הליגה הלאומית 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י הרצליה, ‏1/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. abcd Member

לא, אבל מאמין שהיו מגיעים 1000-1500 בניגוד לשני שאני בספק רב אם יהיו 500 שלנו.

אגב הקהל שלנו זה הדבר הכי מאכזב העונה. לדעתי רק במשחק בית אחד עברנו את ה-3000, גם בחוץ אנחנו לא מזהירים וזה כשיש פה את הקבוצה הכי מהנה שהיתה מזה שנים.

2. עידן444 Member

שעות המשחקים נוראיות.
    אבל כן, יש קצת אכזבה.
    אולי הבעיה היא בציפיות.

3. Melikson24 Member

כמה הבאתם בעונה עם מזרחי?

הרבה מזלזלים בקהל שלנו ושואלים "איפה הייתם בלאומית", מי שבאמת עקב היה יודע שכמעט תמיד שער 5 ו-2 היו מלאים, כשאם היינו מצליחים לצבור קצת מומנטום או במשחקים "גדולים" (כמה שאפשר לקרוא לזה משחקים גדולים כשהיריבה היא מכבי הרצליה ורמת השרון :)) היינו מגיעים למספרים חסרי תקדים בלאומית של 7-11 אלף איש.

4. abcd Member

מתאר לעצמי ש-3500-4500 ברוב משחקי הבית. צריך להגיד שאייל סגל נכנס חזק בתופעת ההזמנות שתמיד שמעתי עליה אבל אף פעם לא הבנתי לאיזה סדרי גודל היא הגיעה. יש אנשים שתולים את הפערים האלה בזה. אני בספק כי בכל מקרה זה לא מסביר את הירידה במשחקי החוץ (לפחות בחלק הראשון של עונת מזרחי היו מגיעים מעל 1000 לכמעט כל מקום).

אז אוקיי, שני בשבע בערב זה באמת לא שיא הנוחות אבל כן אתה מצפה לאיזשהי עליה בגרף לאור היכולת וזה לא ממש קורה.

5. עידן444 Member

יש בכדורגל עניין של מומנטום.
    אני בטוח שלא בכל משחק ובכל תקופה שלכם בלאומית כמות הקהל שהיתה מגיעה היתה דומה. היו לכם גם משחקים עם מעט מאוד קהל.
    הקהל צריך גירוי.
    בעונת 99 היו מגיעים לקופסא בכל משחק לפחות 5,000 צופים בשישי בצהריים. האצטדיון גם היה בלב העיר וגם לאנשים שומרי שבת לא היתה בעיה להגיע כי חלק גדול מהקהל היה מגיע ברגל.
    למה? כי אחרי כמה עונות קשות בא שינוי והעיר התעוררה אחרי 3 שנים קשות עם קבוצות ללא תקציב בלי מחשבות רציניות על עליה.
    בשנה של יוסי מזרחי באה ירידה אחרי טראומת טל בנין אבל הקהל המשיך לבוא במספרים יפים של 3,500-4,500.
    העונה הזו זו כבר ירידה שניה תוך 4 שנים.
    זה כבר לא מרגש יותר מידי אנשים. ליגה לאומית זה נחמד כי מנצחים יותר אבל זה בטח לא מה שיביא אלפים על גבי אלפים ביום שישי בצהריים ובטח לא ביום שני ב 19:00 בערב. ועוד למשחקי חוץ? אני באופן אישי לא הייתי באף משחק חוץ העונה מלבד בר"ג נגד נשר ביום שישי. למשחק בעכו ביום שישי הייתי נוסע. ביום שני אין לי שום אפשרות. אולי אספיק להגיע לראות בטלויזיה.

6. עידן444 Member

גם לא צריך להיתמם. גם אם נניח שתמיד באו 4,000 בכל יום בכל מזג אוויר בכל שעה אז מניח שהשאלה נשאלת לגבי 11,000 אחרים ולגביהם התשובה כמובן ברורה.
    מניח שרובם שקולים ל 20,000 מתוך 24,000 שלנו שהיו בגמר גביע. קשה לי לקרוא להם ״אוהדים אמיתיים״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. oFiRzZz Member

כרגיל אפשר לסמוך על אוהדי ב"ש שידחפו את הקבוצה שלהם לאן שהיא לא שייכת [emoji12] (הכל בצחוק כמובן).

מעדיף את ה3 אלף המסורים מה25 שביו בגמר הגביע. שונא טרמפיסטים ואוהדי הצלחות. מעדיף לחגוג מתישהו (לא יקרה) תואר בכיכר עם 3 אלף ולא עם ה50 אלף++ שיגיעו.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

8. סגול בדם Member

אמת ,זוכר משחק נגדכם ביום שני עם 3000 צופים

9. עידן444 Member

אגב, זה לא חסר תקדים.
    לדעתי מדובר בשנות ה 2000.
    אנחנו בשנות ה- 90 הבאנו מספרים כאלה ובטח בית"ר בטדי.
    גם בדרבים של אשדוד תמיד היו אצטדיונים מלאים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/16
  10. Ice Cream חסה

דיברתי איתו לפני שבועיים, רק חזר מפציעה ממושכת ולא נכלל בסגל.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

נג'וקו עובר לרמלה לק"ש
    ורמלה הופכת ממועמדת לעלייה למועמדת לירידה

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לפני שהתחילה העונה, כתבתי כאן שבעונה הקרובה צפוי פיחות בכמות הקהל שיגיע למשחקים של מכבי נתניה. היה לי ברור שלעונה החולפת תהיינה השלכות על העונה הזו. אני מחזיק מנוי ונכחתי אולי בשלושה משחקי בית. לכל זה אני מוסיף את העובדה שהתחלנו את העונה עם 9- נקודות, מה שגרם לאוהדים רבים לוותר על רכישת המנוי מתוך מחשבה שמכבי נתניה לא תהיה תחרותית (מסתמנת חוסר תחרותיות, אבל בנסיבות לגמרי אחרות).

אני גם לא יודע כמה זה נכון להשוות לעונה עם יוסי מזרחי, מכיוון שחוץ מהעובדה שגם אז שיחקנו בליגה הלאומית, כמעט וכל הנסיבות שונות:
    - אז חשבנו שירידת הליגה הייתה הכרחית למועדון, כי הוא התנקה מכל אלה שהזיקו לו. הפעם, עד להופעתו של אייל סגל, כולנו הפנמנו שאותה עונה הייתה רק הקדמה למה שעתיד לקרות לקבוצה בלי בעל בית רציני.
    - אז היו בליגה קבוצות שמשכו יותר עניין: הפועל פ"ת הייתה בעניינים והקהל שלה היה פעיל בהרבה מכפי שהוא כיום, הפועל עפולה והפועל קטמון הביאו איתן תחושה של משהו חדש ומסקרן והקהל של הפועל ר"ג הוציא מעצמו יותר כשהיריבה העירונית שיחקה בליגה. בעונה הזו, מנגד, לא משנה מול איזו קבוצה, היציע השני דליל מאוד על גבול הריק.
    - אז שידרנו מתחילת הקיץ שהמטרה היא לדרוס את הליגה ולעלות תוך עונה. אני זוכר שמהר מאוד הגיעו לכאן כל השמות הגדולים וכל אלו האיצו את קצב רכישת המנויים. הקיץ היה סימן שאלה גדול, לא רק סביב העונה הקרובה, אלא סביב עתיד המועדון כולו.

אני לא מתרגש מהפיחות שנוצר בכמות האוהדים שמגיעים למגרשים. זה היה ברור וצפוי, אם שואלים אותי.

13. yakov_y YNWA

כל שבוע אני מחמיא לדראפיץ׳, זכיתי אחרי שנים של סבל ואחרי עונה איומה למאמנים כמו דרפאיץ׳ וקלופ ;)
    עכשיו ברצינות, דרפאיץ׳ מוציא 100 אחוז מהסגל, אין לי ספק שעם עטר/דורה/מזרחי/בנין לא היינו קרובים לצבירת הנקודות הנוכחית.
    11/15 ניצחונות במשחקים האחרונים בליגה.

14. Ice Cream חסה

@idans בהנחה שאתה יודע על קיומו של שחקן בשם ירין מהטבי, ואפילו יודע שהוא שייך אליכם, יש לך מושג למה כשבני בן זקן הגיע, הוא משך את הבקשה שלו להצטרף אלינו, והחליט שהוא רוצה לנסות את מזלו להגיע מהיציע לקצה הספסל שלכם?

אם כבר להגיע עם הקבוצה לליגה א', עדיף שזה יהיה בעלייה :)

15. HapoelRG Member

:sm_5eek:
    ידוע לך האם הוא כבר עבר או שהוא מתכנן תצוגת כדורגל אחרונה נגדינו ביום שישי?

מצב נושא:
הנושא נעול.