אני לא גר ולא התגוררתי בפתח-תקווה, ככה שאני לא מכיר את הלך הרוח, ובטח שלא את רוב האוהדים (פרט לכמה בודדים), אבל קשה להאמין שרוב האוהדים מרגישים שלקחו להם את הקבוצה. בסופו של דבר, אם תוציא נפילה של שנה בלאומית, הקבוצה שלכם מחזיקה יופי מעמד בליגת העל, ולא שמעתי על מחאות, שלטים או התארגנות נגד ההנהלה.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

כי זו מכבי לוזון
    הקבוצה מוכירה/נרתמת למען האוהדים רק שהם צריכים שהאוהדים ידחפו את הקבוצה (כשגיא/ייטב מאמנים או הקבוצה הייתה בלאומית)
    אבל שיש מאמן שהוא לא לוזון והקבוצה בליגת העל, זה לא מעניין אותם אוהדים. אוהדים הם רק נטל.

היה לנו קומץ לא קטן של אנשים סופר מוכשרים (כל אחד בתחומו) שלא היו מביישים שום אולטראס. (בזכותם קרו הרבה דברים טובים למכבי פ''ת)
    אף אחד מהם לא נמצא היום, ובודדים האנשים שבאמת אכפת להם מהקבוצה.

בשביל זה אני מאוד מתחבר למכבי יבנה ועוקב אחריהם. ליבי איתם מה שנקרא.

הדבר הכי גרוע בקבוצה,
    שבניגוד לאישה,
    אתה לא יכול להחליף.

אני לא יכול ללכת לראות משחק אם מכבי פ"ת לא משחקת (אלא אם כן זה משחק חם)
    ולא בא לי כבר ללכת ולראות את מכבי פ"ת וכל הגועל שהולך שם
    אבל אני הולך, מה שנקרא "אוכל את הלקרדה" כי אני אוהב את הסמל,הקבוצה והמשחק
    וגם עליי זה כבר משפיע, אני לא זוכר מתי באתי לכל המשחקים בעונה מאז העונה בלאומית.

אם לא מספיק כל הנפוטיזם שהולך בקבוצה
    בתקשורת (שחכמה רק על 'אליהו אליהו' ואלי שגב) שותקים - זה מובן. עיתונות חוקרת זה מכתבי הספורט והלאה.
    אבל שאומרים לנו שצריכים ללכת יד ביד עם הלוזונים, זה כבר שערורייה. הכי קל להגיד דברים מרחוק.

נ.ב
    נגר בעל שחקנים בקבוצה ? גם אביבה מליחי. אשתקד נגרים עלו על המגרש ולקח להם עונה וחצי לעשות משהו. בנתיים האוהדים סובלים בעיניים. העיקר שיהיה מאיפה לעשות גרוש וחצי.

ייא אוהב/ת את זה.
  12. Butragueño מנהלים

לפני הרבה שנים, משחק גביע של מכבי הרצליה מול מכבי פ"ת, שבו אגב נשבר לדעתי שיא הפנדלים, הייתי ביציע של ההרצליינים, וראיתי את קהל האורחים מאוד מחובר לקבוצה (וכמה אהבה הייתה לכם לקלדיירה).

13. Drama2 הסמל מעל הכל

בעונת נס פרטיזן ו2 עונות אח''כ היה בסדר אבל מאז שגיא חזר על חשבון יוסי מזרחי החלה ההתדרדרות

14. Drama2 הסמל מעל הכל

@ייא

לפחות אילת ירדו לליגה ב' אז לא תצטרך לנסוע כ"כ רחוק

15. ייא Member

אני לא אוהד יבנה אלא הפועל תא... סהכ מביא תחדשות על מה שקורה במועדון הזה עבור הגולשים בפורום הלאומית...
    http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160513/5129e494a961f67734d2a624794fe8a4.Xxx
    נפרדנו כך...

Drama2 אוהב/ת את זה.