הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Drama2 הסמל מעל הכל

הנכס הזה אחראי על שיווק המנויים הכי גרוע שיצא לי לראות. הפסדתם מנויים והקהל שלכם היה מוצג באור שלילי (רק מקורבים ולא דעה רווחת) בעקבות התמחור הגרוע הזה.
    סה"כ הוא אוהד הקבוצה ובחור חיובי אבל מפה ועד נכס יש הרבה מה לעבור.

2. הרצליה Member

אנחנו העונה היינו ביציע המערבי בצד ימין, האמת שאנחנו שם כמעט תמיד גם נגד קטמון וגם נגד הפועל ירושלים. להוציא את המחזור הראשון של העונה שעברה שאכן היינו ביציע הצפוני ליד הקרן. (אגב זה המשחק היחיד שניצחנו בו במגרש הזה בשלוש השנים האחרונות ועוד 3-0, אז אולי זה עדיף)

3. עידן444 Member

נראה לי שסיפחת לו סמכויות שלא היו לו.
    שיווק המנויים? תמחור? מה לו ולזה?

4. Drama2 הסמל מעל הכל

תחילת עונה נאמר שהוא זה שהגה את המבצע של מנוי אחד ב400 שניים ב750.
    אני טועה ומטעה ?

5. עידן444 Member

לדעתי כל שהוא עשה זה להיות חוט מקשר בין המועדון לאוהדים וממה ששמעתי אוהדים כמעט לא שמעו ממנו את המילה לא- גם בבקשות פחות מקובלות.
    שיווק, תמחור ודברים כאלה לדעתי לא היו קשורים אליו. לא יודע של מי היה הרעיון והוא באמת לא נראה לי מוצלח כל כך.
    התמחור של יציע הכסף היה טעות של סגל- העובדות מדברות בעד עצמן- ניקנו אליו עשרות בודדות של מנויים. לא הגיוני שאדם ששילם 1100 ש"ח בליגת העל ישלם 1,500 בליגה לאומית לקבוצה עם 9- ושני כוכבים שלא שיחקו שנה ולא ברור אם היא תתחבר ותגיע לחלק העליון של הטבלה.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

את עבודתו כאחראי קשרי הקהל הוא עשה נאמנה ועשה עבודה טובה בכך. לכן אמרתי שהוא בחור חיובי.
    אבל הוא זה שהיה אחראי באיזה שהוא חלק על הפירסום והשיווק, לפחות באמצעי המדיה, וזה ההבדל בין בחור חיובי/עובד אשר עושה את עבודתו לבין נכס - שים את הרגל ותסביר לו את הפרובלמטיות שבמבצע כזה, כי אתה מכיר את הקהל ואיך הוא חושב.

דווקא לא התכוונתי ליציע הכסף אבל אם כבר אייל סגל, לפעמים הוא חי באוטופיה ("מנוי ליציע הכסף זה כמו חוג לאבא") או מהלך ה-לא נותנים מנוי אחד למי שקונה שלט, זה קצת טו מאץ' אבל זכותו. הוא ילמד (זאת מעלה שלו) והוא הבעל בית, אבל צריך לתת לו איזו שהיא קונטרה (מנכ"ל או אחראי שיווק או עובד אחר בקבוצה)

7. עידן444 Member

יש דירקטוריון ויש ועדת ביקורת. הוא לא לבד. אני מקווה שהם שמים לו מראה ונותנים לו קונטרה.
    בנושא הספונסרים הוא הפסיד כסף שהוא צריך להביא מכיסו וזו זכותו כמובן. הוא חושב שבטווח הארוך זה יניב פירות.מה החסרונות בעיניך של שיטת התמחור הזו(של המנויים)? כי גם יש בה לא מעט יתרונות.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה מדבר על יציע הכסף או המנויים הרגילים או על השלטים ?

9. עידן444 Member

המנויים הרגילים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Drama2 הסמל מעל הכל

בנושא התמחור נטו:
    1. אין שום סיבה שמחיר המנוי של ילד בן 13 ושל עסקן בן 40 יהיה זהה (והוא זהה).
    1.א. להגיד כל מיני סיסמאות בשקל כמו "סבתא ונכד, שוטר וחייל, אבא ובן - כולם ישלמו 750 ל2 מנויים" זה אולי מסתדר באוטופיה אך במבחן המציאות זה לא באמת קורה. מה כן קורה ? סעיף 1.
    2. המבצע מגביל ל2 אנשים, לכן הוא אינו אטרקטיבי למשפחות (שממה שיצא לי לראות לרוב מגיעים 3 אנשים. או סבא אבא נכד או אבא+2)

בנושא התנהלות קהל:
    1. אין ספק שהקהל שלכם הוצג באור מאוד שלילי ולהגיד את האמת, זה לא באשמתם הישירה כי המבצע הוביל אותם לכך. אסביר. ברגע שיש לך מקרה שמנוי אחד עולה 400/450 ושני מנויים עולים 750, זה די ברור שהרוב המוחלט של האנשים בקהל ינסו למצוא "שותף". ואז מה קורה ? מתחיל כל הבאלאגן של למצוא שותפים, האוהדים מצטיירים כקמצנים (אף על פי שהמציאות רחוקה מכך), יש אנשים שמתעכבים עם המנוי - והמתעכבים זה הכי גרוע כי אחרי 2 מחזורים הם כבר לא יקנו מנוי ויגיעו "מתי שיוצא" (ולא יצא).

שורה תחתונה במקום לסחוף, וזו הייתה העונה לעשות את זה, היה משהו טיפ טיפה מנומנם.

11. עידן444 Member

מסכים לגבי סעיף 1. אני אחד המתנגדים הבודדים כאן לדעתי לעניין המחיר האחיד- בטח במנויים.

גם לגבי הנושא שזה מצטייר באופן לא יפה וכקמצנות אני מסכים איתך.

משהו שצריך להבין זה שכמות הקהל בנתניה ירדה בגלל ״אוכלי חינם״ שהתרגלו לקבל הזמנות וכבר לא מקבלים. על ״אוהדים״ כאלה אני מוותר.
    הספונסרים עשו שכונה. לא באשמתם. נתנו להם. שלמה סיקסט היה נותן חסות ב 100,000 ש״ח. וואלה מגיע לו שני מנויי כסף או אפילו זהב. אבל למה כל עובדי הסוכנות שלו צריכים לקבל כרטיסי הזמנה מתי שבא להם? הטבות לעובדים על הגב של מכבי נתניה?
    מה שקורה הוא דבר מאוד מעניין- נתניה שמלבד משחקים מושכי קהל פה ושם- כמעט לא היתה מוכרת כרטיסים לאוהדי נתניה.
    העונה על בסיס די קבוע נמכרים סביב ה 1000 כרטיסים במשחק. זה אומר שכל משחק אתה מוכר עוד סביב ה 100 מנויים. בקיצור, הקהל מטומטם, ״חוסך״ את המנוי- ומשלם יותר. זו תוצאה ישירה של קטיעת ״תרבות ההזמנות״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. HapoelRG Member

הפועל רמת גן במשבר ,והשחקנים הצעירים לא עומדים בלחץ ולא מצליחים לחזור לעצמם.
    1 מ9 נגד עפולה נצרת עילית והפועל ירושלים. רע מאוד.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

@HapoelRG
    איפה ישראל ראש היה היום ?

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תקנו אותי אם אני טועה, ליאור זדה אימן את קרית גת בלאומית ובאותה עונה אני זוכר שהם פתחו בצורה מדהימה ואיבדו גובה עם הזמן, כך שהסיטואציה הזו לא זרה לו.

15. Drama2 הסמל מעל הכל

ליאור זדה לא בנוי לעלות ליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.